Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

zrobiłam sobie przerwę w pracach ogrodowych bo słońce lampi prosto w twarz a ja za bardzo na słonku nie lubię ... poza tym zmęczyłam się solidnie, bo chwastów narosło sporo i teraz to wszystko trzeba usunąć i wynieść do kompostownika, trochę przemęczyłam kolano:( Dobrze że tu zaglądnęłam bo Banderasek przytachał nam rybki, ojejkuś aż tu pachnie tymi rybkami, ślinka cieknie, więc chętnie zjadłabym taką rybkę, tym bardziej że jak wiecie z ryb to ja lubię ryby :D:P banderasku, dzięki Tobie poczułam się trochę jakbym sama była nad tym morzem.... przymykam oczy i widzę bezkresne fale i zapach bryzy morskiej a także smażonej rybki ... o gofrach nie wspomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bandaresku super dziękuję za kawunie :D U mnie niestety pada deszcz nawet można powiedzieć leje :( a tak wczoraj w pogodzie obiecywał slonko wzdłuż Odry a tu co dukpa . Siedzimy w domku M zaczął malowanie garażu :( Może jutro lub w poniedziałek gdzieś wybędziemy .Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dzięki za przepyszne wędzone rybki👄 Odpoczywaj❤️ i wdychaj jod...baw się dobrze. Tokina zapierniczasz na hektarach jak ja .....a później będziemy labidzić , że nas kolanka bolą itp. Zuuziczku..lek na nerwoból bez recepty to Myalgan ( może nie przekręciłam nazwy )- spróbuj...chyba, że już Ci przeszło. Ja idę na działkę ale dzisiaj tylko z książką i aparatem fotograficznym...zero pracy fizycznej:D A ja częstuję Was naleśniczkami z serem i owocami. Terterku❤️ co u Ciebie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:):D Dziewczynki moja podróż nie do opisania,jeden wielki koszmara wszystko przez moją Buffy,przeszła samą siebie.Jeździliśmy już z nią kiedyś,zaopatrywałam się w proszki na uspokojenie dla piesków ale nie bardzo skutkowały i na drugi dzień Buffy miała kaca i źle się czuła.Tym razem postanowiłam sobie darować nieskuteczne tabsy no i chyba to był błąd.Mało tego że nam utrudniła i uprzykrzyła do granic możliwości samą jazdę to i na miejscu szaleństwo jej nie przeszło.Jednym słowem jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie i cud,prawdziwy cud że mój M wytrzymał jakoś te wariactwa i nie wpakował nas na drzewo,uwierzcie mi musiał wykazać się nerwami ze stali a z tym u niego niestety krucho.Ja także osobiście potrzebuję paru dni na dojście do siebie,jestem normalnie rozwalona psychicznie a sprawczyni całego zajścia szczęśliwa jak nigdy,lata podskakuje i zadowolona z siebie jak diabli.Ja raz na zawsze kończę z podróżowaniem z Buffy nie chce jazdy,będzie siedzieć w domu,koniec kropka. Jak widzę Banderasek śle pozdrowienia znad morza,nawet rybkę wędzoną serwuje,dzięki👄.Mi pozostaje trzymać mocno kciuki za pogodę aby troszkę poszalała,dała temperaturkę i dużo,dużo słoneczka. A co u Terterka?,już po czy znowu czeka nie wiadomo do końca na co?!. Ja teraz jak się domyślacie potrzebuję czasu na ogarnięcie domu i dojście do siebie.Trzeba się na nowo przestawić na brak dziewczynek i dojść psychicznie po szaleństwie mojej pieszczochy,miałam ochotę zlać jej tyłek,ale co by to dało?! U mnie dzisiaj cieplutko i duszniutko i już przeszły dwie burze a dzień jeszcze młody:) To na razie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dobrze że już jesteś .ja Orsikowi dawałam jak był ostatnio chory taki ziolowy fajnie działa inie otumania psiorki nasze dobrze go znoszą Stresnal kup warto testowany na Orsusiu . Bonitko...