Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

🖐️ Jestem wypoczęta byłam wreszcie poza domem całe dwa dni :)) Zapisałam to w kalendarzu tłustym drukiem bo nie wiem kiedy ponownie uda mi się pojechać choć na jeden dzień :D Zaparzyłam kawunie i herbatki ,()_()_()_()_()_()_()_()_()_()_()_() Tokino..woda u nas jest wysoka dzisiaj ma dopłynąć fala zobaczymy niby wszytko pod kontrola ale woda to jest woda z tym nie ma żartów do puki nie przepłynie nie ma spokoju ,gdyby jednak coś nie tak moje osiedle jest na poziomie portu wiec rozumiesz co to znaczy .Ja ma wysoki parter w piwnicy wody nie mam pisałam już dlaczego :)nić nie wynosimy nic nie robimy mamy nadzieję że będzie dobrze .fotkę dałam w garnku jaki stan był w piątek grożnie to wygląda zobaczymy . Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta to ja skorzystam z herbatki :D Na śniadanie trzeba poczekać, niestety bez Terterka ani rusz ;) Na dzień dzisiejszy dla wszystkich buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwitam 🖐️Roberta dzięki za kawke bardzo chętnie ja tam wypijam 4 kawy dziennie Bonita jak ja zgrabna przybrało mi się troszkę tylko jak kucam to nie widać specjalnie tak hi hi hi u mnie terraz już nie pada ale rano jak wstałam to padało byłam w banku konto założyć bo nie mam a że bank blisko to pani powiedziała jak wszystko wypisze toz adzwoni do mnie żebym przyszłą tylko podpisać bo znam te panie w banku i rok mam za darmo konto narazie tyle pozdrawiam❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kukam tu na moment bo za chwilę zacznie się wykład a że dziś będzie ecxel a dla mnie to czarna magia więc muszę uważać. Roberto dziękuję za kawusię z przyjemnością chlipnę. Trzymam kciuki by woda ominęła Cię szerokim łukiem i wszystko wróciło do normy. Fajnie że mogłaś wyjechać i odpocząć choć chwilkę. Betuś nie kryguj się pięknie wyszłaś na tych fotkach i nie narzekaj że przybrałaś , nie po takich fantastycznych masażach :) ,U mnie niestety nadal pada i na jutro też zapowiadają :( mam już tego dosyć Życzę Wam wspaniałego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Roberto kawusia super,konieczna na dzisiejszy pochmurny dzień. Ja mam dziś wolne na kursie,jutro ostatni dzień i juz całkiem kurs skończony.Dalej latam na okragło ,zero wolnego czasu ale od środy juz bedę wolniejsza jeśli to tak mozna nazwać.Powoli szukamy mieszkania w L nie. I dalej wywozimy z tamtego domu i przyznam sie ,ze przez tyle lat nazbierało sie wszystkiego,powoli juz nie mieszczę sie w swoim domu dlatego upycham,rozdaje co sie da.Czekam na pogode by poprać dywany.chodniki. Same wiecie jak to jest jak się cos likwiduje.Tez dopiero dociera do mnie teraz nowa sytuacja,nie powiem tez oczy często mokre sie robią.Najgorsze jak dzieci w sobote znalazły na strychu duże zdjecia mich rodziców ,dziadków ale co zrobić.Przewiezlismy te rzeczy do mnie.Zostały juz niestety pamiątki. tzrymajcie sie.Miłego suchego dnia.Pozdrawiam a ja teraz Was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Nie ma Terterka, nie ma śniadania. Płatki owsiane na mleku Bułeczki grahamki z masłem i dżemem truskawkowym Herbata z cytryną. To dzisiaj zjadłam może i wam zasmakuje. Dołują mnie coraz to nowe dolegliwości i musi upłynąć jakiś czas aż się z tym oswoję Jestem już po wizycie u ortopedy.Regularnie co miesiąc odzywa się rwa barkowa, do tego już się przyzwyczaiłam, ale doszły ostrogi, dziś dostałam blokady w pięty, a że jestem po operacji skorupiakowej, nie można stosować żadnych zabiegów, zostało