Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

no już w końcu nie wiem coś się chyba kafe zacina :P Poetko miłych snów 👄 Zuuzik , polewam Y Y Y Y strzemiennego i też idę na poduchę , dziś wreszcie pierwszy raz sama na tym wielkim łożu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...wczoraj nalewkowałyście :D a ja postanowiłam po drinkować z małykiem i tak mi zasmakowały że się troszkę ululałam ale fajnie było :D Dzisiaj zapodaje kawunie ja już po :D Zuuzik ..jedziesz nad morze ? jak ja bym chciała choć na 3dni :( A dziewczynki na tydzień zmykam jednak do Ci..c na tyle moi rodzice zaoferowali się zabrać teścia do siebie :D troszkę mam obawy jak im to wyjdzie bo nie bardzo chyba zdają sobie sprawę w jakim jest stanie zaniki pamięci ,małża mówi że lepiej jak sąsiadka będzie a on w domu będzie bezpieczniej :D tak że tak czy tak jadę za tydzień ,na tydzień dobre i to . U mnie jagody po 16 zeta kupiłam 2 kg. na lekarstwo bo zima długa :D bondusiu ..gratulacje z dobrego wyniku teraz to ja zdałam sobie sprawe że też powinnam porobić badania serducha echo i itd .no iw końcu prześwietlić jamę brzuszną z zoładkiem .Okulary proszą się o zmianę uf tylko kasa . rowerzystko ...to się wybyczysz :D tylko ciekawa jestem czy dadzą ci odpocząć bo przecież widzą gdzie mieszkasz :D znam coś takiego :D oczywiście oby nie . Moje wiadro mopa obrotowego już szlag trafił by wycisnąć muszę trzymać łapką całe wiadro czyli to sztuka wróciłam do starego i kropka :D Kosmi ....a co robią z prądem dlaczego tak masz ? Dla reszty miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! 🌻 O! kurna :D pijaństwo wczoraj było a mnie łepek boli? :D no coś! podobnego...:P:D spało mi się fajniście - pewnie po tych naleweczkach :D U mnie piekne słonce Jagód nie ma - jak byłam w Zawadzkiem to mówili tam, że w tym roku jagody wymarzły. I faktycznie - nie znalazłyśmy ani jednej. Na śniadanko rogaliki z powidłami http://spotkanieprzystole.blox.pl/resource/rogaliki2.jpg i kakało :P http://i.pinger.pl/pgr100/8536bac9002b9636484cf63c/kakao.jpg pozdrawiam i życzę miłej soboty ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już wyspana, pełna energii , wpadłam na kawusię i proszę, Roberta już zadbała o nas 👄 Roberto to dobrze że rodzice chcą zająć się teściem, może nie będzie tak źle, w końcu jakby co to i Małżyk też przecież podjedzie do pomocy a Ty jedź i korzystaj z wolnej chaty i swobody i podlecz swoje zdrówko. Mówisz że po drinkowałaś z Małzykiem :D no to musiało być fajnie :D, mam nadzieję że dziś główka nie boli i świetnie się czujesz 👄👄 U mnie zapowiada się piękny dzień, od rana zabieram się za sprzątanie w domu a później trochę mam pracy w ogrodzie, tak że zajęcia na cały dzień. Małż ma dziś ostatni dzień egzaminów końcowych, czyli przyjdzie wieczorem, młodzi jadą w poszukiwaniu auta, mama wybywa do koleżanki a ja jestem sama !!!:D Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak fajnie, załapałam się jeszcze na śniadanie od Tereterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie słoneczko lampi się :) Mogę wam powiedzieć paczka na wyjazd nam się wydłuzyła o dwie osoby będziemy sasiadami i załatwili w tym samy miescie 28zł/os. Tylko trzeba troche fatyki wożyć w to chodż mojemu powiedzieli koledzy ,że to nie możliwe w takim miescie i tyle. Pierogów nie będzie jagody ble były i po 7zł,ale słoik 0,75l:(bo do domu bym kompot dowiozła. zostawiam