Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dobra babolki;) oddalam się odespać tydzień:P jutro trzeba zacząć działać, ale okien nie myję:P buziole, papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, brawo ....i fryzurka, i uśmiech słoneczny. Tak trzymaj!!! Bardzo, ale to bardzo fajski image :) Zuuzik...nie szukaj problemów, których jeszcze nie ma.I oby nigdy ich nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odkladamy dzis mózgi na połki zanim wskoczymy do łózka, mamy weekend i prawdziwą zimę. Wielkimi krokami kroczą do nas świeta, Uśmiechnijmy sie do nich, pozwólmy im byc świetami. Buziam wszystkie, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam się do was Poetko :-D! Masz rację! Święta za pasem :-D Śpij spokojnie, mózg na półkę :-p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie przygotowuje sie do swiat Poetko. Ja siedze i czytam raporty WikiLeasa:O A Tych swiat jakos mi sie nie chce. Gdzies sie podzial moj zapal i optymizm? Ach do du.py z tym wszystkim. Kosmi zdjatka doszly:O A ten Mikolaj tak bezwstydnie kuka w Twoj dekolcik:P Dobranoc wszystkim. Jutro wybiore sie do miasta. Polaze po kiermaszu swiatecznym moze sie nastroje do Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄 ruszaj się, ruszaj! Czekamy na dobrą energię :-) Do jutra proszę, aby Anioły czuwały nad nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek 🌻 Rozpalam w kominku i parze kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (_)? (_)? (_)? No i moja popołudniowa drzemka zmieniła sie z spanko na całego :D Małgorzato - zarwałam noc bo piekłam pierniczki ;) Zuziku a ja lubie murzynka mocno kakaowego zwykle robie podwójną porcje polewy i sporo wylewam na wierzch ciasta. Ciasto przekładam marmoladą a jak nie mam to przekładam właśnie polewą. Ale Twoja wersja z migdałami bardzo mi sie podoba :) Dzięki za przepisiki - skrzętnie zapisałam ❤️ Bechemotku - dzisiaj robie uszka - będzie szmiała czerwone uszy, i policzki i być może krostke na języku :D:P bo nie moge nie myśleć i Tobie. Zapach jest zabójczy - wczoraj podgotowałam kapustke i grzyby na farsz a za chwile zaczne lepić uszka. Dziewczynki - dzisiaj o 16.00 mam spotkanie tzw "opłatkowe" z moimi emerytkami. Robimy sobie święto - oprócz smakołyków będzie grzane wino - i bedzie wesoło. Przypominam, ze jest nas 7 :D Kosmitko -śliczna fotka - jesteś lasencja nieziemska :D piękna talia i śliczny biuścik - nie dziwie sie że Kogucik tak za Tobą szaleje :P:D Dzięki za życzenia ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku - brawo! ❤️ dzielna dziewczynka jesteś - wyniki dobre i tak trzymać. Zrób koniecznie usg Poetko - cokolwiek sie wydarzy będzie dobrze bo jesteś wulkanem energii, optymizmu i masz wielkie serce ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanko gorące kiełbaski - musicie mieć energie do mycia tych okien i wymiany firan, poscieli i różnych innych czarów-marów :P:P:P http://pacman.mulabs.org/jami/hotdog_1_1024.jpg do tego warzywka i sosiki http://kulinarnefantazje.blox.pl/resource/jarzyny1.jpg dzban - termos z żurawinką: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/26407.jpg i musli :P:D (_____)? ze śliwkami suszonymi POZDRAWIAM i życze udanej soboty ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest!??!!? wstawać! śniadanie czeka! okna czekają! uszka trzeba lepić! ciasteczka piec! podłogi pastować :P dziewiąta dochodzi :P u mnie już zaklęcia kuchenne i czary-mary są :P pachnie zabójczo grzybami, kapustą - kot szaleje miłośnie pocierając sie o moje kolana i zaglądając mi w oczy. Małża zadowolony wyleguje sie jeszcze bo cały tydzień na 6 do pracy lata - on uwielbia zapach i moją krzątaninę, widać mu to dzieciństwo przypomina :P:D Dziewczynki - dzisiaj spróbujemy wytworzyć sobie tutaj magiczna przedświąteczną atmosfere: dzielimy sie przepisikami, pomysłami zapachami i wszystkim co tylko.... Na początek pytanko mam: czy któraś z Was bawiła się już lukrem plastycznym? mam zamiar zastosować do ozdobienia niektórych pierniczków. Dla orientacji podaje link do przepisu http://kotlet.tv/lukier-plastyczny-do-tortow zwróćcie uwage na zdjęcia forumowiczów no!!! już! już! wstawać!!!!!! nie dotyczy to Zuzika i