Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry 🌻 mam nadzieje, że Roberta słodko jeszcze śpi :) a O do ogrodu wybiegł sam. U mnie piękne bezchmurne niebo a ja zaparzyłam właśnie świeżutkiej kawy (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke też zrobiłam (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? jest nawet mleczko :P Zapraszam - kto wstanie tup tup tup - do źródełka :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja lecę do tego zrodełka ale herbacianego na razie.Kawę powacham. Terterku wypisał mi lek na obnizenie cisnienia pod nazwą Amlopin (nigdy nie brałam takich leków więc nie wiem jakie bedzie działanie ,na razie staram sie nie brać i tylko w razie konieczności mam brać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najlepszego nastroju ciąg dalszy - gnębi mnie jakiś dziwny niepokój :O Dzieci odfruwają i pusto w domu okrutnie. Zawsze marzyłam o tej chwili kiedy wreszcie będzie w domu cicho i spokój. Ale pustka jest jeszcze gorsza od tego harmideru. Z drugiej strony wiem, że jest pełnia księżyca :D i ten nastrój od lat zawsze idzie w parze z pełnią księżyca - mam nadzieje że tak teraz też będzie i jak pyza zniknie zza okna to i ja dojde do siebie :D Śniadanko: płatki owsiane na mleczku http://puszka.pl/upl/recipe_img/6028/1742.jpg sałatka http://dobryprzepis.com/files/letniesalatki_d%5B4%5D.jpg soczki jak zwykle Pozdrawiam i życze udanego spokojnego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererku jetsem dumna z Ciebie i wystawy ,porób choc zdjecia i przeslij.Z wyjazdu nie rezygnuj jakos pogodzisz wszystko,Ty taka obrotna,dobrze ze laryngologicznie ok. Kosmitko jaka TY masz dorosłą córkę a pomyslec jak pisze Bonitka jeszcze niedawno jej zdjęcia ogladałysmy takie dziecięce. Z wygranej bitewki o szkołe ciesze sie. Bonitko pytasz o mojego syna ,juz teraz nie wiemy ,matury probne pisał naprawde dobrze (około 80 90% rozszerzone mat i fizyka) a teraz z matury nie jest zadwolony jak zreszta większość dzieci.Teraz tyle punktów nie bedize miał pewnie. Chciał koniecznie na budownictwo teraz mysli dalej.Bo na tym kierunku naprawde trzeba mieć duzo punktów.Nie wiem moze ze wzgledu na poziom matur w tym roku obniżą progi na uczelniach.Bo to co zrobili w tym roku na poziomach rozszerzonych z fizyki i mat to koszmar,nawet mówia tak nauczycielea poza tym dla mnie jest to niedopuszczalne by na testach np z jeżyka polskiego było tyle błedów w arkuszach.Przeciez ktoś to układał,sprawdzał.poza tym znam duzo osób pisząych podstawowa matematyke z klas humanistycznych ,które szykuja sie już do poprawki z pods matematyki na sierpien. Takze Bonitko nie wiem co dalej zobaczymy jak bedą wyniki matur.Jest ten kierunek Budownictwo u mnie w miescie ale nie bardzo tutaj chce chodzic .On chce iśc do L a. I wiesz troche mi go jest szkoda bo uczył sie naprawde dobrze,zawsze przez tyle lat miał najwyższą średnią w klasie ,nawet wczoraj otrzymalismy z mężem list gratulacyjny ze szkoły za wyniki ale co z tego jak jest widze załamany bo liczył na wiecej.Ale na razie widże myśli co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku wiem co czujesz ale ja jestem inna ,ja nigdy nie chciałam by dzieci odfruwały z domu,tez boję sie tej pustki,dlatego tez miedzy innymi dojrzewamy powoli do wyjazdu,choć naprawde szkoda tutaj wszystko zostawiac ale wiem,że tutaj dziecko nie wroci bo nie ma do czego ,tutaj nie ma pracy wcale. Roberto teraz troszkę musisz zwolnić z dzwiganiem by ta przepuklna sie nie powiekszała bo nie ma innej metody niz operacja,tylko delikatne noszenie a Ty