Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi jesteś babcia na medal i nic dziwnego, że małemu z Tobą tak dobrze:) ja wymiękam, nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, żeby spróbować wsiąść do tego małego samochodzika - zmieściłabym się?;):P a co dopiero jeździć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku natrafiłaś w garnku na profil atiseti? ma dwa setery i kota, ależ one się kochają te zwierzaki:D a kot jest debeściak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dopiero wróciłam z zakupów :D byłyśmy same z synową a że nie było żadnego marudzącego chłopa to nam zeszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Bechemootku byłam , widziałam, fajna dokumentacja . Pewnie jutro skończą. Widok do sąsiadów i od to dosyć krępujące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos slubów i papierków. Mam teraz przykład z zycia z papierkiem i bez :-(. Moja matuś po 30 latach małżeństwa {dziś pokazywała mi akt slubu) została sama, jej pan mąż drugie 30 lat żył bez papierka. I w dokumentach , tych zagranicznych zostawił adnotację, ze jest stanu wolnego, nigdy nie żonaty . A ja mam teraz watpliwą przyjemność cyklicznych rozmów z panią, która zabrała mi ojca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku kochany jak się ciesze że jednak jesteś , zdaję sobie sprawę że Ci ciężko ale nie zostawiaj nas bez wieści, bo sobie wyobrażamy bóg wie co :D a ja nawet podejrzewałam skrycie że pojechałaś do Szczawnicy:D Bonitko , myślę że też nie pokusiłabym się o Asera, u nas nie ma nawet serwisu, u Was pewnie jest, z tych dwóch propozycji wybrałabym toschibę , myślę że Tereterek ma rację. Mój syn ma Asera i od początku było nie tak jak trzeba, ja mam Simensa ale że już kiedyś się zepsuł to nikomu nie polecam, może to przypadek ale ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane papierek czy bez.....dziś dla mnie jest to bez znaczenia ale kiedyś bardzo chciałam wyjść za mąż, byle uciec z domu, wiem paradoks polega na tym ze nadal w tym domu mieszkam ale uwolniłam się od reżimu mamy, choć tylko częściowo, no ale zawsze. Kiedy człowiek jest młody pojmuje pewne rzeczy innymi kategoriami, a dziś już inna świadomość w społeczeństwie, nie zapominajcie że u mnie to było całe lata świetlne temu czyli 36 :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, muszę się odłączyć na dziś, jutro wstaję po Bechemotkowemu w środku nocy;) czyli za 8 godzin, a swoją drogą dlaczego 8 godzin snu trwa krócej niż 8 godzin w pracy, hm:P buziaki ślę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, nic takiego nie kupiłyśmy, byle wyjść z domu, pogapić się na ładne rzeczy:D coś tam drobnego wpadło do koszyka ale nic godnego uwagi. Za to dzieci postarały się dziś i było bardzo uroczyście :D a ja upiekłam nawet piernik, schab faszerowany swojską kiełbaską, a także karkóweczkę, zostało sporo więc zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, jutro skończą płot, zrobią nasadzenia roslinek i zamówią trawę. Trawa w rolkach ma być w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nic powiedzieć na temat laptopów, bo mam stacjonarny, Który zaczyna wariować. Napiszę zdanie i muszę chwilę czekać aż się ukarze, działa na zwolnionych obrotach. Tokina pochwal się co kupiłaś. Po południu też zrobiłam rundkę po sklepach, kupiłam torebkę, taką malusią, leciutką, na małe wypady i małemu parę ciuszków. A jeszcze staremu skarpety, żeby nie gderał "kolejna torebka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, spokojnej nocki! Tokino! Jeszcze raz sto lat :-)!!! A ja się zmywam w poduchy, muszę znów wstać w środku nocy ;-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku wybacz jeszcze nie byłam na garnku ale polecę zobaczyć, wyobrażam już sobie tą rewolucję a przede wszystkim Ciebie o takiej nie ludzkiej godzinie :D ja też ostatnio nie moge się obudzić rano :D Bondi, jak pisałam wyzej nic takiego ,kupiłyśmy synowi sandały bo jak on jest w sklepie to on nie chce i absolutnie nic mu nie jest potrzebne, a jak dostał i przymierzył w domu to mu się podoba :D takie są chlopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wszystkim Wam bardzo dziękuję za życzenia w imieniu swoim i