Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Znalazlam cosik podobnego. Te kwadraciki amja 4x4 cm. Jakjest duzy apetyt to rzeczywiscie te pierozki moga byc za male:O W dodatku glebokosc formy 2,6 cm. To rzeczywiscie wejdzie malenko farszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, a dlaczego się uśmiałaś???? Można, można! Ja prawie też się śmieję, że niektórym chce się babrać rękami w takim czymś :-p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie się jednak wstrzymam z zakupem, ten sprzedawca oferuje tylko to co było na fotce a na pokazie widać że powinien byc jeszcze pojemnik. Może sie uda gdzieś w realu to zobaczyć to wtedy podejmę decyzję , jeszcze raz dzięki. Bondi no co nie doszła fotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, uśmiałam się bo to najprostsze ciasto na świecie i ja od małego lepiłam te pierogi z mamą a potem już sama i dla mnie nie do pojęcia jest że ktoś nie chce zrobić sobie takich pyszności, bo oczywiście pierożki uwielbiam też jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dzięki, dostałam, ale obejrzałam też filmik na youtube. Wydaje mi się że są bardzo malutkie, skoro lubisz lepić , nie zawracaj sobie głowy wynalazkami. Ja wolę lepione własnoręcznie, mam jedną filiżankę która służy mi tylko do pierogów i wydaje mi się że idzie bardzo szybko. Dziewczynki miło się gawędzi, ale na mnie już czas. Dobrej nocki, kolorowych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na ebay sa te bez formy bez pojemnika. Kosztuja 21-26 euro. W sklepie firmowym pewnie drozsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede sie juz zegnac. Zdecydowanie nie jestem dzisiaj w formie:( Dobranoc dziewczynki🖐️ Spijcie dobrze do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie idziemy na podusię, miłych snów , spokojnej nocy 👄👄👄 do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko :-D, ja nie znam się na ciastach i nie wiem, które są trudne a które łatwe. Nigdy mnie nie egzajtowała kuchnia i raz miałam próbę zrobienia pierogów, zepsułam sobie całą niedzielę i obiecałam sobie, że nigdy więcej takiej idiotycznej roboty! Gdy byłam mała robiła pierogi mama lub babcia, gdy miałam małe dzieci to też babcie je karmiły pierogami. A teraz są dorośli, to mogą sobie znaleźć pierogowe "babki" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I masz racje Bechemotku. Ja nie lubisz tego robic to po co sie zmuszac? Dziewczynki to chyba dzisiaj nasza Beti hula na weselisku:) Banderasek szczesliwej drogi. Dobranoc jeszcze raz. Do jutra🖐️ A jutro nie wstawac za rano. Swieto przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !!! tokino.. wczoraj nazbieraliśmy aż dwa prawdziwki i czym prędzej do domku bo komary mało co oczu by nie wyjadły :( jest ich mnóstwo wszędzie wokół domu w mieszkaniu itp. Wczoraj byłam na giełdzie pooglądałam troszkę rupieci bardzo lubię oglądać :d to tak jak w tym żarcie każde wyznanie w innym kościele np. Auchan ,Tescho itp. :D Terterek ..jak milo że się pojawiłaś będzie dobrze wyniki muszą być dobre innej opcji niema (łatwo się mówi:) ja jadę na gastro z sercem na ręce tak się boję już nie gastro bo w narkozie ale wyniku szczególnie jak mi ta moja znachorka szurneła hasłem wiadomo jakim to często w nocy się budzę zlana np. dzisiaj od 3nie moge spać ileż można jeść tej amfy :( Zuuzik ..to sporo uzbierali u nas mówią ze pierwszy wysyp za nami same stare trzeba poczekać do września ,pomacham dzisiaj dziewczynkom jak będą mnie mijać :D. Bonitko.... daj sobie spokój z tym zadrapaniem są ważniejsze sprawy np.zdrówko 👄 bechemoot..tak jak ty nigdy nie robiłam makaronów ,pierogów ,naleśniczki tak widać naprawdę jestem leworęczna w każdym calu :D zresztą moja mam nie da mi zrobić wystarczy wspomnąć że coś takiego bedę robić już dzwoni że ona już zrobiła i niech m podjedzie lub córcia :D wiec się nie siłuje nawet z tym czymś bondusiu.. u nas też drogie po10zeta grzybki ale ja wole sama w ramach spaceru :D Personalna ...wcale się nie dziwie że martwisz się o syna wspomagasz finansowo też bym tak robiła ,zazdroszczę ci teściowej bo rzadkością jest mieć tak wspaniałą teściową i w dodatku wasze relacje sa na najwyższym poziomie to piekne 👄 no dziewczynki teraz czas na kawkę zjadłam tabsy wypiłam ziółka ,len teraz mozna napój życia kawunie z mleczkiem choć tego nie lubię ale tylko tak mogę .Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandaresku ..szerokiej drogi ,dobrze że jedziesz raniutko przynajmniej w korku nie będziesz stać więc odpalaj cytrynkę i wio a też ci pomacham będę na moście stać puść strzałkę jak będziesz w Z górze pewnie zdażę podjechać :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roberto ❤️ Witajcie Dziewczynki ❤️ kawe pijemy hop! hop! ❤️ ❤️ ❤️ (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> herbatka jest (__)> (__)> (__)> (__)> i inusia (__)> (__)> (__)> (__)> Roberto - wiem o czym mówisz ❤️. Kiedy jedziesz na gastro? to jest jeszcze gorsze niż kolono i bez narkozy ani rusz :O Widziałam Twoje zdjęciuszka w garnku - super są :D Wesołku - z Waszego wypadu w góry jednak wyszło sporo korzyści mimo Twojego sceptycyzmu. Pierwsza i najważniejsza to zdrowy ruch na świeżym górskim powietrzu i sporo wrażeń odmiana w tym szarym normalnym życiu. Druga równie ważna to ujrzenie na tle innych ludzi zalet swojego niedocenianego Małżusia. :D to jest to! tylko tak możemy porównać i docenić co mamy ❤️ Dobrze, że wywinęliście sie z tego towarzystwa. Mam nadzieje, że teraz tylko miłe wspomnienia zachowałaś i piękną opalenizne ❤️ a jak porteczki? sprała sie zielona plama? :P Tyle nowinek w jest ;) - Tokina ma wreszcie swoją lodóweczke - super! :D ❤️ Zuzik, Banderasek, Kosmitka, Bondi za sobą udany urlop Poetka pewnie żniwuje :D ❤️ Beti - baluje na poprawinach Personalna - remonty pokończyła w dużej części Bonita - przed wyjazdem, kiedy jedziesz Bonito? pakujesz sie już? Małgosia ciągle w terenie - brawo dla Twojego Małżusia Małgosiu - wie co Ci potrzeba. Bechemotku jestem ciekawa Twojego trawniczka po paru tygodniach - jak sie sprawuje, czy trawa nie żółknie, jak go wykorzystujesz, czy grillowanie już było w nowym ogrodzie, jak wasze zwierzątka na nowej murawce się bawią? Nie wiem co u Pszczółki - musze doczytać ❤️ No i nie wiem co u Rowerzystki - też musze doczytać ❤️ Dziewczynki z pociechami studiującymi - jak wyszło i jakie plany na październik? Bondi - świetne zdjęcie z wnusiem! :D ❤️ Roberto - spróbuje znaleźć serwis " kuchnia" A teraz śniadanko: http://www.mm.oberza-krakow.pl/FOTO/plyta/plyta3.jpg troche warzyw z dipami http://www.barcitypizza.pl/images/galeria/catering/catering1.jpg kakałko i herbatka bez ograniczeń a na drugie śniadanko - tarta z jeżynami - upiekłam wczoraj - fotke ugotuję ;) Pozdrawiam i życze słonecznego i udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dzisiaj nigdzie z domu się nie ruszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ale mi się fajnie zaczął dzień i kawusia i śniadanko,oj dziewczynki rozpieszczacie, rozpieszczacie ale róbcie to bo to bardzo miło przyjść tu i doczytać że ktoś zadbał już o nasze żołądki👄👄 U mnie raz pada raz słońce świeci, mam nadzieję że się wypogodzi bo dziś w moim mieście pokaz zabytkowych aut, myślę że nie będą tam same małe fiaty :D:P Teretereku, niestety pewnie nie doczytałaś, nasza Małgorzatka nie jeździ tylko pewnie nadal leży pokonana prawdopodobnie przez