Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobry wieczorek Zaraz urzadzam sobie domowy wellnes, malzyk oglada sport. Zuzik nie czekaj 10 dni, zaraz pisemnie zloz relkamacje. I jeszcze skaz sobie naliczyc odsetki i procenty. W koncu to od banku dostalas karte. Banderasek chcemy zobaczyc czerwona torebke. Wrzuc fotke na garnek, koniecznie, Tokina :( i jeszcze grad do tego. Oj nie masz lekko:( Pszczolka milego ogladania telewizorni. Bondi 🖐️ pociesz sie ze u mnie tez nie za cieplo. Pieknego wieczorku zycze wsiem dziewczynkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zdjęcia torebusi zaraz wrzucę:)))) Wrzucę też kotleciki z kapustki:D zuuzik👄nic się nie denerwuj takie rzeczy się zdarzają...i nie jest to w zasadzie niczyja wina.Mam takie przypadki w swojej pracorze,ja się tym osobistycznie zajmuję:OW czasie transakcji następuje przesilenie na łączach polcardu(za dużo ludzi dokonuje płatności kartą) i stąd to całe zamieszanieNa pewno nie będziesz musiała skaładać reklamacji za parę dni pieniążki wrócą na konto:))))...Oczywiście rozumiem Twoje zdenerwowanieale to są właśnie ,,cuda,,:Ptechniki... Idę na garnuszek i udaję się w pielesze💤 Straszne jest to co się powyrabiało prawie w całym kraju😭 Śpijcie smacznie i miłej niedzielki jutro🌼 Jutro Wszyscy odpoczywają:DHuuuuura!!!!!!:))):)))):)))) Cmooookkkkkkk👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄zazdraszczam;))))wellnesa;)))) Buziak👄i dużo przyjemności🌼z wellnesowania:)))):)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dzięks za słowa otuchy, do dzisiaj też nie robiłam sobie z tego wielkiego halo, bo zawsze jak odrzucało transakcję - to tylko ją odrzucało i koniec, nie było po niej śladu na moim koncie, a dzisiaj mam zarejestrowane 4 transakcje, w wyniku których ubyło mi prawie 500 złotych:o i ani kasy a ni spodni niet:P wiem, kiedyś(sic!) mi tę kasę oddadzą, ale wkurza mnie to, że jakbym to ja zrobła debet wtedy za każdy dzień liczyliby dla siebie odsetki, w takim przypadku nawet przepraszam nie usłyszę skoro była awaria (mam meila od pani ze sklepu w tej sprawie-doszedł jak zdążyłam użyć karty) i mimo to potrącili mi forsę, to dlaczego nie mogą automatycznie tego odkręcić, tylko muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem:o uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku torebka suuuper:) i wcale nie musi (nawet nie może)pasować do bucików - dzisiaj tak usłyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie przejął pałeczki :-o Proszę więc, żeby Anioły czuwały nad nami ! ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ w niedzielny poranek u mnie pochmurno narazie nie pada zapadaje kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatkę w zieloną i zwykłą (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) jakt któraś słodzi to cukier (__________) mleczko do kawy (_) ja dopiero wstałam mamacia telefonem nie obudziła a dziosiaj nie mam rosołku bo nie chce mi się gotować życze miłej niezieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja🖐️ Beti🖐️dzięki za herbatkę,a ja w ten niedzielny poranek stawiam serniczek z jogurtow i kisieli __________________ ______________________ ______________ __________ ______ ______________ _____________ ____________________ _____________ ___________ ______________ ____ _______ _______________ _____________ ________________ .*.*.*.*.*.*.*. v )..P O Z D R A W I A M ...*).. RADOSNEGO .*).*).. DZIONKA ..*.Z PROMYKAMI SŁONKA . .).