Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wszystkie śpicie już Więc spokojnej nocki życzę A ja nie mogę spać, bo dobijają mnie syreny straży jeżdżące od rana 😭 Ale poproszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku masz racje:( Ogladanie nic tu nie pomoze, a jeszcze przeszkadza sie sluzbom porzadkowym. Sandomierz widzialam w telewizji😭 Cala prawa strona lezy pod woda😭 A co sie dzieje w okolicach Krakowa😭 Mam nadzieje ze Personalnej domek stoi na gorce. Zuzik teraz czeka Ciebie nowe wydatki na malowidla. Musisz kupic sobie nowy tusz do rzes i ewentualnie cienie do powiek, jesli uzywasz tych w plynie. Kredki trzeba przyciac i nowo zatemperowac. Jak mialam problemy z "zapyzialym" okiem tak kazala mi zrobic okulistka. A w ogole podobno lepiej jest kupowac tansze tusze do rzes i czesciej zmieniac. Ja tak robie, kupuje prawie co miesiac nowy tani tusz marki Manhattan i wygladam jak mis panda:P bo ten tusz sie rozmazuje:D Ale z okiem mam spokoj. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja pierwsza, więc serwuję herbatkę, kawkę i nawet inusię :D Śniadanko później, pewnie poda Terterek :D U mnie mżawka, lepiej to niż dosadne lanie :P Na dzień dzisiejszy wszystkim buziaki 👄 W domu dalej stan wojenny 😭, ale trwam nadal w bojowym nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim 🌻 i zapraszam na kawe (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> herbate I_I? I_I? I_I? I_I? Inke U> U> U> W kominku pali się cały czas ❤️ ❤️❤️ pamiętajcie o tym zostawiam na stole ciepłe bułeczki z pasztetem i ogórkiem I__@@@@@@@@@@@@__I są owocki (__##$%%%#@@@$%%&&&__) i soczek U mnie nie pada ale jest szaro i ponuro Ale sie porobiło kurna - za jakie grzechy pokutujemy od początku tego roku? Wszystko sie p o p i e r d o l i ło. Szczerze mam tego dosyć. Wizja wyborów w takiej s y fiatej atmosferze - to kolejne nieszczęście. Nigdy nie myślałam o emigracji - nawet w najcięższych czasach kryzysu. A teraz na stare lata nie wahałabym sie ani chwili gdybym tylko miała taką szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochana Rowerzystko ❤️ jest mi miło krzątać sie z Tobą dzisiaj. Masz racje - śniadanko podane i nawet pozrzędziłam troche :P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzsiaj spotykam sie z moimi emerytkami - trzy z nich obchodzą urodziny - może mi sie nastrój poprawi. A teraz biore sie za latanie na miotle POZDRAWIAM - tych co mają obolałe oczka i tych co mają obolałe serduszka i ząbki i kręgosłupy i brzuszki. Ja mam obolały tyłek (przepraszam alle to prawda) bo moje dolegliwości nabyte w podróży do Bud.. choć w mniejszym stopniu ale jeszcze trwają. Pozdrawiam piękne i młode Babcie, kuchareczki i ogrodniczki, kociarki i pańcie od mądrych psiaczków. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Jeszcze żyję, ale co to za życie. Od wczoraj jestem w garnku Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Rowerzystko ...trwaj przy swoim choć czasami to lepiej odpuścić np.mój model po złości nic nie pojmuje ale po dobremu tłumaczę tak niby o innych szybko załapie to jest mój sposób bo inaczej przekonałam się szkoda zdrowia i czasu :D Terterku ...i mnie czasami takie myśli nachodzą :( Bondusiu... witaj 👄zaraz lecę do gara :D Dla wszystkich dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie i moja mieścina przygotowuje się do fali powodziowej co prawda fala dociera do Wrocka a do nas tuż tuż .Choć u nas wały w ostatnich latach były robione ale nigdy nie wiadomo 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nasze CUDNE Dziewczęta 👄🖐️ Macie rację ten rok jest szczególnie trudny i ciężki :( Ja właśnie odebrałam wynik z wymazu i muszę Wam powiedzieć, że jest OK nie ma żadnych złych bakterii tj. gromkowce czy paciorkowce :P :) mam tylko bakteryjną florę :) taka jak powinna być w gardle :) także nie muszę nic już płacić :P :) Wtedy co dzwoniłam do laboratorium to ten kierownik udzielił mi złej informacji :( Także dalej nie wiem co jest przyczyną mojej nawracającej się infekcji:( A gardełko coś mi znowu szwankuje wczoraj wieczorem z jednej strony mnie zaczęło boleć :( już nie wiem co o tym myśleć, na smarowałam na noc maścią kamforową i popłukałam szałwia i dziś jest trochę lepiej ale czy to wystarczy ??? czy czasami nie trzeba będzie włączyć antybiotyku:( Tertereczku śniadanko jak zawsze smaczne 👄 Rowerzystko trzymam kciukaski żeby stan wojenny szybciutko się zakończył i było wszystko OK 👄 Roberto ta fala jest ponoć bardzo duża 👄 Bondi 👄 Zuuzik a u Ciebie jak z oczkiem ???