Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Mpatkam ja także dołączam się do trzymania kciuków. może jestes już po. czyli następna juz mamuśka zostanie. ciekawe która teraz u mnie narazie spokój. chyba jednak załapie się na tego grila u kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpatkam trzymam kciuki! życzę szybkiego porodu! Powodzenia. Qrcze u nas zaczęły się kolki. Iguś cierpi a ja razem z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mpatkam na pewno rodzi skoro nic nie slychac. A gdzie reszta??? :) Florianka masuj brzuszek to powinno pomoc. Trzymam kciuki, aby szybko zniknelo bo wiem jak to bol dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj konczylam dzis zaczynam:) jak tam samopoczucie?? ja dzis nie moglam spac, a gdy juz idalo mi sie zasnac to syn wstal. Juz widze jaki bede miec zmarnowany dzien. W ogole czuje ciagle parcie w dol. Naprawde nie mialalbym nic przeciwko urodzeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te kolki kiepsko sypiam. Mały budzi się co trzy godziny na jedzenie a potem nie może zasnąć bo go brzuszek boli. Oczywiście stosuje masaże. Pediatra zapisał mu też Esputicon, ale nic nie pomaga. Kupiliśmy mu antykolkową butelkę ze smoczkiem Avent i od wczoraj dostaje nową mieszankę- Nan Active 1 HA i jest trochę lepiej. Przynajmniej jak zaśnie to twardo śpi. Wcześniej marudził i ciągle się prężył. Nazilla a jak poradzić sobie z czkawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :-) Florianko wierzę , ze się męczysz razem z Igorkiem. Jak podczytywalam forum czerwcowek to one tam pisaly o jakimś wspanialaym środku który nazywa sie Sab Simplex, chyba nawet jest sprowadzany do nas z Niemiec, pisano o nim same dobre rzeczy. Nazilla... ja tez czuje ostatnio bardzo często jakieś takie może nie parcie, ale klucie w dole, dziwne uczucie, na szczęście nieregularne, ale wczoraj dosyc dalo mi sie we znaki bo zasnąc przez to nie moglam. No a toaleta dzisiejszej nocy to chyba 4 czy 5 razy zaliczona, normalnie szok!!!!!! A gdzie Ty sie podziałaś Żabusiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni z tą toaletą to u mnie było dziś tak samo, chyba z 6 -7 razy wstawałam :( Florianka my też przerabialiśmy kolki, stosowaliśmy espumisan i wodę koperkową, trochę przynosiło ulgę. U nas najskuteczniejsza była ...suszarka. Podczytałam to gdzies na forum i wypróbowałam w akcie desperacji ;) Na pocieszenie u nas przeszło po 3ech mcach jak ręką odjął. u mnie też skurcze się pojawiają, ale nieregularne i przechodzą, więc to nie to. Ciekawa jestem jak tam mpatka?Na pewno ma już dzidzię przy sobie, ale jej dobrze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje. U mnie wszystko po staremu czyli nic sie nie dzieje i żadnych zwiastunów. Termin z usg już na 4 sierpnia ale nie sądze. Z OM na 17 sierpnia więc cierpliwie czekam. :) Ciekawe co tam u naszej koleżanki mpatkam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA DZIEWCZYNKI! MELDUJE ŻE U MNIE JESZCZE NIC SIĘ NIE DZIEJE. JADE DZIŚ DO LEKARZA WIEC CIEKAWE CO MI POWIE. NARAZIE Z MĘŻEM WOGÓLE SOBIE NIE ŻAŁUJEMY, NAJWYŻEJ TYLKO SZYBCIEJ BĘDZIE NAS CZWORO. CIEKAWE JAK TAM NASZA MPATKA PEWNIE JUZ MA SWOJEGO SZKRABA. TRZYMAJCIE SIĘ, JA IDĘ WŁASNIE SZYKOWĆ ŚNBIADANKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia daj znać, co o lekarza, ja jade jutro tez strasznie ciekawa jestem, ale znając życie, pewnie wszystko pozamykane na przysłowiowe 7 spustow :-) Strasznie bym chciala urodzic ok 20 go sierpnia, ale z tego co widze, to te dziewczyny które sie nie spodziewają rodza wczesniej, a te które by chcialay i mają jakies objawy