Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam w nowym tygodniu Od razu kawka,herbatka ,zimne napoje,u mnie jeszcze potrzebne choc sie ochłodziło troszke Terterku wszystkiego nie da nam sie przewidziec,przewidziec zachowań kota,także nie zarzucaj sobie ,że F wypadł ale z tego co piszesz trzeba pilnowac naszyc zwierzat tak jak dzieci.A takiej opieki jaka Ty darzysz swojego kociaka tylko mozna pozazdrościc i zyczyć wszystkim zwierzętom. Cały czas czekam na tę wazna wiadomośc od Ciebie i trzymam kciuki. Roberto która w koncu to jest firanka a jak dojdize przęslij zdjęcie. Bechemotku dobrze,że jest juz po wszystkim i powoli nadrobisz zaległosci. Zuziczku a gdzie Ty odfrunełas podania o urlop nie było bondi czyli miałas wczoraj pracowita niedzielę,dobrze,ze sobie wszystko porobiłas. Kosmi nie zrazaj sie ilościa błędów to wymaga wprawy a z tego co widziałam jak sie teraz uczy(moje dzieci zdawały ) trzeba sie uczyć po prostu na pamięć,dojdziesz do tego na pewno,tym sie nie zrażaj ,gorzej bedize4 z jazda jeśli tak samo sie zdaje na egz jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po południu jedziemy z naszym kotem do wet,zobaczę co powie tym razem,inaczej wygląda niż tydzień temu łazi cały czas za nami,nie odstepuje na krok ale wczoraj z jedzeniem było juz gorzej,nie wiem może sterydy przestaja działać. Moja małza ma w tym tygodniu wolne,mysleliśmy o jakims wypadzie ,troche trudno pogodzić bo córka od czwartku ma praktyki w naszej szkole.Jej juz kończa sie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie maszyny do szycia,chyba kiedys Tokina mi polecała jakąś w miare prosta nieskomplikowaną,model .Ostatnio podczas szycia firanek(dobrze,że skończyłam) rozpadł mi sie pedał napędu,patrzyłam kosztuje z wysyłka ponad 70 zł i tak mysle czy jest sens kupować tym bardziej,ze maszyna nie pierwszej nowości,mysle o czymś nowszym by kupić.A nie chce jakiejś wyczynowej bardzo drogiej.Nie wiem czy warto moja naprawiać bo moze sie nie opłaca, napiszcie jakie macie i sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w nowym tygodniu 🌻 Dziękuje Małgosiu za kawusie ❤️❤️ ❤️Wypije i do pracy ;) Kot już dochodzi do siebie, zaczyna jeść bo pyszczek troche mniej boli. Ale jeszcze zeskakiwanie i wskakiwanie na wyżej niż 1,5 m jest trudne Małgosiu - jak mam maszyne z lat 80-tych łucznik nie zepsuła mi sie jeszcze - gdyby mnie sie rozpadł pedał to dokupiłabym tylko pewdał bo maszyna bez zarzutu. Ale gdybym miała ambicje szyć więcej i lepiej niż pościel czy firanki to pokusiłabym sie na nową. A do zwykłego przeszycia popuszczonych szwów szkoda inwestycji. No chyba że nasze córki podejmą kiedyś wyzwanie. Kiedyś jak dzieci były małe to im szyłam i to dużo - ale był kryzys i w sklepach niczego nie byłó. No a teraz? to tylko hobby może być. Jedna z moich koleżanek emerytek kupiła super elektroniczną maszyne i zorganizowała sobie "krawcownie" bo ma zamiar robić patchworki i zarabiać na tym troche. Bechemotku - następnym razem jak będziesz blisko - dzwoń ❤️ ❤️ ❤️ Śniadanko: owsianką zaczynamy dzień: (______)? bułeczki kajzerki masło dżem morelowy miód gryczany i dzisiaj proponuje łososia wędzonego http://www.olgasmile.com/images/losos_marnowany1.jpg Pozdrawiam pięknie i życzę miłego dnia w temperaturach 25 stopni Zaraz jak tylko dowiem sie o wynikach to napisze ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki u mnie słonecznie i trochę ciepło ale tak może być:) Jestem spóźniona ale widzę że śniadanko nie skubnięte nawet więc ja ja sięgam po łososia, bo wiadomo jak mam z rybami:D:P zawsze i wszędzie i w każdej postaci -uwielbiam :D dziękuję Terterku że nawet w takim stresującym dniu pamiętasz o naszych żołądkach👄 Małgorzatko, myślę tak jak Terterek, po co kupować maszynę skoro, używasz jej tylko sporadycznie,dziś nawet firany obszywają na zamówienie w sklepie. Nie wiem, raczej kupiłabym nowy pedal, w końcu to wydatek 