Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ufff! Udalo sie wyslac zdjecia. Powinny dojsc:O Teraz lece predziutko do wyrka. Juz polnoc. Dobranoc. Dziewczynki a co z Rowerzystka? Przed urlopem pisala ze Mama troche niedomaga. Czy teraz wszystko jest juz w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i prędziutko kawe parze (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Dzisiaj mamy święto na cafe - nasza Bondusia ma urodziny. Co prawda wypoczywa w górach ale nam to nie przeszkadza żeby ten specjalny dzień uczcić. Bondusiu!!!! ❤️ gdziekolwiek jesteś ślę do Ciebie Najlepsze Życzenia z okazji Twoich Urodzin! Życzę Ci szczęścia, spełnienia marzeń, radości i miłości tyle żebyś mogła spokojnie i z ufnością patrzeć w przyszłość i żeby ta radość życia wypełniała Cię po brzegi :D ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ 🌻 http://renta31.blox.pl/resource/Kwiaty_urodzinowe.JPG http://www.ekartki.pl/cards_files/23/23676_Urodziny.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️,i za chwilkę znikam:P:) Leci kawka wirtualna ze śmietanką albo czarna. Jak doleci już do Ciebie, będziesz po niej w siódmym niebie. Dodam jeszcze garść słodyczy, by złagodzić smak goryczy Juz zapach kawki,herbatki i inki leci,chyba że któraś lubi kawę zbozowa to też zostawiam ,wafle ryżowe i częstuje was zupką mleczną z płatkami owsianymi z mleczkiem 1,5%(_)(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_),jogurcikiem VVVVVVVVVVVVVVVVVVV pozdrawiam wszystkie życzę miłego dnia a mogę się pochwalić,że po 1,5tygodniu chodzenia z kijkami 2kg mniej i ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Terterek byl szybszy ode mnie:) Bondi wszystkiego najlepszego,duzo zdrówka i spełnienia marzeń🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie: musli http://e-naturalna.pl/wp-content/uploads/sid.jpg i na stole zimna płyta coby niczego w ciągu dnia dla Was nie zabrakło: http://catering360.pl/files/2011/04/catering-Lublin.jpg troche łososia bo bardzo lubimy: http://www.olenka-catering.pl/images/catering_03.jpg i coś słodkiego na drugie śniadanie: http://rm.strefa.pl/blog/IMG_1915.JPG tiramisu ;) Ja z powodu przypadłości trądzikowej nie pije kawy w nadmiarze (tylko jedna raniutko) i nie pije alkoholu ale dzisiaj sobie pozwole na drinecka: np margarite http://1.bp.blogspot.com/_mWvTgFdcUQY/TTHClPXkulI/AAAAAAAAADI/Pdv3bxqm1Vs/s1600/mango-margarita.jpg a jutro.....;) zobaczymy co będzie jutro :D:D:D Bonito - dziękuje pięknie za fajniste fotki!!!@! :D ❤️ ❤️ ❤️ No nareszcie mamy Ciebie pod dostatkiem :D świetnie wyglądasz, uśmiechnięta jak zawsze - piękne terany odwiedziłaś, dzielną Dziewczynką jesteś ❤️ ❤️ ❤️ Poetko❤️ - Twoje zdjęcia z wakacji super - tam na Podlasiu tak jest :D nieskażona przyroda, cisza spokój i ludzie wolniej żyją. W zeszłym roku z małżykiem jak wyjeżdżaliśmy to poważnie myśleliśmy o tym żeby sprzedać nasze mieszkanie i kupić tam mały domek i osiąść na reszte życia. Poważnie. Życie jednak koryguje plany. Ale zawsze będziemy tam wracać. Pozdrawiam Was Dziewczynki i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bandi wszystkiego naj naj dużo zdrówka spełnienia marzeń samych radosnych dni w twojim życiu 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 dziewczynki córcia nie zdała prawka musi jeszcze raz podchodzić do egzaminu ale jezcze nie wiem kiedy u mnie wszystko ok jakoś żyje pozdrawiam was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️👄 U mnie wietrznie :( mało co głowy nie urwie ale dobrze, że chociaż słoneczko świeci :) Zuuziczku uśmiałam się z tego "bączka" ;) ale rzeczywiście okrąglutki to ON JEST ;) :D :D A jak Twoje plecki już nie bolą ?? 👄 Wesołku no to się ciesze że córcia wraca do domciu i będzie pod Twoją opieką nie ma to jak mama zawsze troskliwa i opiekuńcza ;)👄 Wesołeczku a jak Ty się czujesz ?? 👄 Tokino miłych wędrówek 🖐️👄 Małgosiu co u Ciebie czy wszystko ok ?? 👄 Bonitko nie przejmuj się brzusiem ;) jesteś wspaniałą i piękną kobietka👄 Banderasku co jest :( 👄 Pozdrawiam i mocno ściskam mmmmmmmmmmm❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś kochana tak mi przykro :( uściskaj córcię i niech się tylko nie zniechęca będzie dobrze zobaczysz następny raz będzie udany :)👄 Bondi🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA PRZYJACIÓŁKO👄 spełnienia marzeń,zdrówka,pomyślności, miłości i cudownych chwil👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko świetnie wyglądasz,zdjęcia krajobrazy świetne.Mi tytlko zostaje pomarzyć. Beti niech sie córcia nie zniechęca ,tak jest wszedzie niesety,ze zdaniem problemy ,dawne czasy minęły,że nieliczni nie zdawali) Pszczólko jakoś teraz mi czas szybko leci ,za szybko,wczoraj odwiezlismy córcie z bagazami,jutro tez mam wyjazd,musze niestety być kierowcą po południu.Do tego sliwki ale juz skończone.Jakies sprzatnie. A na dworze zdecydowanie zimniej juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ❤️ Bondi ..wszystkiego najlepszego 100lat 100lat niech żyje żyje nam ................!!!!!!! ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄a tak czy Bondi już wróciła z uropiku???? bonitko..rewelacja te fotki jak ty pieknie i zawsze się uśmiechasz ,widoki przecudne ale mi smak na tę Chorwację narobiłaś :D że zaczełam myśleć i to intensywnie czy by nie polecieć .👄 Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi Najserdeczniejsze życzenia,mam nadzieję ze dotrą,gdziekolwiek jesteś?! ❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼❤️❤️👄❤️❤️🌼 Bonita serdeczne dzięki za fotki,są piękne i głównie dlatego że Ty jesteś na nich.Mi w przeciwieństwie do dziewczyn,hi,hi nie narobiłaś smaku na Chorwację a to dlatego że twardo stąpam po ziemi i wiem że nie dla psa kiełbasa:):D No i jeszcze muszę napisać ze wyglądałaś tak ślicznie ze wcale się nie dziwię,ze nie mogłaś nacieszyć się samotnością,za takim towarem zawsze się ktoś wlecze. Ja dzisiaj mam nastrój z typu kompletne dno dlatego już sobie pójdę aby i wam się nie udzielił:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę,bo piekę ciasta na wynos zrobiłam chwilkę przerwy.Nie pisałam wam,że u nas jest taka tradycja jeśli chodzi o bliskiego sąsiada,ze składa się na wieniec,a potem sąsiedzi są zaproszeni na herbatę i ciacho,ale to jest w inny dzień już mamy zaproszenie na poniedziałek. Personalna dzięki za @. Bonitka zdjęcia dotrarły super❤️ Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wróciłam szczęśliwie po 10 godzinach podróży:( Dzięki wielkie za życzenia 👄 za pamięć👄 Jestem bardzo zmęczona ale jeszcze bardziej zadowolona:D Stawiam teraz kawę ciacho(kupione-sernik na zimno, jogurtowe z owocami) , krupnik i nalewkę. Zjawię się trochę później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i mocno przytulam wszystkie kochane Perełki❤️👄 Bondi👄 STO LAT!!!! Wszystkiego najlepszego, zdrówka, radości i miłości Ci życzę ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Bardzo żałuję, że nie mogłam się z Tobą zobaczyć:( - transakcja garażowa trwała do 20,30 i kosztowała mnie sporo nerwów ale zakończyła się dla nas pozytywnie. Dziewczynki Kochane ❤️ u mnie ok tylko jestem zawalona robotą i ogólnie umęcona strasznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi!!! Sto lat! Sto lat! Sto lat! :-) Tysiące buziaków i życzeń od serca! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 oraz wielke serducho❤️:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki! Wyrobiłam się z pisaniem aż drukarkę szlag trafił :-p. Od poniedziałku mam urlop i.....chyba nigdzie nie pojadę. Jakoś nie mam pomyślunku i chęci :-O. Pewnie bedę odpoczywać ogladając fotki Bonitki - witaj!, Poetki :-) i myślę, że Tokiny i Bondi :-). Beti! Córa ma pierwsze koty za płoty czyli wie, na czym polega egzamin. Potem będzie lepiej :-) - moje syny też mieli kilka podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:D Bondi wszystkiego naj naj naj, a najwięcej zdrowia i uśmiechu, pogody ducha i zdrowia 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 i witaj po udanej eskapadzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochana Bondi🌼❤️👄 Wszystkiego dobrego w Dniu Urodzin zycze🌼 A przede wszystkim zdrowka i jeszcze raz zdrowia kochana Bondi.🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 D🌼❤️👄 U🌼❤️👄 Z🌼❤️👄 O🌼❤️👄 Z🌼❤️👄 D🌼❤️👄 R🌼❤️👄 O🌼❤️👄 W🌼❤️👄 I🌼❤️👄 A🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita a ja od macochy??? nie dostałam Twich fotek😭😭 Beti niech tylko córcia się nie zniechęca i dalej próbuje, najgorsze jest to,e za kazde podejście trzeba słono płacić:o w ogóle mam wrażenie, że oni tak specjalnie uwalają, by jak najwięcej zarobić:o chamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam ze bedziesz swietowac swoje urodziny w gorach Bondi. Pic szamponik w Zakopanem i zagryzac oscypkami. Na to wychodzi ze urodziny spedzalas w podrozy. Ale zawsze to cos innego a nie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iwem dlaczego Zuziku:( Poslalam wszystkim i napisze szczerze ze kosztowalo mnie to sporo wysilku. Zapomnialam juz jak wysyla sie zdjecia z tego nowego komputera-drania. A przez to Skydrive nie chcialam:O Zaraz sprobuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×