Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi, dobrej nocy zyczę. Zawsze bałam się burz :-(, teraz są inne, tym bardziej się boję 😭. U mnie duchota............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko MOJA KOCHANA bardzo, bardzo CI dziękuję 👄 za przemiłe życzenia bardzo mnie wzruszyłaś :( i jestem szczęśliwa, że o mnie nie zapominacie :) ALE SŁONKA MOJE KOCHANE ja mam uRODZINKI w marcu ;) MOcno Was ściskam mmmmmmmmmmmmm👄 Bechemootku skarbie dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu pięknie dziękuję👄 Kosmi dzięki serdeczne👄 No i muszę postawić urodzinowego koniaczka :P :D :D Y Y Y Y Y Y Y Y Y a co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taraz ciasto na jesienne wieczory 4dojrzałe banany 1szkl.mąki pszennej 1szkl.cukru 5dkg masła 1jajko 1łyżeczka sody oczyszczonej banany obrać rozdrobnic widelcem,następnie wymieszać kolejno mąka,jajko,sół soda.masło rozstopić przestudzone wlać do masy wymieszać.piec ok1godz w 150-180st.posypać cukrem pudrem Placek na maślance z owocami(ja robię z brzoskwiniami z puszki odcedzam obsypuje mąką i na konicu układam na cieście) ) 1,5szkl maślanki 1szkl.cukru 4szkl.mąki 3jajka 1mały proszek do pieczenia 0,5szkl oleju jajka ubić z cukrem na puszystą mase,potem dodać mąkę proszek,olej,maslankę wylać na foremkę piec w nagrzanym piekarniku 180st okł godznki ja pieke 40minut to zależy jaki piekarnik jest wilgotne i super w smaku a na konicu posypać cukrem pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danie na obiadek z kapuchy i wieprzowinki 1,5kg wieprzowinki 60g kapusty 50g.czerw.papryki 2papryki chili 3ząbki czosnku 4łyżki oliwy 2łyżki mielonej słodkiej papryki 3płaskie łyżki mąki cukier ,sól.kminek mielony,peczek posiekanej pietruszki paprykę pokroic na małe kawałki,kapustę poszatkować,w garnku rozgrzać olej,obsmaźyć warzywa z kminkiem cukrem i sola,dodaĆ POSIEKANA PAPRYCZKĘ I CZOSNEK,MIĘSKO POKROIĆ W KOSTKĘ I OBTOCZYĆ W MĄCE I SŁODKIEJ PAPRYCE UŁÓŻYĆ NA WARZYWACH I ZAPIEKAĆ 1,5GODZ W 180ST.PRZED PODANIEM POSYPAC NATKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja idę lulać, bo widzę,że poszłyście już na podusię Dobranoc MOJE KOCHANE DZIEWCZĘTA 👄👄👄 życzę przyjemnych snów 🌻❤️[🌻 do jutra paaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To łyknęłam koniak urodzinowy, przedwczesny :-D Pszczółki, poczytałam przepisy Kosmitki :-D. Pomartwiłam się nieobecnymi :-( A teraz idę lulu, jutro wśrodku nocy, czyli o 7!!!! przychodzi firma do ogródka.......po raz kolejny :-p A zaczęło wiać - może przywieje COŚ!! Spokojnej nocy i opieki Aniołków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Dziękuje Personalna za poczte ❤️ Dziewczynki - wszystkie przepisiki zapisałam w moich skarbach (mam taki folder nazwany "Sy...ki", podzielony na nasze imiona, prezentacje, PPSy, filmy, przepisy) Szczególnie cieszą mnie te przemysłowe ogórki, sałatki, papryki, kapustki, cebulki, grzyby itp :D Na śniadanko zapraszam: kaszka manna z jabłuszkiem albo jajecznica z pomidorami http://static.uwielbiam.pl/img/recipes/original/2kilb0kca6dre3.jpg mogą być też zwykłe grzanki z czosnkiem http://www.przepisy.wortale.net/gal/0_74009600%201227091732.jpg Pozdrawiam - życze słonecznego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku dzięki za kaszkę👄 Właśnie oboje z wnusiem skończyliśmy. Nie spałam do 2 , błyskało się i wiało okropniście. Zaraz wyruszamy na gokarty. Pogoda jak dla mnie super, trochę chmurek i temperatura około21 stopni. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki zasiadam do kawusi i śniadanka, bardzo dziękuję za przygotowanie👄 , jestem ostatnio straszny leń i lubię jak ktoś za mnie coś zrobi, lepiej mi smakuje :D Pszczółeczko kochana, nie wiem dlaczego nie mam w kalendarzu zapisanej właściwej daty :( wydawało mi się to niemożliwe że masz urodziny wtedy kiedy mój syn, no ale wolałam złożyć Ci życzenia, niż nie złożyć gdyby były.Myślę że nic się nie stało, to miło zbierać życzenia co trzy miesiące :D jakby za tym jeszcze prezenty szły to mogłabym przyjmować codziennie :D Pszczółko, koniaczek został na dziś , myślę że się nie zmarnuje :D Nie wiem czy Wam pisałam o tym ale ja dziś znów mam rocznicę ślubu :D:D:P Ślub miałam rozłożony na raty :D 5 lipca miałam cywilny i dla mnie ten jest ważny, bo od tego dnia zamieszkaliśmy razem a 12 był ślub kościelny i ten jest najważniejszy dla mojego Małża:D A mnie to wszystko jedno ja mogę świętować codziennie :D tym bardziej że jakoś pracować mi się nie chce :D tyle że wciąż biorę leki i nie mogę sobie bardziej pobalować, ale już biorę 12 to może jutro już nie wezmę ? Miałam dziś iść do lekarza z wynikiem , to okazało się że lekarz się rozchorował i nie będzie go w tym tygodniu, no po prostu ręce z szelestem opadają :O rób co chcesz, dobrze że moja sprawa nie jest pilna bo nie wiem co miałabym zrobić. Tym bardziej jestem zła moja lekarka jest na urlopie, będzie dopiero w sierpniu a teraz nie ma nawet tego drugiego , ot i nasza służba zdrowia :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kośmi ale dałaś wczoraj czadu :D o matko kiedy ja to wszystko skopiuję a kiedy zdążę to wypróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki Nie meldowalam sie ze 3 dni. Ostatnio moj stary laptopik bardzo mnie denerwuje, nie mam ochoty nawet go odpalac. Jest wolny, za wolny nawet jak na moj gust, ciagle mi cos przerywa. Nie wiem czy to wina operatora czy starego kompa. Postanowilam kupic nowy tani laptopik i na wszelki wypadek zmienie tez operatora. Od wrzesnia ide do tlenu i moze nawet dzisiaj zamowie kompik. Bedzie to Acer Aspire albo Toshiba Satelite:) Nie znam sie za bardzo ale poczytalam sobie troszke na ten temat i jestm przekonana ze te modele beda mi pasowac. Tyle technicznych wyjasnien. Ale dzisiaj swietuje nasz Terterek rocznice slubowania :). Terterku zycze Wam swietowania wielu jeszcze rocznic w zdrowiu, szczesciu, dostatku bez zmartwien i klopotow🌼 Sciskam Ciebie serdecznie a szanownemu Malzykowi przekaz pozdrowienia. A ja tak sobie mysle...sa sluby cywilne, koscielne. Ale najwazniejsze jest zeby przerzeczen i obietnic dochowac. Moj slub cywilny wlasciwie wymuszona formalnosc, tak bez wielkiego znaczenia. Koscielny przekladany w nieskonczonosc nie doszedl do skutku:( Ale kiedys sami sobie przyrzeklismy ze bedziemy razem na dobre i zle i tego sie trzymamy. Ale koniec filozofii. Trzeba korzystacz pogody i robic pranie. Przy takim upale poschnie migiem. Buziole dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi wczoraj zabarykadowala nas przepisami. Tylko zapomniala podac przepisu na ta dobra salatke. Chyba na starym topiku jest ten przepis. Ja zanotowalam i robie taka salatke jako jedyna rzecz oprocz malinowych dzemow:) Czasem tez robiae taka saltke zima, bo teraz czy zima czy lato ceny na warzawa sa jednakowe. Podaje orginalny przepis Kosmi. Ja daje mniej cebuli i octu. Sałatka warzywna 1kg.kapusty-poszatkować 1kgpapryki-pokroić w paski 1kg.cebuli-w polksięzyce 1kg.marchwi-zetrzeć na tarce 1szkl.wody 1szkl.oleju 1szkl.octu 3,5 łyżki soli wszystko