Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku wiem że jak człowiek się śpieszy to diabeł się cieszy ❤️[ wiem ze pomalutku wszystko ja dzisaj mam znów jakiś kiepski dzień siedzę u mnie w domu nic mi się nie chce a na dodatek jescze mnie ząb napierdziela miałąm iść do mojego ale nie ide już dzisaj bo jestem jakaś do d.u.p.y jutro rano do pracy a na 13 idę do dentysty i zaraz chyba pójde spać córka dzisaj pzno przychodzi bo do 20 ma kurs barmański ale 25 września koniec tego kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Bechemootku:) urlopowiczko jak sie ciesze ze Twoje wyniki sa juz o niebo lepsze. Tak trzymac i nie martwic sie na zapas! Beti, a moze glowizna nawala od zeba. Nie ma wyjscia , jutro trzeba szorowac do dentysty. Malgosiu a to pech! Najpierw wakacje odwolane, a teraz klopot ze zdrowiem syna. Moze troche to jest spowodowane stressem. Dzieciak zaczyna studia, jest ambitny i dlatego slabuje. Mam nadzieje ze lekarze szybciutko znajda przyczyne, Mocno trzymam kciuki Malgosiu, sciskam na odleglosc i posylam dobre fluidy w Twoja strone. Tych dobrych fluidow w Twoich okolicach potrzebuje i ja. Okazalo sie ze moj brat ma mega problemy ze zdrowiem. Znowu odezwalo sie serducho. Bedzie mial najprawdopodobniej robiona kardiowersje i to w miejscowym szpitalu, bo to podobno juz standartowy zabieg i nie ma po co szukac innego szpitala. Jestem doslownie sparalizowana strachem. Wesolku madra poczte dostalam od Ciebie. Niby wszystko sie zgadza, trzeba sie cieszyc tym co sie ma i w ogole mamy szczescie ze nie zyjemy w Afganistanie:O Kosmi skapitulowalam po przeczytaniu o tej papudze:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie też piękna jesień :) Nie było mnie troszeczkę ;( gdyżżżżżżżżżż coś mnie pobolewały plecorki :( nawet nie mogłam się ruszać normalnie horror :( :( Bondi kuruj się kochana i zdrowiej nam szybciutko❤️ Małgosiu nie zamartwiaj się tak bardzo na pewno to omdlenie ma związek z dojrzewaniem, zobaczysz będzie dobrze❤️ Tokino ciesze się bardzo, że jesteś zadowolona z wyjazdu i co najważniejsze, że wypoczęłaś ;)❤️ A teraz lecę na pocztę oglądać naszą kochaną Bonitkę👄❤️ Pozdrawiam i mocno przytulammmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do mnie przyjdzie pan do komputerka i nareszcie zrobi wlasciwe ustawienia. Nowy laptopik jest znowu bardzo wolny:O Zdecydowalam sie dopuscic obca osobe. Nie chcem ale muszem....jak mawiala kiedys bardzo wazna osoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pszczolka za komplimenty:) Ale prawda jest taka, ze lustereczko w domu mamy i wiemy jak jest teraz a co bylo 5 lat temu:O A bylo jeszcze w miare ok. No nic, pewnie za 5 lat bedzie jeszcze gorzej.Latka leca nieuchronnie:( Bondi kochana, oczywiscie i ja zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i formy sprzed urlopu. Masz racje jak piszesz ze chcialoby sie jak najwiecej przezyc zobaczyc. Tak jakby na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki :) Bondi, jakas Ty elegancka !!!! Nawet na urlopie. Ślicznie wyglądasz. Przypominam Ci, że ja tez chorowałam po urlopie. nawet brałam antybiol w zastrzyku :( Może zmiana klimatu tak na nas działa :) Witajcie wieczorne dziewczyny, hejka Bonitko. Kosmi :) a mnie się podobał ten pisior - wiewiórka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj takie wiadomości że normalnie chciało mi się wyć na całe gardło. Bonita a w jakim szpitalu ten zabieg,mam nadzieję że to jednak bliżej Małgosi jak mnie,bo mój pobliski szpital w Ś to wykańczalnia i nikomu nie radzę korzystać z jego