Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No to tak ślepemu ;) Nawet nie widziałam, że śniadamy razem z Terterkiem :D A bułcyny z pasztetem + pomidorki z cebulką są :classic_cool: Grzebię w papierach, grzebię w necie za wzorami, to od czasu do czasu puszczam se żurawia na nasz topik ;) Cos mi nie bardzo idzie robota, ale...przeca nie zając, nie ucieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki przepraszam za moja nieobecność pisałam że zniknę na kilka dni . Byłam na tej wizycie i co z tego wiem tyle samo co wiedziałam :(otrzymałam porcje tablet i za miesiąc do kontroli ,ponoć mam to jednak na tle nerwowym :( Musze więcej spacerować wypoczywać by jakoś dość do siebie dość ,a tu dzisiaj wiadomość smutna moja koleżanka ba przyjaciołka ze szkolnych lat nie żyje :( Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja przy trzynastym ale nie piątek więc spoko:):D Roberto NARESZCIE Może i pisałaś że nie będzie Cię parę dni ale co począć jak człek ma sklerozę?!.Piszesz że wiesz tyle co przedtem ale to nie do końca prawda bo skoro diagnozę potwierdził drugi lekarz,czyli pewnie wszystko ma podłoże nerwowe.Dobrze i źle jak pisała kiedyś Terterek,dobrze bo wiadomo że nie sprawy rakowe jak plotła znachorka a źle bo te nerwówki trudno się leczy.I już na samym początku tego wyciszenia i spokoju smutna wiadomość:( Dziewczynki ja także lubię zapach palonych kartoflanek a jakoś ostatnio nie pamiętam w kiedy miałam okazję cieszyć swój nochal tym zapachem.Niby mieszkam poza miastem ale jakoś ziemniaków koło mnie nie sadza,ja natomiast mam parę krzaków,hi,hi i jakoś nie ma czego palić,zwłaszcza że jakoś uschło i znikło. Terterek Ja nie wiedziałam ze mieszkasz w sąsiedztwie lasów,puszczy toż tylko pozazdrościć,takie zapachy powinny nastrajać pozytywnie.No ale różnie bywa z naszymi myślami i często chadzają sobie gdzie chcą,niedobre.Ja na ten temat także nawet nie chce myśleć,także to przeszłam i nawet myślenie o tym boli:(.Co możemy zatem z tym począć?,precz przykre myśli,jak będziemy o siebie nawzajem dbać dociągniemy setki i tego się będziemy trzymać. Poetko Fajnie ze udaje Ci się wygospodarować dla nas czas podczas pracy.Jest tak miło jak się wchodzi na cafe a tu taki gwar i w takiej chwili tak by się chciało spotkać z Wami wszystkimi w realu. Ja także się zastanawiałam czy nasza Kosmitka tak sama z tymi kijkami lata po pagórkach,myślę sobie ktoś ja w końcu tam złapie,lich jakieś sama mówiła że ksiądz tam egzorcyzmy odprawiał.A z drugiej strony wiem że mi ciężko znaleźć towarzystwo do takich spacerów no ale ja nie chadzam wieczorami,hi,hi ostatnio w zasadzie w ogóle nie chadzam,mam lenia:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Smutne jest to co piszesz Robercika:( Z moich szkolnych znajomych nie zyje juz tez jeden kolega i az trzy kolezanki:( Dwie z nich popelnily samobojstwo:( Straszne, nie chce myslec. U mnie zmeczenie powoli ustepuje, ale nie jestem w najlepszej formie. Kolano wytrzymalo na urlopie ale w domciu zaczyna znowu nawalac. Poza tym kreci mi sie w glowie. Musze chyba zrobic sobie badania i pochodzic po dochtorach. Urlop byl udany ale nie powalajaco udany. Kroacja to piekny kraj, fantastyczne, malownicze krajobrazy. Oprocz pieknych widokow maja tez zabytki , stare koscioly klasztory czego wcale nie staraja sie pokazywac. Koscioly, muzea otwarte tylko do 13 godziny a przewodnik wspomina o tym tylko na marginesie. Dziwne:O Trudno porownywac, ale dla mnie urlop w tej cenie o wiele ciekawszy jest w Turcji pod