razem gotować w garnku 15 minut.następnie do słoików i pasteryzować 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac ze jarobie przetworow . Jedynie ta salatke i malinowe dzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! matko Bonito - nie bierz acera! Toschiba Satelite jest świetnym modelem i swietną marką ale acery są bardzo awaryjne i mają kiepskie opinie\ Tą Toschibe Satelite znam i jest jednym z lepszych laptopów pod warunkiem że procesor i5 Szczerze Ci radzę Bonitko - znam opinie i nie mówiłabym gdybym nie miala pewności - jeśli jeszcze nie jest za późno zdecyduj Toschibe a o Acerze nie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie robie przetworów - uważam że jest to domena dziewcząt które mają domki i możliwości przechowywania no i swój surowiec. A ja w bloku bez sadu i piwnicy czy spiżarni - musze kupować. Owszem kisze ogóreczki ale to wszystko a jeśli robie coś t w małych ilościach: troche konfitur, troche, jakaś nalewka i ogórki w słoiczkach :D Zapraszam na barszczyk czerwony z botwinka :D (____)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Bonita ja mam acera i jestem jak narazie zadowolona.ale ty wybierz taki jaki bedziesz uważała ja ci napisałam swoje odczucia. u mnie lampi wiecie co juz sie nie mogę doczekać wyjazdu,a jadę wczesniej ,aż jeden dzień, lubię stroję 2 czesciowe,ale niedawno przymierzyłam strój jedno częściowy zakryty brzuszek,wycięcie i gołe plecki i nawet mi podpasil,dostalam od siostry na nią za duży chyba polubię i takie stroje.A wy jakie stroję lubicie? Terterku dzięki za barszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 Na wstępie biję się w pierś z powodu milczenia ale wszystkim znana złota myśl że mowa srebrem a milczenie złotem,hi,hi. Po chichram Wam trochę ale wcale mi nie do śmiechu bo problemy i kłopoty teraz już lawinowo następują jeden za drugim. Mogłam wejść napisać,ale co miałabym napisać?!,że jest mi ciężko,życie bywa beznadziejne i czasami nie mam już sił tego ciągnąć dłużej?. Bywają chwile gdy moje życie bywa znośne,pozostałe dni do już jazda w dół po pionie,głowa w dół na same dno.No ale miało być bez marudzenia,więc kończę z tym. U mnie roboty natłok i zajęcia z dziewczynkami tak że się nie nudzę.Przez cały prawie dzień,mam taki hałas w domu że momentami i ja mam chęć zacząć ryczeć jak łoś na rykowisku,hi,hi widać głupota się udziela.Wieczorem jak dziewczyny idą do łóżek ja już nie mam siły na nic,siedzę i dycham ledwie żywa,nawet telewizora nie włączam bo przez cały dzień lecą kreskówki.Od tych kreskówek dostanę rozstroju nerwowego,lub przynajmniej łagodnego hopla:p:) Nie włączałam kompa przez te dni więc jestem nie na bieżąco,nie wiem co się u Was działo więc przepraszam za wszystko. Pszczółce zaległe życzenia Kochana Pszczółko zdrówka,sto lat życia,samych uśmiechów,pociechy z rodziny i najbliższych,kasy i czego sobie tylko sama życzysz👄👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼 To na razie tyle muszę iść na pocztę bo wieki tam nie byłam.narka i co złego to nie ja,hi,hi hi ha,ha,ha :p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:( Kochany Wesolku przytulam mocno do serducha bo nic innego nie moge zrobic. Wyobrazam sobie co i jak czujesz. Sa dziewczynki, bardzo je kochasz i chcialabys zeby te wakacje u cioci spedzily jak najpiekniej. Ale jest i ta druga strona. Nie pisze bo wiemy wszystkie o co chodzi.... Wytrwaj, wylaczaj sie troche, rob co sie da zeby nie zwariowac. A ja kupilam dzisiaj kilo ogorkow i robie kwaszone:P Ja sie co prawda