Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki Roberto, Bondusiu - a dlaczego moczopędny? Bondi - bardzo sensownie piszesz posłucham Twojej rady - dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka Przyszłam:))))powiedzieć dobranoc💤i idę lulu Muszę na podusię bo coś zmęczona jestem...chyba na samą myśl,że jutro idę orać😭 Śpijcie spokojnie Jutro miłej niedzieli:classic_cool: Dobranoc terterku❤️uff:))))że jesteś!!!!!!!!!! Wesołku❤️haaaaalo!!!!!! A beti👄szaleje na weselisku:D p.s.Jeszcze nic nie wiadomo na pewno:))))więc nie piszę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku zastój wody w organizmie bardzo źle wpływa na ciśnienie, podnosi je, przy lekach moczopędnych należy przyjmować potas, bo szybko wypłukuje się i wtedy szwankuje serce, najlepiej jeść dużo pomidorów, w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku współczuję, że to już koniec laby, bardzo szybko zleciało. Ale masz przynajmniej miłe wspomnienia :D Kolorowych snów. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ❤️ szkoda, że już w niedziele musisz zaczynać pourlopową orke Dziewczyny tylko nie rozumiem po co leki moczopędne jak ja latam do ubikacji jak stara sikawka? raczej nie mam zastoju w nerkach - a może sie myle? Chociaż macie racje - mierzenie ciśnienia zawsze robie rano PO siusianiu - nigdy przed, bo to wpływa na wynik mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem Banderasku buuuuu że jutro do pracory musisz maszerować:( trzymaj się dzielnie, choć będzie ciężko:o Bondi znalazłam to w jednej z gazet jako poradę czytelniczki, która cierpiała na ostrogi i napisała, że jej pomogło przykładanie pod piętę liścia leszczyny lub orzecha włoskiego, wymieniając je co 2 godziny, by lepiej się trzymał zakładała skarpetkę i okładała piętę również na noc i że jej dolegliwości stąpiły po 4 dniach. Fakt trochę nie chce się w to wierzyć, ale co szkodzi spróbować? Terterku może zły przykład przytoczę, ale mój piesek jak już był strarszym psim panem;) chorował na serducho, codziennie podawałam mu leki i na serce i jednocześnie moczopędne (takie ludzkie), wet mówił, że jak serucho jest słabsze to należy brać podawać mu lek na siusianie, by w płucach nie zbierała mu się woda, nie wiem jak to się ma do ludzi, ale coś pewnie w tym jest Pszczólko nie lubię jesieni listopadowej mokrej i burej:o wrześniową słoneczną i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny słoneczny poranek 🌻 zapraszam na świeżutką kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? siorbu siorbu :P wstałam wcześniej bo kocisko mnie zdarło z łóżka przed siódmą. Kiepsko spałam, na osiedlu pijaczki darły sie w nocy i łaziły po parkingach. Na dzisijesze śniadanko zostawiam Wam półmisek wędlinek: http://www.eurobistrocatering.pl/pliki/pic/1236591627.jpg pieczywko http://www.piekarniacukierniachorzow.com/var/ag/12832/13193-2.jpg i tartinki z owocami: http://cukierniczekreacje.blox.pl/resource/tartinki_1c.jpg :P nie wypominam Wam Dziewczynki ale nie jecie moi śniadań bo nie zauważył nikt że wczorajszy link z jedzonkiem do d u p ci był :P:P:P nie dało sie go zjeść :D hi hi żadna nie protestowała i nie wniosła reklamacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik masz racje - tak to jest w ogóle zgadzam sie z Wami dziewczynki ❤️ a rady Bondusi natchnęły mnie otuchą i wierze, że dam sobie z ciśnieniem rade ❤️ ❤️ ❤️ Wesołku - pokaż sie dzisiaj ❤️ bo będziemy sie martwić Bonitko - mam nadzieje, że nie obraziłaś sie - troche oczkiem mrugałyśmy na Twoje zmęczenie ❤️ ❤️ ❤️ - napisz co to sie działo? Dziewczynki życze Wam pięknej niedzieli. Wiecie czego mi w tym roku brak? pamiętacie, że urlop mi nie wypalił bo zamiast szaleć na Podlasiu szalałam na sali szpitalnej. No i nie naładowałam akumulatorów :O brak mi kontaktu z naturą BARDZO! 