*) ŻYCZĘ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki U mnie na szczęście bez deszczu uff,ale z chmurzyskami i nie wiadomo co z tego może być:O beti👄dziękujek za kawkę:)))) Nie mam pomysłu na obiad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmi👄serniczek mniammmmm:))))Do kawki w sam raz:)))) Dzięki!:D...Poproszę przepisik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na obiadek kotleciki schabowe @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2 ziemniaki ######################3 oraz sałatka z ogórków taka kupiona ale córka ją lubi zapraszam życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dziewczynki zaczynają do mnie docierać promyki słońca, dosłownie i w życiu, może się wyprostuje. Dzisiaj na obiad szykuję gyrosa z kaszą i mizerią, zapraszam na 14.00 Banderasku torebka piękna i na pewno ma dużo kieszeni, mój ostatni zakup to klapki, wyślę na garnek. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niedzielnie Terterku bo list gończy roześlę;) gdzieś przepdła??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta. Od razu przyjmuje na siebie baty za nieobecność na forum, ale......po prostu więcej mnie nie było w domu ostatnio niż byłam. Głupio mi tak przyznawać się do faktu, że tyle grzeszę:P POWAGA. No i tak sobie myślę....Czy kto w zyciu dogodził babie??? Zdarza się, że czasem same nie wiemy, czego chcemy...i ja jestem tego przykładem. Na gajówce żyć było okropnie, samej też źle, a jak już znalazłam sobie kogoś, to dochodzą wyrzuty sumienia, usłyszane ploty i oczerniania nawet wśród rodziny.....eeeeeeeeehhhhhhhhhh, życie! Renty oczywiście nie dostałam, wróciłam do pracy. Ale wypowiedziałam wojnę ZUS-owi. Zaczęłam od odwołania, oby nie było potrzeby iścia do Sądu. Przytulam Was wszystkie dziewczyny, bo chyba każda z nas coś dźwiga a pomocny uścisk daje zawsze kopa :P...do przodu. Poczytam co u Was. BUUUUUUUUUUUUUZIAM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa!!! Nawet mnie wspominałyście......chyba muszę sobie sama zadać jakąś karę.....Klęczenie na grochu, albo cuś.....Sorki raz jeszcze......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja choc późno jak na niedzielę :( Cóż tak mnie życie w tyłek kopie że po kolei mam wszystkiego dość . Wczoraj Małż do wieczora wypompowywał wodę i już prawie jej nie było ale po wczorajszych(4) i nocnych (2)burzach w piwnicy znów tyle samo wody Jakby tego było mało od wczorajszego wieczoru nie miałam netu , dosłownie przed chwilą się pojawił Poetko cieszę się że się wreszcie pokazałaś ,ludzkim gadaniem się nie przejmuj bo ludzie zawsze plotkowali i na to nie ma co patrzeć . To jest Twoje życie i tylko Ty decydujesz co z nim zrobisz , ludzie za Ciebie tego nie zrobią . Kiedy Ci jest lepiej to zaczynają gadać ,tak zawsze było jest i będzie a Ty to miej w głębokiej pogardzie. Jeśli chodzi o ZUS to odwołanie jest oki ale jeśli nie zostanie rozpatrzone pozytywnie to od razu ZUS oddaje sprawę do sądu ,tak było w przypadku mojego M ,tyle że chodziło o wypadek w pracy ,ale zasada jest pewnie ta sama. Życzę cierpliwości i wytrwałości a przede wszystkim używaj życie póki możesz. Bondi , już mi się cieplutko zrobiło na duszy kiedy czytam że u Ciebie idzie ku lepszemu. Banderasku torba śliczna , piękny kolor ,ostatnio mój ulubiony. Roberto co się u Ciebie dzieje czy jesteś bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) 🖐️ Dziewczynki Kochane👄 u mnie dziś świeci słoneczko :) i jest cieplutko. Jutro mam zamiar iść do fryzjera a czy wypali to się okaże :P :D Poetko... nie przejmuj się gadaniem ludzi i rodzinki rób tak, żeby Tobie było dobrze a na innych nie zwracaj uwagi, główka do góry i do przodu❤️ :) Tokino... wytrwaj Kochana❤️ Terterku... a co z Tobą się dzieje ? ❤️ Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku 👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam co napisałam i widzę że urwało mi połowę wpisu :( Bonitko jak wypadło wczorajsze SPA ? Czy dziś czujesz się jak nowo narodzona ? Beti ,Twoja mama to tytanka pracy , jeszcze niedawno pisałaś że jest chora ,ma problemy z nogami i inne