Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

nie no chyba nie jest mi dane urodzic tak wczesnie.... Wlasnie wyslalam ci zaproszenie na nk,aaaa i u mnie nie ma znaczenie czy pisze sms do polski czy za granice,chyba,musze sprawdzic:))ale jakby co to dawaj mi swoj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo:))to ladnie przeskoczysz nam w tabelce:)) A ja wlanie molestuje swoje cycki:))i wiecie co,czuje napinanie sie brzucha....czyli cos w tym masowaniu sutkow jest....no to mezusiu,do dziela:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaaa... oj nieladnie, nieladnie ;-) a tak grzecznie prosilam, żeby mi tu takich przyspieszeń nie odstawiać.A tak serio, 3mam kciukasy, zeby wszystko szybciutko i sprawnie poszlo. Żabciu... ja używam na rozstepy, a raczej przeciwko nim rano perfecta mama, a wieczorem elancyl galenic i do tej pory odpukac nic, ale ja tu jestem ostatnia w kolejce, więc możliwe, że to jeszcze przeede mną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,a moze ktos cie wyreczy w dzierzeniu dumnego,ostatniego miejsca w kolejce i urodzisz wczesniej? hm....38 TC a tu nic nie zapowiada porodu....i wiecie co,waga w ciagu tygodnia,max 2 podskoczyla o 3,5-4 kg!!!!zapewne dzisiejsza opuchlizna tyle wazy,bo rece wybitnie scierpniete,nogi lekko sloniowate:))to jeszcze musze cisnienie zmierzyc,bo ponoc duzy przyrost wagi moze swiadczyc o zatruciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze mam caly dzien ale nieregularne+ krzyz boli i czasem brzuch-ale chyba sie nie zapowiada.. moj email - dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ja prawie całą noc nioe spałam. bóle i non stop krew. dosłownie skrzepy. oj cos czuje ze mąż dziś w trase nie pogna. trzymajcie sie , buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam poranna kawke bezkofeinowa. Julcia Ty mi do szpitala dzwon lub jedz. Nie ma co czekac, bo jak widac jest na dobrej drodze do urodzenia. Moze juz powinnas lezec na sali i wyc z bolu? ;) (trzymam kciuki aby poszlo jak najszybciej). W ogole gdzie Mpatkam???? dzieki za zaproszenia na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia jedź do szpitala bo coś mi się wydaje, że się zaczęło. Powodzenia! Trzymam kciuki:) Przypomniało mi się, że jak rodziłam to położna kazała mi masować tzytzki a raczej skubać sutki między skurczami, żeby szybciej poszło. Mój mail kwkasienka@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też już po kawie porannej ale jak zwykle jest mi teraz niedobrze.. to chyba taki rewanż za to, że w pierwszym trymestrze nie miałam mdłości. Julia mam nadzieję, że już jesteś w szpitalu, ja bym już jechała na Twoim miejscu :) Fajnie że przybędzie nam kolejna mamuśka i kolejne zdjęcia do podziwiania :) No i Nusienko też mi się zdaje że niedługo urodzisz :) Florianko ale ten miesiąc przeleciał.. szok, normalnie nie mogę w to uwierzyć.. mam nadzieję, że z tej okazji pokarzesz nam jakieś nowe zdjęcie Igorka :) Co do kolek to też słyszałam o tym Sab Simplex, podobno jest to bardzo dobre ale nie wiem na pewno :) Moni taka duża różnica u mnie to z tego że, moja lekarka wyliczyła mi termin z OM zakładając cykle 28 dniowe a ja miałam raczej nieregularne miesiączki i moje cykle trwały min po 33 lub 35 dni a czasem dłużej.. oczywiście powiedziałam jej to od razu ale ona i tak wpisała mi w karcie ciąży termin na 30 sierpnia. Potem z usg wyszło w okolicy 15 września i takim sposobem mam w karcie wpisane dwa terminy :) Ostatnio jak byłam na wizycie to ją zapytałam o jakiś bardziej przybliżony termin to powiedziała, że z rozmiaru główki wychodzi na 6 września a z długości kości udowej na 18 września. Więc jakieś niewymiarowe to moje dzieciątko z dużą głową i krótkimi nóżkami :) Podaję też swojego maila eve.ve@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia , trzymam kciuki, powodzenia! Dziewczyny mam pytanie czy Wam w nocy dretwieją dłonie? Ja rano jak się budze to ich nie czuję pozatym spuchnięte a żyły widoczne jak u faceta. Musze masować i rozcierać żeby w ogóle zginać palce a do tego bolą. W pierwszej ciąży żadnych problemów nie miałam a teraz co chwilkę coś wyskoczy. Poza tym co jakiś czas mam bóle krzyża i podbrzusza, brzuch się też parę razy w ciągu nocy postawi ale to wszystko ciągle mało a ja bym chciała już:( Dzięki za wpisanie w tabelkę, do stopki dolączyłam jeszcze miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagma ja mam dokładnie to samo z dłońmi i ze stopami.. w nocy strasznie mi puchną i drętwieją aż mam takie białe koło stawów jak chcę wyprostować palce.. potem w dzień mi trochę przechodzi ale dalej są odrętwiałe.. kurcze nie mogę się dziś dodzwonić do mojego lekarza.. a chciałam iść jutro na wizytę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagma mi nic nie drętwiało tylko łapały mnie bolesne skurcze łydek i czasami dłoni. Iguś urodził się 7 tyg. przed terminem i atrakcje związane z końcówką ciąży jakoś mnie ominęły. Leje u mnie od rana. Wysłałam Łukasza po żwirek dla Krzysztofa a ten nie wziął parasola i teraz sterczy w sklepie i czeka aż ulewa przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś piękna pogoda.. słoneczko i ciepły wiaterek.. kurcze no co chwile jestem głodna.. jestem już po śniadaniu po kawie i lodach i dalej już słyszę, że burczy mi w brzuchu :) chyba skoczę sobie odgrzać trochę bigosu :) Kurcze też bym już chciała mieć swoje maleństwo ze sobą ale z drugiej strony jeszcze mamy tyle rzeczy do zrobienia przed porodem że muszę wytrzymać przynajmniej do tego 30 sierpnia.. ..idę na bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzis pada,pogoda barowa i dalej mi sie chce spac.Z reszta ostatnio nie narzekam na spanie...kladziemy sie przewaznie okolo 23-24 a ja wstaje o 10,czasem 11...moze spie na zapas? Co do dretwienia rak,to witam w klubie....ja juz okolo 3 tygodni sie z tym mecze,jak jest chlodniej,nie odczuwam tego az tak mocno,gorzej jak jest goraco...ponoc pomaga magnez i wit B6,nie wiem nic na ten temat bo nie stosuje.A wszystkiemu winna woda zatrzymujaca sie w naszych organizmach... Eve,florianko,moj nr juz polecial do was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam sen.. :( ze urodzilam a wlasciwei ze dali mi moje dziecko z jakies komory i ono bylo dziwne, wygladalo jak uffo, a potem je zamrozili i dali taka lalke. Wazyla ok 1.5kg i wogole masakra szpital,brudny i nikt nie pomagal.A ja i tak sie cieszylam ze mam corke i ze jest sliczna itd. grubo co? CO do rąk to mi nie dretwieja,skurczy tez juz nie mam w nogach..ale nie moge spac na boku bo mi niewygodnie(jak nigdy),najlepiej mi na wznak-a tak raczej nie mozna i sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusienka,ale jak ci inaczej niewygodnie to jak masz spac?podobno organizm sam wie jak sie ulozyc,ja tez czesto spie na plecach,nawet nieswiadomie,bo mi rece bardziej dretwieja jak leza na bokach. A sen kurcze jak z filmow grozy!!!powaga!mi wczoraj tez sie snil szpital i takie tam ale to raczej bylo dziwne niz straszne niz twoje,pewnie sie obudzilas wystraszona,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala spocona..ale wiem ze sny to raczej na odwot sa.Poza tym kazdy mi mowil ze snil ze cos jest nie tak-to takie obawy z zycia..MAM NADZIEJE Ide sie ogarnac,musze popracowac nad soba bo znowu ostatnio sie zaniedbalam-wszystko przez to wyprowadzke-moje dlonie od sprzatania i mycia sa suche jak pieprz a o paznokciach nie wspomne..a na glowie-siano.. No..w koncu moja kotka sie osfoila z nowym miejszcem,bo pierwszy jej dzien to porazka-trzesla sie i nic nie jadla nie sikala..a teraz ciekawska wszedzie wlazi...no i oczywiscie najbardziej upragnione miejsce to lozeczko-ale ma slaby dostep wiec byla tam tylko raz przez moja nieuwage bo krzeslo podstawilam ,ale ja zaraz wyrzucilam. Kurcze..tu w irlandii nie ma takiego specyfiku na koty w sprayu-sa tylko takie na ogrodek,do ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia pocieszę cię,że mnie tez dopadły rozstępy, ale nie na brzuchu(jeszcze) tylko na biodrach i pośladkach :( Też jestem załamana, wyglądam tragicznie :( Ja cały czas od kilku mcy stosuję Perfecta mama krem, oliwkę i AA przeciwko ropzstępom, ale jak widac guzik pomogło. Teraz kupiłam Mustelę, ale w cuda nie wierzę :( Całe boki i pośladki mam takie jakby ktoś mnie pobił, pełno sinych i bordowych pręg :O I pomyślec ,ze w pierwszej ciąży nie było nic :( :( :( Co do spania to u mnie tak samo jak u Was, tzn. drętwieją mi ręce i nogi, w ogóle nie umiem się wygodnie ułożyc... Do tego męczą mnie zaparcie :( No i pojawiły się hemoroidy :( Mam deprechę bo wyglądam jak hipopotam, boję się cesarki i w ogóle mi źle :( Mam już dosc tych wszystkich ciążowych atrakcji!!!Na dodatek znowu upały i nie ma czym oddychac... Trochę mi