Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Nusienka, własnie daje kukurydziany, robi kupke jedna na dwa dni no ale nie robi na razie dramatów z tego powodu więc chyba ok. Anna a zwróć uwage czy tez na prąd, bo tak podłaczysz do gniazdka i hula i nie trzeba wciaz baterii wymieniac. A wiesz pozatym że daje malemu flache na noc to nic się nie zmienilo, za dnia karmie piersią bez żadnych kłopotów, a powiem szczerze że tak jak ty bardzo sie obawiałam. Fotka naszej husi, zdjecie do dupy bo telefonem robione ale mam nadzieję że coś tam widać.. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=76539cd0e1e38481]http://images47.fotosik.pl/444/76539cd0e1e38481m.jpg Żabcia fakt wcześnie rozszerzasz dietke no ale jak smakuje i co najważniejsze nie szkodzi no to Ba.. :) No ja tez powoli sie zbieram do obiadków i deserków. U nas beda sloiczki bo tu nie mamy gdzie kupić naprawde zdrowych składników, a w słoikach to wiem ze są badane i jest ok. Julcia mi sie wydaje że na tym allegro jeszcze nie wysłali, ja zamawiałam w czwartek i zapłaciłam, a kuriery wszystkie dzis juz były. ok lece na Majke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosico hustawka boska i widac jaki maluszek zadowolony!:) U nas jak przez 3 dni nie ma kupki i mały marudzi, boli go brzuszek to daję mu czopek glicerynowy- 5 minut i po sprawie. Warto tez jesc suszne sliwki, na początku to bardzo pomagało Kubusiowi , a teraz już się przyzwyczaił i nie działają na niego. Napiszcie mi proszę jak usypiacie wasze szkraby na noc??? I co mam zrobic, bo on nawet szybciutko zaśnie w wózku czy na rekach, ale gdy go odkladamy, to natychmisat się budzi czasem zanim zaśnie na dobre to między 20 a 1 w nocy usypiamy go nawet po 3-4 razy. Wiecie jakie to męczące??? A sam nie chce zasnąc za nic w świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNO JA TEŻ NA SAMYM POCZATKU MIAŁĄM PROBNLEM Z USYPIANIEM ALE ZNALAZŁAM GDZIES TU JAKĄS STRONE JAK NAUCZYC DZIDZIE SAMĄ SPAĆ W ŁÓZECZKU. NA POCZĄTKU SERCE SIĘ KRAJE JAK MAŁA PŁAKAŁA ALE JA BYŁAM NIE UGIĘTA. POMYSLAŁAM SOBIE ZE ONA POPROSTU ROBI TO SPECJALNIE I MNIE WYKORZYSTUJE. JA JĄ KŁADE I JAK POPŁACZE TO PRZYTUILE I PO CHWILI ZNOWU ODKŁADAM. MĘCZYŁAM SIE TAK OK. TYGODNIA ALE WARTO BYŁO BO TERAZ ZASYPIA SAMA, NAWET W DZIEN. POZATYM NAUCZYŁAM JĄ DO PIELUSZKI I KARUZELKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna u nas jest tak, że po kąpaniu i karmieniu czytamy Igorowi bajkę i kładziemy go do łóżeczka. Buzi, dobranoc i wychodzimy z pokoju. Mały pogada do zabawek i zasypia. Czasami marudzi, ale jak dostanie smoka to jest cisza. Od samego początku tak robiliśmy. Nie był lulany tzn. usypiany na rękach. Jak był noworodkiem to czasami żal mi było, że on taki sam w tym pokoiku śpi. Teraz ma pięć miesięcy i śpi do 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja własnie dostała butle, pieluszke i już zasypia w łóżeczku. ostatnio to jej stała pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,szybciutko,ale to tez za namowa mojej mamy...z reszta mala nie grymasi,wcina jak dzika:))najwazniejsze ze brzuszek zaakceptowal nowosci,reakcji alergicznych tez nie ma...a widok umazanej buzi dziecka-bezcenny:))w ogole uwielbiam ja karmic:)wciagnela dzis calutki sloiczek i chciala jeszcze!!!!glodzilla!!! Od wczoraj moja panna po kapieli zasypia samiutka,tylko musze wejsc dac jej dydka bo strzela nim jak z procy:)W dzien dzis szlo nam to spanie jak krew z nosa,ale powoli dojdziemy i do tego:)) Czy ktoras probowala pieluch babydream z rosmana?dzis weszlam i kupilam je,bo huggisy osatnio nas podrazniaja i odparzaja,myslalam,ze taka paczka mi sie trafila,ale kupilam nastepne i to samo,sudokrem nie daje rady,ratujemy dupke zasypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florianko,a