syna 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Szczawnicy najwcześniej w sierpniu bo dopiero wtedy M ma urlop. Całuję gorąco i także zmykam w głowie mi huczy jak w muszli,hi,hi szum fal czy cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku do Szczawnicy tylko we wrześniu, polecam wrzesień bo wtedy jest najpiękniej i najspokojniej. Trzymajcie się dziewczynki, spokojnej nocy, miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha przedwczoraj poległ jeden z moich kotów,starcie z samochodem,auto wygrało.Mam dwa koty,hi,hi i przykro to pisać ale mi jakoś nie żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie we wrześniu nie mogę,musiałabym sama choć przyznam że to kusząca propozycja,hi,hi nie tyle może sama co bez chłopa,ostatnio coś mnie wnerwia:p:) Jeszcze raz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też pożegnam się bo wkurza mnie to czekanie na tekst. Bechemootku czekamy na dalszą dokumentację:D. Czuję się jak byśmy uczestniczyły w narodzinach nowego ogródka:D Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zaglądnęłam a tu taki ruch :-) Jutrzejsza dokumentacja będzie mniej obfita, bo będę w pracy. Ale będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozno:( Pojde sobie na garnek i zobacze co dzieje sie u Bechemotka. Dla Ciebie Tokinko tez najserdeczniejsze zyczenia🌼🌼 taka jakas jestem niepozbierana ostatnio, nawet nie potrafie porzadnie pogratulowac:( Zuzik ja jeszcze nie odwiedzilam Macondo:( Zaczelam luskac fasole z Mysliwskim ale dostaje zgagi i chyba przestane:( chociaz pan z ksiegarni tak bardzo mi ja polecal. I jeszcze czeka na mnie Saturn Dehnela, ktorego odkrylam dzieki Tobie. Pare knizek przywiozlam sobie jak bylam w maju w Katowicach. I na koniec o komputerze. Wedlug najnowszych danych kupuje Samsunga RV11SO2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichuteńko pykam klawiaturą ;) żeby was nie zbudzić. Tokinko Kochana WSZYSTKIEGO NAJ< NAJ Z OKAZJI ROCZNICY👄 🌻🌻🌻]kwiat]🌻🌻 I dla SYNA SERDECZNE ŻYCZENIA URODZINOWE :) 🌻 Wesołku skarbie tak bardzo Cię rozumiem :( i mocno Cię przytulam do❤️ dbaj o siebie 👄 Zuuziczku na pewno napiszę gdzie córcia zdecyduje studiować :) Bondi sprawiał sobie nową torebusię :) Bechemootek cięzko pracuję nocami ;) Jutro odbieram zdjęcie z kolanka ;) co mi tam wyszło ????? :( No i ja też już lecę na podusię ściskam was mocno mmmmm i buziaczki posyłam na dobranoc 👄👄👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się zmieściłam z czasem żeby złożyć życzenia TOKINIE ;) bo to już przecież za dziesięć minut północ :( 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cichutko zaparzyłam kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? No i wczoraj też rojno było na cafe :D ❤️ Całuje wszystkie lasencja ze wszystkich mozliwych okazji - ja ostatnio nie nadążam za uroczystościami ❤️ ❤️ ❤️ale szczerze przyłączam sie do gratulacji. Bonito - no i dobrze zdecydowałaś - Samsung jest co prawda chyba 4 lu5-ty w rankingach ale jest to bardzo dobra firma i będziesz miała z niego zadowolenie i satysfakcje. Kolejno najlepsze firmy to: Lenowo - inaczej Dell - to są komputery IBM - najlepsza jakość i najmniej zawodne i najlepszy serwis Toschiba Asus no a potem lecą Samsung HP i inne Mój syn pierwszego laptopa też miał Acera i hulał mu długo choć obudowa prawie sie rozlatywała :P ale kolejny laptop był już świadomiej wybierany, jest teraz inny rynek, mamy większe możliwości więc warto kolejnego kompusia wybrać staranniej. No i masz racje Bonitko - na nasze domowe potrzeby nie musi to być laptop drogi - taka cena jaką sobie przeznaczasz jest doskonała - ja też tak zrobiłam. Śniadanko :D kaszka manna albo musli troche serów http://www.smakimprezy.pl/images/deska_serow.jpg i wędliny, do wyboru http://www.palacpepowo.pl/wp-content/uploads/2011/05/papui2.jpg Smacznego życzę a ja kawe dopijam i śmigam do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! dziewczynki - czekam na łóżko i materac - robie sypialnie. Miałam to robić po urlopie ale dogadałam sie z małżowiną i inwestujemy w kręgosłupy już przed urlopem. Jak wrócimy z Podlasia to stare kości położymy już na dobrym materacu 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×