Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina ufff i oby już tylko woda schodziła, ale gdzie ten kocur się podział???? Terterku nie zastanawiaj się, jedź, myślę, że teraz jest to potrzebne tak samo Tobie, jak i Twojemu przyjacielowi:) Banderasku i u mnie się rozpadało godzinę temu Bechemotku z komórki możesz tzw. bluetooth-em fotkę na kompa przesłać, czyli bez kabelka, popróbuj:) cieszę się, że Monka jak przed remontem hihi podoba mi się to określenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku weź telefon do łapki, nauczę Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nic nowego leję:(powiem wam narazie ok,moze dlatego ze poprawiali koryto rzeki ale nie całe ja z okna widzę wode i patrze poziom trochę się podniósł.jak znajde zjdątko z 97 to wam poślę i takie zrobie też. wiem co przeżywaja ludzie po w podobnej sytuacji byliśmy.pozdrawiam całą paczkę❤️ posłam coś na pocztę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ja nawet nie wiem, czy mam blu coś tam :-p. Mam obecnie jakiegoś dziecięcego S E i cały czas żałuję, że go mam. Ale muszę czekać i wracam do Nokii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy i spokojnej życzę I proszę, żeby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero teraz bo miałam rozmowe Bechemotku - Ty masz laptopa to zapewne blutufa masz wbudowanego ale musisz włączyć kiedy będzie potrzebny. Może być też tak, że nie uda Ci sie go włączyć bo Ci nie zainstalowano programu do obsługi ale z pewnością dano program na płytce razem z komputerem i trzeba go zainstalować. A potem to już pójdzie - wszystko obsługuje sie z pozycji telefonu. Dziewczynki Kochane - dzisiejsza noc będzie przesileniem - przed chwilą podano, że most Dębicki na Wiśle w Krakowie zaraz spłynie :( Dobranoc 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 szybciutko podaje świeżo parzoną kawusie I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> herbatke (_)> (_)> (_)> (_)> inusie U>U> U> zostawiam też bułeczki maślane dżem morelowy masło i twarożek Rozpalam też szybciutko w kominku - grzejemy sie dzisiaj obowiązkowo. Każdą z Nas zobowiązuję do spędzenia chwili przy buzującym ogniu i oderwania myśli od złych informacji i opowiedzenia czegoś wesołego, dowcipnego lub romantycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku dzięki za śniadanko👄 Dokładam do kominka :) Tokino dobrze, że się odezwałaś i że sytuacja u Ciebie jest w miarę stabilna. Trzymaj się Kochana👄 Zuuzik po Twojej wczorajszej pizzy nawet nie musiałam jeść kolacji :) tak się na pchałam razem z Terterkiem👄 Pozdrawiam👄 i życzę Wszystkim bezdeszczowego i zdrowego dzionka❤️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D przyszłam pogrzać się przy naszym kominku niezawodnym:) u mnie całą noc lało:o na szczęście rano po deszczu zostały "tylko" kałuże, mgła i ciężkie chmurzyska na niebie:P Terterku dzięks za leciutkie śniadanko👄 Pszczółko wyściubiasz dzisiaj nosek z domu? a powiem Wam, że ta moja pizza najlepsza na zimno:P mimo Waszaj pomocy jeszcze zostało jej trochę, więc dzisiaj mam labę w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku dziś też nie wychodzę, bo po takim spacerku w taki ziąb na pewno bym była chora,u mnie zimno i deszczowo :( jak tak dalej pójdzie to nie wiem kiedy odbiorę ten wynik :( ale ważne, że już jest :P :) Zuuziczku no to dziś masz luz od gotowania :) A ja robiłam na obiadek mielone z sałatą i ziemniaczki :) (O O O O O O O O O O O )> (@@@@@@) proszę się częstować :) Coś mnie dziś serduszko pobolewa i wczoraj tez mnie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pszczółeczko ...serduszko boli bo zmian pogody idzie mnie dzisiaj bolą kolan ręce a do tego 👄 Zuuziku ...i ja objadłam się twoim wczorajszym daniem :)👄 Tokino..trzymaj się ,u mnie sąsiedzi też mają wodę w piwnicach ja nie mam piwnicy wpuszczanej w ziemie tylko równą z poziomem 👄 Bondusiu ....co u ciebie gdzie się podziewasz ? kuknij na mom.