wodę gazowaną i niegazowaną z sokiem truskawkowym dla ochlody UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,a za mną chodz kiełbaska z grila:P:) ściskam i znikam narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jagody na targu po 20 zł Kosmitko - super cena - ciekawa jestem jaki pokój: z łazienką? z oddzielnym wejściem? i jak daleko macie do plaży? Dziewczynki zrobiłam rybke na obiad - świeży dorsz saute na grillowej patelaszce (__###########__)============o do tego ziemniaczki z koperkiem I_oooooooooooooo_I surówka a la colesław (____)? ZAPRASZAM ❤️ właśnie odsiwiam sobie włoski - w domu cisza i spokój - wszyscy pojechali do córki aby pomóc jej coś zrobić w nowym mieszkanku POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko, to może dobrze że macie towarzystwo, w dwa samochody zawsze raźniej się jedzie. Cieszę się że wyszukałaś takie tanie pokoje, czy coś z tego co Ci wysłałam Ci się przydało ? Tereterku, ja uwielbiam dorsza więc poproszę słuszną porcję jak na taką słonicę przystało :D co to jest za sałatka a la colesław ????? wolałabym wiedzieć co jem :D Skoro Tereterek podała pyszny obiad, Kosmitka napoje to ja zapraszam na lody.....duuże lody ... a nawet olbrzymie ... z owocami albo z bitą śmietaną :D i do tego cola z lodem....duużo lodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf odsiwiłam włoski - "perlisty blond" ale tak przywykłam do tego słomkowego blondu ( po Krakowie, po paru myciach zrobiły mi sie bardzo fajne takie w srebrzysto słomkowe pasemka) - że teraz wydają mi sie szare. Ale spoko - moga być ważne, że nie siwe. Tokino - colesław to suróweczka o takich składnikach: -posiekana drobniutko biała kapustka -utarta marchewka -posiekana drobno cebulka to wszystko doprawione solą, pieprzem,dokwaszone sokiem z cytryny i na koniec śmietaną ale nie za wiele tak żeby akuratnie wilgotna była PYCHA! ja dzisiaj dodałam posiekaną czerwoną paprykę - też super. Więc jak widzisz te salatke świetnie znasz tylko nazwa obca troche - nazwa dla bywalców "makdonalda" jest znana - to jest podstawowa sałatka np do pizzy lub innych "makdonaldowych" jedzonek A ja w ogóle robie ją w 3 minuty: wrzucam wszystkie warzywa do rozdrabniacza i blenderem kilka sekund myk! i gotowe - w tym samym rozdrabniaczu doprawiam, przekładam do salaterki i gotowe mniej więcej powinna wyglądać tak: http://magicznakuchnia.blox.pl/resource/310a.JPG No to ja chwytam sie za te lody z bitą śmietaną oczywiście :D:D:D ❤️ mmmmmm...... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wczoraj dziewczynki po imprezowały sobie ;) Terterku ... obiadek smaczny👄 a jak włoski ? kolorek wyszedł ?? Tokina.. podała smakowite lody 👄 mmmmm same rarytasy ;) Kosmi .. wyjeżdża nad morze :) życzę dobrego wypoczynku i słonecznej pogody Rowerzystka .. też będzie urlopować ;) no ale czas najwyższy wypocząć👄 A ja przyniosłam faworki ;) ($$$$$$$$$$$$$$$$)> jeszcze ciepłe ;) proszę się częstować. Pa, pa 🖐️🖐️👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy od siebie mieszkac 250m,a tam gdzie znależli to babka okazła sie naszą krajanką z nie dalekiej miejscowośi swiat mały jest:) Tokino miejscowasc tak ale inny adres❤️,ale oni będa o 1dzien wczesniej niż my. Pszczółko jeszcze jestem w domku jeszcze troche czasu zostało,pobede z wami bo ten tydzień będzie mi się wlukł do przyjazdu emusia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem Tereterku dziękuje za wytłumaczenie, dawno tej sałatki nie robiłam, najwyższy czas sobie przypomnieć, no ale nazwa mnie zaskoczyła. Jak wiesz ja wiejska dziołcha jestem:P i po makdonaldach nie chadzam, więc skąd miałabym znać :D Włoski miałaś piękne w Krakowie, więc mam nadzieję że teraz masz podobne👄 Pszczółko Ty to mnie zawsze zaskakujesz, tak gorąco a Tobie chce się stać przy kuchni i smażyć faworki, normalnie jestem pd wrażeniem:D dla mnie dziś kuchnia praktycznie nie istniała :D wyciągnęłam bigosik z zamrażarki dla Małża a sobie sparowałam brokuła a na deser kluski na parze :D:P i oczywiście lody :D w dużych ilościach :D a potem się dziwię skąd mi się to bierze na brzuchu i nie tylko :D Kosmi , to szkoda że się nie dogadaliście wcześniej a może spróbujesz i zapytasz czy nie mogłabyś przyjechać 1 dzień wcześniej, wtedy moglibyście jechać razem. Pewnie jeszcze gdzieś balujecie , bo pogoda przepiękna, nawet komary nie gryzą. Musiałam jednak wrócić do domu bo pracowałam przy pomidorach, więc wszystko było na mnie zielone a moje ręce szczególnie, więc kąpiel i tylko odpoczynek w domku, bo jestem już bardzo zmęczona całodzienną pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rozrzewniłam się 😭 weszłam na naszą pierwszą część i tam w okolicach 100 strony , matko jedyna co tam się działo. Zupełnie inne dziewczyny tam były a teraz .....:( nie ma nikogo ..... dobra już nie smęcę , idę na poduchy bo tylko to mi pozostało :( Dobrej nocy wszystkim życzę . Na dobranoc kilka słów... Życzę Wam słodkich snów, by aniołki się przyśniły i ode mnie pozdrowiły. Księżyc świeci dzisiaj jasno, niech on Wam pomoże zasnąć! -----------('*..*') -----'('*.('*..*').*')' ('*.('*._.**._.*').*') ('*(**._.*''*..*')*') ---- DOBRANOC (_.*(_.*''*..*''*._)'*_) --(_.*'(_.*''''*._)'*._) ----'(_.*'(_.**._)'*._)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️ ❤️ ❤️- też mam podobne odczucia. Ale życie to różnobarwna GRA - wpasowujemy sie w sytuacje. Czasem nas przygniatają a czasami uskrzydlają. Nigdy nie jest tak, żeby wszystko było raz na zawsze ustalone i zaklepane. Przeszłyśmy przez cudowny etap euforii, teraz jest stabilizacja i mądrość, a co dalej? Nie wiemy w co kiedyś przerodzi się nasze magiczne miejsce. Ale z pewnością oprócz radości i smutków codziennego dnia zacznie się odchodzenie...cokolwiek przez to rozumieć. Nieuniknione to jest niestety. Najtrudniej jest znalezienie tego spokoju ducha, który tak bardzo potrzebny nam - czym starsze jesteśmy tym bardziej. Ale znalezienie tego spokoju nie każdemu się udaje. No dosyć tego napierni..czania. :D jutro niedziela :D A Kosmi swoim zwyczajem nie odpowiedziała mi na pytanie: ile do plaży macie? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - ja też Cię podziwiam - i tak jak Tokina nie dokładam do pieca jak jest gorąco :D:D:D ale faworki pyyyycha!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku przepraszam,ale teraz sprawidziłam swój wpis i ucięło do plaży mamy 20minut. Tokina niewiem czy się uda babka ma termin zajęty ,bo pytałam no ,ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeszłam ostatnio trudny etap życia ,kiedyś wam napiszę,ale nie teraz. Powiem tyle ,ze musiałam podjąć trudna decyzje. I musiałam sie wyciszyć ściskam wszystkie do serducha❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja melduje sie jak zwykle ostatnio bardzo pozno. Kosmi dobrze ze te trudne dni