Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witaj Poetko Tyle, ze ma problem - większość traktuje ją jako małolata a ma już po 30 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ślepa nie widzę:o Poetko pierwszy raz słyszę o takim sposobie na rozciąganie butów, słyszałam o gorszej metodzie, ale nigdy nie próbowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zmieni za 10 lat, wtedy będzie chciała być młodsza :) Zuuzik. Piękne buciki, i te na obcasie i te bez. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa już dojrzałam, schowała się tak, że nie zwóciłam uwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie umiem inaczej pokazać :-O - podobno zabawa była przednia :-D. Trzeba przeglądnać fotki i wyłuskać takie z kołami dmuchanymi do pływania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmyliłaś mnie tym zielonym wokół pasa, to jest pomarańczowe z czymś zielonym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko dzięks, ciekawe w któyrch szybciej nogi mnie będą boleć:P Bechemotku znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkłada sie torebkę śniadaniową do buta, wlewa w nia wodę i ścisle zawiązuje. Woda zamarzając zwieksza swoją objętość i rozszerza but. Więc buty do zamrażalnika na dobę, a nazajutrz na słonko, bo sie inaczej torebki nie wyjmie. Trzeba rozmrozić. U mnie nawet troche pomoglo. Ale na jednym bucie, drugi dalej uciska. Albo mam nierówne stopy..........albo nierówno pod sufitem, że w to wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, kiedyś mogłam chodzić tylko w wysokim obcasie. Nawet pantofle musiały być na wysokim koturnie! Teraz tylko płasko.....ale też nie zawsze....stopy jakieś durnowate :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko sposób niezły:) a stopy i owszem nierówne, dlaczego z reguły na początku mierzymy prawe? Bechemotku w zbyt płaskich noga też się męczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o niskim obcasie, albo wcale mogę tylko pomarzyć. Nie widać mnie w tłumie. Adidasy tylko na spacery....ale wtedy źle się czuję jak muszę na każdego podnosic glowę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko to ja mam odwrotnie:o jestem wielka, w obcasach jeszcze większa:P ale noga na obcasie ładniejsza, zwłaszcza jak się nie ma fajnych pęcinek - ja nie mam niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik, wiem. Ale mam tak chore stopy, że już nigdy nie poszaleję w butach, które lubię...nie piszę o moich problemach, bo po co? Przecież i tak nie ma na to lekarstwa... A tak uwielbiałam wypasione butki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki muszę zmykać, coś wymyślić na jutro do ubrania, by się nie ugotować i zakamuflować wałki:P a tak swoją drogą, czy któraś zna sposób jak przetrwać te koszmarne upały pracując? chętnie sskorzystam trzymajcie się do jutra Bechemotku👄 Poetko👄 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Ale buty przekładają się na kręgosłup!!! I oprócz duzych problemów ze stopami, mam też problem z kręgosłupem - kiedyś pisałam o tym :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała sposoby na przetrwanie upałów, to nie marzyłabym o mieszkaniu na kole podbiegunowym :-p!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziękuję Bogu, ze mi jeszcze upały nie przeszkadzają. W pracy mam okno na północ (przez co mi nie chce kwitnąc fijołek ) i jest okey jeśli chodzi o temperaturę :). Dobranoc dziewczyny 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki rozpoczynamy nowy gorący tydzień, więc zapraszam na wszelkie napoje. Dla smakoszów kawusia, herbatka, inka, cappuccino a także soki pomarańczowe, jabłkowo-miętowe, wiśniowo-aroniowe, woda mineralna ile kto ma ochotę. Przepraszam że się nie pokazywałam ale jak wiecie zaatakowała mnie ta cholerna angina:( Miałam