70 zł jak pisałaś a nie 500,no ale wybór należy do Ciebie. Zerwałam dziś chyba ostatnie już wiadro ogórów, same duże, podzieliłam dla wszystkich, trochę zostawiłam sobie. Wypróbowałam dziś stary jak świat przepis na tzatzyki i muszę przyznać że świetnie smakuje i pasuje do wszystkiego, nawet do ryby :) Uciekam teraz do kuchni, dziś mam ochotę coś gotować, przetwarzać:D na razie macham łapką i zastygam w oczekiwaniu na wynik Terterka, z kciukami zaciśniętymi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie 20 stopni:-DJak dla mnie rewelacja :-):-):-):-) terterku❤️nic nie robię;-)bo trzymam kciuki!!!!👄 Weny mi brak:O Miłego dnia,,moim,,Dziewczynkom życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Jestem zaganiana. Musze na zakupy a pozniej do lakiernika odebrac autko. Wpadlam tylko bo chce wreszcie puscic kciuki. Ale pewnie jeszcze nic nie wiadomo:O Terterku❤️ Ja tez szyje na starej maszynie- 20 letniej. I powiem szczerze na moje umiejetnosci zupelnie wystarczy moja stara maszyna, az nadto. Tyym bardziej ze do nowej elektronicznej musialabym kupic wszystkie nowe nici. Te maszynki sa wybredne i nie chca szyc byle jakimi nicmi. Nie wiem czy wiekszy wydatek kupno maszyny czy nowych nici w 15 kolorach? Moje kolano dalej boli. Smaruje i bandazuje:( Do tego rozbolal mnie staw biodrowy bo "stapam" jakos dziwnie zeby odciazyc kolano. No nic musze to jakos przezyc:O Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! U mnie tak jak w sam raz pogoda :D Wrzuciłam kilka fot do gara :D Małgosiu ja już mam te firanki zdj.na samym dole ostatnie z datą na nim to moje okno :D Terterek ..trzymam kciukasy już mnie łapki bolą pisz co i jak proszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczłóka44
🖐️🖐️🖐️ Dzień dobry ;) 👄 U mnie dziś chłodniej :( Kosmi dryndnę do Ciebie i powiem jaki jest dobry sposób na zapamiętanie t...ów ;) zobaczysz podołasz ❤️ Tokino do Ciebie też mam malutką sprawę ;) też muszę dryndnąć któregoś dnia :0❤️ Małgosiu 👄 Beti jestem z Tobą całym sercem ❤️ Dziewczynki kochane ściskam KAŻDĄ Z OSOBNA mmmmmmmmmm i mocno, mocno tulammmmmmmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ❤️ KUCHWA! wrrrrrrr.....wrrrrrr.... nie dodzwoniłam sie!!!!! 😭 😭 😭 no i powiedzcie jak sie nie załamać? jak nie myśleć, że specjalnie zwlekają???? Jutro jade do tegoż samego szpitala na normalną zaplanowaną wizyte laryngologiczną. Będę tam od 8.00 więc będzie dość czasu żeby pójść na oddział i osobiście poprosić o wynik. Dusze mam na ramieniu bo wszystko tak wygląda jakby coś było na rzeczy...no co za pech pieroński!! Jestem bezsilna. No i przepraszam Was za ten cały zamęt i nerwy ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja jestem dopiero, nie miałam kompa, miałam dużo czasu aby kciuki trzymać. A Terterka nie ma. Myślałam że już będziemy świętować. Zrobiłam dzisiaj rozlewnię wód. Mogły byśmy spróbować tegorocznej, wstrzymam się jednak do powrotu Terterka. Roberta oglądałam firanki, bardzo mi się podobały. Ale do mojego skromnego wyposażenia nie pasują tak bogato zdobione:O Pogoda u mnie wyśmienita była(20)do południa od 13 zaczął padać deszcz i tak z przerwami do tej pory. Podaję kawę \_/? \_/? \_/? \_/? Za godzinę będzie ciasto drożdżowe z wiśniami z nalewki:D Beti co z tobą? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku skarbie nie denerwuj się ja wiem, że to jest stresujące ale na pewno będzie dobrze👄 musi być dobrze jesteśmy wszystkie z Tobą i trzymamy kciukaski ❤️❤️ A teraz zapodaję lody (_)? (_)? (_)? (_)? (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo pisałam aż Terterek się znalazł:D Terterku bez nerwacji, jak by było coś nie tak, sami by dzwonili. A swoją drogą wk....takie zwlekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem :) też przyszłam sprawdzić czy Terterek poda już najświeższe wieści, ale oczywiście znów coś poszło nie tak :( Tereterku myślę że teraz już możesz