Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku suuuper:D:D:D a ty już pewnie czarne myśli i w ogóle:P Beti marudź marudź nic nie szkodzi, no właśnie przez 12 godziny tyko 3 kromeczki i jest figura laseczki, to jest przepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynkim padam na ysk więć ide spać miłej nocki ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! tez mam tak czasem, ze kromka chleba i miska zupki na dzień...i co? Beczka! A na beczkę to tylko obręcze :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Zuuziku, że czarne myśli krążyły :-p. I wiem przynajmniej, że moja ciężko uszkodzona wątroba nie ma zmian ogniskowych!!! Ale o wątrobę muszę zadbać, bo skończy się marskością :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Byłam na wczasach tam, gdzie się wybierasz 20 parę lat temu :-p. Ale od dobrych kilku lat jeździmy do J.G., na półwysep i we Wł. bywamy z każdym razem! Lubimy te tereny :-) i świetnie się tam czujemy - no i mamy syna niedaleko :-D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki Co ja czytam Bonita bedzie w moich stronach?????? Co za pech,że wcześniej do Was nie zajrzałam....ale u mnie na okragło coś..jak nie roczki to komunie do tego mam codziennie wnuczka,no i działka......niby się z niej cieszę,ale urobiona jestem ,-teraz już całkiem dokładnie po pachy,te chwaściory rosną na potęgę,a pozatym roboty innej w bród,bo altankę remontujemy w miarę możliwości........czasowych i finasowych. Dziewczyny czy macie może jakieś namiary do Bonitki?jakis numer telefonu czy coś?może udałoby mi się z nią skontaktować i urządzić jakieś spotkanko.Jeżeli macie to dajcie znać,pliss... Może byście podały mi namiary na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka ja nie pomogę,nie mam namiarów na Bonitę, Zuuzik ja nie jeździłam dzisiaj nigdzie. Bechemootku ja tak sobie myślę że wątroba ucierpiała najbardziej od leków,które przyjmujesz,tak już jest jedno leczymy drugie trujemy. Melduję że u mnie za oknem wiatr i błyska się,trzymać kciuki by pozostało tylko na tym. Miałam taki nijaki dzień wiec nie ma o czym pisać. Kosmitko ja także poproszę o namiary na te tanie noclegi w tym roku i tak nici z planów wypadu nad morze ale w przyszłym roku,kto wie?,kto wie?.Ale we mnie dzisiaj wiary i nadziei,hi,hi morze mi się marzy:p:)spacerek po plaży,a nad głową mewy,idę spać bo już śnię na jawie:):) Dzieweczki miłych kolorowych snów dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko Podesłałam adres @ do Bonity na twoją pocztę, pozdrawiam pracusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Moja wątroba cierpi i przez leki i przez choroby z dziecięctwa, o tym wiedzialam z poprzednich badań. Posyłam całuski❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku bardzo Ci dziekuję za pocztę👄 Obawiam się jednak,że Bonitka nie bedzie miała mozliwości odczytania mojego maila,bo jest już w podróży. Szkoda,że nie mogę zdobyć Jej numeru tel komórkowego. Pozdrawiam serdecznie i dobranooc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzisiaj kawa i śniadanie we własnym zakresie:D Bechemootku cieszę się że badania wypadły pomyślnie, zresztą nie mogło być inaczej❤️ Mariijka mam nr tel do Bonity ale nie wiem czy to jest kom czy stacjonarny, prześlę ci na @. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Bondusiu - dziękuje za kawke - z przyjemnością wypije ❤️ dzisiaj pospałam do 9.00 potem zaczekałam bezwstydnie w łóżku aż małżowina zrobi kawe i bezwstydnie wychłeptałam ją też w łóżku :D Na śniadanko raczej drugie - proponuje małego sznapsika czyli grzanke z szynką: http://pu.i.wp.pl/k,NjkzMzk2MTksNDcxNjAyMDI=,f,grzanka2.JPG i całą miche truskawek: http://republika.pl/blog_cc_1330082/2751580/tr/truskawka.jpg można jeść - umyte są :P Dziewczynki - tak sie wczoraj narobiłam :O że wracałam do domu na "ostatnich nogach" - wzięłam prysznic, zjadłam spóźniony obiad i walnęłam sie na kanape i tak już zostałam :O Ale dzisiaj już nigdzie nie musze chodzić - spróbuje sobie tylko kupić przyzwoite sandały, takie żeby i po plaży i po asfalcie i do spodni i do sukienki -taki uniwersal pewnie sie nie uda ale chociaż do spodni - żeby nogi z podróży, w spacerach i przemieszczaniu sie pieszo wygodnie miały. Ponoć w przyszłym tygodniu ma być upalnie - no i dobrze, plaża będzie moja :D Bechemotku - no widzisz? nie trzeba sie martwić na zapas ❤️ ❤️ ❤️ ciesze sie że wszystko w porządku Kosmitko - i ja ciesze sie z Tobą, że wakacyjny pobyt macie już zorganizowany i że odpoczniesz, powdychasz jodu razem ze swoim Kogucikiem ❤️ ❤️❤️ Pozdrawiam Was pięknie i życze miłego dnia ❤️ ❤️❤️- u mnie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Bonita tak szybko zawinęła się i pojechała nie zdradzając nam powodów;) więc ja wytropiłam ten powód - w K jest właśnie eska music awards;):P stąd ten pośpiech;) Terterku i jak sandałki, już kupione? Marijko i jak? dodzwoniłaś się na numer podany przez Bondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam powtórkę z rozrywki;) czyli malowanie u dziadka, tym razem kuchnia, znów sama machałam wałkiem, małżowina nadal cierpiąca - z wiekiem te ataki trwają dłużej niestety:( dziadek wynalazł niekapiący wałek, faktycznie nie kapie jak tradycyjny, ale cóż z tego jak ten wałek cięższy o litr farby, którą się do niego wlewa:o daltego wolę tradycyjny, mimo konieczności późniejszego zmywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pozdrowionka i całuski👄 właśnie na skrobałam na @ dajcie znac czy dotarło? ja wstawiłam na sałatke beleco czyli to co masz w lodówce,będe pichcila,:P:) lęce do kuchni wenna mnie opusciła,ale nerwy mam pod napięciem. dziewczyny tam gdzie doba to za (4osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Bondusiu 👄dziekuję Ci bardzo za numer tel. niestety odzywa się automat,że nie ma takiego numeru:( Zuuzik dziekuję bardzo za odpowiedż na mojego smsa👄 Pisałam też wczoraj smsa do Terterka,ale widocznie go nie odczytała,bo nie dostałam odpowiedzi. U mnie dzisiaj leje i zrobiło się chłodno,do tego od jakiegoś miesiąca mam dość spory ból prawej ręki..od łokcia w dół,a mam wrażenie,że ten chłód i wilgoć w powietrzu potęgują ten ból...tak myślę,że to chyba zmiany reumatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja już chyba nie potrafiłabym tak machać wałkiem z powodu tego bólu ręki,a niestety lewą mam niewyrobioną,ale Ciebie podziwiam. Kosmitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko ,właśnie wróciłam z poczty...bardzo dziękuję za przydatne informacje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijko jaka szkoda, że nie udało Ci się skontaktować z Bonitą:( przypuszczam, że wyłączyła telefon bo tu inna taryfa itd. jak usłyszę, bo różnie to bywa;) smsa zawsze odpowiadam:) więc nie ma za co:) a pomyśałaś o rehabilitacji na bolące przedramię? jakieś lasery albo krio? warto byłoby pochodzić mnie po tych 7 godzinach prac malarskich i okołomaalarskich;) najbardziej bolą nogi:o a w trakcie i owszem ramiona i kark, jak zadzieram głowę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ekspertko od wyszukiwania tanich noclegów;) dzięks za namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zamykam cafejkę;) Terterku spokojnej nocki życzę i jakbyśmy jutro się minęły to życzę Ci bezstresowej podróży i udanego pobytu, łap słonko, wdychaj jod, ciesz oczy widokami, ciesz serce fajnym towarzystwem, naładuj bateryjki i wracaj szczęśliwie:)👄👄 aha i napisz kiedy Cię wyglądać dokładnie, paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was Kochane❤️ Mocno wszystkie przytulam do serca❤️ i o każdej z Was myślę 👄 Jak trochę czas pozwoli to więcej napiszę na @. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny poranek U mnie na szczęście dzisiaj już nie pada...to dobrze,bo M wyruszył właśnie na pieszą pielgrzymkę do P.Śl. Zuuzik z tą ręką wybieram się do lekarza już od jakiegoś czasu,właśnie z myślą o tym,żeby dostać zlecenie na rehabilitację. Niestety jakoś nie umiem tam dotrzeć,bo ciagle coś mi wypada,no i tak się męczę...bo smarowanie maściami przeciwbólowymi niewiele pomaga. Dziewczynki życzę Wam wszystkim udanej niedzieli🌼 Zostawiam na stole kawkę,herbatę z cytrynką i kromki z wędliną. Mam zamiar upiec jakieś ciasto,aby godnie przywitać M po strudzonej wędrówce,ale czy mi wystarczy chęci...nie wiem,bo różnie to ze mną bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi... dziękuję za namiary ja tam i tak nie skorzystam bo ja zawsze jadę blisko wybrzeże zachodnie ,jak dla mnie szkoda czasu na tak daleką drogę .No ale ty to co innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki ❤️ dziękuje za kawusie ❤️ Widze, że Marijka jest - Marijko bardzo Cie przepraszam - zaraz po dostaniu SMSa zaczęłam szukać namiaru na Bonite - przetrzepałam wszystko i nic nie znalazłam :O - nie odpisywałam bo miałam jeszcze nadzieje, że odpiszę z numerem telefoniku A pamiętacie jak próbowałam zrobić "akcję" podzielenia sie swoimi adresami i telefonami? - nie wypominam broń boże ale myśle, że osiągnęłyśmy już taki stopień zażyłości że mogłyśmy to bez ryzyka zrobić. Ale na moje hasełko odpowiedziało może z 5 osób :O Marijko? a może Bonita ma Twoje namiary i sie odezwie? upsss! wróć! :D doczytałam, że już masz! :D:D:D no to jestem spokojna ❤️ Zuziku - kupiłam sandałki takie do turystyki pieszej u Lasockiego. Myśle, że sie sprawdzą. A sandałki na obcasie czyli ekstra ładne - niestety trzeba obstalować oddzielnie bo jak sie okazuje tych dwóch rzeczy nie da sie pogodzić :D:D:D Jade dzisiaj wieczorem - córka zawozi mnie na dworzec. Wczoraj okupowała mój komputer bo przygotowuje sie do egzaminów no i nie mogłam wejść na cafe :O Kosmi - dzięki za namiary ❤️ może sie przydadzą - ale wszystkie zanki na niebie i ziemi wskazują na to że kolejny sezon spędze w Wigrach :D - mało tego! za rok Wigrzanie w klasztorze organizują nam tam 30-lecie ślubu bo my pod koniec lipca ślubowaliśmy ;) Na niedzielne śniadanko zapraszam: dzisiaj kakało :P http://mycuisine.blox.pl/resource/kawapiernikowa.jpg i słodkie bułeczki do kakałka: http://maximus.pl/pliki/grafika//angielski/buns.jpg no ale żeby nie było - to łubianeczka świeżych truskaweczek: http://bi.gazeta.pl/im/9/5258/z5258199X,truskawki.jpg Pozdrawiam i życze miłej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki sie troche wysypały :P ale wierzcie mi na słowo - są umyte, słodkie i pachnące - zajadać proszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ dopiero wstałam dziękuje za kawkę oraz śniadanie❤️ przyda mi się coś zjesć bo lece z wagi okropnie nareszcie wolne ale tylko dzisiaj jutro znów praca i dalszy ciąg wszystkiego miałyśmy nową pania dwa dni jutro się okaże czy będzie pracować ale raczej nie bo nie daje rady a ja mam już tego dość jestem tak zmęczona że mi się chce wyć w piątek zjadłam przez cały dzień trzy kromki chleba a wczoraj moje pierwsze jedzenie było o 14,30 jak już byłam w domu ale tyle marudzenie miłej niedzieli życzę wszystkim dziewczynką ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×