mi moczenie nóg w soli iwonickiej, a może znacie sposoby na pozbycie się tego dziadostwa. Następna wizyta za miesiąc i znów blokady. Cieszyłyśmy się na ten Nowy Rok a tu doopa, jest gorzej niż było.Garnitur mam nowy tymczasowy, ale źle zrobiony i co kilka dni chodzę do poprawek, tak jest na NFZ, teraz będę robiła prywatnie, jak nazbieram kasę. Tokina współczuję zalania, jak oglądam w telewizji to łzy same cisną się do oczu i ciarki po plecach przechodzą, ogrom zniszczenia. Roberta brawo że potrafiłaś się oderwać od szarej codzienności, może cię ominie wielka fala. Beti, Kosmi pięknie wyszłyście na zdjęciach. Kosmi widać że ubyło ci trochę tu i tam.Beti a ty jesteś szczupłą wysoką laską i nie wmawiaj sobie sadełka. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Perełeczki🖐️ Wróciłam nie dawno od fryzjera :) no i muszę przyznać, że nie żle wyglądam :P :D no ale należało mi się jak pisze nasza Kochana Bonitka . Bonito🖐️ rozbawiłaś mnie tym wpisem o jeżdzie " za wolna na szybkich drogach " hi, hi :)👄 ale jeżdzisz i to jest ważne a ja mam prawko i nie jeżdzę teraz w cale :( :( 👄 Banderasku🖐️ nie przejmuj się " wojną" u każdego coś jest czasem nie tak :P :) a od czasu do czasu trzeba wymienić poglądy, bo by było za nudno:)👄 Beti🖐️ świetnie wyszłaś na fotkach👄 Roberta🖐️ uważaj na siebie👄 Tokino🖐️ nie dziwię Ci się że masz już tego dosyć, wytrwaj Kochana👄 Małgosiu🖐️👄 Bondi🖐️👄 Terterku🖐️👄 HOP, HOP !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE CIEPLUTKO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ A ja znowu swietuje. Dzisiaj u nas czerwona kartka w kalendarzu:) Ale zostajemy w domku, mimo ze pogoda jest bardzo ladna. Maz kichnal, zakaszlal i pekla mu zylka w oku:( I to drugi raz w krotkim odstepie czasu. Trzeba zasuwac do okulisty :(Zawsze cos tam musi byc nie ma lekko. Robercika mam nadzieje ze woda nie dojdzie do Twojego domku i waly wytrzymaja. Jak daleko masz do rzeki? Bondi niestety niestety nic nie potrafie poradzic na blokade w pietach:( Cieple kapiele i moze skarpety z owczej welny cos tu pomoga. Dobrze ze przynajmniej masz juz garniturek. Moze jak troche ponosisz to przyzwyczaisz sie. No a z czasem zrobisz sobie nowy piekniusi. Malgosiu cieszy mnie bardzo ze jestes taka aktywna. To znaczy ze zdrowko dopisuje. Ale rozloz madrze sily i pamietaj ze nie musisz uprac w jeden dzien wszystkich dywanikow jakie masz w domu. A ja zabieram sie za obiadek. Nawet kupilismy wczoraj przy drodze szparagi:) A co jak swieto to swieto! Pieknego popoludnia bez deszczu zycze wsiem. Trzymajcie sie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka 🖐️Fajnie ze jestes zadowolona z fryzjera. To zdarza sie tak rzadko. Mnie prawie wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko to fajnie,ze byłas u fryzjera,na pewno lepiej sie czujesz w nowej fryzurze Bondi pomalutku a moze przyzwyczaisz sie do ząbków,zawsze zanim się dopasuje troszkę trzeba czasu Bonitko to musisz na małza dmuchac i chuchać Bonitko odnośnie dywanów na pewno nie wszystkie na raz bo nie byłoby gdzie wysuszyć ,mam tylko 1 trzepak. Dobrze,że przyzwyczaiłas sie do jazdy samochodem,choc ja w sobote troche struchlałam,jechałam z córką a ,że to sobota na jednym skrzyżowaniu wyłaczyli swiatła i jakas babsztyl nie znała sie na przepisach kto ma pierwszenstwo (oczywiście pierwszenstwo miałam ja) chyba.ze patrzeć na wielkość samochodu to ona miała większy od mojego),jechała prosto na mnie i w moje drzwi,dosłownie o jakies marne centymetry nas dzieliło,w ostatniej