minely. Teraz pojedziesz na urlop, wypoczniesz i nabierzesz dystansu. Podziwiam Ciebie ze cieszysz sie na urlop z sasiadka. Ja bronie sie rekamii nogami przed urlopem spedzanym ze znajomymi:P Najlepszy urlopik dla mnie to tylko z Malzykiem. Teraz sie nie:( wiec pojade znowu sama:( Nie wiem gdzie i kiedy i na ile( Pewnie na krotko:( Tokina ja tez na chwile wrocilam do tej setnej stronki. To bylo dokladnie przed rokiem. Nie wiem czy az tak wiele zmienilo sie od tego czasu. Przed rokiem ja malowalam mieszkanie, w tym roku Zuzik. Bondi opiekowala sie wnuczkiem, w tym roku jest podobnie. Pracujemy w domu, niektore z nas jeszcze chodza do pracy. W tym roku dodatkowo byly matury topikowych dzieci. Zdane bardzo dobrze! Teraz mamy 600 stronek i roczek wiecej:( niestety, to nie jest bez znaczenia:( Coraz trudniej jest odespac zarwane przed kompem noce. A jeszcze chcialoby sie poczytac ksiazke, pogapic sie w telewizornie, posiedziec w wannie i pomalowac spokojnie paznokcoie u nog. Ach takie jest zycie i rzeczywistosc bierze gore. Czasami nie chce sie nawet siadac do kompa, albo po prosu nie ma co pisac oprocz tradycyjnego narzekania na pogode:O Ale dla mnie topik jest bardzo wazny i nie wyobrazam sobie zycia bez Was kolezanki. Tylko masz racje Tokina. Jesli nie bedziemy tutaj regularnie zagladac topik umrze smiercia naturalna:( Ale z kolei meldowanie sie coodziennie tylko z obowiazku, tez nic dobrego nie wniesie. Trzeba moze przeczekac okres tej topikowej posuchy:O Nie wiem:O Pisze jakos nieskladnie:O Zmeczona jestem:( Czym? Pewnie zyciem. Zrobilam dzisiaj zakupy, kurczaka na obiad, odkurzylam mieszkanie, posprzatalam lazienke, upieklam ciastko, w miedzyczasie prawie sklocilam sie z sasiadem z nastepnego bloku. Teraz mam troche wolnego. Ale juz po polnocy. Trzeba sie umyc i do lozka:( Jutro planowalismy sobie gdzies pojechac, ale pewnie zostaniemy w domu. Nie chce mi sie i nie czuje sie najlepiej. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! Starym zwyczajem kawunie podaje . moje m pojechało do pracy a już nie mogę spać tak przyglądam sie na niebo z jednej strony ciemno a z drugiej piękne słonko :D co z tego wyniknie czas pokaże . Ja podobnie jak Bonitka ,co tam podobnie tak samo myślę i tak robię że na urlop zawsze sami nigdy z rodzinka ,znajomymi ,sami sobie cisza spokój bez wzajemnego ciągania już to przerobiłam i wiem co pisze . kosmi ...ty nam napisz co i jak ? dlaczego się nie podzieliłaś tym złym z koleżankami .koniecznie napisz co i jak działo się w twoim życiu . moje dziecko pojechało wczoraj na morze dziej w nocy wróci ,mówię do niej na jeden dzień chce wam się jechać a ona do mnie mamciu a ty a tatkiem to jak pojechałaś i rano a w nocy byłaś już w domku bo oczywiście taka sytuacja była ze musiałam ,no ale młodość ma swoje prawa niech korzysta uczy sie na błędach przekona będzie bogatsza o doświadczenia złe i te dobre oby tych złych było jak najmniej :D Tyle że jest tak ze te złe chwile płyną wolno a te piękne przelatują jakby ich wcale nie było tak by ich :( Musze się po chwalić że moje dziecko w piątek obrobiło magisterkę:D Dla wszystkich miłej niedzieli 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pokręciłam troszkę ale można coś tam zrozumieć o co chodzi 🖐️ tak to jest jak się ma na głowie tysiące spraw .:( brak odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto dzięki za kawusie,pyszna ale mi smutno,wstałyśmy z córka i karmiłyśmy wiecie kogo mlekiem ze strzykawki. Terterku ja sądze,że nasz topik będzie(jesli tylko będziemy żyły) tylko często tak jest ,ze czasem po prostu nie wie sie co pisać jak cos na głowie siedzi.