już z nią trochę spokoju a teraz w ciągu kilku godzin chciała mnie poprostu udusić:( Zuuzik ma rację, angina z powodu wypicia zimnego:( tak się zaprawiłam pierwszy raz wypijając zimną colę z chłodziarki przy temperaturze powietrza 30 st i później miałam przez 5 lat problemy z wyleczeniem. Od tej pory nigdy nie piję nic zimnego kiedy jestem zgrzana, najwyżej temperatura pokojowa. Tym razem było tak że wypiłam sok w nieświadomości że jest zimny, bo zabrałam z palety stojącej na środku sklepy i otworzyłam, przechyliłam i ... kiedy poczułam jak jest zimne było już za późno a ja byłam za bardzo spragniona. Prawdopodobnie przywieziono tą paletę dopiero co z chłodni i sok nie miał czasu się nagrzać. Ta angina to było jak rażenie piorunem, bardzo niespodziewana i bardzo bolesna.Dziś czuję się już lepiej ale jeszcze nie jestem całkiem zdrowa, muszę brać leki jeszcze przez cały tydzień:( Kurcze a tu za trzy dni urodziny Personalnej i miałam nadzieję że cuś łykniemy z tej pięknej okazji ale niestety się nie da:( Bonitko cieszę się że nie jesteś chora bo martwiłam się o Ciebie kiedy pisałaś że jesteś połamana, bałam się że łapie Cię jakieś przeziębienie, na szczęście wszystko Ci przeszło , mimo iż później zmokłaś i zmarzłaś ... twarda jesteś dziewczynka👄 Wesołku opowiadaj jak się bawiłaś na weselisku i jak Ci wyszły ciasta , tz jakie te ciasta piekłaś ? Poetko, świetny sposób na rozciąganie butków, nie znałam go, na szczęście na razie nie potrzebowałam. Ostatnio kupuję buty numer większe :P i nie ma problemu z rozciąganiem. Banderasku dziś masz wolne ? to może się usłyszymy ? Ciekawe czy znajdujesz czas na basen, bo pamiętam że kiedyś sobie obiecywałaś że będziesz chodzić regularnie. Beti Ty nasz pracusiu, ciągle jakoś wpadasz w takie prace gdzie jesteś wykorzystywana, mam nadzieję że chociaż tu upomnisz się o swoje i trudno skoro tak tyracie to niech Wam dają podwyżkę. Bechemootku, najważniejsza jest wygoda a szczególnie jeśli chodzi o buty, tak że nie przejmuj się tak bardzo że nie możesz nosić obcasików👄 Personalna, co u Ciebie, martwię się bo w końcu nie wiem czy wyzdrowiałaś już czy nadal się leczysz i jak daleko jesteś z remontem? Obiecałaś że napiszesz kiedyś na @ i do tej pory cisza:( Rowerzystko, zastawiam się dlaczego taka cisza z Twojej strony, jakoś nie wierzę że masz tyle pracy że nawet na moment nie możesz tu kuknąć, czyżbyś miała jakieś kłopoty ? Kosmitko, bardzo dziękuję za piękne fotki, śliczne kwiatuszki masz na balkonie i tarasie. Marijko Tobie też dziękuję za fotki, śliczne masz córeczki a dzieciaczki przeurocze. Mam nadzieję że to co obiecane to będzie spełnione, czy jednak znajdziesz chwilkę w tak napiętym planie? Pszczółko, jak widzisz Twoje ciasto nadal robi furorę w całej Polsce, masz jeszcze więcej takich fajnych przepisów ? Roberto, czy poszłaś może do pracy ? czym jesteś tak zajęta że nie masz czasu na kaffe? Jeśli liczysz na to ze zapłacą Ci większe pieniądze to wierz mi będzie ciężko, teraz każdy patrzy tylko na to żeby jak najmniej zapłacić za jak najwięcej pracy. Może się uda ale jeśli dostaniesz pół etatu to masz szansę dostać połowę najniższej krajowej czyli na rękę jakieś 530 zł i codziennie 4 godziny pracy. Mam nadzieję że będzie po Twojej myśli. Małgorzatko, jak Twoje zdrówko? czy wszystko jest w porządku, bo jakoś też mało piszesz. Zuuziczku piękne buciki, szczególnie ten na obcasie bardzo mi się podoba, myślę że piękna kobieta w każdych butach pięknie wygląda i choć te na płaskim troszkę nie w Twoim stylu ale czasem trzeba dać stopom odpocząć. Tereterku, wracaj nam już 👄 Dziewczynki wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzaiłkowo Tokino dzieki za kawusię i napoje (ja staram sie nie pic zimnego) Odnosnie mojego zdrowia Tokino nie jest zle ostatnio lepiej się