Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

pooglądałam Twoje fotki Bonita, piękne krajobrazy, bajeczne kolory i najważniejsze: najładniej uśmiechnięta, lekko muśnięta słonkiem, przesympatyczna modelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalo sie nieszczescie:( Chyba wyslalam maila do wszystkich dziewczynek i zapchalam Wam znowu poczte kochane kolezanki. Sorry🌼 Ale ja jestem dzisiaj bardziej fizyczna nie umyslowa. Zrobilam zakupy, wszystko to wtargalam do mieszkania, bylam z 10 razy w piwnicy i garazu. Poza tym pracowalam w ogrodku. No i bylismy z malzowinka nad jeziorem. Umeczona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Dziękuję, dziękuję, dziękuję👄 jesteście kochane❤️👄 Dzięki wszystkim za pocztę👄 Bonita za zdjęcia👄, byłaś w pięknym miejscu, ale ja też się pochwalę bo byłam w najpiękniejszym miejscu na ziemi, "Blisko nieba stoją Tatry...". Byłam nad Morskim Okiem, schodziłam pieszo(9 km), płynęłam tratwą przełomem Dunajca, byłam w Szczawnicy,odwiedziłam Gubałówkę i wcale nie kolejką:D Kolejką krzesełkową wjechałam na Wielką Krokiew, tam skąd skaczą skoczkowie, tylko nart nie wzięłam, zostały na dole:D Pogodę miałam wymarzoną, temperatura umiarkowana do tropikalnej, dwa dni pochmurne ale ciepłe, padało dwa razy tylko w nocy. Może znajdę trochę czasu jutro to wrzucę kilka fotek Jeszcze raz zapraszam na kieliszek czegoś mocniejszego, żeby lepiej spać. Krupnik o smaku miętowym YYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajmsorrrry przepadłąm w garnku;) Bonita kolejna porcja z fotkami dotarła, dziękuję:) i wiesz nabrałam się, dopóki nie dojrzałam kitek, myślałam, że ścięłaś włosy, tak je sprytnie upinałąś z tyłu:) w chusteczce na głowie wyglądasz uroczo:) Bondi jak fajnie czytać, że jesteś zadowolona bardzo z wypoczynku, jak widać aktywnego - zazdraszczam kondycji:) siupnę Twoje zdrówko i spadnę w poduchy;) jeszcze raz sto lat, sto lat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Przepraszam...muszę troszkę odpuścić...Wybaczcie proszę... Pamiętający Dziewczynkom takiego tam Banderasa szczerze dziękuję👄 Kochana❤️bondi❤️ Z całego serducha❤️WSZYSTKIEGO najlepszego🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sto lat👄👄👄 Fajnie:-Dże jesteś:-D Kochana ❤️poetko❤️Tobie już dziś z okazji jutrzejszych urodzinek życzę tego samego co bondi;-)tylko w innym kolorze:-D:-D:-D Sto lat Dziewczynki❤️ Marzeń spełnienia:-)a zdrowia przede wszystkim:-):-):-) 🌼🌼🌼 Bonitko👄witaj w domu:-D Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! ❤️ na kawusie zapraszam! (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke też (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Ciesze sie że Bondi wqróciła!!! :D:D:D cała, zdrowa i zadowolona i wypoczęta :D ❤️ A dzisiaj mamy kolejne Święto - cieszy mnie to bo na naszej cafe wesoło jest :D Dzisiaj Urodziny Poetki Naszej Kochanej! Z całego serca życzę Ci Poetko wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech Ci się dobrze wszystko układa i szczęście niech Ci zapiera dech :D ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ http://www.zaproszeniaurodzinowe.pl/wp-content/uploads/2011/07/tylko_dla_ciebie_24.