wątpliwych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! Muszę na jakiś czas was pożegnać i dać Wam odpocząć ode mnie. Ja muszę złapać dystans do siebie i całego świata. Jestem od jakiegoś czasu mocno nabuzowana i chodzę po chybotliwej kładce. Wpadam w konflikty z całym światem i cały świat ze mną. Nie mam ochoty zrobić sobie wrogów ze wszystkich, a tak się dzieje, gdy chcę być dobra. Ostatnio zauważyłam, że jeśli coś do was mówię...to tylko o sobie :-O. Nie znoszę mówić o sobie, czyli jest źle!!! Kocham Was! Bardzo mi na Was zależy - muszę tylko na jakiś czas wejść do swojej skorupki i się orbitować. ❤️👄 Do zobaczenia za jakiś czas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...Bechemootku, nie wiem co mam Ci napisać...ale napisze tylko, że fajnie, ze nam piszesz o sobie i nie ma najmniejszych szans, żebyśmy Ciebie tutaj nie zrozumiały👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Bechemootku😍..Ta milość jest jak najbardziej odwzajemniona. Tez Ciebie kochamy i nie siedź za długo w tej muszli :O...a może wcale nie właź...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę ja także nie chcę Bechemootka w muszli :) A wczoraj wydawało się że ma dobry humor i to nabuzowanie idzie w dobrym kierunku. Ale rozumiem sama mam tak czasem że schować się w najdalszy kąt i nie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem dzisiejszy dzień jest spierniczony na każdym polu,gdzie się nie obrócić same złe wiadomości.Chyba już się położę do wyra bo kto wie co jeszcze złego zechce się wydarzyć. Dobranoc dziewczynki👄❤️ O jakże mi smutno i źle:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, tak, tak Wesołku, nie ma lekko, nie ma. Ale najważniejsze, że mamy piękne chwile w życiu i tego się trzymajmy. Ja może z innej beczki,,,,czy robiłyście kiedyś powidła sliwkowe nie mieszając ich w trakcie??? U Szczęścia w ogrodzie jest trochę śliwek i szkoda, żeby się zmarnowały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, no nieeeeeeee...może spróbuj sie usmiechnąć...Przed nami babskie lato ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Tokina dziękuję👄👄👄 Bechemotku wiem, że się nie obrazisz, więc powiem - przełożyłambym przez kolano i sprała dupsko;) - wszystkie muchy w nosie, fochy i warczenia przeszłyby jak ręką odjął:P a może Ty komuś przywal;):P - mogę być pierwsza;) a tak poważnie mam nadzieję, że to chwilowe i przejściowe:o co do gadania o sobie, a ja co? ciągle gadam o sobie aż za dużo:o Małgoś pisz proszę co się dzieje na bieżąco, bo się martwić będziemy, a synuś rośnie i tak to może być z tymi omdleniami, wierzę, że wszystko dobrze się skończy:) Wesołku hehe pewnie musiałabym to strzelanie z rajstopy najpierw potrenować:P może na wrednej pracorowej koleżance jakiejś?:P Bonita trzymam kciuki za brata, żeby zabieg przebiegł bez komplikacji, trzymaj się👄 Terterku cieszę się, że smarowanko pomaga:) poweidz sama będziesz malować sypialnię? a co do kotusia, wiem, że przez dwa dni nic mu się nie stanie jak zostanie sam, ale ja nie mogłabym się dobrze bawić, bo pewnie ciągle myślałabym, że zostawłam kociate, wiem wiem przesadzam;) Bondi dziękuję za fotki, ach jak Ci zazdraszczam kondychy, tych spacerów i kondycji:) czy Ty robisz trwałą czy masz kręcone włosy? pytam, bo fajną masz fryzurę:) Kosmi mnie też ta wiewióra rozwaliła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno już i powtarzam się z tą kondycją:P Poetko niestety nigdy nie robiłam śliwek bez mieszania, ciekawe czy tak można, nie przypalą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dziś na filmie woodego allena "O północy w