często przenoszą, może to jakieś dzialanie psychiki, hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tu tez cisza :( Florianka na czkawke nic nie ma, z tego co slyszalam to malenstwom nie przeszkadza ona tak bardzo jak nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja się melduję ale tylko na chwilę bo dziś jestem nieprzytomna, od 3 rano nie śpię :/ chociaż nie, przepraszam udało mi się zdrzemnąć między 7.30 i 8.20 eh nie wiem co to ma znaczyć, nie mogę spać po nocach, cały czas się kręcę, nie mogę sobie znaleźć miejsca ale najgorsze jest to, że po prostu w nocy nie chce mi się spać.. Dokończyłam dziś całkowite pakowanie torby (pewnie jako ostatnia z was..) tzn miałam już wszystko wcześniej przygotowane ale trzymałam wszystko w półce, teraz tylko przełożyłam wszystko do torby i czekam. W ogóle jestem w szoku, w ostatnie dwa tygodnie przytyłam dwa kilo :) Cieszę się, bo to już zaczął się 9 miesiąc a miałam na plusie tylko 5 więc jestem zadowolona że dzidzia rośnie. Ciekawa jestem jak poszło Mpatce i kiedy będzie w domu z maleństwem :) pewnie koło wtorku powinni ją wypisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez melduje ale tylko na chwilke bo dzisiaj z mezem swietujemy 2 rocznice ślubu. ja mam termin za 6 dni i cos czuje ze prznosze i to duzo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam od rana skurcze, przynajmniej tak mi sie wydaje bo brzuch mi sie napina i boli mnie podbrzusze..bylam w wc juz 2x..ciekawe czy to juz niedlugo to czy poprostu to wynik wczorajszego wysilku fizycznego.Nadzwigalam sie kartonow, naszorowalam kuchnie, a na koniec owocna noc z mezem:P Musze jeszcze dzis pojechac do Ikei pokupowac kilka pierdol do mieszkanka..nie wiem czy ryzykowac i jechac czy jak.. Mapetkam...jak tam sie czujesz, juz po?? napisz jak znajdziesz chwile, czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam Was co jakiś czas prawie od początku, na początku parę razy napisałam też coś o sobie ale ogólnie nie mogłam pisać codziennie więc się wycofałam. Teraz przypomnę tylko że termin z OM mam na 24.08, a z USG na 21.08. Ostatnio na wizycie u lekarza dowiedziałam sie że mały waży 3100 a że przez całą ciąże miałam 1cm rozwarcia lekarka powiedziała że mogę juz spokojnie rodzić. No więc czekam z niecierpliwością bo nie chce przenosić, 8 lat temu pierwszego synka urodziłam 11 dni po terminie i to z wywoływaniem. Tak jak Wy dziewczyny mam problem z zaśnięciem, ogólnie ze snem a toaletę odwiedzam ok 6-8 razy w ciągu nocy. Mam nadzieję że teraz dam radę częściej się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka wydaje mi się, że to są skurcze. U mnie też tak było. Brzuch mi twardniał i bolało mnie podbrzusze, ale nie byłam pewna czy to skurcze. Jak mnie podłączyli pod ktg to się okazało, że to jednak skurcze. Najpierw były nieregularne, ale jak już były co 10-12 minut to zaczęło mnie boleć. W ogóle w piątek mój Syn skończy miesiąc:) O 16 moja Mama przyjdzie do Igora a my idziemy do Kościoła załatwić chrzest. Qrcze trochę się denerwuje bo pierwszy raz zostawiam Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagma to masz termin jak ja:) ja tylko nie wiem czy mam rozwarcie, bo za cholere tutaj nie zagladaja. A i synka rodzilam 11 dni po terminie i tez z pomoca. Florianka nie ma czego sie bac. Najwazniejsze ze masz pomoc. A co do kolek to przejda. U nas przeszly po 3 miesiacach gdzie moj syn wyl i jak z nim (to wlasnie zycie za granica bez rodziny). Nusienka no moze bedziesz kolejna. Ja wysprzatalam lazienke na kolanach i pokoj syna, co bylo bezsensu gdyz juz balagan. Czekam z niecierpliwoscia na wielki dzien. Tak sobie mysle ktora bedzie rodzic w piatek 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla to zobaczymy która będzie pierwsza:) ale ja czuje że mój mały też się nie będzie śpieszył... Florianko, ja miałam szczęscie bo przy pierwszym nie było kolek i nie wiem co to znaczy ale połozna w szkole rodzenia radziła nam by w kapieli obracać dziecko na brzuszek tak by go wygrzać, podobno to pomaga. Wiem że najgorsze jak maluszka coś boli a mama czuje się bezradna.