rzeczy też szwankowały a teraz pojechała do pracy tak daleko ,podziwiać ,podziwiać ... Kosmitko Ty ciągle z tymi słodkościami ,smaku narobisz a potem chodzi człowiek taki rozochocony i nie wie jak się pozbyć tej chcicy :P Ty sobie możesz pozwolić na takie słodkości a ja :( .... no cóż jeśli coś zostało jeszcze z rana to oczywiście się skuszę :D Nie wiem co się dzieje z Tereterkiem ale pewnie wylądowała u szwagrów ,bo pogoda się poprawiła , nie zdążyła dać znać , mam nadzieję że się nie mylę i nic złego się nie wydarzyło na tej urodzinowej imprezie. Zuuziczku ,podzielam Twoją złość też bym się wściekła , tym bardziej że suma nie mała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pszczółeczko tylko tym razem idź do takiej fryzjerki żebyś nie musiała się złościć że znów Cię za bardzo wycięła . Słowa o ludzkim gadaniu weź też kochana do siebie i nie przejmuj się tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też teraz świeci słoneczko dziewczynki wysłałam jeszcze fotki na @ są tam też miojego miasta z wieży ratusza córka dzisaj była i zrobiłą ja nie dałąm rady wejsć na góre musiałam się wrócić bo mnie zaczeło dusić i pec w klacie a co do mojej mamci to tak daje narazie rade tam się lepiej czujer ona tam sprzedaje szparagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serniczek już w garnuszku,Banderasek nasz właśnie wcina.:) jak pamiętacie to w tym tygodniu robię 4 ciacha na komunię tez zrobie fotkę A nie mówiłam wam moja mam tez ma złe wynik hormon tarczycy wysoki ale idzie też porbić resztę wyników.a na dzien mamy chcę jej też małe co nie co zrobić,ale narazie niespodzianka. u mnie swieciło słonko byłam w plenerze z dziećmi. Tokina ja z tego to zjadam 2 małe kawałeczki,bo muszę spróbować czy smakuję i warte zrobienia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti Tokino bondi kosmi pszczółko zuuziku Poetkono nareszczcie!!! Dziewczynki Dzionek minął ,,wojennie,,z Małżem oczywiście:P...ale tak czasami trzeba,za długo był ,,pokój,,:P Życzę Wam spokojnej nocki💤i udanego dnia jutro🌼 Buuuziak👄 Personalna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Pewnie ogladacie sobie teraz tance i dlatego tak jest pustawo:( Poetko ciesze sie ze nareszcie kuknelas do nas. Niedobrze ze nie dostalas tej renty:( Zlozylas odwolanie i dobrze! Przynajmniej nie zarzucisz sobie ze cos zaniedbalas. Teraz musisz czekac:( to kosztuje sporo nerwow... moze sie uda. Bede trzymac kciuki. A ludziskami i plotami nie przejmuj sie! To jest Twoje zycie i basta! Ciekawi mnie czy wrocilas na stare stanowisko w pracy czy robisz teraz cos innego? Beti jakie ladne fotki nam podeslalas:) Zgrabniocha jestes:) Najbardziej podaba mi sie to Twoje zdjecie jak pochylasz sie przy kwiatach z tym niebieskim plotkiem. Twoje miasto pisalam juz ladne i wypucowane bardzo. Tokina znowu woda w piwnicy:( wspolczuje bardzo. Ach kiedy nareszcie sie wypada i uda sie osuszyc domek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze na raty bo boje sie ze mi zezre wpis. Pszczolka po tych wszystkich wizytach u lekarza i laboratoriach nalezy Ci sie fryzjer:) Bondi jak to dobrze ze wylazisz z dolka. Glowa do gory. W nowych butach nowym krokiem:P Ja bylam dzisiaj na malej wycieczce za miastem i na poznym obiedziku. Dzisiaj nic nie gotowalam. U nas sa 2 dni swiat. Jutro tez jest wolny dzien od pracy chociaz mnie to i tak wsio rawno. Chcialam sobie troche pojezdzic po szybkich drogach, zawsze krece sie tylko po miescie ale stwierdzilam ze na te szybkie to ja jestem o wiele za wolna:O Nie wiem gdzie to sie te ludziska tak spiesza i nawet w niedziele pruja na zlamanie karku:O Przyjemnosc skonczyla sie duzym stresem:( Koncze trzymajcie sie dziewczynki. Dobrego tygodnia zycze kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×