Paryżu" - film z przesłaniem polecam a teraz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo napisam ja Zuziku tylko mi wcielo. Teraz streszcze tylko pokrotce. Tez zaczynalam od prania Bechemotkowej pupy i to paskiem! Tym najszerszym! Ja nie potrzebuje Bechemootku zadnego odpoczynku od Ciebie. Jesli Ty masz ochote pobyc wieczor albo dwa czy trzy sama, to po prostu nie wlaczaj komputerka. Ale prosze nie wypisuj ze nudzisz nas, jestes skupiona na sobie i piszesz tylko o sobie. A o czym innym pisze ja? Tez tylko o sobie, swoich klopotach. Bo to jest moje zycie. Te czasy kiedy zaraz po operacji szczesliwe ze wszystko juz poza nami, beztrosko plotkowalysmy na forum- minely bezpowrotnie. Teraz jest zycie. Teraz czesto jestesmy zmeczone, przytloczone codziennoscia. Ale to nie powod zeby chowac sie do skorupkii uciekac od nas. Ej dopadla Ciebie jesienna melancholia kolezanko, chociaz jesien to Twoja ulubiona pora roku. A ja tak sie cieszylam ze nareszcie masz urlop nie musisz sie wloczyc po sadach i bedziesz miala czas posiedzic na forum. Jeszcze Twoja nieobecnosc z powodu wyjazdu moglabym latwiej strawic. Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze i niech przysni sie Wam najpiekniejszy sen. A skorupkowiczkom udzielam publicznej nagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na herbatke niezawodnego Terterka. Do śniadania dorzucam ciemne bułcyny ze serem żółtym, topionym i po pączusiu :) Kochany Zuuziku. Najszczersze życzenia urodzinowe , wszystkiego tego, czego sama sobie życzysz 🌻🌻🌻😍😍👄 🌻🌻🌻😍😍👄 🌻🌻🌻😍😍👄 🌻🌻🌻😍😍👄 🌻🌻🌻😍😍👄 🌻🌻🌻😍😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - zmiana klimatu chyba spowodowała Twój katar - szybciutko stawaj na nogi ❤️ ❤️ ❤️ Pszczółko - trzeba żeby Ci plecki nacierać - każda z nas Twoje plecki ogarnąć może ❤️ ❤️ ❤️ Małgorzato przykro mi - mam nadzieje, że szybciutko Młody się z tym upora i Wy uspokoicie sie ❤️ ❤️ ❤️ Bonitko - przytulam i posyłam dobre myśli żeby u Ciebie działo się dobrze i u Brata i u Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Beti - jesteś dobrą Mamą ❤️ - zadbaj o zdrówko ❤️ ❤️ ❤️ - Bonita chyba dobrze Ci podpowiada Kosmitko -dzięki za chwile wesołości - bo i niewesoło jest na naszym magicznym miejscu czasami ❤️ ❤️ ❤️ ...jak to w życiu..... Poetko - nie da sie zrobić powideł be z mieszania. Ale śliwki świetnie się zamrażają i powidła można zrobić później - z mrożonych są tak samo dobre o ile nie lepsze... Niech Twoje Szczęście zbierze śliwki i załaduje do szuflady zamrażarki - jeśli ma małą to do Rodzinki lub Sąsiada - obojętnie, byle przechować bo szkoda owocu a jak będzie czas to wtedy zrobisz przecudnie pachnące przetwory śliwkowe ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku - podzielam zdanie Zuzika i Bonity w Twojej sprawie - przełożyłabym Cię przez kolano! jest to reakcja jak wiesz normalna jeśli nam na kimś bardzo zależy ❤️ ❤️ ❤️ Wole żebyś jednak do skorupy nie wchodziła 👄 Każda ma jakiego ROBAKA, który ją podgryza lub gryzie.... Ja też powinnam już skamienieć - nie robie tego - trzymaj sie Skarbie i nie uciekaj. Zamelduj się raz dziennie NIE ROZTKLIWIAMY SIĘ DZIEWCZYNY!!!!!!! SZKODA NA TO NASZEGO ŻYCIA I ZDROWIA I CZASU!!!!!!!!!!! Wesołku Kochany - dziękuje za poczte - trzymaj sie tam i nie dawaj ❤️ ❤️ ❤️ Zuziku - ja też nie lubie zostawiać mojego kotulka samego - nigdy nie przesadzam i staram sie zapewnić mu opieke - wiem też że koty dobrze znoszą krótką nieobecność właścicieli. Mój wtedy dużo śpi bo w domu cicho. Zwykle córka jest z nim lub zagląda do niego. Personalna - dziękuje za PPSki Bonito - a zrobiłaś