Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Lakier zwykły, typu strong - ten pękający ma siostra i zdecydowanie nie podoba mi się. Mam tak słabe paznokcie, że pewnie sam się zrobi pękający i znów przez 2 lata nie będę używać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ten pękający nie podchodzi:P Bonita faktycznie szkoda, że to nie takie proste by zwrócili na to uwagę:o rzucam okiem na program "łowcy promocji" i zastanawiam się na co komu 40 butelek płynu do kąpieli, 100 paczek pieluch, 40 buteleczek ze środkiem na zgagę czy płatków śniadaniowyc:o ci Amerykanie są porąbani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się przyznać że ostatnio zupełnie zaniedbałam paznokcie, zupełnie się nimi nie zajmuję, już bardzo dawno ich nie malowałam, choć teraz malowanie chyba nie miałoby sensu, ciągle przerabiam te ogóry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ten program Zuuziczku i też byłam zdegustowana :O bo co to za promocja, skoro kupuję pampersy a wcale ich nie potrzebuję, albo inne jakieś całkiem odjechane rzeczy, mają zryte pod beretami. Zresztą u niech może to jest norma że kupuje się wszystko czy trzeba czy nie trzeba u nas raczej tak nie jest, kupujemy tylko to co jest przydatne, przynajmniej mi się tak wydaje. Nigdy nie kupuję czegoś co jest na promocji a wiem ze tego zwyczajnie nie używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o czym piszesz Zuzik:) O zakupach na kupony. Tez to ogladalam kiedys w naszej telewizornii:) No wlasnie u mnie w TV zaraz bedzie koncert Netrebko I to na zywo! Na dokladke wystapi z mezem:)W drugim programie ZDF jak kogos to interesuje. W zwiazku z tym mowie dobranoc. Spijcie dobrze moje kochane kolezanki. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku pomocym na nk dostałam zaproszenie od pana z miasta Beti o inicjałach MP (w imieniu brakuje ostatniej litery, a nazwisko ma takie, jak nasi bracia aktorzy Cezary i Radosław Paz..., ale bez ostatniej litery), weszłam na wspólnych znajomych i... ukazałaś się Ty, może przybliżysz mi kto zacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poszukać kto to taki Netrebko, wstyd się przyznać, że nie wiem:o Bonita👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie to są zakupy na promocyjne kupony, brakuje mi w nim jednego zadania pytania tym ludziom na co im tyle tego towaru, tylko jeden robił z tego paczki dla żołnierzy w iraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam kiedyś bliźniaczki , dwie ładne dziewczyny, które na zakupy wydawały 50 dolarów a zakupy warte były 600 dolców, miały towaru niczym w sklepie, kurcze mogłyby same otworzyć sklep i sprzedawać te rzeczy na kupony:O Bonitko też nie znam tych występujących ,chyba nie mam tego programu o którym piszesz :O Dobrej nocy Ci życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki na mnie też przyszła pora, jutro mus wstać skoro świt:o dzięki za dziś, do zobaczenia lutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow i zrobiła nam się 22 , nie wiem czy zauważyłyście ale ostatnio wcześniej wstaję,budzę się już około 6-7 co jest nietypowe , bo przez dłuższy czas ranek zaczynał się u mnie około 9 , nie wiem dlaczego mi się tak teraz przestawiło ale podoba mi się :D i chciałabym przy tym zostać, ale aby tak wcześnie wstać siłą rzeczy muszę wcześniej iść spać,dlatego też się pożegnam, życzę spokojnej nocy , miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że przyszła pora na poduchy dla każdej z nas , więc dobranoc, dziewczynki, dobranoc 👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Zapraszam szanowne koleżanki na kawusię, herbatusię i inusię{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}:D Wczoraj spałam całe popołudnie........ Na działce kwitnie jabłoń...a obok wiszą jabłuszka....ki pieron? Wieczorem gonił mój małżyk szerszenia...najadłam się strachu.....ale w końcu go trzepnął ręcznikiem ( bo miał pod ręką ) i zabił dziada....brrrrrrrrrr ale był ogromniasty! Dzisiaj lecę do pracy Miłego dzionka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoj !! Personalna .:D dzięki za kawkę 👄już koniec urlopu ? jak szkoda .A to spryciula ta jabłonka może będzie drugie lato takie w zamian za to brzydkie teraz :D było by fantastik . Też zmykam idę na trag połazić by nie myśleć wiadomo o czym 👄 🖐️ dla wszystkich słonecznego i miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :-DDziewczynki Personalnadzięki za kawkę👄...Szerszeń fuj!!!:O...i niebezpieczny:((( Robertoudanego łazikowania :-)...Ściskam:-D Miłego dnia ,,moim,,Dziewczynkom❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie, hej!!! Jako, ze herbatka zapodana, to może ja się dzisiaj szurnę śniadankiem. Może być świetokrzyska zalewajka ze skwarkami z boczusiu i kiełbaski??? Do tego pajda pieczonego chleba i do pici mięta z ogródka! Przeca mamy lato, od czasu do czasu można takie wiejskie sniadanie. P.S... Nasze babcie w świętokrzyskim zalewajkę gotowały 2 razy dziennie. Na śniadanie i na kolację...do tej pory czuję ten zapach....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poetko ależ oryginalne śniadanko:-DNigdy nie jadłam zalewajki ,a domowy chlebek jest pyyyszny :-)Dzięki 👄 Bonitko👄uff!!!Dobrze:-)że nic Ci❤️się nie stało!!!Bądź ostrożna proszę:-) tokino👄jak się dziś czujesz???:-)Daj już spokój z tymi ogórami :-P bondi👄fajnie mieć bliziutko jezioro:-D Małgosiu ❤️halo!Martwimy się :-( pszczółko co z Tobą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna dzięki za kawę👄 Poetka ja też nie jadłam zalewajki, ale co szkodzi spróbować:D Jadę zaraz na działkę po ostatnie już ogórki, te będą dla synowej, niech i ona trochę zrobi, ja już swoje zrobiłam. W sobotę będziemy wszystkie już wyrywać, bo żółkną. Tokina jak bym miała tyle ogórów to nie siałabym przez pięć lat:D daj sobie już spokój. Zuuzik blokada trzyma bardzo długo, w lewą piętę w ubiegły roku przyjęłam trzy co trzy tygodnie jeden, nie boli mnie do dzisiaj, teraz odezwała się prawa, jutro idę przyjąć blokadę , nie wiem tylko dlaczego wypisał mi od razu dwie, może da dwie? Jeżeli pogoda się utrzyma to popołudniu też lecimy nad jezioro:D Małgosiu jak samopoczucie?❤️ Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! i od razu zjadam talerz zalewajki z swojskim chlebkiem. Kawusie wypiłam wcześniej ;) Dziewczynki - ja zwykle na śniadanie nie podaje zup bo jakoś tak zostałam wychowana, że zupy tylko obiad lub kolacja. Wiem jednak , że wielu ludzi zaczyna dzień od dobrej zawiesistej zupy np mój szwagier tak je. Napiszcie jakie macie upodobania ok? :D Poetko zupka przepyszna - i powiedz mi czy ta zalewajka to tzw biały barszcz? czy żurek? czy jeszcze coś innego? A znacie śląską WODZIONKE? Personalna ❤️ ja 3 lata temu wzywałam straż bo szerszenie zrobiły sobie gniazdo nad oknem mojego syna. Przyjechali natychmiast i wytruwali cały rój a potem zniszczyli gniazdo. Szerszenie są bardzo groźne. Sprawdź czy nie macie tam gdzieś gniazda Bonito - aż mi tyłek strachem sie ścisnął :O dobrze, że czujna byłaś i zareagowałaś prawidłowo ❤️ Zuziku - no właśnie :D wczoraj ten pan zaprosił mnie do swoich kontaktów. Ja go nie znam ale jak popatrzyłam na miejscowość to pomyślałam, że to znajomy naszej Beti i przyjęłam zaproszenie :D:D:D Teraz tylko trzeba wypytać Beti. A może on po prostu został urzeczony naszymi wdziękami? i zapragnął nas poznać? :D:D:D:D:D :P hi hi hi rozmarzyłam sie - od razu zobaczyłam go na białym rumaku :P Skoro Poetka zrobiła tak pyszne śniadanko - to ja na drugie śniadanko podaje sałatke z melona: http://pyszny.blox.pl/resource/p81_1.JPG i arbuza http://www.vismaya-maitreya.pl/gfdhrthrtj.jpg Pozdrawiam i życze pięknego dnia. Ja dzisiaj pospałam sobie dłużej i teraz tak jak Roberta śmigam na targ po jarzynki i owocki Bondusiu! 