czuję(choc nie powiem cały czas jestem na lekach) Jest dobrze i oby tak było dalej. Zyczę Ci zdrowia i jedz moze jogurty bo antybiotyki strasznie niszcza wszystko. Mniej piszę bo jakos czas schodzi,staram sie szukać sobie roboty byle nie mysleć a do tego komputer odmawia posłuszeństwa,nie naprawiam go juz bo mam dostać syna kopmuter niedługo. U mnie tez jak wszędzie gorąco ,w domu wszystko pozasłaniane i przewiew ale wytrzymamy jakos Wesołku jak po weselu? Roberto napisz pracujesz czy nie? Bondusiu ja w ubiegłym roku miałam zamrozone maliny i dodałam do truskawek dlatego tak napisałam bo rzeczywiscie w tym okresie malin sie nie ujrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku synowa młodziutka to dobrze,dłuzej bedzie młoda i piekna Zuziczku i wszystkie dzis pracujace dziewczynki wytrwałosci w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D U mnie upał i upał :D Dziewczynki nie pracuje pisałam że na czarno nie będę pracować bo mi bardziej zależy na zatrudnieniu a kasa tak jak pisałam ,nadal szukają niech szukają a moja Małża się cieszy że jestem w domku :D Malo mnie na topiku bo mebelki dotarły do domku więc całą niedziele je wnosiliśmy Małża montowała je w całość i tak zleciało .Co do mebli przywieżli je już skręcone mozna bylo od razu ustawiać ale wiadomo Małza jeszcze fugi kładła dlatego w niedziele ja z nim targałam 😠 jestem zadowolona z wykonania naprawdę solidnie wykonane i tak jak na zdjęciu mi się podobaly teraz jeszcze bardziej :D. Tokino... angina uf ciężka sprawa mam nadziel\je że już lepiej wracaj do zdrówka 👄 Bandaresku 👄 dla wy szystkich miłego dnia 👄[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,poniedziałkowe heloł Oj na weselu było dokładnie tak jak podejrzewałam,,nie dla mnie taka impreza,,.Czułam się tak jak ryba,którą ktoś wyjął z chłodnej bezpiecznej błękitnej wody i brutalnie wyrzucił na gorący i niebezpieczny piasek:p:).Jednym słowem męczyłam się strasznie i nawet dobre żarcie nie rekompensowało mojego złego samopoczucia,ale teraz już jestem ,,po,, i jestem szczęśliwa:):). Dzisiaj aby sobie jeszcze bardziej poprawić nastrój poszłam plewić chwasty w moim ogrodzie,hi,hi i jest klawo,i jest fajnie:):).Teraz siedzę,sączę leniwie kawę i obserwuję moje dłonie,hi,hi.Jak to jest że rękawiczki zdjęte a nad są na dłoniach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Widzę że dzisiaj bez śniadania. Przepraszam, byłam u okulisty, mimo wyznaczonej godziny, swoje trzeba odczekać. Zapraszam w takim razie na obiad: schab pieczony z jabłkami i cebulą, ziemniaki, sałata zielona, napój jabłko-mięta, schłodzony. Roberta fajnie że jesteś zadowolona z mebli, pstryknij fotkę jak ustawisz. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że same frykasy zaserwowała nam Bondi, dziękuje bardzo, chyba się rzucę na wszystko bo jestem tak wściekła że muszę zająć czymś ręce i buzię by nie zrobić czegoś głupiego ze złości Wyobraźcie sobie że jest problem z kuchnią u młodych, nie tyle problem z kuchnią ile z wykonawcą. Normalnie gra sobie w kulki Miał juz kilka terminów, które kilka razy przesuwał ale nic to , myślę sobie dam radę, wytrzymam jeszcze trochę. W końcu przyjechał w piątek, zaczął montować,ale coś mu nie pasowało, pojechał do domu, przyjechał w sobotę na dwie godziny i znów pojechał, nie skończył . Dziś okazało się że złamał nogę i ma ją w gipsie i teraz co ???? mam czekać dwa miesiące aż mu ściągną gips ???? Nie wiem co mam robić, najchętniej to sama bym go dobiła, bo taka jestem wściekła. Dom w dalszym ciągu rozgrzebany, sprzęty do zabudowy stoją na klatce schodowej, i nie da się posprzątać i doprowadzić wszystkiego do ładu, póki nie będzie tej cholernej kuchni Powiedzcie mi proszę co robić, co robić, co robić .......??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×