kopie zapasową systemową? - zrobiłaś dysk startowy? - jak przyjdzie pan do laptopika to poproś żeby Ci pokazał jak to robić i będziesz miała poczucie bezpieczeństwa - kopia zapasowa pozwala przywrócić szybko system - dysk startowy nawet wtedy kiedy już wszystko padnie i komputer sie nie uruchamia. No i poproś żeby Ci zainstalował program do czyszczenia dysków, pamięci i rejestrów. Każdy ruch mychą jest w komputerze rejestrowany, gromadzony i namnażają sie "trupki" - po jakimś czasie, jeśli się nie czyści to komputer jest nieźle zapchany. Poproś go o to. Rowerzystko! wołam razem z Bonitą: hop! hop! ❤️ Acha! Bondusiu! śliczne zdjęcia posłałaś! :D dziękuje! pięknie wyszłaś - idealnie wyglądasz: wypoczęta i aż miło popatrzeć. A w duecie z Małżowinką super! ❤️ duża buźka za to 👄 Zuzik - pokoik jest mały - będe malować sama - a co! :P:D na małże nie moge liczyć bo on ma obie rączyny lewe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Poetko! 🖐️ Śniadanko szybciutko: musli (___)? bułeczki z szyneczką\ bułeczki z serem bułeczki z pastą tuńczykową Śmogam do pracy - rozpisałam się i czasu mam niewiele :O:O:O Dziewczyny - sprawa z moim Przyjacielem sie rypła - zostawił mnie bez słowa - nie wiem czy żyje - nie odzywa sie - było to nieuniknione więc nawet nie próbuje rozpaczać. Jego wybór - musze uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke bo zajrzałam złozyc Zuziczkowi życzenia zdrowia,mniej nerwowej pracy,pociechy z małza i 🌻 🌻 🌻 dla Zuziczka ❤️ Terterku moze Przyjaciel po prostu musi sam zrozumiec i sam sie odedzwie do Ciebie. Bonitko czy Twój Brat ma miec zabieg w moim nowym szpitalu ,jesli tak to wiem ,ze nasz ten oddział jest dobrze wyposazony i cieszy sie dobra opinią Trzymam kciuki. bechemotku nie odsuwaj sie od nas i pisz cokolwiek,abys z nami była na bieżąco Pszczólko a moze cos dzwignełas i stąd ten ból plecorków,zdrówka Bondusiu podziwiałam przed chwila Ciebie,Małza no i oczywiście piękne góry Wesołku takie zycie niestety,zawsze jakies problemy a teraz nawet sie ciesze,ze wyjazd odwołany bo cały czas myslałabym tylko czy coś złego sie nie dzieje z nim.A w zasadzie jakby cos sie działo a nas by nie było w kraju to chyba nie miałabym na kogo liczyć,przeciez nie mam juz rodziców coby pomogli jakby co. Dziewczynki odebrała juz część wyników i niby w normie tzn 3 jakies parametry sa na pograniczu normy,wiem ,ze wszystko sie rozpatruje jako całośc ,dlatego zobacze co powie wieczorem lekarz,jeszcze odbiore tsh ale pewnie jest takjak piszecie okres dojrzewania a i siedzenie po nocach nie wiadomo do której Dobra lecę prasowac bo nazbierało mi sie szmatek do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w taki szczególny dzień , dziś Urodzinki Zuuziczka ,przybiegłam więc z naręczem kwiatów 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄 do kwiatów dołączam moc gorących życzeń i całuski 👄👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, trochę za Wami nie nadążam, wczoraj nie miałam netu, była awaria łącz i praktycznie byłam odcięta od świata przez cały dzień a przez to, jakoś na bieżąco nie potrafię odpowiedzieć wszystkim. Przejęłam się Bechemootkiem, ale też uważam, że takie chowanie się w skorupę nie jest dobrym rozwiązaniem, bo to pogarsza nasz stan. Piszesz Bechemootku, że piszesz tylko o sobie, ale prawda jest taka, że po to tu się spotykamy by pisać o sobie, o swoich kłopotach, zmartwieniach i radościach. Kiedy w realu spotykasz koleżankę też nie gadacie wyłącznie o pogodzie, czy polityce, tylko każda mówi co u niej słychać i się wyżala. Mnie się wydaje że bardziej