Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

godzą się Bechemotku na jedną i tylko raz przyłapałam ich jednocześnie - akurat jedej siurał, a drugiego przycisnęło:P zmieścili się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorkiem po gimnastyce i melduje, że zaczęłam piec pierniczki - mam nadzieje, że dotrze do Was niesamowity zapach korzeni. Nie czytałam jeszcze wpisów - poczytam przy następnej porcji pierników - a póki co POZDRAWIAM ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od początku nie było kłopotu, tylko, że jeden zakopuje tak, że pół tony żwirku zawsze wykopie na zewnątrz, wrrrr drugi zakopuje drapiąc w ściankę kuwety, więc tylko hałasuje i... nie zakopuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bechemmotku :( ON (piesek, nie piszę imion, bo to rasowe psy, zapisane gdzieś tam w kartotekach) nienawidzi kotów i innych psów. Nawet jak jedziemy , to każdego na chodniku musi obszczekać :( ONA dorównuje ONEMU...albo go ucisza obgryzując mu wtedy nogi i jest istny kabaret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko nie ma się co dziwić jazgotowi-kabaretowi, toż to myśliwskie psy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-D, wyobrażam sobie! Moja Mona gdy spotyka się z Blanco siostry też obgryza mu nogi :-D. Czasem żałuję, że nie mam kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ale tej samej płci najlepiej:) tylko muszą pamiętać, że początki mogą być trochę trudne, Albercik jest teraz panem na włościach, przyjdzie nowy i A. się trochę zestresuje i może różnie zareagować. mój F fukał na M nie dopuszczał go do żarełka, trwało to dwa tygodnie,aż pewnego razu nowy podszedł do F i bach go łapą w głowę:P i tak lody zostały przełamane, więcej nowy lokator zdominował starszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochają się bardzo choć nie śpią ze sobą tak słodko jak te Tuniaxa:P ale zawsze ten dominator śpi w łyżeczkę ze starszym lokatorem, nigdy odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydaje :-D. Chyba największa obawa była o tę kuwetę :-D. Druga już by się nie zmiesciła w ich mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku będę Wam kibicować:) a teraz wybaczcie kochane moje, muszę zmykać spać, buziaki ślę👄 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam się zdarzyło, że kicia z psią razem spały :-) ale jeszcze tak nieśmiało i przez przypadek. Chociaż Mona robi awanturę, gdy kicia czeka na tarasie, pod drzwiami a my nie reagujemy i nie otwieramy drzwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, u mnie na gajówce miewałam po dwa, trzy kotki. Nigdy nie bylo problemów z kuwetą. One chyba zawsze tworzą rodzinę, jest im raźniej :D Gdy ON po śmierci zostal sam, Szczęście postanowił mu zorganizować koleżankę do zabawy. Znalazł w necie JĄ, bo JĄ ktos musiał oddać z powodów rodzinnych (żona JEJ pana nie akceptowala JUŻ 4- letniej psiny) i choć ON nie lubi innych psów, JĄ natychmiast zaakceptował na swoim podwórku. Oczywiście ON rządzi w hierarchii, ale ONA mu nadokucza ile wlezie. Uwielbiam JĄ mimo JEJ zadziorności. A Szczęście....nieraz płacze bo go "ruda małpa" nie wiedziec po co budzi o 6 rano. Ja wiem po co. ONA chce się bawic :D:D:D i byc kochaną, bo jej tego brakowalo i teraz nadrabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się odmeldowuję, przecież jutro muszę wstać w środku nocy :-o, gdzieś ok. 6 :-p. Jadę........ Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemootku. Będzie dobrze, a Ty będziesz spokojniejsza i jeszcze piękniejsza w swojej dobroci. Trzymam kciuki. Terterek...dzieks za piernikowy zapach. Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche poczytałam co nagryzmoliłyście :P Zuziku te laleczki mają prawie 15 lat - -nie nadają sie na choinke bo też nie takie było ich przeznaczenie. Ale leżą razem z ozdobami i wtedy do nich zaglądam. No i jest dobra wiadomość od Bechemotka :D ❤️ Poetko - pośle swoje GG mejlem tak jak Bechemotek ❤️ Dziewczyki - upieklam pierniczki - czyli nieźle sie napierniczyłam :P:P:P Jutro do pracy. Dzisiaj polatałam po mieście - dla moich dzieci i dla wiadomej osoby nakupiłam w empiku książek troche. Drugiemu dziecku bardziej praktyczny prezent zrobie bo ona ma wielkie potrzeby i bedzie miała na nowe mieszkanko komplet ręczników kąpielowych w kolorze wrzosowym. Sobie kupie chyba zestaw olejnych farb zamiast książki :P No i zapisałam sie dzisiaj na wizyte do okulisty - całe dwa miesiące sie wybieram - nie cierpie tego - no ale w końcu zapisane i zaklepane więc w poniedziałek pójde :P To tyle u mnie - pozdrawiam i życze dobrej spokojnej nocy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! :D i spałam prędko ob czas do pracy :P Rozpalam w kominku bo po odwilży ani śladu - wszystko zamrożone i pi ździ jak w k.... Będziecie miały cieplutko jak wstaniecie ❤️ Kawusia czeka: (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatka w termosie też (__)? (__)? (__)? (__)? inusia a jakże (_)? (_)? (_)? Pierniczku u mnie postygły, pachniały mam nadzieje wszędzie a ja powoli szykuje sie do pracy - jeszcze tylko wpad pod prysznic, umyć i ułożyć niesforną głowizne ale najsampierw śniadanko: dzisiaj bułeczki z pyszną pastą jajkową: http://images46.fotosik.pl/119/2c7a2267969a0137med.jpg i sałatka z rukolą i kozim serem: http://galangal.blox.pl/resource/salatka_z_kozim_serem.jpg musli oczywiście :D i wielki dzban-termos z żurawinką SMACZNEGO ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM i śigam pod prysznic i do pracorki jak mówi nasz Banderasek ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki jestem już :D Terterkek dziekuję za kawunie 👄 U mnie nasypalo sniegu okropnie ,juz mi łapy odpadają od łopatowania :( Potem poczytam was teraz ide dalej łopatować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku dziękuję za śniadanie i kawę ❤️ Roberta🖐️❤️ dziewczynki u mnie -4 i prószy śnieg .Pozdrawiam Was serdecznie udanego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku kanapki z pastą jajeczną pycha👄 Wczoraj nie mogłam wejść po południu ale zapach czułam do późnych godzin nocnych:D Bechemootku gratulacje dla syna, szybko sobie poradził Robert współczuję odśnieżania, ale ja jestem zadowolona, sypie u mnie aż świata nie widać i wieje. Piękna zima:D:D:D Banderasku co u ciebie❤️ Beti🖐️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Wpadłam tylko na momencik zaraz lecę usunąć zęba tego co mnie tak kiedyś bolał :( bardzo się BOJĘ :( :( trzymajcie kciukaski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko trzymam kciuki, ty jesteś dzielna dziewczynka, wytrzymasz❤️ Na obiad podaję spagetti, jak któraś ma ochotę to zapraszam na 14.00. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×