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam na obiadek kopytka jak będą gotowe to WAM podam :) :)myślę, że lubicie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - nareszcie :D ❤️ dzisiaj zajrze do Twojego garnuszka :D Pszczółko - jesli w gardełku nie ma gronkowca ani paciorkowca to SUPER! wniosek tylko taki że albo Ty kochana na stare lata alergikiem zostałaś (teraz pyli jak szlag) albo masz nadmiar stresów i Twój pszczólkowy organizm daje sobie ujście w gardle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi❤️❤️ A co tak smutno?,widzisz ja ostatnio zaczynam mieć podobne problemy jak ty,zaczynam się chyba sypać. Bonita:) Fajnie że M-uś czuje się lepiej i oby tak dalej,pogoda jeszcze musi sie poprawić i wtedy będzie szło ku lepszemu.Jak chodzi o moje kłopoty kostne to obawiam się że może to być już zwyrodnienie,nie jest to jakiś nowy objaw już dawno powinnam iść z tym do medyka.Teraz jednak już nic nie pomagało,ani smarowanko ani tabsy,poszłam szukać ratunku,hi,hi.Ja tak zawsze jak już nie umiem sobie pomóc sama dopiero idę po pomoc. Ja dzisiaj pięknie opryskałam roślinki od grzyba,od robaka i odżywki dodałam i ładnie mi to wszystko spłukał deszcz.A nie było widać chmurki więc myślałam ze uda mi się wycwaniakować,z przyrodą się nie da:). W telewizorni pokazują straszne obrazki z ewakuacji z zalanych terenów,ciężki ten 2010r.Jak myślicie druga połowa może być lepsza?,kurtka musi być lepsza:) Ja dzisiaj smażę krążki drożdżowe takie pączki z dziurką,właśnie rosną drożdże,za jakąś godzinkę zapraszam i pal licho kalorie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapodaję kopytka :) troszeczkę się spózniłam ale moje dzieci wróciły dziś wcześniej ze szkoły i musiałam ich obsłużyć, no ale już podaję :) na wielkim półmisku z cebulką i z sosikiem mięsnym jak kto woli :) (00000000000000000000000000000000000000000)> bardzo proszę smacznego 👄 Tertereczku ja też już tak myślałam o tej alergii ale na co ona mi potrzebna w tym wieku :P :) mało mam problemów zdrowotnych :( nie wspomnę już o stresie. PROSZĘ się częstować moimi kluseczkami :) Terterku na pewno lubisz więc pałaszuj 👄 Zuuziczku a Ty gdzie się podziewasz ?? Wesołku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,jestem na kursie ,korzystam z chwili przerwy by do Was kuknąć. U mnie sytuacja na razie spokojna ale we wtorek była straszna panika bo przede mną zaczynało przebierać wał przeciwpowodziowy a zapowiadali w TV że Goczałkowice puszczą wodę i że ma być stan powyżej stanu z 1997 roku o 80 cm, więc ewakuowaliśmy cały parter:( Pracowaliśmy do północy i padaliśmy na pychol ,do rana zero snu mimo zmęczenia . Wielki stres , wielki strach nie pozwolił zmrużyć oka:( Jednak ten cały szum medialny o tym że zapory nas topią i to one są winne tej wielkiej fali powodziowej ,sprawił że Goczałkowice nie puściły tej wody i myśmy ocaleli. Gdyby jednak woda poszła to nie byłoby ratunku i cały parter miałabym zalany:( Dziś sytuacja suę ustabilizowała ,woda w Wiśle opadła o jakiś metr ale inne rzeki w pobliskich miejscowościach ( Bieruń) zalewają kolejne miejscowości ,same pewnie wiecie oglądając TV . Wybaczcie że nie jestem w temacie ,szybciutko tylko przeleciałam co pisałyście ale by się skupić na dłużesz pisanie nie ma mowy. Może syn przywiezie mi dziś kompa bo koczująca u nich matka z dwójką dzieci ,wróciła do domu ,mimo iż musiała do niego dopłynąć pontonem:( Koniec przerwy ,muszę kończyć ,trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł obrazki w TV są przygnębiające:( poprostu dramat:o ale tak najbardziej to żal mi zwierząt, które nie miały szans na ratunek😭 Wesołku witaj w klubie zwyrodnialców;):P kręgosłupowych, ło matko jak to zabrzmiało:P (ale bezczelnie liczę na Twoje poczucie humoru) a tak poważnie chyba nie ma wśród nas babki bez takich schorzeń bez względu na wiek, niestety:o Terterku Twoją chęć emigracji przypisuję zniżce emocjonalnej, mam nadzieję, że dzisiejszy wypad na spotkanie w zaprzyjaźnionym gronie skutecznie poprawi Twoje samopoczucie:) i koniecznie napisz jakie tym razem wymyśliłyście prezenty? Pszczółko no to hura, że to nie groźne bakterie, a alergia? faktycznie ta zaraza nie zna wieku i może się w każdej chwili przycepić:o a za pyszne kopytka dzięks serdeczny - lubię bardzo:) Bonita, no widzisz jaka ze mnie sierota:P nawet nie pomyśałam, że będę musiała wymienić kosmetyki:o dobrze, że ja z tych co muszą mieć na zapas i nie muszę lecieć na zakupy, bo i kredkę i maskarę mam nowiutkie w szufladzie:) cieni nie wymieniam, bo mam w kamieniu - zmienię tylko pacynkę, którą się malowałam:P Bonita, dziękuję Ci serdecznie za cenną podpowiedź👄 Bondi witaj w garnku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala, miało być oczywiście: po prostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️dobry wieczór Ciąg dalszy masakry...aż trudno uwierzyć:((( tokino👄dziękować Bogu❤️że skończyło się tylko na strachu...suma-sumarum najwazniejsze,że ostrzegali,lepiej dmuchać na zimne niż później mieć pretensje,że nic nie powiedzieli... bondi👄cieszę się,że się odezwałaś:Di zawitałaś,aby ,,ugotować,,kolejnego kotka;)))) Personalna👄szkoda działeczki:((((...Jak Twoje samopoczucie???❤️ Bonitko👄cieszę się,że Małżyk👄ma się lepiej:)))) Dziewczynki👄❤️buuuziak i tulak...👄❤️ Idę myju i aaa💤 Spokojnej i bezdeszczowej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku👄 bo wyjdzie, żeś gorszy śpioch ode mnie;) ciągle uciekasz na lulu, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina (ale mam zapłon;) ) jak to dobrze, że skończyło się "tylko" na nerwach i chałupka jest sucha:) a kot, znalazł się powsinoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapka na dobranoc 🖐️ Tokino ciesze się że sytuacja u ciebie jest ustabilizowana ❤️ Zuuziczku ciesze się że smakowały Ci kopytka :)❤️ Terterku jak spotkanie ?? po balowałaś :P :D ❤️ Do jutra pa, pa🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! U mnie bez zmian...teść w stanie ciężkim do tego wszystkiego tydzień temu złamał sobie kość udową ( jeszcze wtedy chodził z pomocą balkonika).Choroba bardzo postępuje:( Dzięki za wsparcie❤️ Działkę mi zalało i dalej leje ( zdjęcia na garnku ). Ale to pikuś w porównaniu do tego jak ludzie stracili domy😭 Trochę za dużo obowiązków i zmartwień spadło na mnie....nie bardzo sobie z tym radzę :( Im jestem starsza tym jest mi trudniej trzymać pion:( od razu wpadam w doły:( Wiem, wiem.......to prawda inni mają gorzej...staram się więc bardzo nie poddawać się. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i wszystkie Was bardzo mocno przytulam do serducha❤️. Trzymajcie się cieplutko i do poklikania Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, Jakos nie mam natchnienia do pisania. I wlasciwie u mnie nic ciekawego sie nie dzieje. Napisze tylko ze ciesze sie Pszczolko ze nie wyszukano zlych bakterii, tylko same dobre w gardziolku. No i ze nie musisz placic dodatkowo za te dobre bakterie:P Tokina tyle pracy z ratowaniem dobytku. Dobrze ze skonczylo sie na strachu. Terterku emigracjia nie zawsze pomaga tam tez pada:( Dobranoc dziewczynki, spijcie dobrze. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna kochana przytulam do serducha mocno. Trzymaj sie i nie zalamuj, dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie was pozdrawiam i życzę spokojnej nocki👄 I proszę, aby Anioły czuwały nad nami! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro znowu jestem pierwsza to podaję jak zwykle herbatkę i kawkę :D Głodomory czekają na śniadanie Terterka ;) Tokina cieszę się, że masz suchutko w domu i cię ominęło zalanie. Zapowiadali poprawę pogody, a tu nic :( Miałam zamiar dzisiaj jechać do pracy skuterkiem i pechozol, bo znowu kropi :P Pozdrawiam na dzień dzisiejszy wszystkie dziewczynki i przesyłam buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×