być całkowicie pewna że wynik będzie dobry bo kiedy jest zły to natychmiast dzwonią, nie czekają aż ktoś się dodzwoni a ponieważ jest wszystko oki , to im nie zależy a Ty się dowiesz jak zadzwonisz, proszę Cię uspokój już swoje rozkołatane nerwy, bo zapewniam Cię że wynik będzie negatywny👄 Pszczółko, wiesz że zawsze możesz tyrknąć do mnie, nie ma sprawy👄 Roberto, doszukałam się wreszcie linka, i muszę przyznać że bardzo mi się podobują te firany i pewnie gdybym preferowała krótkie to właśnie wybrałabym tego typu firany. Świetnie wyglądasz na fotkach garnkowych, zresztą zawsze wyglądasz świetnie a nawet rewelacyjnie 👄 Banderasku czy dziś masz wolne ? ja też lubię taką temperaturę, ale u mnie było trochę więcej, ale i tak może być, byle nie było 30 na liczniku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho,ho, to ja dopiero długo pisałam :D skoro tyle wpisów weszło między mnie a Tereterka :D Bondi, co miałaś na myśli, mówiąc o rozlewaniu wód ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Pszczółka poszła , a przecież był mój wpis:( pewnie tak się stało jak mnie poprzednio, czyli nie było widać wpisu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, jak ja pisałam, za dużo skosztowałam nalewki przy rozlewaniu, a do tego zjadłam jeszcze trochę wiśni i mózg się lasuje, język kołowacieje:D Tokina rozlewałam nalewkę do butelek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na ciepłe jeszcze ciasto. Wszystkie pouciekały, bo kto by chciał gadać z pijaną babą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmBondusiu - z chęcią zjem dobre ciacho z wiśniami - tak pachniało jak piekłaś, że musowo przybiegłam ;) nie wytrzymałabym ❤️ Tokino - biore Twoje tłumaczenie za dobrą monete ❤️ że jakby było coś złego to nie zwlekaliby :O Ale tak jak mówi Bondi - wkur..ające jest takie czekanie U mnie dzisiaj cudnie było - chłodniutko a słoneczne Pszczółko - jesteś jesteś :D nareszcie nam bzykasz - smutno bez Ciebie. Jak już Ci sie przewaliły urlopowe sprawy i terminowe wszelkie to zaglądaj częściej bo naprawde Ciebie brak ❤️ Roberto ❤️- mnie też podobają sie firanki, które namierzyłaś i podobnie jak u Bondi - nie mogłabym u siebie zastosować bo ja mam minimalistyczny wystrój mieszkania - a małych pokojach nie ma firan wcale a w dużym tylko dluga biała bez wzorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak wpadamy i wypadamy i ja też się oddaliłam ale zapach ciasta ze śliwkami to jest to zawsze mnie przyciągnie :D więc wyciągam łapę i wcinam pyszne jeszcze ciepłe ciasteczko...mniam. Tak się właśnie zastanawiałam Bondi o jakiej wodzie piszesz:D chyba byś nie czekała z podaniem jakiejś źródlanej :P tylko chodziło o taką o wzmocnionym działaniu :D taką to poproszę :D z tego co pamiętam to chyba dziś wiśniówkę serwujesz ? Ja już swoje porozlewałam ale są w zbiorczych butelkach :P czyt... w litrowych , bo takich mniejszych, ładnych na razie nie mam ale pewnie coś się jeszcze uzbiera do zimy, do kiedy owa nalewka powinna sobie spokojnie leżakować :D Wiecie ja ostatnio też myślę o firanach, zasłonach i ciągle czegoś fajnego wypatruję ba allegro, ale jak na razie te ładne to są podobne do tych Roberty a takich nie zawieszę bo ja muszę mieć przysłonięte całe okno, no sama nie wiem czemu ale tak lubię, w dodatku firana najlepiej by była gęsta a jeśli jest rzadka to mus być jej dużo :O nie wiem z czego to wynika i skąd u mnie takie upodobanie, ma to chyba coś wspólnego z charakterem :O Tereterku, słuchaj jak doświadczone osoby mówią i się już nie denerwuj, bo jak wyżej .....:D 👄 Pszczółko, mam nadzieję że kiedy córcia pojedzie do w...ka to będziesz mniej zajęta i będziesz tu częściej. Dziewczynki, czy ja czegoś nie doczytałam ? czy nasza Kosmi poszła już na ten kurs ???? jeśli tak brawo!!! Kosmi, brawo !!! odważna dziewczynka, nie na próżno w Ciebie wierzymy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×