👄 Ja dzisiaj na obiadek miałam kapustkę młodą ,ale już mnie dwa razy przefiltrowało chyba okropnie nawozu w niej było:( kupiłam młode kartofelki z Izraela ciekawe czy placuszki by z nich były jak myslicie ? dla wszystkich dobrego dnia bez deszczu wody itp.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - wyjdą placuszki wyjdą ;( :D mmmmm...mniam :P A ja zrobiłam barszczyk ukraiński (_______)? i do tego przepyszne naleśniki! z serem - polane sosem toffi albo truskawkowym albo czekoladowym I__@@@@@@@@@@@@@@@__I> Dziewczynki - żebym dojechać do Tokiny musiałabym przejeżdżać przez Bieruń - maleńka miejscowość która została zalana całkowicie i ewakuowano w nocy ludzi. A do Tokiny droga jest odcięta. Trzeba by było jechać do niej od strony Krakowa.. Widziałam wczoraj w TV miasto Bechemotka zalane :( eeehhhh..... Bondi - odezwij sie ❤️ Wesołku odwiedziłam wczoraj Twój ogród ❤️ Roberto - śliczny garniturek zrobiłaś O-jowi :D ❤️ Pszczółko - poczekaj jak słoneczko zaświecie to i skrzydełka obeschną i odżyjesz troche - inaczej na świat spojrzysz ❤️ Zuzik - po wczorajszej pizzy nie jadłam kolacji - tak sie z Pszczółką objadłyśmy że nawet nam sie fruwać nie chciało :P:D ❤️ prosimy o ripleja :P POZDRAWIAM wszystkie Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) No i byłam u medyka,hi,hi z powrotem urządziłam sobie spacerek w deszczu,fajowo było:p.Mąż podwiózł mnie do przychodni i chciał poczekać na mnie ale ja nie,nie!,przejdę się no i się przeszłam.Nie myślcie sobie że żałuję,gdzie tam było fajnie i gdyby nie to że mam pewne dolegliwości było by całkiem przyjemnie.Ale wcale się nie skarżę ze mną jak z samochodem z wiekiem się psuje i wymaga coraz częstszych przeglądów i napraw,maski wyklepać już się nie da:p.I tak nie wiem jeszcze co dokładnie mi dolega bo miałam prześwietlenie kręgosłupa,wynik będzie w piątek ale chyba jakieś zwyrodnienie mi się szykuje,co robić starość nie radość. Teraz mam przyjemnie napchany brzusio,hi hi bo przecież po spacerku musiałam szybciutko uzupełnić brakujące kalorie,nie żałowałam sobie:p.Z miasta przytargałam sporo smakołyków a że jestem sama sporą część pochłonęłam,nikt mnie nie sprawdzi,hi,hi ani rozliczy:) Dziewczynki staram się nie marudzić,wiadomości o podtopieniu wprawiły mnie w gorzki nastrój,nasza biedna Tokina pewnie ma więcej powodów do smutku i strachu.Kocisko gdzieś jej przepadło,czyli będę mogła podesłać jej moje:):):) A kociaki zaczynają rozrabiać,boję się że w końcu któryś zginie pod jakimś butem,są jeszcze takie maleńkie a wędrują gdzie ich oczy poniosą.Męczą okrutnie swoją kocią mamę i zaczyna się na nich wydzierać w sumie wcale się jej nie dziwię,co one z nią wyrabiają.No ale w końcu chciała to ma,ciut przyjemności a potem tylko obowiązki,obowiązki,ble,ble,ble,ble:p U mnie ciągle pada,są przerwy ale jak lunie to tak od serca,no i woda sobie stoi ale piwnica na szczęście jeszcze sucha,choć i u mnie bywało że stało metr wody i ziemniaczki pływały razem z marchewką,żabką i kraulem.Teraz się pożegnam bo mam jeszcze parę spraw które muszę zrobić,cały dzień się wycieczkowałam,medykowałam,prześwietlałam teraz czas zrobić coś pożytecznego.oprócz jedzenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Zgadnijcie jaka u mnie pogoda? Pada, na szczescie z malymi przerwami, ale konsekwentnie caly czas. I jest zimno jak piorun. Rano bylo 3 i pol stopnia:( Do lask wrocily wloczkowe bereciki, widzialam pare starszych kobitek w takich nakryciach. Ja sama mialam juz zamiar wyciagac z piwnicy zimowe kozaki, bo kaloszy nie posiadam, ale jestem za duzy len i wole marznac. Wesolek a te kregoslupowe przypadloosci to tylko chwilowe czy cos grubszego? Na zwyrodnienia to chyba troszke za wczesnie u Ciebie. Toc Ty kobitka w kwiecie wieku jestes:) Mam nadzieje ze w piatek wszystko sie wyjasni. Wczoraj kontrolowalam poziom wody w Dunaju. Na szczescie nie jest tak zle, jest jeszcze dobry meter rezerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestało wreszcie padać :D U nas zimnawo, w górach spadł śnieg 😭 Rzeka opadła, ale do mnie i tak nie dojdzie, bo ja górce :D Mimo to pozdrawiam wszystkie cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Moj komputerek sie wyglupia:O Teraz nie moge zebrac mysli:O A co dzieje sie z Bondi? Od czasu problemow z zebami nie zaglada do nas za czesto. Terterek nie wiem czy powinnas tam pojechac? Moze tak, jak uspokoja sie te powodzie. Dziewczynki dzieki za zaproszenie do Facebooku. Tylko ja nie wiem czy jest to poral dla mnie. To chyba jest dla ludzi powiazanych ze soba zawodowo. Ja jestem na nk, chociaz tez nie do konca z przekonania. Wlasciwie tam tez sie zameldowalam tylko zeby ogladac wasze fotki. Trzymajcie sie kochane kolezanki, wszystkie Was serdecznie buziam. Dziewczyneki ktorym zagraza woda, przytulam cieplutko. Niech woda omija Wasze domki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Rowerzystko🖐️ ze mieszkasz wyzej. A rowerek zostaw w garazu. Za zimno na pedalowanie:) Buziaki. I wytrwaj w strajku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Roberta - ja jeszcze nie miałam młodej kapustki troszeczkę poczekam, bo teraz to ona ma dużo chemii i potem boli brzusio :( a placuszki to na pewno Ci wyjdą smakowite mmmmmmmmmmm :) ❤️ Terterku - uwielbiam maj a w tym roku cośik on szwankuje ze słoneczkiem mogło by już przyjść ciepełko :) ❤️ Bonitko - no to się bardzo cieszę, że Twój Małżyk czuje się już lepiej❤️ Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE bardzo cieplutko i życzę spokojnej nocki👄👄👄👄👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Oglądałam teraz wiadomości:(((...To straszne😭...Ci ludzie stracili dorobek całego życia😭 Wierzyć się nie chce😭...Tyle nieszczęścia spadło ostatnio na Polskę😭 Przez cały dzień byłam poza domem,a teraz patrzę w telewizornię z niedowierzaniem:(((( Życzę spokojnej nocki Buuuziaki👄👄👄 p.s.Rzeczywiście bondi👄dawno się nie odzywała:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko wieczorne Bonita lewe oczko wychodzi na prostą, prawe bierze ostatni zakręt - przynajmniej taką mam nadzieję:P cały czas je zakrapiam mam nadzieję, że w piątek będę mogła wyjść do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz Bondi jeszcze Poteka dawno nie machała nam łapką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki Właśnie, co z Bondi i Poetką? Dziś po pracy M zawiózł mnie nad naszą Wisłokę, która dzięki Bogu opadła kilka centymetrów :-o i chciał jechać oglądać sąsiednie wsie. Ale nie zgodziłam się, wg. mnie oglądanie nieszczęścia to prawie jak zachowanie hieny. Jeśli jechać, to z pomocą. A Sandomierz zaraz niedaleko mnie, teraz nawet na krótki wypad nie mogłabym pojechać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×