jak wyglada przykladowy jadlospis igorka?jak z tymi kaszkami?moja mala wypiela mi sie dupka na kleik kukurydziany i nie wiem czy mi tknie go jeszcze jak jej podam go jak kaszke,a no i dajesz z butli kaszke czy lyzeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MOJEJ TEZ JUŻ PO TROCHU DAJE WSZYSTKO I NIC JEJ NIE JEST ODPUKAC:0 DWA RAZY JADŁA JUZ D=NAWEY BUDYŃ I NIC. DESERKI SĄ JUŻ NA PORZADKU DZIENNYM. KASZKE TEŻ JEJ DAJE, ALBO DOSYPUJE DO MLEKA ALBO ROBIE PAPKE I KARMIE ŁYZECZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu Igor pije mleko modyfikowane 5 razy dziennie (czasami 4 jak zje kaszkę na drugie śniadanie), o 15 zjada obiadek (sama gotuje albo słoiczek) a na podwieczorek dostaje deserek albo sok przecierowy. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać. W środę idziemy na szczepienia więc dowiem się jak powinno wyglądać menu 5 miesięczniaka. A za miesiąc Młody przechodzi na mleko następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszkę daję mu łyżeczką. Na noc dosypuję mu do mleka jedną miarkę kaszki ryżowej z malinami lub z bananami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie wyglada to tak,ze rano 6-7 150 ml mleka z miarka kleiku,za 4 godziny znowu mleko,wtedy okolo 14 obiadek,okolo 100 ml,po drzemce,ok15-16 owocki,o 19 mleko,do tej pory pila 150 ml na noc,ale teraz to i 200 wychyli..... Teraz juz zadnych nowosci nie wprowadze,wiec zastanawiam sie nad przejsciem z mleka bebiko na rosmanowskie,bo wieleeeeeeee dobrych opinii o nim czytalam,no i cena tez super. AAAA,te pieluszki babydream sa bardzo mieciutkie,jak pampersy biale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka66
HEJKA! TO ZNOWU JA ZE ZŁYM HUMOREM:( PACZKA JEST EYSŁANA Z BIAŁEGO STOKU KOLPORTEREM DO WROCŁAWIACBO TAM SIĘ DODZWONIŁAM A DO WROCŁAWIA NIE MA SZANS ZEBY ODEBRALI. DZWONIE OD WCXZORAJ. PIERDOLONA FIRMA;(:(;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! na szczęście mój mąż już jest zdrowy :) bierze jeszcze antybiotyki ale jutro już wraca do pracy więc będziemy znowu same urzędować w domu.. aczkolwiek taki chory to też nic mi nie pomagał bo bał się żeby małej nie zarazić. Na szczęście nic nie złapałyśmy od niego. W piątek zaliczyłyśmy kolejne szczepienie na pneumokoki i mała zniosła je bardzo dobrze, nawet nie płakała zabardzo :) Małgosica świetna ta Twoja huśtawka :) też bym chciała taką ale niestety nie miałabym miejsca żeby ją postawić :( Ania, my też podobnie usypiamy małą, pierwsze jest kąpiel, potem jedzenie i do łóżeczka, czasem zaśnie od razu a czasem się wybudza wtedy zwykle daję jej rękę potrzymam chwilę za łapkę, pogłaszczę po główce i zwykle usypia. Najgorzej jest jak trzeba ją wziąć na ręce do odbicia, wtedy całkiem się wybudza i jest po spaniu. Wtedy biorę ją, siadam na fotelu przed tv, kładę sobie na kolana (dziecko tyłem do tv żeby nie patrzyła w ekran) i ona tak sobie leży, czasem coś pogada a czasem tylko się patrzy na kwiatka.. jak widzę że już prawie śpi to ją odkładam do łóżeczka i zwykle już zasypia. Żabcia, ja pieluchy babydream używałam i są spoko, mięciutkie i fajnie chłoną jednak mam do nich zastrzeżenie.. czasem mi się podwijały takie paski z tyłu i przyklejał się małej klej do pupy.. nie było to fajne dlatego zaprzestałam używania tych pieluszek, poza tym dada z biedronki są tańsze i nic się nie przykleja :) Co do mleka to nie wiem :) Julia współczuję nerwów z tym kurierem.. mam nadzieję, że jednak dojdzie. Florianko, mój mąż to też taki kujon :) jak Magda się urodziła to obronił magistra na 5 (to już jego drugi mgr) i już mi tu truje że chciałby jeszcze na jakieś studia iść.. Byłam dziś pierwszy raz na aerobiku dla niemowlaczków :) i powiem wam, że było super.. bolą mnie ręce i