warunkiem ze nie rezerwujemy hotelu gdzie mieszkaja nasi wschodni sasiedzi:O No wlasnie hotel :P ale to inny temat. Przewaznie budowane w czasach poznego socjalizmu, teraz tylko troche zmodernizowane. Sa niewygodne i raczej brzydkie. Staraja sie nadrabiac i oferuja za to tony jedzenia, bufecik byl pyszny:) przytylo mi sie ze dwa kilo:P ale przeciez nie o to chodzi. Jedzenie kazdy ma w domu. Poza tym urlop na wyspie ma pewne niedogodnosci. Dojazd na wycieczki trwa dlugo i podnosi dodatkowo koszty. Pomysl wyprawy na Kroacje autobusem tez nie byl najlepszy. Autobus byl caly czas do naszej dyspozycji i mozna bylo organizowac wycieczki, ale ciagle ci sami ludzie niektorzy bardzo upierdliwi. Ja ciagnelam sie jak ogon z tylu i chcialam byc za wszelka cene sama ale nie zawsze sie to udawalo:O Zawsze znalazla sie uczynna dusza ktora chciala mnie zabawiac rozmowa:OWyjezdzajac samolotem i rezerwujac wycieczki w lokalnym biurze podrozy w mieszanej miedzynarodowej grupie mialabym ten problem z glowy. Najwyzej musialabym omijac Anglikow co nie bylo by trudne bo nie znam angielskiego i na pewno przydzielono by mnie do innej grupy. No ale nie bylo az tak zle. Chorwacja piekny kraj, tylko z plazami do dopy. Wazne ze troszke zmienilam powietrze:P Ale pewnie juz nie pojade na Chorwacje. Chyba ze do Dubrownika ale na pewno nie autobusem. Fotki pstrykalam jak opetana. Posortuje i wpakuje do gara. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj mam problem sliwkowy. Na razie. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze nas dzisiaj jest poczatek roku szkolnego. Czyli lato definitywnie sie skonczylo:( Ale pogoda jest piekna, prawie letnia, chociaz czuc juz jesien w powietrzu. Nic to- ja kocham jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Bonitka nasza wróciła z wczasów :) brakowała nam Ciebie ❤️ A śliweczki zrób jak Zuuziczek pisała ;) do słoiczków albo do zamrażarki dobry jest też dżemik tylko już więcej pracorki trzeba włożyć👄 Roberta to dobrze, że z żołądkiem jest ok tylko nie możesz się denerwować :( nooooooooooo ale łatwo powiedzieć jak życie jest stresujące :(👄 Małgosiu no to Córcia już Ci z domciu wjeżdża :( a później synuś :( Ja już nie długo tez będę córkę odwoziła :( :( i jest mi bardzo SMUTNO już po kątach sobie popłakuję😭 :( 👄 Tokino wracaj do nas wypoczęta👄 szczęśliwej podróży kochana❤️🖐️ Wesołku jak córcia się czuje ?? czy już lepiej ? 👄 Kosmi dzięki kochana 👄 wiesz za co ;) :) Marijko machnij łapką do nas ;) 🖐️👄 Banderasku co z Tobą ?????????? !!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Ściskam WAS wszystkie mocno,mocno mmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się uchachałam z dowcipu Kosmitki:D:D:D witanko Terterku wyśmienite kanapeczki zaserwowałaś, zastanawiałam się czym te płaskie są posypane, podpowiesz? a kotuś w pana wpatrzony od zawsze, czy od wypadku? byłabym zazdrosna;) powiedz jaką i jak zamocujesz siatkę na balkonie ciekawa jestem bardzo. Bonita kolejne urlopowe doświadczenie zdobyte, dzięki za podzielenie się cennymi uwagami:) powiedz jak przerabiasz śliwki? Wesołku a w tym roku nic nie pisałaś o szyszkach chmielowych, nie było sposobności poobrywania ich? Poetko masz jeszcze coś współnego ze świetlicami, w których tak prężnie działałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuuziku, w tej gminie świetlic nie było...więc je stwarzam. Własnie jutro jadę do Kielców po mebelki. Pewna większa firma zmienia wystrój i ma na rozdanie, krzesła, biurka, regały, szafy. A mnie sie