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve... nie jesteś ostatnia bo ja o torbie to nawet jeszcze za bardzo nie myslę, jutro jade do szpitala, to powiedza mi co mam ze soba wziąć, chyba zapakuję się dopiero za tydzień lub 2, bo nie chce żeby mi torba zagracala pokój, a nie mam gdzie jej schować. Ja też cos niezbyt sypiam, ale u mnie ma to związek z problemami , jak zaczne o wszystkim mysleć po przebudzeniu to po śnie , niestety... Ja tez chyba sporo przytylam od ostatniej wizyty u gina , zobaczymy na wadze u niego jutro, ale ja wiem po czym to jest, jak mialam rodzinke w domu to kawa, ciasteczko, coś slodkiego z wieczorka no i wychodzi, ale ja to pierniczę, bo wiem, że jak nie teraz to już nie wiem, kiedy będę mogla tak bezkarnie jeść to co lubię :-) Eveve.... sorki, że pytam, bo pewnie juz odpowiadalas na to pytanie, ale dlaczego u Ciebie jest taka różnica między datą z usg i OM??? no i Twoj lekarz, na ktorą on Cie bardziej nastawia? Kasienko...wszystkiego najnajlepszego z okazji rocznicy, oby Wam sie dzidzia zdrowo chowala, a Wasze małżeństwo kwitlo z dnia na dzień 🌻🌻🌻 Nusienka... ja skurcze odczuwam tak, jakbym przez chwilę nie mogla zlapać oddechu, bo brzuch robi sie taki napiety i twardy, czasem, aż zapominam oddychać, ale lekarz mówi, że to normalne. Dagma... tak wygląda moj koszmar... Wy tu wszystkie urodzicie, a ja z moją datą zostanę i malo tego przenosze z 10 dni , a buuuuuuuuuuuu....😭 Florianka... aż się wierzyc nie chce, że Igorek ma juz prawie miesiąc, a dopiero co zdjęcie z brzuszkiem tu wklejalaś, tylko nie zapomnij Kochana z okazji miesiąca jakąs nowa foteczkę Twojego przystojniaka nam tu wkleić :-) Nazilla...nie strasz Slońce, ja to juz traumę przechodze, z daleka od rodziny to cos okropnego, inny język, z którym nadal mam mnóstwo problemów i nie ma kogo spytać o radę, dobrze, że Was tu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi, gdzie jest Żabcia, bo nie doczytalam, a zaczynam sie martwić??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie medluje, że u mnie cały czas wszystko po staremu. Dzisiaj rano miałam bół krzyża, wpadłam w lekką panikę ale po minucie czy dwóch mi przeszło :) Jak zwykle od rana sie narobiłam jak codzień ale przestałam w pewnym momencie bo jeszczejednak nie chce urodzic. Jeszcze potrzebuje kilka dni żeby wzystko pzygotowac do końca bo potem będzie przestój w porządkach itp. Ponieważ z nida na dzień czas leci błuskawicznie przywołuje naszą tabelkę. JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.....Poznań ..........01.07..2590..TOMEK..( )... Florianka.WŁOCŁAWEK...O6.07..2170..IGOR..