Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki tez idę na podusie ,tez jestem dzisiaj do niczego(psychicznie i fizycznie),mielismy na cmentarzu gdzie leżą moi rodzice msze coroczna a słonce dawało jak to sie mówi czadu.Ludzi moc i ani wiaterku.Do tego nałozyłam buty w których ledwo co wystałam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem skonana:( Pod koniec pakowania wrzucalam rzeczy na oslep:( B:Byle duzo!!! U mnie sie rozpadalo i to pokrzyzowalo jeszcze raz moje plany ubraniowe. Dziewczynki dzieki za zyczenia urlopowe. Trzymajcie sie nie chorujcie, uwazajcie na siebie, ja wracam za tydzien:) A jutro nasza kolezanka Tokina swietuje. Teraz wiem dlaczego sernik musi byc wysoki, dobry i powinien na 100% sie udac:) Kochana Tokinko🌼 Serdeczne zyczenia wszystkiego najlepszego zdrowia, szczescia i jeszcze raz zdrowia. Jutro wieczorkiem wypije kieliszek winka za Twoja pomyslnosc. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszeszszzzzz....wzorek sie nie udal bo spiesze sie mocno:( Tokina jeszcze raz buziam mocno👄 Do widzenia dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Bondi już pewnie śpi zmęczona całodzienną podróża w zakopcu:) Bonita życzę Ci szczęśliwej i niemęczącej podróży, na miejscu mnóstwa wrażeń i nieuciążliwego towarzystwa, wracaj do nas odprężona i wypoczęta👄👄👄 Małgoś pamiętam, że co roku staracie się pojechać do Częstochowy, moja mama też od kilku jeździ, ale w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina czyżby ciąg dalszy z tym bólem??? współczuję bardzo👄 Terterku dzięki za fotki uroczej rodzinki:):):):) widzę, że tata to złota rączka - suuuuper mieć takiego pomocnika, powiedz mi tylko dlaczego przykręca kłóka w rękawiczkach?;) Pszczółko spokojnie, spokojnie, naciesz się córcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym okiem zerkałam na taniec, odpadł Urbański - i bardzo dobrze:D:D:D:D nie lubię go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i byłam dziś w kinie, na Kowboje i obcy, ależ durny film (nawet grający w nim Harrison Ford i ostatni Bond nie pomógł), dałam się namówić małżowi, po dzisiejszym seansie ostatni raz to on wybierał co będziemy oglądać:P szkoda czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cala noc nie spalam.Nie moglam zasnac, chociaz do wyrka poslam o zupelnie przyzwoitej porze:O Wnerwiona wstalam o 3 i jeszcze raz przepakowalam torbe i zmienilam koncepcje ubioru na droge bo u mnie leje jak z cebra cala noc:(. Ladna podroz bede miala umeczona i niewyspana:(W autobusie spac tez nie potrafie. Za godzine przyjedzie po mnie taksowka na dworzec. Zjadlam juz sniadanie i jestem wyszykowana. Ale juz nigdy nie wybiore sie tak rano w podroz. Bede wyszukiwac wycieczki ktore zaczynaja sie po poludniu. Badzcie grzeczne dziewczynki. Trzymajcie sie. Tokina jeszcze raz 100 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki K❤️o❤️c❤️h❤️a❤️n❤️a❤️❤️❤️t❤️o❤️k❤️i❤️n❤️o❤️❤️❤️ Z okazji:-):-):-)Twoich urodzinek :-Dżyczę wszystkiego NAJLEPSZEGO 🌼🌼🌼Dużo zdrowia i szczęścia i radości i miłości i wesołości i marzeń spełnienia!!!🌼❤️👄 ,,Sto lat,sto lat niech żyje,żyje Nam...,,❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Najlepszego:-D:-D:-D ❤️ Lecę na zakupy...strasznie jestem ostatnio zabiegana ... Miłego dnia :-D bondi 👄i Bonitko 👄wypoczywajcie :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? na herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Bonita już w drodze - szerokiej drogi Bonito! ❤️ Udanego wypoczynku! ❤️ Niż idzie do nas od Bonity i pojutrze będzie nad nami - załamanie pogody. Póki co cieszymy sie pięknym końcem lata - zapowiada sie słoneczny dzień. Dzień wyjątkowy bo nasza Tokina ma Urodziny: Tokino - wszystkiego najlepszego! spełnienia marzeń i postanowień, spełnienia i satysfakcji w podjętych postanowieniach, zdrowia i radości na codzień, miłości, piękna i spokoju 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ http://kwiaty.blogan.pl/gallery/10496/slonecznikik.