😭 Jak tylko odbiore wyniki i będą dobre to wsiadam na rower i ruszam z Małżowiną w las. Przejeżdże całą jesień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za kawę i śniadanie 👄, wybieram to co zakazane-pasztet, bardzo lubię pasztety, nie lubię salami:( Wczoraj mnie nie było i faktycznie nie zajrzałam do śniadania:( Tokina dzięki za pocztę, a dlaczego nie spałaś o 2-3 w nocy, czyżby balanga tak się przeciągnęła:D Banderasek pewnie pognał do pracory Miłej niedzieli wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajcieDziewczynki👄 terterku🌼baaardzo dziękuję za kawkę:)))) Śniadanek ostatnimi czasy nie jadam;))))proszę o zrozumienie:D bondi🌼startuję na II zmianę Żeby mi się tak chciało:Pjak mi się nie chce:(((((😭 Pozdrawiam🌼i ściskam❤️i buziak👄 Miłego popołudnia:)))))....moje zapewne takim nie będzie:Pale biorę to na ,,klatę,,bo cóż mi pozostaje:P Wesołku!:))))Jak się czujesz???Haaaalo!!!! Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem już bo chyba raczej powinnam jeszcze spać :O zasnęłam dopiero około 5 nad ranem:O zupełnie nie wiem dlaczego, to było straszne tak się przewracać a sen nie przychodził :( obudziłam się już koło 8 czyli spałam jakieś 3 godziny:O Na razie łapię się za kawę i stawiam do pionu, bo bez kawy raczej nie mogłabym dziś egzystować :( Wczorajszy wieczór był bardzo udany, piekłam nawet ciasto i to nie jedno:D zawsze idę po całości :D:P upiekłam jabłecznik, piernik i tartę z brzoskwiniami :) Większość została skonsumowana, szczególnie dzieciom ciasto przypadło do gustu i wcinały ile wlezie :D Ogólnie było bardzo fajnie, gdyby nie te wstrętne komary, które uprzykrzały wszystkim życie U mnie za oknem, też piękne słońce, podobno cały tydzień ma być taki słoneczny, upalny wręcz, więc kto tu myśli o jesieni ????:P pełnia lata dziewczynki , pełnia lata.:D:D Tereterku, otóż ja niestety również miałam takie skoki ciśnienia i niestety muszę brać leki ciągle. Kiedyś przestałam bo ciśnienie miałam ustabilizowane i wydawało mi się że już nie muszę brać leków, to jak mi huknęło na 190 że wylądowałam w szpitalu:O od tamtej pory biorę systematycznie, codziennie rano, biorę Tritace 10 ale czasem i tak zdarzają się skoki , choć są niższe, to na tą okoliczność biorę enerenal 5 pod język , ten lek zawsze noszę przy sobie bo różnie bywa. Nie wiem jak Ci lekarze ustawią dawkowanie i jakie leki ale wiem ze nie ma odstawiania leku, bo się dobrze czujesz, bo ciśnienie się unormowało, to jest bardzo złudne. Na razie macham łapką i idę pichcić jakiś obiad Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam bezproblemowo, nie przeszkadzały mi menele, ani inne rzeczy :D Pogoda u mnie też miodzio więc chyba rodzinnie nad rzekę :) Pozdrawiam wszystkie obecne i nie obecne i przesyłam buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, miłej pracy👄 Rowerzystko szczęściaro że możesz spać 👄 Eh dziewczynki same widzicie jak brakuje naszej Beti, nie miał kto podać obiadku niedzielnego. Może ja coś zaproponuję, rosół z lanym ciastem, ziemniaczki, udka grillowane, roladki z indyka, kotlety schabowe poniewierane :P do tego sałatka z pomidorów, kiszonego ogóra i świeżego ogóra z odrobiną majonezu i jogurtem a na deser jak zawsze nieodmiennie lody @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rowerzystko🖐️ Jaka woda w rzece:D Zapraszam na popołudniową kawę i markizy orzechowe i czekoladowe, niestety nie mam ciasta, może Tokinie coś zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki U mnie duchota straszna. Malz zaciemnia mieszkanie. a mnie to bardzo denerwuje😠 pewnie zaraz sie poklocimy:( Terterku jak moglabym sie obrazic? Przecie to niemozliwe. Ostatnio mam czesto zaklejone oko masci, ktora zreszta wcale nie pomaga i zle jest zasiadac do kompa z jednym okiem:( Wczoraj mielismy zwariwany dzien. Chcielismy wypozyczyc sobie Ferarii. Takie auto rocznik 94, stalo w warsztacie u lakiernika do ktorego zawleklismy w piatek naszego porysowanego miska. Dowiedzielismy sie ze mozna wynajac za oplata. I w naszych glowach zakielkowala mysl. Musimy koniecznie pozyczyc sobie na 2-3 godziny to auto. Caly wieczor w piatek cieszylismy sie i planowalismy trase:) No i w sobote pojechalismy. Po przeczytaniu umowy wynajmu dopadly nas takie watpliwosci ze szybko zrezygnowalismy z tego pomyslu. Niejasne ubezpieczenie, mozna roznie interpretowac, jednym slowem to cudo moglo nas wpedzic w niezle finansowe tarapaty:O Malz myslal ze ja