wszystko przyda, bo będę mieć niedługo 4 świetlice :) Więcej juz dziś nie napiszę, bo musze oddać kompa chłopakom. Dobranoc wszystkim, mam nadzieję, że trzynasty był w porzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko tak myślałam, że jeśli z tamtymi musiałaś się rozstać, to na bank stworzysz lub przygarniesz nowe:D papa, śnij kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko nie smutaś, że córcia wybędzie z domu, taka kolej rzeczy, a w domu nadal będzie gwarno i wesoło, bo masz jeszcze małego uroczego bączka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! 🖐️ łapię gorącą kawusię od Kosmitki i już siorbanko w sieci się odbywa...:P mam nadzieje, że słychać... Dzięki Kosmitko ❤️ A ja rewanżuje sie śniadankiem - dzisiaj jajecznica: http://luiza-gotuje.goblix.pl/wp-content/uploads/2010/12/DSC07379.jpg i musli oczywiście :D http://www.fit.pl/g/str/image/dieta/musli3.jpg kto jajek nie może to ma dyżurne masło, dżem i miodzik a nawet twarożek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku-myślałam siatce budowlanej i samodzielnie ogrodzić http://www.kamaonline.pl/galerie/s/siatka-budowlana-typ-b-0_1214.jpg ale to może być mało estetyczne w necie dokopałam sie do firm które robią to profesjonalnie: http://grono.net/koty/topic/17546857/sl/siatka-balkonowa-dla-kota/ ale to musiałaby zaakceptować moja "połowka" Pozdrawiam pięknie wszystkich i śmigam do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam siorbanie Terterka i tez wpadłam na śniadanko :) ja moge sie dzis podzielic "cebulorzem" lub "mini - pizzą" jak kto woli + drożdżowy rogal ze serem + jogurcik truskawkowy "serduszko". Do tego nescafee 3 in 1...:D:D:D. Buziaczki z pracy. Kończę jedzonko i biore sie za papiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam rudę zaliczyłam,bo cos u mnie na padanie sie zbiera. a z życiem dziewczyny to tak bywa jak w tym coś jest spodobało mi się to motto a wam? Dwie rzeczy są w życiu bardzo istotne: dobre łóżko i wygodne buty. Człowiek jest bowiem albo w łóżku albo w butach Cieszę się ,że potrafiłam zrobić radość ludziom dobrym ❤️ Kochaniekie może się zdażyć ,że zniknę,tak jak kiedyś napisał Wesołek,że w tym jestem dobra,porwie mnie licho:P:),ale w ramiona jak wszystko pójdzie dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabia na balu w towarzystwie dam opowiada wrażenia z wyjazdu na safari* *Idę mówi wychodzę z za drzewa , a tu nagle przed oczami staje mi lew* *Więc ja szybko zdejmuje z ramienia fuzje , przykładam do oka naciskam spust , fuzja nie nabita* *Zesrałem się* *Dama pod wrażeniem opowieści mówi* *Ależ Hrabio , proszę się nie wstydzić , w takim momencie to chyba każdy by mógł* *Nie tam* *Teraz się zesrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna przez 20 lat małżeństwa nalegał na seks w ciemności. Pewnej nocy żona nie wytrzymała i włączyła światło. Ku swemu zdziwieniu zobaczyła, że mąż trzyma w dłoni wibrator.... -Ty świnio,jak mogłeśmnie tyle lat oszukiwać!! Myslałam,że masz takiego sprawnego penisa.... Mąz na to rzucił: -Ja jakoś wytłumaczę wibrator, ale jak ty wyjaśnisz trójkę dzieci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora. - A co pani jest ? - pyta szef. - Mam jaskrę analną. - Że co?! Czym to się objawia?! - Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA PERON DWORCA KOLEJOWEGO WBIEGA ZASAPANY MĘŻCZYZNA. WYMACHUJE RĘKAMI I KRZYCZY COŚ DO MASZYNISTY. JEDNAK WSZYSTKO BEZSKUTECZNIE POCIĄG ODJEŻDŻA. OBSERWUJĄCY CAŁE ZAJŚCIE PASAŻER SIEDZĄCY NA ŁAWCE ZAGADUJE ROZBAWIONY: -CO, SPÓŹNIŁ SIĘ PAN?... -NIE, SKĄD, POCIĄG WYGANIAŁEM!