nogi, chyba jutro będe miała zakwasy :) i mała też jest wygimnastykowana i wymasowana :) instruktorka pokazała nam różne ćwiczenia jakie mamy robić w domu, na bioderka, na kręgosłupek itp. fajne też ćwiczenia b yły na piłce więc będziemy ćwiczyć w domu :) potem był masaż i parę technik jak masować brzuszek maluszkom. Było naprawdę super i jeśli tylko macie taką możliwość w swoich miastach to bardzo wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis podlalm pierwsze danie z lyzeczki..ale sie umazala..czesc zjadla a czesc na sliniaku zostalo. Ale fajna zabawa..jutro powtorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO TEJ 18.00 ZASNEŁA JUŻ NA NOC JEDNAK:) OBUDZIŁA SIĘ OK. 2.00 NA MLECIO I SPAŁA DO RANA::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś młoda dała mi popalić w nocy, wieczorem zasnęła bardzo ładnie, po kąpieli cycuś i hops do łóżeczka, obudziła się o 1 na jedzonko i potem o 3 i o 5 a o 7 rano już była obudzona i gotowa do zabaw.. więc mąż się nią trochę zajął a ja dosypiałam ale o 8 znowu cyc.. straszna z niej dziś głodomorra.. Małgosico mam pytanie do Ciebie, bo Ty dalej karmisz piersią ale dajesz na noc butlę, powiedz mi nie masz wtedy w nocy za dużo pokarmu? bo ja czasem mam tak, że jak mała prześpi jedno karmienie np. to o 1 to potem mam tak dużo pokarmu że mnie zalewa a cycki chcą wybuchnąć z nadmiaru.. chętnie też dałabym jej butlę na noc chociaż ale boję się że zrobi mi się jakiś zastój albo coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko chyba możemy sobie rękę podać z tym nocnym wstawaniem :) ja po takiej nocy rano jestem nieprzytomna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka882
hej dziewczynki wiem ze zadko pisze ale mimo ze mala to aniolek to nie mam czasu. ale czytam was na bierząco mi tez strasznie wlosy wypadaja garsciami je wyciągam. teraz na dodoatek musze z małą ćwiczyć bo ma wzmozone napięcie mięsniowe. ale jakos nam dobrze idzie. kurde nie wyobrazam sobie zebym miala wstawac w nocy wspołczuje kochane. Emilka jak o 19 nieraz 20 pojdzie spac to wstaje dopiero o 8 rano. i mam nadzieje ze jej sie juz nie przestawi. ja tez malej juz dania ze słoiczka i kaszki te od 4 miesiąca. pozdrawiam wszystkie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj z Igorem na szczepieniach. Mały waży 8510g i jest duży jak na 5 miesięcy, ale pani doktor powiedziała, że jak zacznie raczkować to nie będzie już taki okrągły. Ma zjadać 4 razy dziennie mleko, zupkę i kaszkę a do picia soczki przecierowe. Kolejne szczepienie w lutym, ale tylko wzw b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florianko to igorek ladnie wazy nawet nie widac ze byl wczesniakiem. moja mala to taka chudziutka ma 16 tygoni i wazy 5500 ale za to jest bardzo dluga bo az 69cm. po tacie poszla dluga i szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody rozwija się prawidłowo i wcale nie wygląda na wcześniaka. Jak go sadzam na kanapie to siedzi i już się nie przechyla a jak położę na brzuchu to próbuje pełzać. Trochę się bałam, że jako wcześniak to będzie wolniej się rozwijał, ale jest dobrze. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super igorek jest śliczniutki. ale te maluszki nam szybko rosną jeszcze nie dawno czekalismy która pierwsza urodzi a juz takie duze te szkraby. nim sie obejrzymy a zaczna chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko Igor bardzo dobrze znosi szczepienia.Nigdy nie gorączkował ani nie wymiotował i na nóżkach też nie ma śladu po wkłuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Emilka jest śliczniutka i taka szczuplutka. Wysoka dziewczyna z niej będzie. Super! Igor mierzy 70cm, ale z tą jego wagą to wygląda jak ludzik michelin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×