jednak troche dzwigałas pomysl ten snieg szuflą itp.wiem,ze tego sie nie uniknie noszenia ale trzeba zwolnić. A tak dziewczynki podpiszcie choc listę obecności Zuziczku czy Ty gdzies wyjechałas,chyba nic nie pisałaś? Banderasku Ty dalej tyrasz? Bechemotku dobrze,ze choć przesyłasz aniołki Pszczóleczko juz od jutra i Twoja córcia ma wakacje.Tyle dobrzego,ze odpocznie. Tokino na moim terenie juz pomidory na gruncie bez folii sie nie urodzą,już chyba nawet nikt nie sadzi tak,chyba mamy tak zatrute środowisko.A robiłas z pomidorów przecier?Bo ja zawsze,jeszcze chyba wystarczy mi na następna zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek......szanuj spokój i luzik !!!! A może ci podesłać kwękającą mamę i wiecznie sprzeczających się ze sobą dwóch dorosłych chłopców??? Nawet będę Ci wdzięczna za miesiąc spokoju, albo....nawet mogę trochę CI dopłacić. Dogadamy się :D:D:D Buziaki dla wszystkich na dzień dobry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato, staraj sie uspakajać syna, przecież nie zna jeszcze wyników. Inna rzecz, że pewnie wie na ile odpowiedział i stąd to malkontenctwo. W każdym bądź razie powiedz mu, że o problemie trzeba myśleć wystarczająco wtedy, kiedy on jest. A jak jeszcze nie ma problema, to nie myśleć o najgorszym. Buziaków moc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana cieszę się że kawusia już na stoliku, zapach zabójczy,aż mnie poderwał z podusi, dziękuję Tereterku👄 Hmm co by nie mówić odzywa się w Tobie syndrom pustego gniazda, niestety też to przeżyłam:( ale to trwa tylko do jakiegoś czasu a później jest naprawdę super. Dziwi mnie jednak u Ciebie taki nastrój bo Ty jesteś kobietą z pasjami, malujesz,czytasz, ćwiczysz, no i pracujesz a to daje Ci to czego mnie brakło,bo nie pracowałam i nie mam aż tak wzniosłych życiowych pasji.Być może to tylko chwilowe wahnięcie nastroju, być może to lampion za oknem spowodował Twoje smutki , wierzę że szybko się pozbierasz 👄👄 Małgorzatko, jakoś nie wierzę że w Twoim rejonie jest tak zatrute środowisko, przecież znam te tereny i wiem że tam jest "prawdziwa przyroda" Tuż obok jest przecież Roztoczański Park Narodowy, który jest przepiękny i taki naturalny. Myślę że to bliskość terenów rolniczych i to że ceny pomidorków w sezonie bardzo spadają, spowodowało że ludzie nie uprawiają pomidorów. U mnie też jest czasem ciężko z pomidorami , chorują , trzeba robić opryski , jak pisze Bonitka, pracy przy tym moc. Jednak coś muszę na tej działce posadzić, bo nie sadziłam ani jednego ziemniaka:D więc niech rosną pomidory. Jak już pisałam nie będę na tej działce pracować sama, będę miała pomoc. Dlatego tak dużo posadziłam że to na kilka rodzin. Nas w domu jest piątka, plus synowa ze swoją rodziną , to wyjdzie jakieś 8 osób:D razem 13 a więc jest dla kogo :D Kiedyś mama synowej miała swoją działkę[dzierżawiła} ale dzierżawca odebrał jej już działkę więc może pracować na mojej, bo to lubi:D Dziś zarejestrowałam się do lekarza, zaraz wybywam z domu. Za oknem słonecznie, cieplutko- wreszcie :D Trzymajcie się na-ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ terterek..a to mnie ubawiłaś ja smacznie śpie o 7:D:D:D bylo dokładnie odwrotnie O...si po załatwieniu swojej potrzeby myknął do domku do koszyka a ja zostałam juz na dobre w ogrodzie :D sprzątałam ,podlewałam itp.