chwili ja zahamowałam ale nie powiem strachu się najadłam,wiem tylko ,ze hamulce mam sprawne.Ta głupia babsztyl pojecia nie miała chyba o jezdzie samochodem.I sie zastanawiam kto jej dał prawo jazdy,można jeżdzić samemu uważając a i tak ktos moze w nas wjechać,nie powiem gorąco mi sie zrobiło.Ale jezdzić trzeba dalej i tyle. Roberto ,Tokino miejmy nadzieję,ze woda opadnie szybko U mnie dzis nie pada ale na dworze nie za ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie od rana się chmurzy i świeci,świeci i się chmurzy:P Postanowiłam umyć okna w kuchni :Pbo świata nie było widać:O...Umyłam okna i firaneczki wyprałam i przyfajczyłamjedną jak prasowałam:P:P:P...Siłą rzeczy:O:O:Oteraz jest podpięta fikuśnie:P:P:P Hi,hi,hi:))):))):))))...Dobrze mi tak:PJeszcze do deski nie stanęłam:Pa już mięsem narzucałam pszczółko👄cieszę się,że fryzurkę masz gucio:))))bo z tego co pamiętam ostatnio nie byłaś zadowolona:O kosmi👄beti👄dzięki za fotki!!!:))))Wyszłyście cool:classic_cool:Fajne z Was laseczki!!!!!!:D Roberto👄mam nadzieję,że woda Was oszczędzi😭Tyle już złego nawyprawiała:O:O:O Małgosiu👄 Bonitko👄 bondi👄 tokino👄 terterku👄haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalOOOO!!!!!!!!! Maaluutkka👄 Personalna❤️❤️❤️ zuuziku👄Ty już pewnie w pracorze:P bechemootku👄 Mariijko👄 rowerzystko👄 Wesołku👄 Poetko👄 Łasiczko Miłego popo🌼Wam życzę:)))) Zostawiam na obiadek kapustkę ze śmietaną i koperkiem:)))) (___________________________________)> Smacznego!:)))) Lecę poleżeć do góry ,,małym,,:P:P:Pbrzuszkiem bo się baaaardzo zmęczyłam;))))));))))))));))))))) Tulu❤️ Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniu 🖐️ Boni jesli moge coś porodzić kup sobie wekładki do butów żelowe ja kupiłam mammie w sklepie takim ze sprzentem ortopedycznynym i takimi rzeczami i pomogły pięty już tak nie bolom kosztują u mnie 64 zł są to na ostrogi w piętach u mnie teraz świeci słoneczko zaparzyłam sobie malisy jak któraś ma ochote to zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) a i zrobiłam zapiekanke z makaronu i szynki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@22 a na jutro gotuje zupe z botwinki i narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):) Nie było mnie parę dni za co gorąco przepraszam i biję się w piersi:):) Ale mam usprawiedliwienie,hi,hi zaczął się chmiel no i doszły dolegliwości zdrowotne,tak że robię i wracam do domku i umieram:p.Wynik odebrany i opis głosi:zniesienie lordozy szyjnej.Nie byłam jeszcze u lekarza z wynikiem więc nie wiem co się z tym robi ale poczytałam trochę w necie i mam wszystkie objawy,hi,hi i trochę nawet więcej:)więc to zniesienie jest w istocie,prześwietlenie nie kłamie. Dzisiaj biegałam po lekarzach z córką zrobiło jej się paskudne zapalenie spojówek( Zuuzik na pewno ją zaraziła)a że córka na co dzień nosi soczewki a oczywiście okularki uszkodzone miałyśmy spory problem.Ma teraz zaliczenia a tu taka przygoda,zamówiłyśmy okulary ale będą dopiero na piątek no i pupa mokra. U nas zrobiło się trochę chłodniej nad ranem oczywiście mieliśmy niezłą zlewę no i znowu zrobiło się mokro.Muszę kończyć,całuję i na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki betikąsnęłam sobie Twojej zapiekaneczki:)))))mniammmm!:D Wesołkuno też Ci się przyplątało...ale w necie za dużo nie czytaj;))))bo można dostać oczopląsu:O U mnie właśnie zaczyna się burzaGrzmi i błyska i już klapie:O:O:O Jak macie ochotę to zapodaję arbuzka:)))Małżyk po wczorajszej ,,wojnie,,przytachał ze sklepu i myśli,że mnie ugłaska:P:P:P...nic