❤️ U mnie wreszcie nie pada nawet słonko wyszło ,ja mam nerwa wiadomo na koga ,czy ja się doczekam tego miejsca w domu spokojnej.starości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita👄 Ja także jestem w stresie:(,także nie mam czasu,co się dzieje z tym czasem kurczy się czy co?.Kiedyś wlókł się pomaleńku jak żółw teraz zapiernicza jak super ekspres.A może z czasem nic się nie dzieje hi,hi tylko my zrobiłyśmy się ociężałe i powolne jak żółwie,łoj ze stu kilową skorupą na plecach?!:p:) Roberta👄 No nie znałam tego środka,szkoda bo i sobie mogłabym go zaaplikować,oj przydałby się bardzo:):D.Mamy my się z tymi psami i ojcami,teściami,wiem co przechodzisz ale żadne to pocieszenie dla Ciebie. Dziewczynki u mnie dzień upływa pod znakiem burz,nie wiem czy to jedna tak się wlecze czy idą sobie jedna za drugą,ale jak na razie obywa się bez jakichś większych szkód,tyle że komp włączony na chwilkę i za moment trza wyłączać:),jak pragnę zakwitnąć. No i pachnie mi tu wędzona ryba od Banderaska i lody na deser,mniam jak ja to lubię:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wesołkuwitaj:-D...Przykro mi,że wyjazd się zbytnio nie udał:O Przytachałam obiecane gofry:-D@@@@@@@@@@@@@ Są jeszcze cieplutkie z górą ubitej śmietany i mnóstwem owoców :-) Smacznego:-D Dziś troszkę poświeciło słoneczko:-D Lecę dalej Miłego wieczoru i dobrej nocya jutro udanego dnia🌼 Całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Banderasku dzięks za rybki i goferki, te ostatnie lubię bardzo zwłaszcza z borówką:D Wesołku a może Buffi w transporterku byłaby spokojniejsza, a przynajamniej nie latałaby nerwowo po Tobie, bo pewnie trzymałaś ją na kolanach, ona skakała raz na podłogę, raz na kolanka, no pewnie piszczałaby ciągle i wciąż, ale tak czasami psinki mają:o Personalna skrzętnie spisuję nazwę leku, jutro jest czynna jedna apteka - podjadę i kupię, dzięki bardzo:) a Twoje naleśniki łał, aż ślinka cieknie, tak pysznie wyglądają:) Tokina no właśnie oszczędzaj nóżkę, szkoda żebyś później cierpiała:o Bonita skąd ten stres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku No właśnie gdzie jesteś? Czyżby małżyk porwał Cię dokądś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dzisiaj był bardzo udany dzień, pogoda dopisała, byliśmy na działce. Wrzuciłam do gara marchewkę z mojej działki. Terterku jak samopoczucie?❤️ Banderasku wielkie dzięki za rybki i gofry, uwielbiam i jedno i drugie.Gofry z dużą ilością bitej śmietany i polewą adwokat:D Czy zamoczyłaś się już w morzu? Życzę pięknej pogody👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄dzień dobry Jak wstaniecie;-)to zapraszam na kawusię i inusię i żurawinkę i herbatkę:-) (_)>(_)>(_)> > {_}>>{_}>>{_}>> >:-D bondi 👄oczywiście :-)że plumkałam :-)Woda zimna,ale uczucie wspaniałe:-D:-D:-D Bonitko👄👄 terterku👄👄 Dziewczynki👄👄 Na dziś zapowiadają ładną pogodę na pomorzu:-)i nie tylko:-D Lecę zatem leżakować :-D:-D:-D...tylko dziś Nam zostało i koniec tego dobrego;-) Miłego dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Bandaresku ... dzięki a kawunie pewnie już po spacerku ? jaka pogoda się zapowiada na DZISIAJ ? u mnie nadal raz słonko raz chmurki nie wiem co