👄 Małgosiu ..wiem że należy uważać ale ja jak to ja zapominam się :D dzisiaj np. jak zawsze kosz z praniem do pralni poniosłam sama a co jak zawsze :( muszę kupić mniejszy bo ten naprawdę jest ogromny :( Myślę a może on się pomylił może by zrobić jeszcze raz :( Poetko... brawo ja podeslę Teścia zawsze ma pretensje że telewizor się popsuł kupicie mi duży a nie mały :D ma 42 cale więc nie wiem czy to mały :Dnie popsuty tylko się zapomina jak włączyć samo życie ja już sie tylko śmieje bo co mam robić taka starość .:D tokino... powodzenie u lekarza 👄 dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku gratuluję wystawy prac, na pewno wzbudzą zainteresowanie, bez przyczyny nie wystawiali by, ktoś już rozpoznał twój talent :D cieszę się bardzo. Kosmi ładna hinduska z córci, a pamiętam niedawno dziecię tańczące na estradzie:D a teraz panna. Roberta podziwiam cię za wczesne wstawanie, mnie o 8 ciężko zwlec się z łóżka, ciągle chodzę niedospana. Kupiłam dzisiaj śliwę "caceńska rosa", zobaczymy czy się przyjmie. Pogoda u mnie w miarę dobra, tylko chłodny wietrzyk zawiewa. Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto nie wiem czy jest sens robić kolejne usg,mi przepukline wykrył lekarz rodzinny i dostalam skierowanie do chirurga on jest najlepszy w tej kwestii,mi potwierdził diagnoze rodzinnego.Nic z tym na razie nie robię,po prostu uważam tzn staram sie uwazac ale tak jak piszesz jakbym patrzyła na wszystko to nic bym nie zrobiła. Bondusiu nie słyszałam nazwy takiej nawet sliwy. Tokino teraz nic sie nie urodzi bez oprysków nawet i na moim terenie choć to niby takie czyste srodowisko ale chyba kiedys nie teraz niestety. Wiem,ze najlepsze pomidory swoje przynajmniej wie sie kiedy były pryskane i kiedy mozna bezpiecznie jeść ale jak policzylismy koszty zakupu folii,nowej konstrukcji u mnie,oprysków to daliśmy sobie spokój jednak.W lecie pomidory sa tak tanie i poszlismy na łatwizne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ Terterka dopadla melancholia na dobre:(Pewnie to wina pogoda bo ja zawsze zganiam wszystko na pogode. Nie dawaj sie Terterku. Jestes madry i sam dobrze wiesz ze dzieci sie ma i wychowuje zeby mogly samodzielnie zyc. I teraz nastal taki moment. Wyfrunely z gniazdka:( Trzeba sie cieszyc ze dobrze radza sobie w zyciu i sa samodzielne. Ale jak kazda matka bedziesz zawsze do nich tesknic. Zaraz jade do banku. Zamiast wplacac pieniadze obrobie go i juz! Bede miala kieszonkowe na pare lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nazwa dla sliwki Bondi. Cacenska rosa:) Kojarzy mi sie ze wszystkim tylko nie ze sliwka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie ciepełko sie rozkręca :D . Dzisiaj dostałam dobra wiadomość od 1 czerwca ide do pracy :D co prawda nie jest to praca {szczyt marzeń } ale ja bardzo się cisze bo będę miala latka pracy i jakiś tam grosze swoje ,idę sprzątać biura praca na dwie godzinki po południu pod domkiem na terenie gdzie M ma swoje królestwo :D . Bondi ...ja tak mam wstaje o 6tej pije kawke z M dłużej bym nie mogła leżeć czy spać bo mnie nosi :D . Bonitko .poczekaj ide z tobą :D A gdzie się podział zuuzik ? A gdzie się zgubił Bandaresek ? A co porabia Rowerzystka ? A co porabia Personalna ? Pszczółko ..halo !! kosmi ...ładna panienka ci rośnie jak ten czas leci :( Małgosiu daje spokój nigdzie nie idę :D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od rodzinnego, dostałam receptę na stałe leki i skierowanie na badania a z wynikami przyjść do wypisania skierowania do sanatorium w celu podratowania mojego kręgosłupa:) Tyrknęła dziś do mnie Personalna, niestety od kilku dni jest pozbawiona dostępu do netu:( Nadal jest chora, wciąż bierze silne antybiotyki, choć wciąż pracuje ale jest bardzo słaba. Końca remontu nie widać, może jej wszystko przejdzie, kiedy skończy ten