salmonellę :( Mam nadzieję że już czuje się lepiej, ale kiedy ostatnio prosiła o urlop była w kiepskim stanie 😭 i bardzo się o nią martwię. Roberto, szkoda że nie znalazłaś więcej grzybków, ale cóż pewnie jeszcze się pokażą i będziesz zbierać jak Zuuzik , pełne wiadro w try miga :) Gastro nie ma się co bać, oczywiście w uśpieniu, nic się nie czuje ani przed ani po, tak ze zwyczajnie nie wiem nic co ze mną robili. Tereterku, Roberto, wyniki będą dobre, muszą być dobre innej opcji nie ma i tego się trzymajmy, bo tak musi być i koniec. Tereterku, jak przeczytałam co Ty za głupoty wypisałaś o tym walkowerze to we mnie się krew wzburzyła. Dziewczyno, nawet tak nie myśl , bo gdyby tak ...co i tak jest niemożliwe... to znając Ciebie i Twoje podejście do życia, poradziłabyś sobie ze wszystkim. Dziś po tych szpitalnych przejściach jesteś zmęczona i co tu dużo mówić, porządnie osłabiona, ale kiedy nabierzesz sił, znów będziesz sobą , czyli poukładaną wojowniczką , która bierze się za bary z życiem i zawsze zwycięsko z tego wychodzi👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Tokino - przeczytałam o problemach Małgosi wczoraj - ale dzisiaj zapomniałam skomentować. Mam nadzieje, że dojdzie do siebie - życze zdrówka ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj zaszaleje i zrobie grillowane żeberka na obiad :D - cały czas mam w pamięci ten kleik i poczucie głodu - przez 3 dni zasypiając marzyłam o salatce z pomidorów :O :D:D:D dzisiaj wrąbałam miche sałatki z pomidorów z cebulką, ogorkiem małosolnym sól, pieprz i łyżka śmietany :D do tego chleb z masłem i niczego mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Wracam dzisiaj do swoich pędzli i farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki świątecznie :D U mnie od rana padało teraz się przejaśnia i wychodzi słońce :D Tereterku u mnie nic ciekawego jak zwykle zawalona jestem robotą, trzy tygodnie labowałam to teraz muszę nadrobić Jak się odrobię znowu pójdę na urlopik :classic_cool: Miłego i słonecznego dnia wszystkim 👄 Tokina bez pierogów nie da się żyć, ja też je uwielbiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzięki za kawę i śniadanie Roberta👄 Terterek👄 Podziwiając pięknie nakryty stół i smakołyki, zastanawiałam się Terterku czy możesz już to wszystko jeść, czy podajesz tylko dla nas? Teraz doczytałam, że próbujesz już normalnego jedzenia:D Roberta do lasu spryskaj się OFFEM pomaga na komary i kleszcze. Gdyby były takie grzyby że w try miga pełne wiaderko, to ja też poszłabym:D Terterku, Tokina ma rację, jesteś osłabiona i nie wiesz co mówisz, my znamy cię prawdziwą, silną, wojowniczą i tak będzie ❤️ Roberta, miałam gastro na żywca i powiedziałam że więcej nie pójdę, myślałam że się uduszę. U mnie pochmurno, nie widać słonka od rana, a zaplanowane było opalanie na plaży i kąpiel w jeziorze😭 Wszystkim życzę miłego wypoczynku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja niedzielnie,hi,hi chciałam napisać a toż to poniedziałek,no i kto powiedział,,nie lubię poniedziałku,,?! Terterek👄👄 Na sam przód,hi,hi wycałuję Twój pysio jeśli pozwolisz?!.Bardzo ale to bardzo cieszę się że już z nami jesteś,walkowera nawet nie skomentuję,szkoda słów.To nie ,,Ty,,!, ,,Ty,, tak nie mówisz jakieś złośliwe licho podsunęło Ci parę słów a Ty je bez przemyślenia wystukałaś na klawiaturze. Dziewczynki tyle wczoraj napisałyście a mnie od rana bolą coś oczy,jak mam to wszystko przeczytać?!,może jutro?:p:) Banderasku👄 Szerokiej i bezpiecznej drogi👄❤️ Chciałam Ci jeszcze napisać że serce rośnie na samą myśl że podczas urlopu miałaś czas,pamiętałaś o nas,jesteś kochana👄❤️ U mnie dzisiaj na obiad gołąbki z buraczkami i oczywiście,hi,hi