Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość krefka

bank twarzy. podpisal ktos umowe z ATV Film?

Polecane posty

ATV Agencja Reklamy - UWAGA OSZUŚCI !!!!!!

ATV Galeria Twarzy, ATV Film reklama, jak zwał tak zwał . 
Piszę ten post żeby Państwa ostrzec a zwłaszcza młode matki i rodziny z małymi dziećmi przed Oszustami i Wyłudzaczami. 

ATV GALERIA TWARZY bo tak nazywa się ta pseudo Agencja Reklamowa

Głownie działają w Galeriach Handlowych w najwiekszych miastach w Polsce ( Warszawa, Łódź , Katowice, Poznań/ , Kraków , Wrocław, Szczecin ) a także w Zoo i temu podobnych miejscach gdzie czas spędzają rodziny z dziećmi. 
Cały Proceder wyglada Tak:
Do rodziny z dzieckiem podchodzi młoda kobieta z aparatem fotograficznym i rozpoczyna rozmowę w bardzo miły sposób. „ Ooo.. jakie maja Państwo ładne dziecko ...„ Przedstawia się że jest z telewizji czy agencji reklamowej. Nawiązuje z dzieckiem tzw.. przyjacielskie relacje zwracając się po imieniu, mówi jakie jest ładne i ze z taką urodą etc.. powinno grać w filmie lub reklamie. Odrazu robi dwa zdjęcia, potem wypisuje jakiś numerek i daje ulotkę. Następnie prosi rodziców o podanie numer tel. kontaktowego 
Uwaga tu zaczyna się cały Proceder :
Dwa dnia później, dzwonią z informacją że po wielu eliminacjach Państwa Dziecko zostało zakwalifikowane do udziału w sesji zdjęciowej i ma ogromne szanse grania w Reklamach i Serialach TV 
Zapraszają na sesję zdjęciową przeważnie do Wytwórni Filmów w sobotę lub niedziele, gdzie ta firma ma wynajęty pokoik w ( pewnie po to żeby zrobić dobre wrażenie ) i uwaga! pod pretekstem sesji zdjęciowej pobierają opłatę w wysokości 350 zł plus 80 zł rzekomo za jakiś abonament . Dodam że Opłata pobierana w gotówce! ( bez wydania paragonu ) czym powinien zainteresować się Urząd Skarbowy
Ten proceder o tyle jest bezszczelny i wyrachowany , że jest to robienie nadziei a przede wszystkim Granie na emocjach dzieci.
Dodam że przy okazji wyciągane są dane osobowe którymi ta pseudo agencja dysponuje. 

ATV Galeria Twarzy Reklama - to nic innego jak zwykli Naciągacze i Oszuści! 
Moim zdaniem jest to ewidentne Naciąganie młodych matek z małymi dziećmi - wykorzystywanie ich naiwności bo przecież każda matka wie ze jej dziecko jest Najpiękniejsze.

Wyłudzane są nie małe pieniądze! Uważam że jest to podobny proceder jak coś w stylu naciągania starszych ludzi na czarodziejskie garnki albo lecznicze materace, tylko w wersji dla Rodziców Małych Dzieci.
Sprawą powinny zająć się odpowiednie Organy ścigania a także Urząd skarbowy i UOKiK

Więcej na temat tej Agencji tutaj -->. http://m.interia.pl/serwis/forum/galeria-twarzy-opinie-tematy,dId,2525648,strona,6

NIe dajcie się Oszukać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W banku ATV film jestem razem z córką już trzeci rok i obie jesteśmy zadowolone, ja regularnie uczęszczam na plany serialowe i filmowe, świetna przygoda i super ludzie. Jeśli komuś bardziej zależy na zarobkach to zdecydowanie polecam zgłaszać się do reklam - stawki są mega wysokie, moja córa ma już za sobą parę występów. Jeśli chodzi o samą firmę to generalnie jestem zadowolona, zawsze uzyskam potrzebne informacje, sympatyczni ludzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam współpracę, trafiliśmy do ATV przez casting w galerii handlowej. Na początku mieliśmy dużo wątpliwości  czy to nie jest jakaś podpucha ale jesteśmy już kolejny rok w bazie. Castingów jest dużo, nie zawsze jest czas żeby we wszystkim wziąć udział czy przygotować filmiki ze względów prywatnych ale na pewno nie mam im do zarzucenia braku propozycji. Wystarczy pilnować maila. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są zlecenia, faktycznie te reklamy wraz z opisami, które dostaję na maila są potem w Tv także zaprzeczam niektórym wcześniejszym opiniom, że to ściema 😉