bardzo uciążliwy remont. Eh z tymi remontami..... u mnie też wydawało się że jest już bliżej niż dalej to okazało się że trzeba robić nową wylewkę w przedpokoju, czyli skuwanie starej posadzki i nakładanie nowej a to też musi kilka dni schnąć, już trochę jestem zmęczona tym wszystkim. Sprzęt do kuchni zakupili przez internet i od wczoraj zaczęli go przywozić. Teraz u mnie to już też jest graciarnia, bo i stare rzeczy i nowe wszystko na górze :( czasem trudno nawet przejść:( Ojej jakbym już chciała by choć te dwa pokoje zrobili to część swoich rzeczy już mogliby tam zabrać, a tu wciąż czekają na zamówione panele i nie ma pewności że ten kolejny termin odbioru też nie będzie zawalony:( Pewnie macie już dość mojego pisania o tym remoncie, obiecuję że już nie będę :( Słoneczko rozlampiło się na całego i dziś cieplutko, mam ochotę wziąc leżak i poleżakować na ogrodzie, z jakąś dobrą książką w ręce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziewczynki ❤️ no tak no tak - wiem, że jest coś takiego jak syndrom pustego gniazda - raczej u mnie nie powinno być z tym problemu. Ciesze sie wolnością - ale wczoraj dopadły mnie smutne myśli. Dzisiaj po rozmowie w południe jak zwykle od lat - smutki minęły i poczucie niepokoju zmalało. Poetko :D:D:D Roberto :D:D:D wiem jak to jest - więc już staje do pionu i dziękuje Bogu że nie musze wysłuchiwać gderania "chrupków" :D - choć dałabym dużo żeby mi czasami (podkreślam CZASAMI) pogderała moja śp Mama :) Kocham swoje dzieci nad życie ale tak jak Wy wole napawać sie wolnością :D - właśnie dlatego przyłączam sie do Bonity i Roberty i śmigam z Wami dziewczynki!!! zaaaaczeeeekajcieeeee!!!!!! wzięłam na wszelki wypadek worek :P :classic_cool: Spróbuje jutro porobić fotki z tej wystawy - mała ona jest - nasza lokalna ;) ale jest. Poprzednia była miejska. Zuzik! czy coś sie stało? bo od czasu imprezy na którą sie wybierałaś - pusto bez Ciebie ❤️ Zrobiłam właśnie pierwsze koszenie trawy :D:D:D w obecności właściciela trawy i przy jego pilnej obserwacji moimi super nożycami kuchennymi skosiłam jego trawke - na zdrowie zeby jeszcze gęściej mu rosła. Całe siano wysypałam przez balkon :D Roberto - czułam - wiedziałam że nie śpisz ale jakąs nadzieje miałam, że jednak choć raz zrobisz sobie małe maleńkie leniuszkowanie :P jesteś pracowita jak pszczólka. A w ogóle to gdzie nasza Pszczółka? ❤️ Zapraszam na popołudniową kawke, herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Tokino - dzięki za wieści o Personalnej ❤️ powiedz jak fotele sprawdzają sie? zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku mam nadzieję że jeszcze załapałam się na kawę, do kawy stawiam ciasteczka maślane (kupne). Dziewczynki trochę pokręciłam nazwę śliwy powinno być "cacańska rana" odmiana jugosłowiańska szczepiona na węgierce zwykłej. Kupiłam taką bo nie było "president" ani "stanley" a to już ostatni dzwonek żeby coś posadzić. Podejrzewam że jeszcze jedno drzewko muszę wymienić, bo ma dosłownie kilka listków jest to śliwo-morela, myślę że też przymarzła. Teraz kupię już jakieś drzewko ozdobne, może wierzbę płaczącą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - kawusia dla Ciebie oczywiście :D jak najbardziej :D (__)? (__)? (__)? a ja chętnie ciasteczko nawet kupne. Wiecie co? mam wrażenie że czym człowiek starszy tym chętniej zajada łodycze :O niestety (niestety starszy a nie niestety słodycze:P:D) Dobrze że wybrałaś taką śliwke - bedą słodkie owocki - śliwa węgierska jest najlepszą śliweczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ❤️ U mnie wszystko po staremu:O Nic ciekawego się nie dzieje...tyram wciąż :P bondi 👄 dzięki za zaproszenie na szaszłyczka:)))) Roberto 👄Bonitko👄 Małgosiu 👄 Personalna 👄zdrówka duuuuuuużo!!! Dziewczynki 👄 Miłego wieczoru:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 🖐️ Odpuść troszkę bo się zatyrasz :( Terterku kiedy wyjeżdżasz, czy już termin ustalony? Życzę pięknej pogody. Dziewczynki jakich kremów do twarzy obecnie używacie? Co sądzicie o AA Złotej Kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszwawa78