🖐️ 👄 Małgosiu! hop hop - daj znak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi👄trzymam kciuki,żeby blokada nie bolała i pomogła!!! terterku👄ja za bardzo nie lubię zup:O...a jeśli już to tylko na obiadek;))))...Jak bywałam u rodzinki koło Częstochwy(teraz już nie bywam)to Oni zawsze na śniadanie niedzielne jedli żur:Dzakwaszony osobistycznie! Teraz już zmykam Lecę na zakupów ciąg dalszy,później do Mamutka❤️a jeszcze później do znanej Wam❤️z opowiadań przyjaciółki❤️...Znów mnożą się kłopoty Do ,,zobaczenia,, Przytulak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie zaproszenia z miasta Beti dostałam dwa też od tego samego gościa inicjały jak u zuuzika odrzuciłam bo go nie znam dostałam drugi raz :( Idę do kuchni garnki grzać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ...chyba powinnam zawołać .. Witojcie ! :D Dzięki za kawusię, dzięki za zalewajkę, też chyba w życiu nie jadłam :O ale jeszcze jeszcze wszystko przede mną :D Poetka machnie nam tu przepis i trzeba koniecznie wypróbować. U mnie lampi słońce na całego i jak tu wsiąść na rower :( ojejkuś znów pewnie nic z moich planów :( nie lubię takiego mocnego słońca, ale przyznaję że jeszcze nie wychodziłam z domu i nie wiem jak jest ciepło, może akurat temperatura zachęci mnie do wyjazdu rowerkowego :) Mężczyźni pracują w ogrodzie , usuwają pień starej jabłoni i jakoś ciężko im to idzie. Chciałam w tym miejscu posadzić morelę . Muszę iść dopilnować by wszystko było oki , trzymajcie się narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam ale jeszcze troszkę pewnie będzie mnie mało z Wami choć sercem jestem zawsze. Juz jest o wiele lepiej,w poniedziałek skończył mi się antybiotyk.Pomógł antybiotyk i zastrzyki.Tylko jestem strasznie osłabiona po tym wszystkim ale juz nawet cos jem i od wczoraj zaczęłam chodzić juz cos nawet robić po domu ale wiecie jak sie nic nie robiło przez tydzień to wszędzie trzeba zajrzeć i cos porawić ,dzisiaj dzieci piora pościel wełniana (2 komplety)bo pogoda może być . A ja byłam rano jak piszecie dac sobie w zyłe bo we wtorek mam isć do endokrynologa,dziś będę miała część wyników a reszte jutro. Nie wiem co to było za pioruństwo ale wykluczyło mnie z zycia na długo,nie życzyłabym tego nikomu.Nikt ode mnie sie nie zaraził to pewnie nie było wirusowe)mogło byc to na tle choroby zrostowej kiedyś ostrzegał mnie przed tym chirurg)Może i tak,ważne ,ze przeszło ale zycie na sucharkach i jakimś ryzyku jest be. Nie wiem moze tak jak chirurg mi kiedyś proponował zastanowić sie nad operacją zrostów ale ja sie no to nie zedycyduje,tylko wczesniej proponuje mni kolonoskopię.Moze w nastepnym roku nie teraz jeszcze. Bonitko doczytalam uwazaj na rowerku a o samochód sie nie martw ,pamietasz jak kiedyś zaczepiłam o gwożdzia i tez przezyłam. Banderasku widzę Ty juz w domku ,nawdychana jodem ach zazdroszczę. Tererku co Ty wypisujesz,dajesz nam zawsze wskazówki a nie masz siły walczyć?Na razie nie musisz póki co na pewno wynik przyjdzie OK.A kiedy masz iść po wynik? Tokino ile Ty juz narobiłas tych ogórasków.przeciez tyle na pewno nie zjecie?U mnie z ubiegłego roku duzo zostało i teraz już tylko na zupę ogórkową sie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×