Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość -Lenka-
Nie ma zadnych konspiracyjnych bredni, ludzie sie zastanawiaja, nikt nie mowi nic na pewno. Jesli ja pisze ze cos 'moglo byc' albo cytuje jakiegos goscia to nie znaczy ze sie z tym zgadzam, a juz na pewno ze tak jest. Prosze, odrozniajcie cytaty od wypowiedzi i zdania przypuszczajace od twierdzacych. Oprocz naszego gdybania podawane tez sa fakty jak to,ze samolot byl stary,czy ze piloci mieli stosunkowa niska ilosc godzic przelatana. Ja nic nie biore za pewnik, dowiemy sie jak beda wyniki ekspertyz. Spytalam tez czemu Ruscy nie dali jednej ze skrzynek Polakom do badan i dzis sie okazalo, ze Polacy maja dostep do skrzynki. Czyli wyglada, ze Rosjanie naprawde dobrze z nami wspolpracuja. Gdybanie i teorie spiskowe beda zawsze, jak np czemu rosyjskim samolotom odmowiono ladowania a polskiemu nie - to bylo wytlumaczone procedurami, ale jak ktos nie przyjmuje do wiadomosci to nic sie nie zrobi. Moze tez byc tak, ze jakies rzeczy beda zatajone - ja osobiscie bardzo bym chciala, zeby ktos z polskiej strony mogl przesluchac jak wygladala rozmowa z wieza i naprowadzanie samolotu ,bo moze nie byl blad pilota, awaria maszyny, tylko problem w komunikacji. Moze czarna skrzynka to ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne skrzynki zabrali ruscy.
Wiec nic sie nie wyjasni.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pie
No właśnie widać, że polska to banda pedałów, choćby po wpisie "Tak cię matka uczyła? A spieprzaj z naszego kraju, bo tacy jak ty tylko nam psują opinię w świecie. Łatwo ci przychodzi pluć na nasz kraj...śmieciu ty." Chętnie bym spieprzyła z tego kraju ale póki co nie mam takiej możliwości. Matka mnie uczyła dobrze, nie bój się o to, a ciebie uczyła oskarżać kogoś kto nie żyje i nie ma szans się bronić? A myślisz o rodzinie tego pilota? Muszą znosić śmierć członka rodziny i obelgi ze strony ruskich bo skoro stało się na ich terenie to na pewno nie ich wina, ble ble ble. Wzięli czarne skrzynki-prawdy się nigdy nie dowiemy więc trzeba gdzieś winę zwalić, najlepiej na kogoś kogo nie ma bo się wytłumaczyć nie może a że leciała sama elita to został pilot. Tu nie chodzi o prawdę tylko o politykę. Zobaczymy co z tych wszystkich rzeczy, które wypisują i wygadują zostanie za tydzień, miesiąc, rok. Jaką opinię ja psuję? My nie mamy opinii na świecie niestety, bynajmniej nie jest to moja wina bo takiego szerokiego oddziaływania nie posiadam. Teraz wszyscy żałują i płaczą, fajnie jakby choć w połowie to nie było na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YURRO
Братушки, примите наши соболезнования, весь Смоленск сейчас на месте трагедии, люди идут целыми семьями с цветами. Это наша общая боль, держитесь!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie pochamowac lez, od wczoraj same naplywaja do oczu, czuje sie jakby umarl ktos bliski, jestem wstrzasnieta, nie potrafie uwierzyc, ze to mialo miejsce.....tragedia 😭 zal mi doslownie wszystkich, bez wzgledu na sympatie polityczne.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stevie
Nie lubiłem prezydenta, ale jest mi po ludzku żal, że zginą. Żal mi Jego, nie jako Prezydenta, ale jako Człowieka. Dlatego jest mi smutno. Współczuję rodzinom zabitych bardzo. Współczuję także rodzinom załogi, która zginęła w Samolocie. Ja także jestem w żałobie. Bardzo żal mi kobiet, które zginęły w katastrofie. Niektóre bardzo podziwiałem, szanowałem. Bardzo mi żal córki Państwa Kaczyńskich, przecież ona straciła swoich rodziców, nie prezydenta i pierwszą damę, ale swoich najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citi1234