Poszukuje informatyka który zrobi taki projekt: fejsbukerzy.pl lubie-to.net lu.bie.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ No u mnie już koniec matur :) córka dziś miała z j. angielskiego zdała na tyle co z polskiego :) bardzo się cieszę, teraz tylko czekamy na wyniki pisemne ;) Najgorsza jest matma tak jak pisze MAłgosia :( no ale zobaczymy . Roberta domyślam się u jakiego lekarza byłaś w Ż...niu też słyszałam, że jest dobry. Uważaj na siebie i nie dżwigaj nic ciężkiego ❤️ Tokino no to będziesz jechała do sanatorium, bardzo dobrze odpoczniesz sobie i trochę podleczysz :) ❤️ Pozdrawiam WSZYSTKIE gorąco ❤️ i mocno, mocno ściskam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja tylko podpisuję listę,jestem mocno skonana.Miałam pracowity dzień,teraz podjadałam i normalnie odpływam............ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄zapomniałam pogratulować:DSuper,że wystawiasz Swoje prace:)))) bondi👄no coś właśnie nie mogę odpuścić:O...Teraz mam dziewczynę z Ł.... na ,, treningu:P pszczółko👄no to uff!!:))))) Może budyniek skonsumujecie?;))))) Dawno nie gotowałam;)))))) jest pucio:D (___)(___)(___)(___)(___)(___) Na zdrówko:)))))) Idę na podusię Dobrej nocy💤 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku za przepyszny budyń👄 już tak dawno nie jadłam ;) w pałaszowałam dwa pucharki :) Śpij dobrze Banderasku :) Zuuziczku co z Tobą ???? !!!!! :( No ja też lecę się pluskać i odpoczywać, bo też ciągle brakuje mi czasu:( jestem skonana jak to pisze nasz WEsołek ;) Dobrej nocki dziewczynki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Roberta cieszę się nie ma to jak swoje zaskurniaki,a powiedz jak remoncik?czy juz koniec czy podłogę położyłaś? dziewczyny przypomnijcie mi jak się nazwała taki niebieski kwiatek miałam wisząc dawno i wysłam wam zdjatko wiem,ze też taki miała Bonita,a czy już pojawiły się u was stokrotki? Zuuzik jak zdrówko i gdzie zniknełaś. przepraszam ,ze czasem chaotycznie piszę robię byki,albo ktoś mnie goni,albo telefon się urywa. a jutro mam małą imprezkę:P:) pozdrawiam naszą ferajne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Roberto ;) Zawsze co z ludźmi, to z ludźmi. Mus wyjść z domu, ubrać się, mieć jakieś zadania. A kasy nigdy za wiele. Gratulejszyn :) U mnie prawdziwy majowy wieczór. Ciepło i żaby kumkają. Acha. Piekłam ciasto z przepisu Pszczółki po modyfikacji Tokiny. jeszcze gorące, nie wiem jakie w środku, ale wyglada mniammmmmmm...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tancza w telewizorni. Dzisiaj sa finaly. A finalisci mocni bardzo:P Kobitka ma kolo 90 kiloskow ale tanczy tak bajecznie lekko i wdziecznie:)+ W drugiej parze tancerz wazy 105 kilo, a i tak przez te tance schudl juz 10 kilo:)Wczesniej wazylokolo 115. Tanczy tez dobrze i w niezlym tempie:O Dlatego tez zjadam dwa budynie Banderasek. A co! U mnie otwieraja nowy Kaufland. Myslalam zeby sie zwerbowac ale tylko 2 razy w tygodniu ale nie wiem czy sie da na dwa razy:O Moze zapytam i ja. Czasami czegos mi brakuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×