Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

zabcia dzięki :) nawet fajny ten wózek, ale chyba bartatina mi się bardziej podoba :) myślałam jeszcze o wózku Roan Marita ale jest za drogi i nie ma regulowanej rączki więc chyba zostanę przy bartatinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale zauwaz ze ten wozeczek kosztuje 600zeta u producenta.doplacasz tylko 30 zeta za podnoszenie zaglowka gondoli i za pokrowiec do spacerowki.z tego co patrzylam na allegro to fotelik za 150 zeta dostaniesz wiec wydaje mi sie ze od producenta ok 100 bedzie.przesylka wychodzi 30-50 zeta w zaleznosci czy wplata na konto czy u kuriera.Pani jest bardzo mila,doslala mi wiecej zdjec na maila. a baratatina jak nowa to ok 1200 chodzi o ile sie nie myle. wiesz ja mam teraz dylemat straszny.brac uzywana bartatine,w stanie idealnym,ze zdjec to wynika czy nowke dac sobie w ciemno przyslac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Mamuskom :-) Tez chętnie się do Was dołącze, jeśli mnie przyjmiecie, chociaż jestem też na innym forum ;-) Katarinko kochana, a Ty co tak nam uciekłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jesty ze czasem juz sie czlowiek gubi jak jest a duzo rozmowcow na jednym topicu,tu jak widzisz na razie kameralnie i dlatego kameralnie witamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu faktycznie kameralnie :-) muszę Wam sie pochwalic, że moja Niunia dziś ma 475 gram, duza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i my tez chcemy marite albo kortine, jeszcze nie wiemy, ale wyglądaja naprawde fajnie i są polskie przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio,sporo,zwlaszcza ze widze ze jestes w 22 TC:)) moj kropek w 20TC mial 360g i lekarz tez mowil ze duzo:))ale co tam wazne ze zdrowe:) za tydzien mam usg i moze potwierdza coreczke...chyba ze cos wyroslo przez ten czas miedzy nozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu moj mowił, że waży idealnie, ale potem patrzę w necie, a tam pisza , że normalnie to 400gram i że zazwyczaj chlopcy są więksi, a tymczasem gin twierdzi, ze dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tamte tez mi sie podobaja ale wzgledy finansowe swoje zrobily i wybralam carmenn z el-jot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moni 29 kurcze faktycznie ta bartatina z aukcji wygląda super.. mówisz, że jedziesz ją oglądać.. jeśli byłoby wszystko ok to ja bym brała tą bartatinę bez zastanowienia wygląda naprawdę jak nówka (a kolor bardzo się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w weekend chce jechac.a ta laska widze ze nie ma opcji wysylki,masz do g-dza daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym u mnie zadecydował szanowny małżonek :) pokazałam mu oba wózki i stwierdził, że bartatina bardziej mu się podoba.. poza tym bartatinę mam tu niedaleko w sklepie więc pojadę w sobotę ją pooglądać "na żywo" a ja chyba nie mam aż takiego przekonania do kupowania przez internet bo już ładne parę razy się nacięłam i trochę żałuję zakupów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M strasznie jest chetny na te baratine,a mnie tylko kolor stopuje przed kupnem. pojade w sobote,obejrze i zadecyduje,kolor jako da sie przezyc...i te 2 kg wiecej niz w carmenn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Grudziądza mam baaardzo daleko :) jestem ze Śląska :) moją bartatinę jadę oglądać w Cieszynie do Cieszyna mam 15 min samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pechowo,bo wiedze ze ci naprawde wpadla w oko:)) ciekawe ile by kosztowala pzresylka kurierem za taki wozek..... wiesz nie moge na two brzucho sie napatrzec....taki duuuuuuuzi:d moj to dopiero pikus....zwlaszcza ze wagowo startowalam z wagi ciezkiej:/ a w pasie mam tylko o ok 10-13 cm wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Eveve :-) Dziekuję Wam za miłe przywitanie, ja właśnie z mamunią skończylam przez skype nawijać. Dlaczego decydujecie sie na bartatinę, ciekawa jestem Waszych opinii, bo ja nadal trochę zdezorientowana jestem :-( A tak w ogole co Wy takie chudzinki, nic w ciązy nie przybieracie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca :(
Witam mozecie mi pomoc a mianowicie chodzi mi o sluz na poczatku ciazy? Cykle mam 24 dni. Dzisiaj mam termin @ rano zrobilam test wyszedl negatywny a malpiszona nadal nie ma. Mam lekkie pobolewania w podbrzuszu i sluz bialo przezroczysty przypominajacy bialko kurze taki rozciagliwy. I juz sama nie wiem co jest grane objawy tez jakies mam ale moga sugerowac @. Chcemy miec dzidzie ale poranny negatyw troche mnie podlamal dodam ze bety nie mam jak na razie zrobic, jak myslicie wszystko juz stracone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,kochana ja chudziakiem nie jestem,oj nieeeeee:)ponoc czesto zdarza sie,ze kobiety z nadwaga malo przybieraja w ciazy,na cale szczescie dla mnie :d ja generalnie napalilam sie na klasyczny wozek,choc nie powiem zastanawiam sie czy skretne kola by mi sie nie przydaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja zdecydowałam się na Bartatinę ze względów praktycznych.. mieszkam po prostu na wsi gdzie nie ma chodników a jak są to w opłakanym stanie więc będę spacerować z dzieckiem nie tylko po asfalcie ale też po