Życie przynosi tez nam nie tylko radosci i czasem trzeba przemilczeć,przetrawić. Tokino a czy już masz swoje pomidory,czy jeszcze nie? U mnie w tym roku o dziwo nawet cebula jest bardzo ładna tylko raz była pryskana,juz nawet kończymy ja jeść.Ogórki maja wielkie liscie ale nie wiem dlaczego nie rosna zawiązki,a tak urosły liście,że nie wiem kto ich będize rwał jesli będą.Ja tam na pewno nie wejde bo połamie wszystko. Roberto ja sie bardzo cieszę z sukcesów naszych topikowych dizeci,jest to jakas nagroda dla rodziców za trud wychowania.GRATULUJĘ KOsmi ja tez nie lubię jeżdzić na wczasy ze znajomymi,raz pojechałam z siostrą i jej rodziną i nie podobało mi się to ,jak na miejscu wcale nie kłóciłysmy się nigdy tak tam cos nam nie pasowało jednak choc mieszkałysmy w osobnych domkach. Pszczólko dawaj jeszcze tyc faworkolw bo u mnie wczoraj nic nie piekłam,choć chciałam wypróbować nowy blender,jak działa ale poszłam do ogródka plewić i tam wsiąkłam na troszkę. Terterku a Ty kroisz kapuste właśnie blenderem i ładnie kroi? Ja zakupiłam Philipsa ma wszelkie dodatki typu pojemniki 3 trzepaczkę nozyki a najwazniejsze ma moc 700.Była promocja w media markt tzn wycodziło za taką cenę jak na alegro ale miałam od ręki przynajmniej.Tylko teraz musze coś z szafek wynieść bo juz mi sie nie ieści wszystko. BOnitko a gdize zamierzasz w tym roku pojechać na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki idę do kuchni obiad podszykować ,dizsiaj czerowny barszcz z bobem na pierwsze danie ze swoich buraczków.Takze zapraszam koło południa A dla wszystkich Przyjaciólek topikowych i Rodzin miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ U mnie padało prawie całą noc:-)a teraz się wypogadza ;-) Roberto👄dziękuję za kawusię:-)...Brawo dla córci!!!:-D Małgosiu👄przykro mi bardzo,że Pł ...dalej niedomaga 😭 kosmi👄 Myślę Dziewczynki,że topik będzie ,,zawsze,,jeśli tylko My będziemy tego chciały:-D...a przeca chcemy:-D:-):-):-D...Raz jesteśmy bardziej aktywne,raz mniej,ale JESTEŚMY ❤️i to jest to....👄 Dziś Małż ma II zmianę,a ja lecę do sauny i na basen:-) Udanego dnia:classic_cool:i buziaki 👄 Personalna👄hop!Hop!Halo!Halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄Malgosia 👄zapoda barszczyk :-Da czy Ty ,,przytachasz ,,mięsiwko na obiadek ???...Ja wszamię dziś duuuuuużo :-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta dzięki za kawę👄 Gratulacje i uściski dla córci. Wczoraj byłam w media, kupiłam telefon panasonic, już podłączony. Małgosiu u mnie też ogórki wyrosły w liście ale mają też 2 cm zawiązki, myślę że parę ogórków będzie. Wczoraj byliśmy na działce, była kiełbaska i kaszanka z grilla do tego ogórki małosolne. Wieczorem pojechaliśmy nad jezioro, mały trochę się pomoczył, a było tak duszno że nawet nad wodą nie czuć chłodu. Szybko wróciliśmy, dzisiaj nigdzie nie wychodzę, bo za gorąco. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondifajnie mieć bliziutko jezioro:-)...tylko,że ja muszę mieć twardy grunt pod nogasami :Owszelkie roślinki i żyjątka mnie ,,przerażają:O Posyłam do Cię :-)troszkę chłodku i chmurek ...resztę zostawiam u siebie;-) No już spadam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×