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderas śmignął... poczułam tylko zapach perfum i już jej nie widać :D:P ❤️ no to ja śniadanko zrobie bo do pracy mus iść .... płatki na mleku (____)? kajzerki masło miód dżem http://4.bp.blogspot.com/_TbVSNAj6g-k/TFVJlP3Q_5I/AAAAAAAABH4/jTPz0LFHZBs/s1600/DSCN4047.JPG i szyneczka: http://www.kobieta.pl/uploads/pics/pieczona_szynka.jpg Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, już mnie zaskoczyłyście :D od rana takie piękne życzenia :D dziękuję bardzo 👄 Tereterku dziękuję za kawusię , która dziś postawi mnie na nogi 👄 dziś wreszcie mogę bo wreszcie nie boli mnie głowa. Za śniadanko też bardzo dziękuję, choć z racji dzisiejszego dnia to powinnam chyba sama coś postawić na naszym magicznym stole. Za chwilę wychodzę, dlatego na późniejsze godziny zostawiam tort czekoladowy, sernik, jabłecznik, a także roladki schabowe w sosie pomidorowym, udka pieczone, filety z kurczaka faszerowane pieczarkami, rolada z indyka, plus sałatka z kapusty pekińskiej, tzatzyki, pomidorki koktajlowe, ogóreczki konserwowe i kiszone. Poza tym stawiam na stół Martini bianco, Tadziu z soczkiem, scotch whisky Ballantines, nalewka jeżynowa, nalewka aroniowa, proszę się częstować. Chciałabym byście miały dziś dobry humor, by wszystkie dziś poczęstowały się z naszego magicznego stołu, byście skosztowały trunków i świętowały razem ze mną :D Bonitko, szczęśliwiej drogi, ja myślałam że wyjeżdżasz w niedzielę rano a tu pospieszyłam Cię o jeden dzień. Wszystkiego dobrego w podróży, na urlopie spokoju, wypoczynku tak jak sobie tego życzysz 👄👄 Uciekam już, słońce mnie woła do wyjścia z domu, wreszcie dziś rozwinę żagle, byle tylko noga nie odmówiła posłuszeństwa :D Trzymajcie się cieplutko, buziaki 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń.. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane🖐️🖐️ Na chwileczkę zajrzałam do was👄;) TOKINO KOCHANA❤️ ŻYCZĘ CI W DNIU TWOICH URODZIN POGODY DUCHA, MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA, RADOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH CUDOWNYCH I SŁONECZNYCH DNI👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 100 LAT KOCHANA PRZYJACIÓŁKO 👄 mocno Cię ściskam mmmmm. Naszykowałaś samych smakowitych rzeczy :) dziękujemy za poczęstunek👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka .. już jest w drodze🖐️ wypoczywaj kochana i wracaj do nas zdrowa i pogodna👄🖐️ Małgosiu.. masz rację ciągle czegoś brakuje :( niby wszystko jest a jednak zawsze po coś trzeba jeździć ;) Jak byliśmy we Wrocku to zajechaliśmy na giełdę kupiliśmy paprykę czerwoną, jabłka,pomidory i cebulkę :) jest tam o wiele taniej także jeszcze musiałam zrobić słoiki z papryką a było dużo do roboty, bo kupiłam 20 kg :( 🖐️ No a teraz idę do sklepu po mleczko ;) bo chcę zrobić racuszki z jabłkami:) A jutro idę z synem do alergologa na testy i zawsze coś :( no to pa dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tokino 😍. Przede wszystkim zdrówka i mnóóóóóóóóóóóóóóóóóstwo szczęścia z okazji urodzin. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!! 🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Tokina wszystkiego naj naj dużo zdrówka spełnienia wszystkich marzeń i wiel uśmiechu na twojej pięknej twarzy ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 dziewczynki ja byłam w pracy teraz wróciłam jutro ide na 7 wracam o 11 i pózniej ide na 14 i do 18 chodze na dwa razy do pracy bo jestesmy w trójke i zeby nie pracować nadgodzin to ja narazie tak będe chodzić a to dlatego ze mam blisko do pracy sama sięzgodziłam tak chodzić pozdraiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, bardzo dziękuję za życzenia 👄👄 Pozwólcie że poleję łyskacza :P Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y i Marini dla lubiących winko Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y wypijcie proszę za moje zdrowie :D 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to ja pierwsz chyba łapie za kileiszek YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY poproszę winko a jaszcze potrzebuje przepis na dobrą sałatkę jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ u mnie niedawno skończyła burza Tokina❤️ 100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjazni wielkiej, radości wszelkiej życze Ci dzisiaj 100 razy ja🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - wpadam - łapie za kielonek z tadziem YYYYYYYYYY i pije za Twoje zdrówko. Mam nadzieje że kondycyjnie wytrzymujesz? ❤️ ❤️ ❤️ Zakąszam kielonka i ide prasować coś pilnego ale za chwile zajrze Pozdrawiam Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×