się z tego wykluje terterek.. czekamy na ciebie jak zdrówko ? ❤️ bonitko... ja nabieram coraz większej chęci na Chorwacje i tak sobie powiedziałam że jak gastro będzie dobrze będę zyła to jadę z M ale autobusem :D Teraz spadam idę na grzybki pada więc może ponownie się pokazały :D tokino..to moje zbiory w garnku bardzo lubię zbierać grzyby :D Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden ...mnie już ten środek by nie pomógł :( na to co przezywam potrzebna jest marycha już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku dzięki za kawę. Życzę ci pięknej pogody, dużo słonka, co by liczko i nie tylko, trochę przypiec. Użyj balsamu po opalaniu, będzie na dłużej:D Wesołku doczytałam, że masz nerw nieco nadszarpnięty, kilka dni w domu i wybaczysz pupilce:D Roberta już tak dużo masz grzybków i jeszcze wybierasz się na grzybobranie? chyba dla całej rodziny, a może i dla nas jak nie będziemy miały:D Obfitego grzybobrania, samych prawdziwków. Terterku czyżby zostawili cię jeszcze w szpitalu, daj znać, niepokoimy się❤️ Wszystkim życzę miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki też przybiegłam na kawusię, tym bardziej że podana prosto a nad Bałtyku, Banerasku wielkie dzięki że o nas pamiętasz. Zmartwiłaś mnie że już chcesz wracać :( miałam nadzieję że pobędziesz tam choćby do połowy tego tygodnia. Dobrze że choć kilka dni jest w miarę dobra pogoda i mam nadzieję że humorki nadal dopisują. Bondi też się martwię o Tereterka, mówiła że jak tylko wróci to zaraz napisze, teraz nie wiem czy została w szpitalu czy jednak zaraz po powrocie wsiadła w autko i pojechała na te odłożone wczasy, szkoda że nie dała nawet eska żebyśmy wiedziały co się dzieje. Jeśli do wieczora się nie odezwie to pewnie znów zadzwonię, bo kurcze zawsze się martwię o Was wszystkie i jak którejś dłużej nie ma to nie wiem co o tym myśleć. Wesołku, przykro mi z powodu Buffi ale trudno , to już za Tobą, na drugi raz zostaw ją z Bellą , niech razem pilnują domku:) a teraz już się uspokój i zapomnij o przebytym stresie. Roberto życzę Ci udanego grzybobrania, też bym chciała połazić po lesie ale niestety moja noga po wczorajszych pracach ogrodowych znów daje mi popalić :( Przez to chyba w tym roku nie mam co wybierać się na jakiś wypoczynek w górach, czy gdziekolwiek:( smutno mi z tego powodu:( Wzięłam sobie kompa przed dom i spokojnie piję kawę, pisząc do Was , słoneczko ładnie świeci i nagle zaczęło padać :( , dobrze że jestem pod parasolem, bo musiałabym uciekać a tak to może ten chwilowy deszcz jakoś tu przeczekam. Dziewczynki do kawusi dokładam rogaliki drożdżowe z marmoladą z róży , proszę się częstować $$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Smażymy się :-DSłoneczko co chwilę wygląda zza chmurek:-):-) tokino:-Dpałaszujemy rogaliczki :-DDzięki👄 Buziaki 👄i dzięki za kciuki pogodowe:-D:-D:-D:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na obiad. Krupnik i nugettsy z kurczaka, na deser lody czekoladowe z "Zielonej budki" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w niedzielę:D Banderasku smaż się smaż, nie ma to jak nadmorska opalenizna:) Bonduś dzięki za pyszny obiadek:) Tokina zazdraszczam Ci możeliwości komputerkowania na łonie natury, ja nawet na balkonie się nie zmieszczę;):P Terterku haloooooooooooo jak długo można nas zostawiać w