Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ale ja niespecjalnie wierze w te zodiakalne charaktery. Przeciez charakter czlowiela nie zalezy od daty urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze uważałam, że z powodu 2 imion jestem rozdwojona - i ngdy nie wiem, czy jestem bardziej ta czy ta????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tato był skorpionem, ale pamiętam by zalazł mi za skórę;) byłam córeczką tatusia:) to mama była tym złym policjantem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam dobrze, jedno imię i spokój;) ale tak poważnie to od zawsze używałaś obu imion? tzn np. w domu pierwsze, w szkole drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że używano w stosunku do mnie obu imion...nie wiem z którym bardziej się utożsamiam. I mam ztym problem...jeszcze koledzy profesjonalni potwierdzili wstepnie taki zgryz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama kuzynkę o imieniu anna, ale w rodzinie bliższej i dalszej wszyscy do niej mówili i mówią aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem K ale to B jakoś jest dla mnie takie ......ważne? może wręcz przeciwnie - obciążające? W szkole średniej i na studiach byłam B, wśród przyjaciół K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja piszę, mam miao być tym razem Bechemotku to zrobiono Ci psikusa, pewnie mamie podobało się jedno, a tacie drugie imię stąd to używanie obu naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to Ty decydowałaś o tym jakim imieniem mają się do Ciebie zwracać przyjaciele, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest Małgorzata Alicja. Nigdy w życiu nie powiedziałam do niej Małgosiu :-O, wręcz odkładałm słuchawkę telefonu, gdy ktoś pytał się o Gośkę :-p. Dla mnie jest Alą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to macie pokręcone;) moja siorka też ma dwa imiona, ale tylko dlatego, że mamie podobało się inne i mnie inne - miałam 6,5 roku i już się wymądrzałam - te moje jest drugie, ale nigdy nie przyszło mi do głowy tak do siorki mówić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bylam dziewczynka, bardzo ale to bardzo podobalo sie imie B. Nawet takie imie nadalam sobie przy biezmowaniu, chociaz wczesniej bylo ustalone imie Zofia, tak jak moja ciocia. W dokumentach stoi chyba Zofia ale ja powiedzialam B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie imie podobało się tacie, podobno Maciej :-p. Miałam być Moniką, ale tatuś powiedział, że pielęgniarka Monika ma męża traktorzystę - alkoholika i było da cyt! A koleżanka ze studiów rodziców obśmiała się, że wszystkie dojarki w pgr wokół Szczecina to K :-D - i dlatego jestem B K ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na bierzmowaniu powetowałam sobie brak drugiego imienia i wybrałam Maria Magdalena:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam dwa imiona! Moj malzyk ma cztery! A co jedno to gorsze! Nazywa sie tak jak jego ojciec. Tylko kolejnosc drugiego, trzeciego i czwartego jest poprzestawiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 i 3 od bierzmowania. Moi synowie też mają 2. Ale nikt ich jakoś nie nazywa z drugiego. A urodziłam się w imieniny Moniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita to Twój małżyk przebił nas wszystkie;) Bechemotku moja siorka ma tak na imię, a urodziła się dwa dni przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D! To cieszę się bo własciwie przeszło pół wieku żyję i nie poznałam nigdy Moniki - oprócz dziewczyny ratownika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra nazywa sie Anna i tak na nia mowimy. Czasami tylko jak chce ja zdenerwowac, to mowie na nia Hania. Ona tego bardzo nie lubi chociaz mnie imie Hanna podoba sie bardziej jak Anna. Brat ma na imie Ryszard i tez tak na niego mowimy. No bo nie ma co kombinowac, Rychu nie jest lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czas na mnie, muszę się odmeldować wszak tydzień dopiero się zaczął i do roboty mus jutro wstawać o 6:o buziam mocno Bonita👄 Bechemotku👄 papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli mogę, to powiem dlaczego takie a nie inne wybrałam imiona moich synów, chcecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Wam pisalam. Ta mala dziewczynka ktora urodzila sie w naszej rodzinie nazywa sie Karolina:( Moje propozycje Helenka i Amelka odpadly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×