kartoflem:p:) zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek no właśnie zielenina z portek nie zeszła mimo że było traktowane odplamiaczem,muszę zrobić powtórkę albo pomorze albo wyżre dziurę:p:).Ja nie wiem co to jest ta węgierska górka,zaraz muszę poszukać w necie.Odnośnie Szczawnicy tam zostało moje serce,jak tylko uda mi się wygospodarować trochę kasy kurtka pewnie pomyślę o powrocie,choć na króciutko. Miłego dnia,buziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy więc na Banderaska ❤️ ❤️ ❤️ Kosmitka pewnikiem pod skrzydłami Kogucika zanim wyjedzie trzeba sie nacieszyć. Ale brakuje jej tutaj. Roberto - co to za portal "kuchnia"? bo nie znalazłam - znam tylko portal "Kuchnia TV" Wesołku W Górka to piękna podbeskidzka miejscowość leżąca nad Sołą koło Żywca- ciekawie położona i zawsze tętniąca życiem Bondusiu - ja też lubie zbierać grzyby tylko do momentu kiedy jest lekko i przyjemnie - nie poświęcam sie, jak robi sie uciążliwie i grzybów mało to zwykle wysiadam i wole nie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku - trzeba by było jakieś babcine sposoby na plamy z trawy uruchomić bo te akurat najtrudniej schodzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ Zaraz bede robic obiad szybciutki i wcale nie swiateczny:P Gotowizna z mrozonek. Tak sobie mysle dziewczynki ze jak nas tylko cosik zaczyna pobolewac, trzeba natychmiast szorowac do lekarzy. Nie zwlekac i samemu przepisywac sobie dziwne witaminowe czy inne kuracje, albo katowac siebie dieta. Jak choroba jest wykryta w pore to i proces zdrowienia jest szybszy. A ile dolegliwosci powoduje strach i nerwy? Masz racje ze Roberta ze zdecydowalas sie wreszcie na gastrologie. Ja meczylam sie z 10 lat z bolem. Pod koniec jadlam tylko odzywki dla niemowlat. Wykryto wrzody dwunastnicy ktore wyleczone zostaly w dwa tygodnie tabletkami. Pewnie ze badanie jest nieprzyjemne, ale dobrze ze sa mozliwosci badan. Nie ma co sie bac i wstydzic tylko szorowac do lekarzy. Pamietam jak mialam opory przed pojsciem na kolonoskopie. Ale w koncu lekarze ktorzy robia te badania sami dobrowolnie wybrali ta specjalnosc i miejsce pracy. I nie bez znaczenia pewnie byl fakt ze zarabia sie prawie dwa razy wiecej jak lekarz ogolny. Koniec filozofowania i do garow:O Mielismy zmiar pojechac gdzies po poludniu "odrapancem" ale malzyk czuje cos nie jest w najlepszej formie:( Zeby tylko nie wyszlo z tego cos wiekszego:( Za 3 tygodnie moj urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam i ja na obiad, wprawdzie wczorajszy, ale nam bardzo smakował, może i któraś z was pokusi się. Będzie też deser - lody:D Bonita chyba razem rozpoczniemy urlop, my jedziemy 4 września, już nie mogę się doczekać. Tym razem nie informuję rodzinki gdzie będziemy, więc nie liczę na żadne odwiedziny:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem witam w zawirowaniu obiadowym;) nie śmiać mi się tu z robiących czy nierobiących ciasto pierogowe czy makaronowe;):P wychodzę z założenia, że jak lubię je jeść to i się pobabram:P po prostu nie zjem rosołu z kupnym makaronem i już:P ale żeby nie było, kupny makaron też lubię np. zamiast ziemniaków:) Terterku przyznaj się ile zjechałaś po tej głodówce? Wesołku odplamiacze są do doopy:P niestety wszystkich plam nie biorą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita trzymam palce za zdrówko małżyka, żebyś mogła wyjechać ze spokojną głową:) Bonsi a rodzinka nie domyśli się, że Ty wracasz w ulubione miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza Beti na weselisku będzie bawić się dopiero w sobotę 20.go, a od teraz ma urlopik i już wyjechali taam gdzie będą się weselić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×