przeszkadza Ci to że kiedy przychodzisz na forum i chcesz z kimś pogadać to akurat nie ma nikogo i z tego powodu jest Ci smutno , zresztą nie tylko Tobie. Kiedyś nam się chciało chcieć a teraz większości po prostu się nie chce, taka jest prawda i nie ma co dalej tłumaczyć że jesteśmy przytłoczone problemami bo właśnie najlepiej się wyżalić o swoich problemach i pogadać z kimś życzliwym, ale ostatnio tak się u nas nie dzieje. Rzadko się zdarza by nas było kilka na raz wieczorem, choć kiedyś to była norma i sama nie wiem dlaczego unikamy takiej bezpośredniej rozmowy, przecież to najlepsze co może się wydarzyć. Nie mniej jednak, tak jak wszystkie też mam dni zniechęcenia i chęci oderwania się od wszystkiego i rozumiem że tak czasem musi być, jednak to że tu jesteśmy razem daje nam takie poczucie że mamy cos więcej niż inni i że to jest wspaniałe. Ja jestem dumna że poznałam Was w ten sposób, że mogę się z Wami kontaktować, dawać i otrzymywać wsparcie, wiem że mnie to jest potrzebne, być może jestem cholerną egoistką i myślę tylko o tym że dla mnie to forum jest czymś nadzwyczajnym a Wy odbieracie to jak jakiś przymus, ale mam nadzieję że tak nie jest. Bardzo bym chciała, by powrócił dawny entuzjazm, radość i zabawa na topiku ale też wiem że nie można się bawić i weselić kiedy smutek w sercu więc musi być i jedno i drugie, dla równowagi psychicznej. Kurcze rozpisałam się, pewnie niewiele jest w tym sensu, ale chciałam byście zrozumiały że wszystkie dla mnie jesteście bardzo ważne i te co pojawiają się codziennie i te które przesyłają tylko PPsy i te które wpadają tylko okazjonalnie, kocham Was całym sercem. Bechemootku, zrzuć skorupę, uśmiechnij się do siebie i na przekór wszystkiemu głowa do góry👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, przykro mi bardzo że twój brat ma kłopoty zdrowotne, zdaję sobie sprawę że dla Ciebie to duże zmartwienie bo najbardziej nas boli choroba bliskiej osoby, chciałabyś pomóc na nie możesz. Trzeba być dobrej wiary, tym bardziej że Małgorzatka , potwierdza dobrą renomę szpitala. Będziemy trzymać kciuki i wspierać dobrymi fluidami Twojego brata , by wszystko ułożyło się pomyślnie👄 Bondi, tak mi przykro że jesteś przeziębiona, ale tak jak piszą dziewczynki, to zmiana klimatu, miała duży wpływ. Pięknie wyglądasz na fotkach, nie wątpię że w realu tak samo. Oświeć mnie proszę gdzie są takie duże kamulce na ścieżce i na jaką górę się po nich wspinasz?👄 Beti, zadziwiające jest to że zawsze w tym samym czasie boli nas głowa, tz Ciebie i mnie :) nie wiem jak to jest, ale ilekroć piszesz że boli Cię głowa i też zmagam się z bólem głowy. Dla mnie to dziwne, bo wszystko nas różni a jednak tak jest. Nie popadaj w smutki, patrz na dzielną córcię, która zawsze daje Ci wsparcie, czasem ją też trzeba wesprzeć. Już za kilka dni będzie wykwalifikowaną barmanką i tak szczerze mówiąc, ma już na początek fach w ręce. Dziewczyna jest ambitna i mocno prze do przodu, może to śmiesznie zabrzmi ale mam ochotę napisać- bierz z niej przykład i nie poddawaj się trudnościom. A teraz motto główne Beti - w życiu najważniejsza jest miłość 👄👄👄 Banderasku, kup proszę wreszcie ten komputer, bo bardzo mi brakuje Twoich bardzo energetycznych wpisów, a wiadomo że korzystając wyłącznie z telefony, masz duże ograniczenia, nie wspominając o korzystaniu z poczty, mam na myśli oczywiście obiecane fotki urlopowe👄 Tereterku, kiedy wrócisz z pracy, proszę kuknij tu i napisz kiedy mogłybyśmy się zobaczyć, bo mam bardzo ważną sprawę do obgadania a nie da się tego napisać ani tutaj ani na @ bardzo Cię