marze o przejazdzce takim autem. Ja myslalam ze on tego bardzo pragnie, a ze nie jedzie na zaden urlop tylko zostaje w domu, to przynajmniej niech sie przejedzie czerwonym autem. Na pamiatke tej przygody zostalo tylko jedno zdjecie w samochodzie, myslalam ze zrobimy pozniej wiecej ale jazda sie nie zaczela:P i dobrze! Na zaplanowana wycieczke pojechalismy autem zastepczym ktore dostalismy z racji ubezpieczenia, tez miskiem i bylo bardzo fajnie:) A tak przy okazji to potwornie niewygodnie siedzi sie w takim aucie. A jak zle wstawac z tego samochodu. Jezeli planujecie zakup nowego auta kolezanki, ta marke stanowczo odradzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bonito :D ❤️ mam nadzieje, że oczko jednak lepiej. Szkoda, że nie udało sie pojeździć ferreri - kultowe autko :D fajne foty byłyby. Ja na razie wstrzymam sie z zakupem :P wróce do tematu za jakiś czas ;) A u nas Bonito piękne słońce było cały dzień ale bez upału. Nigdzie nie wychodze ostatnio - postawiłam na przetrwanie. Rusze na łono natury dopiero jak odbiore wyniki :O A tak już tęsknie za lasem, słońcem i powietrzem! Teraz troche prasuje, troche serfuje po necie :D Syn pojechał, córka dopiero wieczorkiem zajrzy. Przywiezie mi garnek do gotowania na parze - prosiłam żeby mi kupiła w ikei Tokino rzucam sie na Twoje lody (obiad pochłonęłam wcześniej) mniam mniam :D i do deski marsz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita 57
Szkoda Terterku ze nie korzystasz z pieknej pogody. Na lonie natury mozna szybciej odreagowac stress, ktorego ostatnio mialas pod dostatkiem. No ale jesli tak postanowilas to niech juz tak bedzie. Taki garnek do gotowania na parze to dobra rzecz. Madry nabytek:) U mnie aktualnie jest jeszcze 29 stopni, po poludniu bylo 33 !!! I tak ma byc do srody. Mamy spuchniete nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita 57
A czegoz ja jestem pomaranczowa? Nic nie kapuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bonitko - zrobiłaś "spacje" masz racje z tym odkładaniem ale jakoś psychicznie osłabił mnie ten pobyt i czuje sie niepewnie, troche wyobcowana jakoś, tak jakby życie płynęło gdzieś obok, jakby mnie nie dotyczyło :O Pewnie zmieni się to jak będe wiedziała na czym stoje POZDRAWIAM wieczorową porą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)🖐️ U mnie tez lapiło chodz wieczory sa zimne ja też jakaś taka do dupy chodzę odkąd mój pojechał jakoś czasami mi się nic niechce najlepiej czasami jak niedziwiadek poszlabym spac i na wiosnę się obudzić. Ale tez rozyślam o swoim życiu,ale cieszę sie że mam fajną rodzinkę i zgraną chodż czasem burza też uderzy. A dziewczyny wiecie tak rozmyślało was i dziś minał rok jak z Roberta się spotkałysmy w realu i była tez niedziela . moze na nasze zdrówko i plany by się poukładały chlapniemy pomarczówkę YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Banderasku już jesteś w domku? jak dzisiejsza orka? Kosmi a guzik:P jutro będzie rocznica waszego spotkania:) Terterku doskonale Cię rozumiem, jak coś siedzi z tyłu głowy to tak do końca nie można się odprężyć:o trzymam kciuki:) Bonita to kiedy odbierasz miśka? a w tym ferrari to pewnie jedzie się jak tyłkiem po ziemi takie niskie zawieszenie;) Tokina przed następną plenerową imprezką spróbuj spryskać się offem pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dziś w kinie, na komedii Szefowie wrogowie, o tym jak trzech kolegów chciało zlikwidować swych wrednych szefów:P durne to, ale przeponą popracowałam;) i o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik widzisz jaka jestem zakręcona,teraz dopiero załapalm ja cały dzien miałam 21,sprowadziłaś mnie na ziemie.Chodż niewiem co jutro wymyślę.za duzo było ostatnio na mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi popatrzyłam na wasze zdjęcie, a na nim jest data stąd wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi , popatrz jak ten czas leci..... ani się nie oglądnęłyśmy a już na naszym topiku jesteśmy równe trzy lata :D Zuuziczku , jeśli można się pośmiac z tego filmu to już go ściągam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×