polnych drogach stąd duże i nieskrętne pompowane koła na czym właściwie najbardziej mi zależy, poza tym jak dla mnie wózek musi mieć dużą i obszerną gondolę.. chcę żeby dziecko długo jeździło w gondoli.. termin mam na początek września więc pewnie jeszcze będzie ciepło jak zaczniemy spacerować a potem dzidzia podrośnie na zimę więc trzeba będzie śpiworki i masę ciepłych ubranek więc duża gondola jest jak najbardziej przydatna :) poza tym takie szczegóły jak właśnie podnoszone plecy w gondoli, regulowana rączka, wywietrznik w budce itp myślę, że są przydatne. Czytałam na innym topiku że kilkumiesięczne dziecko jednej mamy strasznie płakało w wózku bo nic nie widziało i się denerwowało a było jeszcze zbyt małe na spacerówkę i tu właśnie super by się przydały te podnoszone plecki.. minimalnie podniesiesz.. dziecko nie siedzi ale też nie leży całkiem płasko i może choć trochę oglądać świat :) ale się rozpisałam :) pytająca :( - nie martw się o ten śluz ja nie pamiętam jak to było u mnie bo aż tak się nie obserwowałam. U mnie było tak że @ mi się spóźniał już 2 tyg zrobiłam dwa testy i były negatywne ból był taki jak na @ i piersi też miałam obolałe.. już nawet chciałam iść do gina i spytać co jest nie tak.. ale zrobiłam jeszcze jeden test rano i pojawiła się bladziuteńka druga kreseczka :) potem musiałam zrobić jeszcze jeden bo nie mogłam uwierzyć :) i tak się potoczyło.. może u Ciebie po prostu jeszcze jest za wcześnie i test jeszcze nie wykrywa ciąży.. daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Hej Jeśli szukacie ubranek dla swoich przyszłych pociech zapraszam do sklepu internetowego www.patryczek.pl, znajdziecie tam nowe ubranka polskich producentów w fajnych cenach w rozmiarach 56-104cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti75
Hej mamuśki-wpadam do was rzadko ,bo nie mam stałego dostępu do neta........w poniedziałek miałam USG -u mnie i u dzidziusia wszystko ok-a co do płci to chyba będzie CHŁOPCZYK...,mój już drugi ,no cóż, nie można mieć wszystkiego tak jak by się chciało( myślałam że będzie parka ).Ale nic to ,najważniejsze żeby był zdrowy-bo to jest najważniejsze... Piszecie że szykujecie pomalutku gadżety dla dzieciaczków -ja narazie mam to z głowy.....rzeczy po moim synu na bieżąco oddawałam-innym dzieciom w rodzinie -więc teraz (dokładnie wczoraj )"trochę" dla mnie pooddawali,drobnostka -tylko jakieś 8 pokażnych kartonów-a to tylko ubrania do 8 msc........wózek prawie nówka. Zostanie mi kupić łóżeczko i kilka bodów,może ze dwa kaftaniki-byłam mile zaskoczona-zwłaszcza że te ciuszki nie są wcale zniszczone ani pospierane........ Mogę spokojnie meblować pokój dla bejbika-ale to taż nie teraz tylko bliżej terminu,albo zostawię to mężowi jak się dziecko urodzi.. wiem że to chore przesądy,ale mój święty spokój jest tego warty....... Pisałyście też o wadze -jak zaszłam ważyłam 51 kg przy wzroście 166-normalnie byłam szkapa,ale już mi wpadło 9 kg -czyli ważę 60 kg,wg otoczenia zaczęłam wyglądać jak człowiek...ha ha..... W każdym razie ja się cieszę z tych kilogramów ,mam nadzieję że po porodzie też mi coś jeszcze zostanie...... A mój brzuszek -taki sobie ,nie za mały i nie za duży....ale póki mały wierci się na wszystkie strony -wiem że jest wszystko ok...... Pozdrawiam ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve dziekuję za odpowiedź, ja wlasnie z tych samych powodów oglądam roana maritę, ale wolalabym kortinę, bo to tylko wersja głeboka, a i tak będe miała spacerówke od szwagierki na wiosne, szkoda tylk, ze w kortinie nie ma w gondoli podnoszenia, zeby dzidzia widziala świat, no nic zaraz zobaczę bartatine na allegro :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Neti, fajnie, że masz juz taka wyprawkę :-) Ja tez będe miała sporo rzeczy po siostrzenicy i naprawde sie z tego ciesze, bo to spora ulga finansowa dla rodzicow. Gratuluje synka, najwazniejsze, ze zdrowe :-) A na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam powiedzieć dziewczyny, że wam zazdroszczę, że macie tyle ubranek i wszystkiego od rodziny i znajomych.. ja nie mam nic.. moje koleżanki albo już mają całkiem duże dzieci albo jeszcze w ogóle nie mają :( muszę wszystko kupić sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiem ci ze takie spadki ciuszkowe dla dzieci to skarb:)) od rana ciagnie mnie brzucho,pobolewa jak na @,takie rwanie co prawda juz mi nie twardnieje ale jednak....wczoraj nie lezalam tylko siedzialam i dzis juz mam...ku***mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esi29
Witam :) Dołączam do grona przyszłych mam z Tomkiem w brzuszku. Termin mam na 07.08. Jak dotąd przybyły mi 4 kg natomiast dzidzia raczej duża - w 23tc ważył 840 gr. (trochę mnie to przeraża ale cieszę się, że zdrowe) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti75
Hej-Moni 29-termin mam na 24.08 ,a z usg na 20.08 ,także niewielka różnica-bo dzidzio i tak urodzi sie kiedy zechce..... Mój 8-letni Damianek i tak się już nie może doczekać,najchętniej by chciał żeby to było już.......... Masz rację eveve-takie spadki to bomba-dla starszego sama wszystko kupowałam,więc dobrze wiem jakie to koszta-becikowe starczyłoby tylko na połowę potrzebnych akcesoriów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×