Banderaska - niech poleżą ile chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Terterku dziękuje za kawke sniadanie ❤️ byłam na zakupach kupiłam sobie kozaczki dopiero teraz i ogólnie musiałam zrobić zakupy na niedziele u mnie sypie cały czas śnieg pozdrawiam życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzięki Terterku za kawę i śniadanie, szczególnie za zestaw warzyw. U ciebie w kuchni zapachy a ja niedawno wstałam, nie mogłam spać w nocy. Trochę się ogarnę i idę na Świąteczny Jarmark Jakubowy, wczoraj było otwarcie. Kosmi ładnie ci w tym kolorku:D Zuuzik nie wywołuj wilka z lasu :P Poetko jeszcze się do ciebie szczęście uśmiechnie po raz kolejny, pamiętasz co mówiła rok temu? Znalazłaś swojego Adama, znajdziesz i pracę.❤️ Bechemootku, Poetko, Zuuzik pozbierajcie teraz mózgi z półek i do roboty:D Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Bondi Terterku Beti Wstałam ale lenię się i jakoś mi z tym dobrze :-p Terterku, nie znam się na lukrach, nigdy nie robiłam. Gdy byłam mała, moja babcia brudziła pierniki lukrem. I dla mnie takie pierniczki były zepsute :-). Zresztą wszystkie ciasta polane polewą lub posypane cukrem nie nadawały się do jedzenia :-p. Taki ze mnie dziwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja dzisiaj wylegiwałam się w łóżeczku i czytałam kniżkę, śniadanko pyszne dzięki Terterku👄 . Ja dzisiaj gotuję na obiadek pieczarkową i zostały mi jeszcze wczorajsze placuszki ziemniaczane. Kosmitka dzięki za życzenia świąteczne👄A fryzurkę masz super:classic_cool:Ja dzisiaj idę do fryzjera. Banderasku jak zdrówko? Bechemootku ja też nie przepadam za lukrem na żadnym smakołyku:P Poetko trzymam kciuki, żeby ułożyło się z pracą po Twojej myśli. Bonita u mnie taki sam zapał jak u Ciebie...witaj w klubie:D Tokina❤️ kuknij do nas...czekamy......bardzo Pszczółka ja tez trzymałam Cię za rączkę u dentysty...czułaś? Zuuzik....poleć coś dobrego do czytania. Ostatnio czytałam "Zielone drzwi" Grocholi i "Klara' Kuny. Nie mogę się przełamać i nie idzie mi czytanie Kalicińskiej.....wszystkie te rozlewiska.....:( Małgorzatko ja też chcę kotka ...ale M mi nie zezwala😭 Bondi❤️ Beti❤️ Wesołek❤️ Rowerzystka❤️ Roberta❤️ Marijka❤️ Malutka❤️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ❤️ śmigam na spotkanie opłatkowe Zrobiłam oko, zrobiłam włoski - teraz wskakuje w ciuszki i zaiwaniam przez śniegi - na szczęście to niedaleko (dwie ulice) Personalna :D:D:D dzięki za poczte :D hi hi 👄 Bondusi - napisz coś o Jarmarku - jak to u Was sie odbywa? ❤️ Bechemotku ❤️ - dobry lukier pierniczkowi krzywdy nie zrobi :D ale rozumiem Twoją niechęć ❤️ Beti ❤️ 🖐️ zamelduje sie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie dalej prószy śnieżek Terterku miłego spotkania ❤️ Personalna mogłaś mnie też zabrać do fryzjera bo ja jakoś się nie mogę wybrać❤️ Bechemotku ❤️ Banderasku jak sę dziś czujesz❤️ Pszczółka a ty jak się czujesz po wyrwaniu ząbka ❤️ Bondi ❤️ Roberta❤️ Tokina pomachaj łapką ❤️ Kosmi ❤️ dziękuje za pocztę Małgosia❤️ Bonitka❤️ Poetka❤️ Rowerzystka❤️ Zuuzik❤️ Wesołku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dziewczynki w dzień napisałam sie a tu wcieło wpisz za nieprawidłowe hasło. Personalna mój małż tez nie zgadzał sie na kota pod żadnym pozorem ale sąsiedzi wygonili to on z dziećmi ja zreszta też dokarmialismy , i tak został .A teraz mam wrażenie ,ze bez kota by nie wytrzymał.Nawet przenieslismy sie na dół spać by widziec i słyszec jak stuka do okna .Tak wyszło i został.Dzisiaj nie było juz rano saszetek to mnie zerwał na zakupy do marketu.Tak myśle,ze moje zakupty to tak przy okazji a wazniejsze były saszetki bo Plotuś głodny(tak sie nazywa nasz kot)Teraz jak tylko córka wróci do domu od razu do jej pokoju leci i tam nawet na biurku juz siedzi.a ta wtedy kicha i kicha i nie ma zmiłuj sie kot musi nadrobic jej nieobecność. Bonitko wiesz ja tez jakoś nie myśle o swiętach,nawet tak przyznam sie nie chce mi się choinki,tak myśle czy nie kupić jakiejś malutkiej.Nie wiem czy to oznaka starosci czy czego.dzieci tez jakoś nie bardzo sie garna do strojenia choinki.Syn tylko powiedizał,ze najlepiej byłoby gdyby wigilia była w tym roku w L nie.ale jakoś mi to nie pasuje ,musiałbym