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz śniadanko: musli (___)? bułeczki masło dżem brzoskwiniowy miód gryczany jajko na miękko http://domowymsposobem.blox.pl/resource/IMG_0300.jpg pasta z makrelki: http://storage.doradcasmaku.pl/dynamic_image/27af/5fdf/af77/c39b/9258/16fe/9fe6/e26a/w800_h600_ma_bffffff.jpg Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia! ❤️ ❤️ ❤️ A dla Kosmitki specjalne podziękowania za niespodzianke, którą mi przysłała :D:D:D\ Dziękuje Kosmitko!!! :D http://www.ekartki.pl/cards_files/10/10883_Dzi%C4%99kuj%C4%99......jpg no i Personalnej za PPSki dziękuje ❤️ ❤️ ❤️ :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za kawę i pyszne śniadanko👄 Terterku już za jedenaście miesięcy ponownie pojadę, jak Bóg da zdrowie i odłożę trochę kasy:D Jestem bardzo zadowolona, bo zdrowie i pogoda mi dopisały i mogłam pozwolić sobie na wędrówki. Dziewczynki nie mam za dużo czasu, bo jutro rano spodziewam się gości ( pięć osób)a muszę jeszcze wszystko poprać i sprzątnąć chałupkę ni i oczywiście przygotować żarełko. Moi bliscy pilnują żebym za dużo nie odpoczywała:D Poetko nie potrafię wstawiać linków ale chciałabym przesłać ci piosenkę "Z całego serca życzę ci" Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, szczęścia i tylko takich dni jakie przeżyłaś w czasie urlopu👄🌻 Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️🖐️ Terterku🖐️ Bondi to super, ze tak świetnie wypoczywałaś ( aktywnie ) tylko po zazdrościć :) Banderasek 🖐️ Poetka🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA W DNIU URODZIN 🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻 Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE bardzo gorąco❤️👄 a teraz lecę na pocztę po oglądać naszą Bonitkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko nie mam Twoich fotek :( :( :( 😭 Poetko bardzo dziękuję za zdjęcia są piękne 👄👄 Personalna dzięki za pocztę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was o rok starsza Poetka :) Baaaardzo dziękuję za pamięć i za życzonka 😍. Na chwileczkę wpadłam z pracory, żeby poczęstowac Was ciastkiem (z przypadku kruche, nadziewane i biurowymi cukierasami typu "raczki" czy "kapitańskie" bo takie często - gęsto leżą na moim biurku i to zupełnie bez okazji też :P Banderasku...poczekamy na Twoją lepszą formę i trzymamy kciukasy, żeby jak najprędzej wróciła :) Bonitko....JA TEŻ NIE MAM TWOICH ZDJĘĆ 😭 I znowu wracam do biurowych zajęć, jeszcze raz duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was o rok starsza Poetka :) Baaaardzo dziękuję za pamięć i za życzonka 😍. Na chwileczkę wpadłam z pracory, żeby poczęstowac Was ciastkiem (z przypadku kruche, nadziewane i biurowymi cukierasami typu "raczki" czy "kapitańskie" bo takie często - gęsto leżą na moim biurku i to zupełnie bez okazji też :P Banderasku...poczekamy na Twoją lepszą formę i trzymamy kciukasy, żeby jak najprędzej wróciła :) Bonitko....JA TEŻ NIE MAM TWOICH ZDJĘĆ 😭 I znowu wracam do biurowych zajęć, jeszcze raz duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, Hi, Hi :D:D:D Forum mojej starszej pupy nie poznało. Najpierw wcale mi nie chciało zmienić z Poetki 46 na Poetkę 47, potem nie chciało wysłać mojego postu, a jak go popędziłam, to wysłało aż dubeltowo :D:D:D Chyba pojęło, że ja to jedna i ta sama, tylko o rok mądrzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ miłego dzionka u mnie słonecznie,ale w powietrze ostre jakby gdzieś bilsiko mnie spadł śnieg: Jutro idę na pogrzeb:( Poetko wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i uśmiechu❤️🌼i stu lat!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi🖐️ Poetka z przyjemnością poczęstuję się ciasteczkiem :) 👄 Ja też przytargałam ;) roladki z bitą śmietaną (@@@@@@@@@@)> i herbatkę malinową )_(> )_(> )_(> )_(> 👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Poetko kochana jubilatko:) ale jeszcze nie dostojna:) 47 lat to pestka:) W Dniu Twojego Swieta serdeczne zyczenia sto lat!!!!! Zdrowka zycze. A pupka sie nie przejmuj, ladnie opakowana nie wyglada przeciez zle:) widzialam na zdjeciu. Jak wykosze trawke wypije kielonek winka za Twoje zdrowko. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i badz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