( )... PRZED: Sylwia..............Poznań...................31.....07-0 8.........SYNEK Kasienka...........XXXXXXXXX............22.....09-08..... ... CÓRKA Nusienka..........DUBLIN/SZCZECIN......25....18-08....... ..CÓRKA Katarina...........WARSZAWA...............32.....18-08... . ....SYNEK Żabcia.............Grudziądz/Świecie......24.....14/21 - 08. ......CÓRKA Anna 80............Tarnów...................30......23-08....... . SYNEK Nazilla..............MALBORK/UK............29.....22-08.. ......SYNEK Dorota.............XXXXXXXXX.............XX....27-08..... .. XXXX Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. .....CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08... .. .CÓRKA Kamilka21.............Malbork................23.....17.09 . .......CÓRKA Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08.........SYNUŚ Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08..........CÓRKA Dagmara................................................24.08.........SYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki, Moni-nadal 2w1,nie mialam czasu pisac,zalatany weekend,wymeczona bylam a dzis jeszcze mnie dziewczyna z roboty wkurzyla....robila problem ze nie powiennam byla w sobote wziac wyplaty,bo nie bylo listy plac....ja wzielam kase tak jak w kazdy inny miesiac majacy 31 dni i w razie czego przeciez idzie takie sprawy pozalatwiac...ona mi dalej gada i marudzi,a to typ matka polka od siedmiu bolesci w dodatku taki wredny typ,ze zawsze sie wywija i czyim tylkiem asekuruje,odpowiedzialnosci nie wezmie nawet za wlasne slowo!!!powiedzialam jej ze skoro tak mowi,ze listy nie ma,to sama tez nie moze kasy wziac. Oj,chcialabym juz urodzic,chcialabym,bo mi ciezko chodzic,maz sie ze mnie smieje,ze jak kaczka chodze,ale robi to tak slodko,ze mu pozwalam:)) Obiecuje ze nadrobie zaleglosci,bo widze ze troszke popisalyscie:))a no i chyba jakies malenstwo sie juz pojawilo na swiecie:)) Wczoraj nerw byl z powodu wozka,bo rozlozylismy go,a tu nam sie kolo zblokowalo,ani w prawo ani w lewo....nawet zdjac sie nie dalo....ale maz jakos sciagnal,troszke sil i narzedzia musial uzyc,troszke widac na plastiku ingerencje i zastanawiam sie czy za wczasu nie zadzwonic o wymiane tego kola...bo jak mala sie urodzi to bede sie wkurzala jak sie cos takiego przytrafi,a trzeba bedzie czekac na przesylke....oj sama nie wiem. zostalo mi 19 dni do terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z reszta zarzadzam wielka wymiane nr telefonow:)) podawajcie adresy e-mail zeby mozna bylo przeslac swoje nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że jesteś Żabciu :-) proszę juz nie przyspieszać terminow, bo ja sie tu nerwicy żołądka nabawię, hihi.... a tą zołzą z pracy sie nie przejmuj, przy nastepnych problemach z nią, daj cynk, a sie z nia rozprawimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-nie pekaj,u mnie nie zapowiada sie na przyspieszenie terminu:(doktorek mowil w czwartek ze moze cora ju zgotowa,ale mamusia jeszcze nieeeeee:( W srode lub czwartek jade na ktg,zobaczymy co tam piszczy u malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole wp[adam w depreche z powodu moich rozstepow....brzucho mi juz nie rosnie a wczoraj odkrylam nowe!!!!powaznie!!!nie dosc ze co centymetr mam prege na 0,5 cm szeroka,to jeszcze mi kolejne rosna!!!!ku***mac ile jeszcze???a nie mam wielgasnego brzucha przeciez,z reszta wstawilam ostatnio fote na pokazywarke i obejrzalam wasze wiec wiem co kurcze mowie...czuje sie jak pole na wiosne,taka przeorana na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia Ty sie nie denerwuj bo urodzisz w nocy. Rozstepy to bol. Ja kiedys (tzn z 1 synkiem) mialam brzuchol ogromny i takie rozstepy, ze mozna bylo mape USA zaznaczyc. Pozniej jakos zniknely. Co prawda nigdy nie mialam plaskiego brzucha wiec nie powrocilam do ksztaltow miss universal, ale coz nie kazdy ma szczescie. Znikna z czasem wiec glowa do gory :) a moj mail olcia_2008@hotmail.com, choc pisanie na uk to zawsze troche kosztuje i podobnie stad. Ewentulanie nk lub fb "pani" esmailpoor . Chyba tylko jedyna tam taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×