zawiezc tam serwisy i wszytko reszte,stół ,krzesła.To troche jednak dużo wozić.Poza tym na wigilii ma być moja siostra z dziecmi a to jednak już dalej.Zobaczymy jeszcze. Zuuziczku wiesz chciałam piec dzisiaj Murzynka ale moja małza w sklepie nakupiła jakiś ciasteczek i teraz tak pomyślałam niech to pozjadają.Ale w przyszłym tyg na pewno upieke bo małz bedize jechał do ll na to zawiezie corce. Tererku jestem za podawaniem sobie przepisów świąteczneych>Własnie od Was mam dobry przepis na makowca z jabłkami.A ja w przyszłym tyg zrobie już ćwikłę i leczo do ryby.to juz moze postać w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi zaraz wejde na pocztę Pszczóleczko czy juz mniej boli po usunięciu zęba? A ja dizewczynki na dzien dzisiejszy sie obrobiłam ,dokończyłam mycie okien na dole choć zimno było,mam juz pozawieszane wszędize czyściutkie firanki. Nawet obiad na jutro podszykowany.Tera zpewnie poleniuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki malinki ja tylko pomacham lapka moj kom nadal pojechal do lekarza a ja ucze sie na tym nowym i tak pisze . u mnie totalna odwilz leje deszcz. Tak ze melduje ze zyje Dla wszystkich 👄 Czy wy uzywacie myszy bo ja jeszcze nie mam a tymi paluchami to jakos glupio sie pisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wróciłam z jarmarku trochę zmarznięta, byliśmy prawie trzy godziny. Terterku, tu jest tak jak na każdym , tak mi się wydaje,. Jest trochę wędlin, własnego wyrobu, chleb, ciasta, stroiki, bombki, pamiątki, kilka stoisk z czymś gorącym do przegryzienia i grzanym piwem. Jest ogromniasta choinka a na estradzie ( ta jest na stałe) występują regionalne zespoły i dzieci. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Oczywiście Mikołaj rozdający dzieciom słodycze. Ale najpiękniejszy jest BAJKOWY O GRÓD. Figury rzeźbione w lodzie, ławki, latarnie. Kupiłam tylko bombkę ręcznie malowaną na stojaku. Wyślę wam kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór👄🖐️ Dziękuję WAM KOCHANE👄 za trzymanie kciukasków które tak bardzo były mi w tedy potrzebne i za wasze CIEPLUTKIE i SERDECZNE dłonie. Mocno WAS ściskam mmmmm i przytulam do serducha❤️ Na was zawsze mogę liczyć i polegać👄 Bondi 👄 skarbie wytrzymałam, bo dał mi znieczulenie ale ile się umordowałam :( wyciągał go po kawałku a na koniec jakimś dłutem tak mi heblował w tej ranie po tej kości szczękowej buuuu :( coś okropnego. Małgosiu👄 kochana dziś już tak nie boli ale jeszcze pobolewa:( bardzo mi rozdziabał to dziąsło, bo strasznie w nim szperał :( dzięki za troskę👄 Bonitko👄 perełko nie załamuj się wytrwaj będzie dobrze:) i bardzo Ci dziękuję, że byłaś ze mną👄 Terterku👄 skarbie Tobie też dziękuję, że trzymałaś mnie za rękę i za pamięć👄 a Twoja herbatka jest taka dobra, że stawia mnie na nogi👄 Bechemootku kochana dzieki👄 Personalna👄 skarbeńku no pewnie, że czułam, że jesteś mocno Cię przytulammmmmmmm i dziękuję👄 Beti👄 dziś już jest lepiej buziam mocno👄 Zuuziczku👄 tak to ten ząb co miałam z nim problemy powiedział, że i tak by się nie nadawał do leczenia :( Banderasku👄 👄 Kosmi👄👄 Marijka👄👄 Roberta👄👄 Poetka 👄👄 Tokino machnij chociaż łapeczką :( 👄👄 Wesołku👄👄 Rowerzystka👄👄 Wszystkie WAS mocno ściskam mmmmmmmmm i przytulam do❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wieczorkiem u mnie też pada deszcz teraz byłam z mama na spacerku zobaczyć wystawy i czy sklepy już mają postrojone ale nic nie ma takiego fajnego ludziska w oknach też nic nie mają a jeszcze dwa lata temu to fajnie mieli w oknach i teraz tak rozmawiałam z mamą że jakoś nic się vie chce robić ludzią na święta kiedyś było inaczej ja w tym roku u mnie w pokoju też choinki nie ubieram nie chce mi się Pszczółka to dobrze ze mniej boli ❤️ Miłego wieczoru życzę ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🖐️ Kosmi dzięki za zdjęcia 👄 fajnista z Ciebie dzewczyna :) Bondi super te fotki dziękuję👄 Personalna dzięki👄 za pocztę świetna ta reklama :) No a teraz idę wziąć antybiotyk :( i na podusię, bo tej nocy mało co spalam :( Trochę się martwię czy nie za mocno i nie za dużo mi grzebał w tym dziąśle żeby mi nie uszkodził kości :( :( ❤️ DOBRANOC KOCHANE PRZYJACIÓŁKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×