z tego:P...ale arbuzka pojem:Phi,hi,hi....;))))) EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Na zdrówko i na siusianie;))))) Zapodaję również mus pomarańczowy (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Też na zdrówko:))))) Idę się wypluskać i na maraton serialikowy:)))) Jutro maszeruję do pracory na zmianę I Dobrej nocki💤 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai buuuzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku👄 U mnie także zaczęło padać ale bez wyładowań,nie lubię burzyA za arbuzka dziękuję chętnie zatopię swoje zębiska w jego soczystym miąższu:) I ja idę wlepić gały w telewizornię bo pisać nie mogę bo mi łapa drętwieje.Buziam i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Poetko - chrzań ludzkie gadanie, ludzie zawsze będą gadać, obmawiać, brać na języki:P najważniejsze to żyć w zgodzie z własnym sumieniem i nikomu nic do tego co się dzieje w Twojej alkowie;) Wesołku no mówiłam podaj łapkę, cierpię dokładnie na tę samą dolegliwość, czyli zniesienie lordozy szyjnej (lędźwiową mam na razie spłyconą) od razu Ci powiem - nie ma na to lekarstwa:o, jedynie jak boli to przeciwzapalne środki farmakologiczne i raz na jakiś czas zabiegi - laser, magnetronik itp. a obezwładniający ból z reguły pojawia się w najmniej spodziewanych momentach, mnie dopadł jak np. kichnęłam, albo potknęłam się - ale to chyba za karę, bo oglądałam się za obcym ciachem;):P Bonita Ty piracie drogowy;) trening czyni mistrza więc trenuj, ale niekoniecznie na trasach szybkiego ruchu, bo to i niebezpieczne i trzeba być czujnym na maxa:o Bondi pisząc o państwowym garniturku przypomniałaś mi o tym jak moja mama taki garniturek sobie robiła i wypisz wymaluj to samo - nie był spasowany, a przecież miarę brali:o ciekawe, że za żywą gotówkę potrafią lepiej tę miarę zdjąć:P Beti jak tylko czegoś się dowiem dam Ci znać, oki? aha i.... uśmiechnij się koleżanko:D na wszystkich fotkach jesteś taka poważna;) Tokina dzielnie walczycie z wodą, brawo:) a mnie barddzo interesuje czy znalazł się kocur? Roberto czyli złapałaś oddech i tak trzymaj:) Pszczółko, no teraz nie ma zmiłuj;) fryzurka Ci podpasowała to dawaj fotkę na @:) Banderasku hihi ciekawe co małżyk teraz przytacha skoro arbuz nie pomógł?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zuuziczku masz rację na lordozę nie ma lekarstwa tylko zabiegi i tabletki przeciw zapalne i przeciw bólowe ja tez to MAM :( ❤️ Wesolku także nie przejmuj się zbytnio tą lordoza :) z tym da się żyć :)❤️ Banderasku u m nie też przeszła burza i to fest z dużymi opadami i gradem :( ❤️ Małgosiu oj lepiej, lepiej znacznie lepiej :) Apropo jazdy samochodem to masz rację niektórzy nie powinni mieć prawka❤️ Bonitko to dziś też świętowaliście :)❤️ Mojej córci chyba znowu zaczęła się alergia :( zrobił jej się obrzęk gardła i nosa aż boję się o tym myśleć :( Pozdrawiam i życzę przyjemnej nocki👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie bijecie tak bardzo po czterech literach. Cieszę się łokropnie:P...Tokino...dalej pracuję tak jak odeszłam czyli jestem inspektorem łamane przez instruktora....Zuuuuuuzik.....dzięki za przymróżenie oka w mojej alkowie :D Kosmitko i Beti....jesteście takie młodziutkie i fajniutkie....az misię łezka....Bondi i Wesołek.....ja normalnie nieraz wsadziłabym Was do jednej beczki....jak nie urok, to przemarsz wojsk....