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Nasza Tokinka urlopuje sie juz na dobre. Bondi tez jeszcze lata z malzykiem w kierpcach po gorach i jodluje. A ja juz zapomnialam ze bylam na wyjezdzie. Kurcze tak dlugo sie czeka a urlopik tak szybko mija:( Dziewczynki mam myszy w ogrodku. Siedza sobie na drzewch a raczej na krzakach i wcale nie sa plochliwe. Wczoraj udalo mi sie nawet sfotografowac "bestie" Wcale sie nie sploszyla, chociaz podeszlam na odleglosc 10 cm. Pewnie moglabym ja poglaskac jak bym chciala, ale nie chcialam. Zdjecie jest w garze. Dzisiaj nie musze gotowac obiadu zostalo cos z wczoraj i dobrze:) Tak jakos nic mi sie nie chce:( a trzeba cos robic ale wszystko przychodzi tak ciezko. No nic nie narzekam. Milego dzionka zycze wszystkim. Uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Moje chore dziecko dzisiaj wraca do domu i będę się bawić w medyka:p:) Zuuzik A no o chmielu nie pisałam z bardzo prostej przyczyny,nie ma już chmielu plantacja zlikwidowana,nie opłacała się. Poetko Dzięki za cudne zdjęcia jak widzę było wspaniale,taki wypoczynek połączony z rybołówstwem to coś czego nie zaznałam nigdy.Myślę że taka własnoręcznie wyłowiona ryba smakuje jeszcze bardziej,ciekawe czy mieliście okazję również wędzić?. Bonita Święta racja,czeka się na wyjazd długo i zanim się człowiek obejrzy już jest ,,po,,.Pozostają zdjęcia i wspomnienia i to musi nam wystarczyć na jakiś czas,czas planowania nowego wyjazdu:P:):D.Muszę zobaczyć tą drzewną mysz,po jakie licho toto wspina się na drzewa?!! Dziewczynki miłego dnia. Kosmi Ty nie znikaj,nie znikaj bo kto tu nam będzie humory poprawiał?😭 Pszczółko No pacjentka w ciut lepszym stanie,dlatego mogła wrócić do domu w zasadzie wraca bo jeszcze jej nie ma.A do nieobecności córki przyzwyczaisz się z czasem,napiszę Ci tylko nie taki diabeł straszny jak go malują,hi,hi.Ja także myślałam że bez mojej się zapłaczę ale jakoś nie,hi,hi można z tym wytrzymać zwłaszcza ze kiedyś zechce odfrunąć na stałe,tak już w życiu jest. Terterek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dostałam smutna wiadomosć,pamiętacie jak pisałam o przyjaciólce babci nie żyje,jakoś tak dziwnie zrobiło:(a tą panią to od dziecka znałam i przychodzila do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi smutne;( Wesolku kuruj corcie. Pewnie w domku i bez lekarstw poprawi sie zdrowko. A jeszcze jak mama zatroszczy sie o swoja dziewczynke:) Ja wgralam zdjecia do komputerka. Tyle tego ze az glowa boli:O Pstrykalam bez pojecia. Teraz musze to posortowac:O Poetko Twoje zjecia doszly. Wielkie dzieki. Widac ze mialas udany urlop. Mnie najbardziej podoba sie Twoj skok do wody:):) Odwazna jestes! Dostajesz medal za odwage:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak tylko prześle, bo dopiero skończyłam kleic i gotowac pierogi z grzybami (suszone w ubiegłym roku, w tym roku lasy bezgrzybne :(). No i tradycyjnie musze chlopcom oddać kompa, bo ogladaja jakis mecz o 20.30. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez ogladany jest mecz. Narobilas mi smaku na pierogi Poetko. Choc to danie dla mnie powinno byc zabronione. Przegladam urlopowe fotki. Nie dosyc ze mam malo zdjec, to jeszcze na kazdym wielki brzuch:O Pewnie taki mam:( Albo mam taka brzuchata urode:P Nic, posle co mam:O Dobranoc dziewczynki. A co jest z Bechemootkiem? Nie doczytalam jeszcze:O Jest na wyjezdzie? Dobranoc kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×