lżej, jak się wyżaliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciu to juz niedługo bedziesz miala malenstwo przy sobie jak juz krwawisz i masz bole. ja dopiero wstalam. termin mam za 5 dni a tu cisza. jak ja by chciala juz jechac. moj adres e-mail xkasiunia1988x@wp.pl nazilla wyslalma zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu nie wiem jak to jest z tą skórą.. Ja w pasie przytyłam ponad 40cm i nie mam ani jednego rozstępu a w udkach przybyło mi ok. 10cm i rozstępy są..:( Nie wiem już od czego to zależy ale chyba najszybciej od predyspozycji gebnetycznych. Co do pracy Twojej to wybacz jak czegoś nie doczytałam na forum, ale dlaczego Ty jeszcze pracujesz???? Julciu ale Ci spieszno :) Ja mam na 17 sierpnia a Ty mnie chcesz wyprzedzic?? :) Trzymamy kciuki a Ty biegiem do szpitala!!! Dgma, drętwieją, oj drętewieją.. Dziewczyny u mnie znowu sie upał rozkręca, choć musze przyznać, że w nocy było całkiem całiem i po oststaniech bezsennych nocach dziś spałam do 11!! Mój mail to natasza13@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina-nie nie pracuje od lutego:))tylko po wyplate bylam u dziewczyn w sobote i wczoraj mi ta larwa taka akcje odwalila,z reszta to taki wredek jest ze jej nie lubie po prostu. Kasienka-mail z nr poszedl:))do kogos napisze napewno albo do wszystkich na raz:) Nusienka-zaproszenie na nk wyslane. Wiecie co,moze ja bym juz wstala z lozka,co.....tak sobie troluje od 10 godziny siedze w lozku z lapkiem i klikam z wami:))leniwiec na 102:)) Co do moich rozstepow,to pojawily sie tylko i wylacznie na brzuchu,nigdzie indziej,a przyroslo mi w pasie ok 20-25 cm,bo od 3 miesiaca zaczelam sie mierzyc. A moj kot dalej z luboscia spi w lozeczku malej,polozylam juz na lozku przewijak,fotelik,a on dalej z uporem maniaka wskakuje i lula....wczoraj nawet do fotelika sie przypasowywal...Mam wszystko poporzykrywane,zeby wlosy nie wlazily,bo nasz czarnuch ma tendencje do calorocznego linienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszcze siedze w domu. szczerze boje sie jechać do szpitala. skurcze sa jeszcze bardzo rzadkie .niepokoi mnie troche tya krew. krwawie juz w sumie od 22.00. mąż mówi ze zawiezie mnie do szpitala i zobaczymy co powiedza. najgorzsze jest to że mam bóle krzyżowe. przy pierwszym tez ze strachu ni te bóle mineły na kilka godzin ale potem to już sama pragnęłam urodzidz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie trochę uspokoiłyście z tymi drętwieniami- widać to kolejny urok ciąży:) a tak w ogóle to tak jak Anna mam już powoli depresję, boję się porodu chociaż chcę rodzić w znieczuleniu , poza tym ciągle bym tylko jadła a przybyło mi już 19kg w pierwszej ciąży 21 które na szczęscie zrzuciłam.Chyba dlatego że ogólnie zawsze byłam bardzo szczupła. Ale jak teraz będzie to nie wiem.Jeśli chodzi o rozstępy to pojawiły się w pierwszej ciąży na udach i piersiach, teraz na szczęście nic nie wyskoczyło. Teraz ta końcówka dłuży mi się choler..., chyba dlatego że prawie całymi dniami jestem sama z synem. Dobra ale więcej już nie marudzę. musimy cierpliwie czekać tyle nam zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia nie czekaj i jedź do szpitala, jeśli ta krew jest taka żywo czerwona to radzę jechać... tak przestrzegała mnie moja ginekolog, nigdy nie wiadomo skąd ta krew może z szyjki ,może z łożyska. Nie chce Cię straszyć ale lepiej jedź od razu. Trzymam kciuki, głowa do góry i pędź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia w tej chwili do szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia w tej chwili do szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia-do szpitala,natychmiast!!!trzeba sprawdzic skad krwawienie,bo nie wydaje mi sie aby normalnym bylo tak dlugo krwawic na poczatku porodu,to juz 38 Tc wiec wszystko jest mozliwe,wiec kochana,nie pekaj. Ja o tych dretwieniach duzo sie naczytalam,zamartwialam sie i wychodzi na to ze to ze to zespol ciesni nadgarstka,nasila sie po nocy i po dlugotrwalym wykonywaniu czynnosci obciazajacej nadgarstki.mnie czasem az stawy palcow bola i chleba ni moge sobie ukroic czy spokojnie zjesc. Dzis maz mnie rozczulil....dzwonilam do niego zapytac czy bedzie normalnie,czy pozniej,jak zwykle zapytal jak tam mala sie czuje i czy chce wychodzic,bo on juz za nia teskni....wiecie co,prawie sie rozryczalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×