😍 Dobrze, ze już Pszczółka i Małgorzata z lekka wyzdrowiały....... Moje odwołanie o kant doopy potłuc. ZUS twierdzi żem zdrowa. Mam miesiąc na założenie sprawy w Sądzie Pracy...i chyba się tam wybiorę...bo jeszcze w życiu takiej instytucji nie odwiedziłam....no to może przyszedł czas. Banderasowo ----bardzo ciekawy przepis na tę kapustkę, moje niezbyt sprawno oko wypatrzyło, że jesteś coraz lepszą kucharką, widziałam kotlety w garnku itd :) Dziewczątka ....wszystkie po kolei Was pozdrawiam i tulam.....a przy okazji prośba do Bondi.....kieeedyś, ze dwa lata temu piekałam bardzo dobre ciasto z owocami, ale gdzieś przepiłam przepis. Wiem, że wtedy też takie piekłaś i chwaliłaś.....nie pamiętasz bez przypadek jaaaaak?:O No tak, przy okazji wychodzi na to, że już ponad dwa lata wirtualnie się podziwiamy......jak to mówili w " Gangu Olsena".....KLAWO JAK CHOLERA.....:):):) Buziam, tulam i przepięknej, spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby mnie tylko nie zablokowali za te drukowane litery powyżej....bo nie dość, że znikam gdzieś z facetem jak kamień w wodę i żadne Wasze świzdy, gwizdy nie pomagają....to jak mnie jeszcze teraz zablokują...to mnie całkiem do Wariatkowa wyślecie....:P A może to i dobry pomysł??? Wtedy by ZUS częściowo lub całkowicie płacił??:D Paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wsiem ... kawunie zapodam i herbatki }{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_} ciśnionko dzisiaj jakieś słabeńkie oj słabeńkie żeby to nie rano to po koniaczku by się przydało:D Bandersowo ...ta burza wczorajsza poszła od nas do ciebie my -coś tak przeczuwałam ale polało łokropnie choć mi to na łapkę bo wokół u mnie wszędzie żółto na oknach gdzie popadnie sosna kwitnie więc pomyło te pyłki :D Moja woda na razie rozlewa się tak jak zawsze czyli działki ,niektóre drogi pozamykane itp. Bonitko mój domek jest dość daleko od portu ale do mnie woda przychodzi rzeczką którą mam za płotem cofka .Dzisiaj jeszcze nie ma wody w mojej rzeczce wysokiej i tak ma ponoć pozostać bo po ostatniej powodzi wybudowali dwie przepompownie ii zapory które są zamykane kiedy się woda cofa oby tak było bo z nimi nigdy nić nie wiadomo . Dla nas ważne jest to żeby wały wytrzymały bo fala jest długa a rzeka ciągle przybiera . Dla wszystkich miłego dnia 👄 A jeszcze Tokino..niech Małża nie wypompowuje jeszcze wody z piwnicy bo i tak ci będzie nachodzić poczekajcie jak Wisła opadnie dopiero wtedy można .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanko czy jak zaczęłyście brać hormony to puchły wam nogi ? bo ja jestem jak beczka wody :(co prawda moje nogi mi puchły ale nie tak jak teraz co wiso 😠nogi łapy buzia no jak beczka chyba je odstawie i zobaczę co jest 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko ..do ciebie kaczka dziwaczka przychodzi a na moim osiedlu u sąsiadki widzieliśmy z Małża lisa już parę razy jak tylko pijemy kawunie przed 5tą to zawsze dzisiaj już prawie bym fotkę trzasła ale zanim poszłam po aparat to i lisek się schował :D następnym razem się przygotuje aparat położę wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko bardzo się cieszę ze pojawiasz się częściej milusio i tak trzymaj .. zuuziku ..ano troszkę się odchamiłam zerkłam na inne buzie ale to wszytko za mało :) Pszczółko...koniecznie fotka w nowej fryzurce mnie ostatnio fryzjerka opitoliła ile wlazło w dodatku kolor mi walneła niby brąz niby burgund a niech to szlag trafi kupiłam już sobie farbę i sam przefarbuje te mazidła 😠 Wesołku Jeden ...ty tak za bardzo nie bij się w te piersi tylko oszczędzaj je :Da lordoza to normalka hi hi trzeba się przyzwyczaić ja