Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziku, ale jeszcze zakupy dla mamy, dziś ugotowałam jarzyny, jutro montaż sałatki. A jeszcze odbiór gości i noclegi (wszystko prawie obgadane ale nerw jest :-o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, u mnie jest tak, że im większy nerw to potem gładko, nie ma nerwu coś zaszwankuje:P więc może lepiej mieś nerwa;) u Ciebie też nocują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nocują, jeszcze dokładnie nie wiem kto. I muszę synów gdzieś wysiudać. Sypialni nie udostępniam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko Mamutek (jak mówi Banderasek :-)) ma 80 urodziny w niedzielę ale już jutro piersi goscie docierają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti no widzisz to dobrze, że kierowniczka Cię docenia :) Bechemootku widzę , że bardzo przeżywasz tą uroczystość nie denerwuj się tak zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólka Ja przeżywam, bardzo nie lubię tłumu i boję się, ze coś będzie nie tak :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Bechemotku ja ostatnio zaliczyłam kilka wtop w tym stylu i to na ważnych spotkaniach, np. miałam powiedzieć "było ciasno", powiedziałam "było ciasto";):P oj ile było śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku Twoje czworonogi trochę się zastresują obcymi w domku, przynajmniej na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku - będzie cudnie kochana zobaczysz wszystko masz dopięte na ostatni guzik a te kwiaty co zamówiłaś będą najpiękniejszym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już się pożegnam lecę się pluskać ;) 👄 Dobrej nocki dziewczynki :) śpijcie smacznie ;) 🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Pszczółko ja też się ulotnię, buziaki👄 aha, Bechemotku to ile potrzebujesz urlopu? mów, to podpiszę w imieniu całej ferajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniała o Aniołach :D Ale dzisiaj ma wybaczone :D To ja za Bechemootka Proszę aby Anioły czuwały nad nami 👄 Dobranoc wszystkim, chyba, że ocknie się jeszcze jakiś nocny marek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Proszę, aby Anioły czwały nad nami!!! Nie zapomniałam :-), jeszcze czuwałam ;-) ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadł śnieg - zima nie odpuszcza więc rozpalam w kominku i parze dla Was kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie(__)? (__)? (__)? (__)? Śniadanko: dzisiaj rogaliki maslane http://przepisy.net/img/przepis/17535/rogaliki-maslane_14093_9.jpg i kakałko http://renards.files.wordpress.com/2009/01/kakao_am_morgen.jpg musli żurawinka owocki Pozdrawiam pięknie i życzę miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ szuram do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na kawunie :D Zuuzik..no widzisz ,miałam nosa ze to tarczyca :D ja robiłam USG tarczycy ale potem prof. wysłał mnie na SCYNTYGRAFIE bo usg zbyt malo pozuje ja mam tarczyce która rozrasta się wewnątrz i uciska narządy :( a ty co mialaś poprzednio na usg guzki ? dla wszystkich miłego dnia 👄 bondusiu... co z toba się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kawusia super Roberto a co Ty tak rzadko zaglądasz? Miłego dnia choć za oknem zima U nie nic sie nie dizeje tzn postanowiłam dzisiaj popłukać kwiaty i troszke pozmieniac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Dziś zimno łokropniscie :( z domciu nie wychodzę :P :D Terterku herbatka jak zawsze pyszna i śniadanko👄 Małgosiu 👄🖐️ Roberta 👄🖐️ i dla reszty DZIEWCZĄT buziaczki 👄 miłego dnia ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry I do widzenia Hi hi hi :):):):) No dobra żartowałam:p:) Zuuziczku👄👄 U mnie bardzo podobne objawy a tarczyca ponoć zdrowa,wyniki okej.Wszystko zwalili na serducho,wiotkość zastawek mam. Dziewczynki malinki u mnie także pada śnieg,nastrój przez to mam do d u p y:p:).Ja jak kiepska pogoda to i na ciele zaraz niedomagam,meteoropata jestem chyba,wyczuwam wszelkie wahania ciśnienia.Wczoraj wieczorkiem to bolało mnie wszystko,nawet włosy na głowie i gile w nosie:p:) Wyszukałam