Polecam lekturę tego artukułu http://wyborcza.pl/1,76842,5705983,Medal_dla_pilota__co_Lecha_Kaczynskiego_sie_nie_bal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaGlinka
Wszyscy jesteście chorzy PSYCHICZNIE!!! Nie macie nic innego doroboty tylko oskarżać innych ludzi. Wstyd, ale czego oczekiwać od Polaków. Nic tylko narzekania i skargi. Nic do was nie dociera, nie znacie prawdy i tylko gadacie pierdoły. Poszlibyście do kościoła się pomodlić!!! Myślicie że osoby które zgineły w tej tragedii życzyłyby sobie tego co wy robicie na tym forum? Patrzycie na Rosję, czemu nie na Polskę. Ileż to ludzi ginie w naszym kraju przez nasze zaniedbanie, dziurawe drogi, piani kierowcy, skorumpowana policja. Nauczcie patszeć się na siebie samych, a nie doszukujcie się ciągle winy u innych. Wstyd mi za was!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3n7ygh
widziałam niedawno zdjecia 30 min przed tragedią, widocznosc była idealna, nie było żadnej mgły. Chyba ze tuz przed lądowaniem ruscy puścili sztuczną mgłę, nie wierze im, mi coś smierdzi. Przeciez 15 min przed ladowaniem samolot z dziennikarzami wylądował bez zadnych porblemów. nie było awari samolotu. To jest jakis podstep. Kto wie czy Tusk z Putinem nie dogadali sie, a pilotem był moze terrorysta, lub ktoś mu coś szepnął do ucha. To jest za duzy zbieg okolicznosci na taką katastrofę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3n7ygh
Po przyjezdzie pociągu, posłowie i rodziny katyńskie itd wsiedli w autokar i ruscy zaprowadzili ich do restauracji i stamtad nie mogli sie ruszać 4h. Ktoś po śniadaniu się zdenerwował bo więźniami nie są, ktoś poszedł na spacer, i tuż przed gniazdowem ruscy wyszli z autobusow i kazali spacerujacym wsiąsc do autokaru i wrocic. Gniazdowo znajdowało się 10 km od lotniska. Ciekawe czemu nie pozolili iść dalej? Bo to było wszystko ukartowane, ta tragedia nie była przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie byl chyba jakis
spor miedzy prezydentem a premierem ktory z nich ma jechac na obchody katynia? cos kojarze ale niedokladnie. wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
Kaczka chciała leciec 7 kwietnia wtedy kiedy premier Tusk został zaproszony przez Putina wiec Kaczka jako nieproszony to wygladało by niezrecznie wiec ustalili ze Kaczka poleci 10 kwietnia z rozinami spotka sie no i pleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie byl chyba jakis
o szlagggg.. to rzeczywiscie troche to wyglada tak, jakby prezydent sam sie w rece smierci pchal - brzydko mowiac oczywiscie. qrde i po co im byly te przepychanki personalne kto wazniejszy i kto gdzie pojedzie? a w sumie to czemu do katynia nie mogli jechac razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam byly osoby znane mi
Osobiscie.. .:( jeden byl przelozonym mojego meza. jeden moim dalszym kuzynem .... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogli jechać razem
bo konstytucja tego zakazuje,w sensie że nie jednym samolotem prezydent i premier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek matołek
zreszta.... o 9 czasu naszego była ta tragedia, w rosji była godzina 11. Wiec o 11 była mgła? najwyzej sztuczzna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
on sie nie rozbił tylko został wysadzony stąd takie szczatki ofiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Up. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co na to sam BUK
A was pojebalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co na to sam BUK
A najbardziej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co na to sam BUK
ale Cie ruszylo baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co na to sam BUK
jestem baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia ...
rgefdv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×