proszę, napisz kiedy , może być nawet jutro, ja przyjadę jak pisałam do Reala, no gdzieś gdzie zatrzymują się busy, bardzo nie wiem gdzie, ale myślę że Ty wiesz. Bardzo się cieszę że sama zdecydowałaś się na malowanie, podziwiam zaangażowanie w tworzenie nowego gniazdka z nowym łóżkiem w roli głównej, ale czy to nie nad Twoje siły? Może jednak poprosisz Małżę by choć sufit pomalował bo to jest najtrudniej. Dziękuję Ci bardzo za kawusię i śniadanko👄 Małgorzatko, przykro mi bardzo że masz kłopoty ze zdrowiem syna, nie wiem co poradzić, dobrze że jesteś w domku i pilnujesz wszystkich badań. Nie wiem co się dzieje z tą młodzieżą ale mój Małż też mówi że u nic w szkole zdarzają się często takie przypadki, nawet wczoraj, zasłabł chłopak w wieku Twojego syna, nie wiadomo z jakiej przyczyny, więc został w szpitalu. Mam nadzieję że było w Twoim wypadku nie będzie takiej konieczności i to tylko efekt długotrwałego stresu, no ale trzeba trzymać rękę na pulsie👄 Kosmitko, wiem że Twoje żarty są świetne i uśmiałam się dobrze czytając je:D:D i dziękuję Ci za nie ale mnie nie zbędziesz żartami :P wciąż zapytowywuję :P kiedy zaczynasz jazdy? Wiem że teraz gdzieś planujesz wypad ale coś mogłabyś postanowić wreszcie, przecież m u s i s z zrobić to prawko 👄👄 Rowerzystko, pewnie też schowałaś się w swojej skorupce, mam nadzieję że nie męczą Cię aż tak bardzo wieczorne biegi, ciekawe czy nadal biegasz ? czy tym razem znów tylko przetargi tak bardzo Cię zajmują ? 👄 Roberto, proszę Cię wyjdź ze skorupy, bo to już nie skorupka , tylko skorupa i to bardzo gruba:( Nie wiem co po konsultacji we Wrocku, dlaczego nic nie piszesz? czyżby było coś nie tak? nie daj mi się domyślać, proszę 👄 Personalna, Wiem kochanie że Ty wciąż walczysz ze zdrowiem, kontrolami, pewnie jeszcze dużo czasu poświęcasz działce, ale wciąż czekam na jakiś zwrot i że wreszcie będzie Cię tu więcej. Dziękuję za piękne PPsy👄 Poetko, bardzo mnie cieszy Twoje obecna podejście do życia, Twój optymizm i wiem że o Ciebie nie muszę się martwić, że zawsze sobie poradzisz, w dodatku masz tak przystojne wsparcie 👄 Wesołku , zmartwiłaś mnie że znów jakieś niedobre rzeczy dzieją się blisko Ciebie:( tak bardzo bym chciała byś choć przez chwilę dostawała tylko dobre wieści, byś mogła cieszyć się życiem bez trosk i zmartwień o innych. Bardzo lubię Cię czytać i czy piszesz o smutnych czy wesołych sprawach zawsze z przyjemnością czytam Twoje teksty i widzę z jaką swobodą żonglujesz słowami 👄 Pszczółko, martwi mnie że wciąż coś Ci dolega, czy myślałaś o tym co juz dawno pisałam czyli o wzmocnieniu organizmu, jakąś szczepionką ? Przyłączam się do masowania plecorków 👄 Marijko , choć Cię tutaj rzadko widuję, wciąż myślę co u Ciebie słychać, czy dajesz radę opiekować się wnusiem, zajmować się działką , robić przetwory. Już nie długo zaczniesz jeszcze naukę i wtedy już naprawdę nie będziesz miała na nic czasu, więc choć teraz wejdź proszę i napisz co u Ciebie i czy już wiesz co z tą tarczycą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUUZIK,ZUUZIK,ZUUZIK,ZUUZICZKU👄👄👄👄👄 SAME NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA,🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️Niech na każdym kroku spotykają Cię same przyjemności,zdrowie niech dopisuje i pomyślność,mąż kocha bezgranicznie,rodzina i przyjaciele rozpieszczają,kasa niech się pcha drzwiami i oknami a wnerwiające projekty i koleżanki z pracy niech raz na zawsze idą w niepamięć.Jednym słowem Zuuziczku bądź szczęśliwa zdrowa uśmiechnięta i zadowolona z życia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×