() --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** 100 LAT;;; ****} { ** * 100 LAT 100 LAT ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /________________\ **._**_.**. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cos niedobrego stalo sie z tortem dla naszej Poetki. Nie wyszlo:( No nic, tort jest w kawalkach juz pokrojony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cos niedobrego stalo sie z tortem dla naszej Poetki. Nie wyszlo:( No nic, tort jest w kawalkach juz pokrojony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:):D Drugi dzień picia czy moja wątroba to wytrzyma:p:):D U mnie także zimno,czas pomału się przyzwyczajać,oj nie będzie ani lekko ani łatwo. Banderasku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Poetko Wszystkiego najlepszego !!!!!!!🌼❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄kwiatek]❤️👄 Petko ..gratuluje kondycji dziś obejrzałam fotki są rewelacyjne takie skoki to naprawdę wyczyn brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat sto lat niech zyje zyje nam ...........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uwaliłam ble 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 bondi ..bardzo się ciesze ze juz jesteś 👄 w dodatku bardzo zadowolona i wypoczęta tak trzymaj :D Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochana Poetko W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym serce marzy. Dużo zdrowia i miłości 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 Pozdrawiam :D Muszę sobie dokładnie pooglądać fotki bo nasza piękna, uśmiechnięta Laska ( czytaj Bonita ) przysłała wspaniałe fotki z cudownej podróży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! :-) Sto lat! Sto lat! Sto lat! Wszystkiego naj.......i o czym tylko zamarzysz - czyli aby codzienne życie było :classic_cool:! Wielka buźka 👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Poetka wszystkiego co najleprze dużo radości spełnieni marzeń i samych radosnych dni ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 dziewczynki ja mam jurto wolne iniedziele i raczej poniedziałek sklep będzie zmkniety bo nie mamy towaru w sklepie dziękuje za trzymanie kcikow dla córki nwego teminu jeszcze nie ustaliła egzaminu mogła wczoraj aleby była zdenerwowana płakała jeszcze wieczorem nie szło się z nią dogadać ale dzisaj jużjest ok napisałą do sowjego instruktora żeby poweidział jej kiedy egami następny bo to jest jej kolego ten co uczył ja jezdzić i to narazie tyle pozdrawiam Was serdecznie a jutro robi córak imprezę urodzinową dopiero dla koleżanek oczywiście ja ide na początek jak tort będzie krojić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko kochana życzę Ci słońca w sercu, uśmiechu na twarzy i Szczęścia przy boku na zawsze, duża urodzinowa buźka👄👄👄 Banderasku czyli wpadłaś w ten dół głęboki:(:(:(:(:( co się stało? co Cię gnębi? kto cię wkurzył? zdrowie, praca, zawód jakiś.... chodź do nas, może spróbuj się wygadać, wspomożemy, popsioczymy jak trzeba i choć może odrobinkę Ci ulży (ale chyba się łudzę, bo Ty z tych zamkniętych bardzo istot):( w każdym razie trzymam za Ciebie kciuki:) Wesołku aj tam aj tam, zima musi być i basta, inaczej nudno byłoby tak ciągle lato i lato;):P jakąś sierść z misia sztucznego wdziej na grzbiecik - ciałko ogrzeje i a już my postaramy się ogrzać Twą duszę, tylko z nami bądź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×