mam jeszcze kręgosłup rotacyjny ,pewnie jak dojdziesz o mego wieku to też ci coś dojdzie :) Bondi...ja już ci mówiłam buciki z piętkami zakrytymi twarde i mocno trzymające piety,o klapeczkach sandałkach na razie zapomnij ostrogi muszą być ściśnięte by się nie wyłaziły nić miękkiego typu podkładki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie podziewa się nasz terterek?????????????????????????? halooooooooooooooooooooooooooooooooo i Maluttkaa ...też mało daje znaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.)DZIEN ..(. ) .. .. .. (.) ....(.). .. ... ..)DOBRY .. . ) .) Leci kawka wirtualna- ze śmietanką - albo czarna- jak doleci- już do Ciebie, będziesz po niej... w siódmym niebie. Dodam jeszcze- garść słodyczy- by złagodzić- smak goryczy... ....... )) ....... (( ..... /''''''''''\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \.........../ ...c(''''''""''') ..... \_____/ ...... \___/ """""'''''''''''''''"""""''''''''''''''''""""" ______ (:) _____ ( ..) _____ (_.._) _______ (_.:._)__(:) __(:)____( ..) ( ..)__(_.._) (_.._)___(_.:._)_ __(_.:._)__ _________ _________________ _______(:)___ ______( ..)_ ______(_.._) _______(_.:._)_ ___________ ________(:) (:) _( ..) ( .. ) (_.._) (_.._) _ (_.:._) (_.:._)_ __(:) ______( ..) ____ (_.._) ___ (_.:._) ___ ____ _ ______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Poetko masz rację, że jak nie urok to sr..., dlatego często mam dość wszystkiego😭 Zuuzik stomatolog do której chodzę, przyjmuje na NFZ i prywatnie, zawsze próbuje wcisnąć kogoś bez kolejki, ostatnio też tak było i ludzie zaczęli się burzyć, bo po to są godziny wyznaczone, żeby ich przestrzegać, pan przede mną nie wytrzymał i powiedział parę słów o prywatnych praktykach, oburzona pani dr wyleciała z gabinetu ze słowami "najwięcej mają do powiedzenia ci co nic nie płacą", a że u mnie język nie na urlopie, to zapytałam za kogo z nas jej nie płaci NFZ, przecież nie przyjmuje nas charytatywnie. Poetko piekłam tyle ciast z owocami, że nie wiem o jakie ci chodzi, może przypomnij z jakimi owocami. Do tych co to lubią wiedzieć jak, gdzie, z kim i dlaczego, mój stosunek znasz, "totalna olewka", a co do ZUS próbuj w Sądzie, nic nie tracisz ❤️ Dziewczynki czy któraś spotkała się z takim tworem jak "klapki ortopedyczne", które to ponoć leczą wszystkie schorzenia. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynkiNo i już mnie dziewczyny pocieszyły,normalka da się z tym żyć,ze wszystkim da się żyć ale tylko do czasu!, do jakiego czasu?!,a no dopóki się nie umrze:):),hi,hi. Dobra ja jestem twarda kobietka i na ogół się nie rozpieszczam i dlatego dopiero teraz poszłam na badania choć męczę się już z pół roku,obawiam się że to nie tylko lordoza szyjna ale całościowa hi,hi,no albo len kompletny:):). Dzisiaj napakowałam się tabsami i poszłam na zarobek tylko tak się da jako tako cokolwiek zrobić ale i tak nie za wiele zrobiłam bo naszła taka chmura a wraz z nią taki ziąb że wialiśmy z pola aż się kurzyło.Ciężko mi się wiało bo mnie jakieś kurcze zaczęły łapać i pewnie z boku wyglądałam jak paralityk:).Oczywiście nie zdołałam dobiec do domu zanim lunęło i nieźle mi przemokło moje połamane lumbago pupsko:),teraz mnie trzęsie jakby febra albo co?.W kiedy pogoda nam znormalnieje? kompletnie i z kretesem oszaleć można. Dziewczyny w związku z tym ze przygoniło mnie do domu pitraszę risotto pięknie pachnie(nie wiem jeszcze jak smakuje:p)ale zapraszam za jakieś pół godz.A na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×