niepokoju?????? to już ponad dwa tygodnie jak Cię nie ma:o dziś obiad robiła siorka, chłopaki pojechali w las na grzyby, więc ja z bachorkami byłam na placu zabaw, huśtawki, drabinki i malowanie kredą po chodnikach, oj jak dzieci potrafią zmęczyć:o ale i można poznać tatusiów zabawiających swoje pociechy;):P hehe u mnie dziś słonecznie i ciepło bardzo:) jutro jeszcze wolne hura:) a teraz spadam papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, to masz zajęcia poznawcze jak widzę :D :P nie tylko poznajesz jak potrafią zmęczyć dzieci ale i tatusiów, oj to chyba miłe zajęcie :D Nie masz czego zazdraszczać Zuuziczku, byłam na dworze ale słońce trochę jednak przeszkadza w patrzeniu na monitor, zasłoniłam trochę parasolem ale i tak nie było łatwo. Miałam ochotę pójść na ogród ale tam parasola nie mam gdzie wetknąć , więc siedziałam pod domem. Zastanawiam się czy masz podpięcie stałe czy router ? no tak, ale Tobie chyba chodziło o to że masz malutki balkonik, ale na to to już się nie da poradzić:( Młodzi pojechali na wycieczkę,chcieli mnie zabrać ale nie chcę im być kulą u nogi , więc odmówiłam i siedzę w domu, gapię się w TV , czytam zaległą prasę i nic mi się nie chce robić :( Bondi ,częstuję się Twoim obiadkiem a najbardziej deserem , dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda u mnie zyleteczka. Podsylam Banderaskowi. Nad morzemswieza bryza to i latwiej to zniesc. Ja siedze na kanapie w pokoju przy opuszczonych roletach. Na tarasie za goraco. Zreszta dzisiaj boli mnie glowa bo wczoraj wypilam pol butelki wina:( Wczoraj po poludniu bylam na zakupach. Kupilam sobie troche rzeczy na urlop pobuszowalam na starowce, wypilam kawe. A na koniec wjezdzajac do tego cholernego garazu tak podrapalam tak mojego miskaa ze wstyd bedzie jezdzic. Trzeba bedzie koniecznie podlakierowac blotnik i wymieniac zderzak. Jestem co prawda niezle ubezpieczona, ale z wlasnym udzialem 300 euro. Poza tym bedzie doplata za nowy lakier bo auto jest dwuletnie.Czyli mam 500 z glowy:O Bardzo potrzebuje wydatkow przed urlopem😠 Ja radze sobie nawet niezle w miescie, ale parkowania to nie naucze sie do konca zycia:( To by bylo na tyle z nowosci. Teraz rozmyslam ze moze oddac jedna pare tenisowek, bo kupilam sobie wczoraj dwie. Tylko ktora? Obie pary mi sie podobaja:P Zarty na bok. Terterku kochany❤️ jesli potrzebujesz przerwy od nas, chcesz skupic sie na sobie, to wez sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Skrobnij tylko krotko i daj jakis znak. Tak bardzo chcialabym Ci pomoc ale nie da sie:( Wspieram tylko z daleka, mocno kibicuje zebys jak najszybciej wrocil do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja chetnie usiade z Toba w cieniu drzewka. W miescie slonce tak niezdrowo prazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bondi:-)dzięki za obiadek👄Bardzo mniamniuśny:-D tokino:-) Bonitko:-)przykro mi :-(że obdrapałaś Swoje autko...ale dobrze,że nic Ci się nie stało ! zuuziku:-) terterku❤️❤️ No i dziś słoneczko nie zawiodło:-D:-D:-DTeraz mam smażone sadełko :-PMoże wytopiło się troszkę tłuszczyku ???...Nawet jeśli:-Pto już spałaszowałam loda i jest cool:classic_cool: Dla Was oczywiście też Przytachałam kręciołki :-D Na zdrówko:-) A ja lecę oddychać morskim powietrzem :-)na zapas ;-) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×