sobie w necie nowy lek ziołowy którego jeszcze nie brałam,hi,hi była szansa na lepsze samopoczucie na okres jakichś trzech miesięcy bo tyle na ogół pomagają te specyfiki. I co?,a no nic!,lek niby jest ale nigdzie go nie ma.W jednej aptece odpowiedzieli mi że jest w brakach u producenta i będzie dostępny za jakiś miesiąc.Zatem jeszcze przez miesiąc będziecie musiały znosić moje humory:p,a ja będę musiała znosić samą siebie co wcale nie jest łatwe. No ale mamy piątek a jak piątek to i weekend prawie tuz,tuż zatem usta w podkówkę,łukiem ku dołowi:):):):),broń Boże w dół:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden ..co to za lek podaj nazwę ?👄 Małgosiu ...nie wiem co powiedzieć dlaczego mało zaglądam może podobnie tak jak Wesolka mam humorki :D i wtedy siedzę cicho :( 👄 pszczólko ..nie jest tak żle z ta temp.0a -1 to nie tragedia ja byłam w już w mieście i jest względnie :👄 A halo gdzie jesteście cala reszta dziewczynek !!! Mam wiadomość od bondusi ...mam chory komputer ,sama jest zdrowa to chyba najważniejsze :D więc czekamy na bondi .👄 Jeszcze dla Mam koleżanek które świętują tak piękną rocznicę urodzin życzę dużo zdrowia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta ... no może nie tragedia :P :) bo w końcu nie ma -20 stopni ale ja jestem w trakcie brania antybiotyku więc wolę noska nie wychylać na dworek ;) a dla mnie taka temperatura jaka jest dziś na dworze to jest zimno :P ja uwielbiam ciepełko jak nasz Wesołeczek ❤️ Wesołku ... kochana to Ty masz tak jak ja z tymi zastawkami :( jednym słowem przerąbane :( a bierzesz jakieś leki na to serduszko ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhhh Roberto już miałam dawno Cię zapytać ;) czy z tym K...EM coś załatwiałaś czy dałaś sobie spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ❤️ dzięki za wiadomość o Bondusi ❤️ Wesołku? to może masz tak jak ja, że telepie mi sie w sercu jakiś farfocel i trzepoce jak w przeciągu. Efekt jest taki jak przy arytmii ale nie jest niebezpieczne. ❤️ Dostosowuje sie do Ciebie Wesołku i buźke robie uśmiechniętą - też sie ciesze z łykendu a na dodatek odbieram dzisiaj po połedniu okulele :D Dziewczynki - uruchomiłam wczoraj skaner i zaczynam skanować stare fotki z rodzinnych albumów. Do tej pory nie robiłam tego bo to skaner mojej córki - a niebawem wyfrunie do K razem z nim i okazja pryśnie. Ściągnęłam do niego sterowniki ze strony producenta i album za albumem - robie skany naszych rodzinnych fotografii. Jest przy tym niesamowita frajda - bo nachodzą miłe wspomnienia przeżytych chwil młodości. Jak skończe to niektóre posle. Acha: kupiłam w zeszłym tygodniu dysk zewnętrzny 600 Giga i podłączam go do gniazda USB i cały ten dysk będzie archiwum domowym (i moim tajnym - ale nikt oprócz Was o tym nie wie :P:D) Bechemotku ❤️ trzymam kciuki za udaną uroczystość Rodzinną ❤️ Tokino - nie pamiętam kiedy dokładnie macie impreze urodzinową Mamy ale za Twoją też trzymam kciuki żeby pięknie i nastrojowo przebiegła. Dziewczyny - pięknym pomyslem jest na tą okoliczność zrobienie składanki zdjęć solenizanta. Robi się np w antyramie albo w pięknej ramie za szybka fotki ze wszystkich dotychczasowych etapów życia: z przedszkola, ze szkoły, z młodości, w przypadku mężczyzn z wojska, ze studiów, z dziećmi, z ciekawszych wydarzeń rodzinnych, z jubileuszów które po drodze były itd itp Składanka zdjęć opatrzona fajnymi komentarzami lub bez, ale koniecznie jakieś daty no i to jest cudnym prezentem. Jeszcze nie spotkałam, żeby solenizant się przy tej okazji nie popłakał ze śmiechu lub ze wzruszenia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterek...rzeczywiście świetny pomysł :Da z tym telepaniem powinnaś zrobić echo serca i będzie wiadomo co i jak .Choć niedomykalność trudno jest wyłapać nawet Echem serca najlepiej podczas trzepotania .Ja mam niedomykalność +3 i uwierz mi trudno było ja wyłapać nawet przy kilkukrotnym badaniu holtera .:D Pszczółko ..nic nie załatwiałam i ja bardzo lubię ciepełko ale mamy jednak jeszcze zimę .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×