Faktem jest to, że nie każdy zawsze wygra każdy casting, chętnych jest dużo a rola tylko jedna ale myślę, że warto spróbować swoich sił więc jeśli ktoś szuka tutaj odpowiedzi czy się skusić to jako użytkownik ATV polecam, zawsze to dodatkowa kaska czy przygoda, jak się nie spróbuje to potem będzie się całe życie zastanawiać 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu zapisałyśmy się do bazy i do tej pory córka 2 razy statystowała w Komisarzu Aleksie, jest z tego powodu przeszczęśliwa! Poznała plan filmowy i chcę dalej rozwijać się w tym kierunku. Myślę że super atrakcja dla dzieci, myślę również że sama się zapiszę, aby móc uczestniczyć w planach razem z córką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATV działa już bardzo długo, dobrze funkcjonuje przez tyle czasu, więc w złe opinie jakoś ciężko mi uwierzyć. Wiadomo, że wszystkie osoby z bazy nie będą we wszystkim ciągle grały. Ja się załapałem do dwóch drobnych produkcji i miałem z tego dodatkowe pieniądze. Wystarczy tylko chcieć i się angażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia z planu reklamy TRAUMON, Nela M. : Jestem pod wrażeniem, ile osób było zaangażowanych w to, żeby Nela-mała aktorka dobrze czuła się na planie. Bardzo przyjemna atmosfera sprawiła, że Nela świetnie się bawiła. Współpraca z ATV Centrum Filmowe jest profesjonalna. Pozdrawiam -mama Neli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zapisałem się do bazy Galerii Twarzy i z mogę szczerze polecić jeśli ktoś chce spróbować w produkcjach. Systematycznie chodzę na plany filmowe i serialowe, niestety zazwyczaj odbywają się one w tygodniu więc trzeba być trochę elastycznym jeśli chce się regularnie brać udział. W Warszawie jest dużo topowych produkcji, które potem są na Netflixie więc jest czym się pochwalić! Serdecznie pozdrawiam pracowników i znajomych z planów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje podejście na początku współpracy z ATV było zdystansowane ale postanowiłam dać szansę: były wakacje, dziecko się bardzo podekscytowało więc sprawiłam jej taki prezent. Niedługo mija nam rok w bazie  (ja też się ostatecznie zapisałam, ponieważ często szukali rodzin 😉 ) i wiem, że będziemy przedłużać kontrakt na kolejny rok. Bardzo różnorodne projekty i właśnie często szukają rodzin więc jeździmy razem z córcią na plany. To prawda, że trzeba się również trochę zaangażować więc sprawdzam regularnie maila i podróżujemy sobie po Polsce. Bardzo fajna przygoda, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam współpracę, bardzo znane produkcje filmowe i seriale telewizyjne, sympatyczna ekipa i wspaniała przygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy miesiąc temu na takim spotkaniu w Łodzi wraz z córką. Opinie w internecie są bardzo różne, chociaż te gorsze są już sprzed wielu lat więc uznałam, że spróbujemy - może wtedy byli inni pracownicy, wiadomo dużo może się zmienić.
Pierwsze wrażenie na plus, Pani, która przeprowadzała z nami rozmowę była bardzo sympatyczna i widać było, że ma podejście do dzieci, córka zadowolona bo zebrała dużo pochwał. Zdjęcia wyszły bardzo ładne i dostaliśmy je na maila praktycznie od razu. Na utworzenie profilu mieliśmy niby trochę poczekać, natomiast już po paru dniach dostaliśmy info, że można już działać. Więc działamy! 😉
Trzymajcie kciuki żeby się udało, zlecenia fajne i czujemy się zaopiekowane, teraz tylko wygrać casting!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, nasza współpraca z Galerią Twarzy trwa już drugi rok i bierzemy udział w dużej ilości castingów. Na ten moment syn wygrał jeden casting do reklamy ale wielokrotnie byłam z nim i z córką na planach filmowych i serialowych. Szczerze polecam, zawsze mamy świetną zabawę przy zadaniach castingowych. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy w zeszłe wakacje kredyt zaufania Galerii Twarzy i na ten moment się spisują. Od początku wszystko dobrze wyjaśnione, ładne fotki i atrakcyjne zlecenia z dobrymi stawkami dlatego przedłużamy umowę na kolejny rok, oby tak dalej. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu czekaliście na pojawienie się profilu dziecka na stronie galerii twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2022 o 01:02, Regresik napisał:

Ile czasu czekaliście na pojawienie się profilu dziecka na stronie galerii twarzy?

My czekaliśmy około miesiąca ale to chyba zależy od "oddziału", najlepiej zadzwońcie się spytać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To my czekamy już prawie 2 miesiące i nic, ani konta na stronie, ani zdjęć nam nie przesłali na maila... Czuję się oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Regresik napisał:

To my czekamy już prawie 2 miesiące i nic, ani konta na stronie, ani zdjęć nam nie przesłali na maila... Czuję się oszukana.

O kurcze, to faktycznie nieciekawie... zadzwoń do sekretariatu najlepiej żeby wyjaśnić sytuację, pewnie zaszła jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka została dodana do bazy właśnie po miesiącu więc to chyba standardowy u nich termin. Generalnie żadnych problemów do tej pory nie było (jesteśmy użytkownikami od stycznia), kontakt zawsze sprawny i byliśmy już na paru planach do seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała trójka moich pociech jest w tym banku twarzy, nie mamy żadnych uwag do współpracy, bardzo ciekawa oferta i dobra obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×