odzwyczailam od kiszonych ogorkow, malz nie lubi ale lubimy zupe ogorkowa. Ciekawe co mi z tego wyjdzie:O Nie mialam chrzanu za to dalam duzzzoooo czosnku! Po jednym zabku na 4 ogorki:) Terterku dzieki za odzew w mojej sprawie i porady komputerowe. Ja chce kupic raczej tani laptop taki do 500 euro. Na moje umiejetnosc a raczej ich brak:Pi to wystarczy w zupelnosci. W kategorii tych tanich laptopikow rej wodza Acery we wszystkich testach. Podobno bardzo sie poprawila ta marka. Moj stary tez jest z rodziny Acerow i ani razu nie byl w naprawie. Wlasciwie nic z nim sie nie dzialo do czasu kiedy zainstalowalam Internet Eksplorer 8. Dopiero wtedy zaczal fiksowac, bo to dla niego juz za wielu. 6 lat temu wtedy kiedy jego kupowalam, laptopy byly jeszcze drogie i ja wybralam mocno przastarzaly model:P Jeszcze zobacze:O A swoja droga zdziwilam sie ze w zadnym z tych testow nie ma laptopow Dell.:O W kazdym razie dzieki Terterku. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem Bechemotku uśmiałam się z tego środka nocy o 7;) o tej godzinie wychodzę do pracory:P Pszczółko gratulacje dla córci, napisz proszę jak podejmie decyzję gdzie będzie studiować:) Tokina co za lekarz, co sugeruje zrobienie badania, a sksierowania nie chce dać:o przecież prywatnie do niego nie chodzisz chociaż możliwe, że na takie ogólne jak tsh rodzinny może wypisać skierowanie, natomiast na specjalistyczne jak ft4, to tylko endokrynolog, takim razie powinien chociaż dać Ci skierowanie do endo, ale znów czekanie na wizytę pewnie trwałoby i trwało:o Terterku dlaczego nie zapytałam Cię przed zakupem laptopka, jaki wziąć? ale spoko, acera nie mam:P Bonita czy jeszcze gościsz w Macondo?;) Kosmi moja mama robi i kapustę z burakami i ogórki z curry i ogórki z musztardą i jeszcze inne sałatki, ja potem to pochłaniam:P Bondi nie mów, że i Ty jeździsz na gokardach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku trzymaj się, jesteśmy z Tobą:D Bonita nie mów, że chrzanu u was nie uświadczysz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Perwszego miałam acerka, teraz mam della :-). Na acerze nauczyłam się własciwie pracować, teraz działam w dellu. Ale gdy widzę nowoczesne laptopy w firmie małży, to mi żal troszkę :-p. Uwielbiam, gdy kiszone ogórki są mocno czosnkowe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D, ty się nie śmiej! O 7 rano to ja wstawałam, gdy chodziłam do szkoły :-p - czasem na studiach ;-). Ale za to co się u mnie działo!!!!!! Kto miesza w garnku, może zerknąć :-). Jutro znów pobudka w srodku nocy, znów firma, później praca, potem cmentarz i tak "naokoło wojtek" - jak na mnie, za dużo zamieszania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wesołku, żeby nie inne problemy na pewno lżej zniosłabyś hałasy dziewczynek, współczuję. Mój wnusio jest u mnie do piątku. W poniedziałek albo wtorek przyjeżdża rodzinka a wnusio znów od 4 sierpnia. Już dzisiaj płakał że nie chce jechać, bo w domu jest nudno, ale drudzy dziadkowie obiecali zabrać go na bitwę pod Grunwaldem, to się uspokoił. Bechemootku jak postępują roboty ogrodowe? Tokina wszystkiego najlepszego👄 🌻 Może jestem zbyt nowoczesna ale uważam, że jeżeli dwoje ludzi kocha się i szanuje to nie potrzebny żaden papierek, żeby zgodnie żyć długie lata. Zuuzik owszem jeżdżę, tylko muszę dawać fory małemu i jeżdżę bardzo wolno, żeby mógł mnie wyprzedzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku zajrzałam i czekam na ciąg dalszy, fajnie się zapowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×