Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ja wczoraj pomyslalam
poprancy swietuja :D tvn odsawia szope :D robili silna nagonke na Lecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
abraja ja rozumiem o co ci chodzi ale pewnym ludziom niczego nie wytłumaczysz, ciebie bardziej dotyka tragedia ludzka, reagujesz jak człowiek po prostu, z sercem, a oni tu wymagają abyś teraz politycznie się udzieliła, tylko ciężko skoro cię polityka nie interesowała to teraz nagle nie będziesz mieć mega wiedzy na ten temat, na pewno masz świadomość, że to co się stało wiele zmieni dla polski jako norodu ale jako, że nie jesteś zainteresowana polityką to reagujesz bardziej jako człowiek a nie polityk dla mnie to normalne i wcale nie rozumiem dlaczego tak cię tu tępią, ludzie na serio nie mają litości, albo się jest jak każdy albo się jest nikim, tak niestety jest w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam i jestem w szoku
Pomijam upodobania polityczne,i to że to byli zwykli ludzie ale to wielka tragedia dla Polski!Dla nas wszystkich.Jesteśmy państwem bez głowy,zgineli również wszyscy najważniejsi dowódcy sił zbrojnych.Jesteśmy na dzień dzisiejszy bardzo słabym państwem a Wy się kłócicie o to czy Kaczyński był dobry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21321sadsadasd
to teraz PIS nie ma szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
ciekawe jak to się odbije na naszej gospodarce, pewnie złotówka się znów osłabi:-( zginął nawet prezes NPB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
najlepsze, że chodzi wam o to samo tylko wyrażacie to innymi słowami a przy tym drzecie koty ze sobą o to, paranoja abraja mówi "człowiek", ktoś inny mówi "prezydent" ale przecież i abraja i ten ktoś inny mają rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam i jestem w szoku
polska mlodziez to scierw i kkorwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
"co za tragedia!!! ciekawe jak to się odbije na naszej gospodarce, pewnie złotówka się znów osłabi zginął nawet prezes NPB" no włąśnie to jest istotne!!!!!! a nie jakieś dyrdymały kto kim jest albo będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3213123214235436fdghsg
to robota ruskich i tuska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok poprostu
jak sie czyta niektóre wypowiedzi. teraz chyba najwazniejsze jest zjednoczenie w tej tragedii, a nie wytykanie podziałow i hierarchii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
najgorsze, że jak wybucha wojna to się nikogo nie pytają czy jej chcemy, znaczy my, rodacy, chcemy wojny czy nam nie zależy od nas nigdy nic nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj pomyslalam
i juz podszywy sa -zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3213123214235436fdghsg
Prezydenta nie było w tym samolocie!!!! Słyszeliście??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
dobra dajcie już spokój tej "abraja". To wolny kraj i swoje zdanie może każdy wyrazić, mnie to do tchnęło bardzo - chociaż politykę miałam od zawsze gdzieś i nawet nie przepadałam za obecnym prezydentem, ale nie wszystkich musi to ruszać w ten sam sposób. Każdy niech przeżywa lub nie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok poprostu
tak dalej podszywacze - teraz poprostu oczywiscie najlepszy moment na takie żarciki i radośc! jest sie z czego cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA Cz( z zapomnianym haslem
pewnie ze ruscy maczali palce specjalnie ,na 70 rocznice KATYNIA zbudowali za krotki pas startowy , wyprodukowali sztuczna mgle zasadzili za wysokie drzewo zeby ekipa moherowych beretow nie mogla oplakiwac tego co stalo sie 70 lat temu . Ale my sie odplacimy jak przyleca do nas do BEREZY KARTUZKIEJ odplakiwac swoich i inne narodowosci tez chamom zasadzimy wysokie drzewa,drzwa, skrocimy pas startowy wywolamy sztuczna mgle i niech maja za swoje, a zyg...zyg...zyg marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to gdzies co o mnie myslicie wyraziłam swoje zdanie poglądow nie zmienie a dyskutowac lubie bo po to jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
abraja i bardzo dobrze, dyskutuj i wyrażaj swoje poglądy, wolno ci i masz do tego prawo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
ale tak na serio to może to uderzyć w każdego z nas, w każdą dziedzinę życia. W rządzie zapanuje chaos na pewno a to nic dobrego nam nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a na jakim
kanale przemawiał Pan Tusk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
na tvn24 przemawiał na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3213123214235436fdghsg
w RMF FM podali ze dziś rano widziano dzis prezydenta w USA!!! Coś tu nie gra!!! co to za ściema?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu dobrze napisał, jesteśmy teraz bardzo słabym państwem, straciliśmy bardzo ważnych polityków. Pamiętajmy że to byli również ludzie i nie zastanawiajmy sie czy byli dobrymi w tym co robili czy tez nie, każdy ma swoje zdanie zapewne w tej kwestii, ale to nie jest najważniejsze. Szczerze współczuję rodziną zabitych i jest mi bardzo smutno z powodu tego co sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×