Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

KASIENKO TYM ŻE JEST SZCZUPŁA TO SIE NIEZAMARTWIAJ. POMYŚL JAKA ZA TO LASKA BĘDZIE. FAJOWSKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIENKO U MNIE TEZ MĄŻ JAK WRACA TO MAŁĄ OD RAZU W RAMIONA. W SUMIE TO MU SIE NIEDZIWIE PO TYLU DNIACH ROZŁAKI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda i dluga bedzie. no ale najwazniejsze ze zdrowa. juz nie moge sie doczekac kiedy zacznie chodzic i mowic. mam nadzieje ze piersze slowo to bedzie mama hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE Z TYCH NUDÓW WESZŁĄBYM NAJCH ETNIEJ NA STRYCH PO CHOINKE I ZACZEŁABYM JĄ UBIERAC. WIEM, WIEM ZA SZYBKO. TAK WŁAŚCIWIE TO WOLAŁABYM ŻYWĄ ALE U NAS W DOMU JEST NA NIĄ ZA GORACO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE, NAJWAŻNIEJSZE ŻE ZDROWE SĄ. JAK PATRZE NA TE NIEKTÓRE BIEDNE DZIECIACZKI Z ROŻNYMI UPOŚLEDZENIAMI TO AŻ SIE SERCE KRAJE. SAMA MAM W RODZINIE CHŁOPCA Z PORAŻENIEM I WIEM CO TA MATKA PRZECHODZI;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to,ze to srodkowe,robilam ja,prosilam corke,usmiechnij sie,rozbawialam,ona nic,walnela taka mine jak widac,a to nastepne robil moj maz pare minut wczesniej....do niego to na zawolanie sie chichra,a w wannie to juz w ogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie iem jak bym se porodzila z takim dzieicątkiem. moja piersza córeczka byla chra bardzo jak by przezyla by musiala jesc przez rurke i na ozku cale zycie jezdzic. biedne maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu a yobraz sobie ze moja tez do mnie jak jej robie zdjecie sie nie smieje a do tatusia to pelna buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam sloiczkowo od marchewki z ziemniaczkami, i dzis banan. Dalej polowe polyka i polowe na brodzie. a u mnie schemat dnia wyglada tak: 7-8 pobudka+cyc,11-cyc,13-sloiczek,16-17-mleko moje odciagniete z wieczora(bo cycya juz nie chce-bunt!) ok 20 kaszka180ml.Potem to juz roznie czasem sie obudzi 2 czasem 3x na cyca w nocy.Wazy 6,5kg.. Dalej ma katerek w nocy.Dzis jej posmarowalam mascia majerankowa pod noskiem..zobaczymy czy bedzie lepiej jej sie oddychac. tez wkleilam nowe zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko... przykro mi bardzo, naprawdę..... ale Emilka jest przepiękna, zresztą jak wszystkie dzieciaczki z forum , normalnie zjeśc albo zacałować, zreszta z Katią tez tak mam, caluję przez caly czas, aż sie boję, że niedlugo zacznie się buntować, hihi....ale uwielbiam tego mojego slodziaka, choć przyznaje, że mam czasem slabsze chwile, wczoraj nie miałam w ogóle nerwów i az przez chwilę zaczęlam sie wkurzać na małą jak 15sty raz wypluła smoka i płakala bo go chciala, ale potem miałam potworne wyrzuty sumienia.Zazdroszczę tym , które moga na chwile zostawić dziecko z mama lub teściową i oderwac się choć na godzinę ... bo choc kocham moje dziecko nad życie fajnie byloby się czasem oderwać. Hmmm... dzieki kochane za odpowiedzi dotyczące jedzonka... jak myslicie od kiedy moge coś podać, katia jutro będzie miała 3mis. i 1 tydzien??? Julciu... Ty masz takie schizy z wiaterkiem jak moja mama, ;-) a ja uwielbiam jak tak wieje, a ja jestem wdomku, usypia mnie ten szum. Cieszę sie, zę juz lepiej u Ciebie :-) U mnie ze zdjęciami to samo, powaga totalna, a poza aparatem usmiech, cwaniara mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej malej cos sie dzisiaj przestawilo chyba za bardzo ja wczoraj pochwalila i wstała o 6 rano juz na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) ZAŻADAŁAM DZIS OD SPRZEDAWCY ZWROYU GOTÓWKI. ZOBACZYME CO MI ODPISZE. NIE PODARUJE TYCH PIENIĘDZY. MOJA KAROLCIA JAK ZASNEŁA WCZORAJ OK. 19.00 TO NA MLECIO OBUDZIŁA SIE OK. 12..0 A POTEM SPAŁA DO RANA:) TERAZ POKAZUJE TROCHE NERWY BO NAJLEPIEJ JAK BYM NOSIŁA JĄ PO DOMU. MĄŻ JUŻ W KRAJU OK, 17 MA BYĆ W DOMU:) DZIŚ ZNÓW NAS ZASYPAŁO I MÓSIAŁAM ODGARNĄĆ PRZED DOMEM. a wy co kupujecie swoim pociechom pod choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla mojej jeszcze nie tylko dla starszej pamiętnik poduszka z mp3 tez kurierem i doszedł. małej kupie chyba coś w mieście bo teraz to mam stracha na allegro. twój prezent suuupcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNOWU DZWONIŁAM DO ODDZIAŁU. TWIERDZĄ ZEKURIER POWIADOMIŁ ICH O MOJEJ NIEOBECNOSCI. ŚMIECHU WARTE. JESTEM TAK BOJOWO NASTAWIONA ŻE JA SIE ZJAWI O ILE WOGÓLE TAKA SYTUACJA BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE TO ZRÓWNAM GO Z ZIEMIA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki:) Podaję wam linka do strony z przepisami dla Maluchów: http://przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm Tyle naskrobałyście, że mam zaległości w czytaniu. Kupiliśmy sobie nowy samochód pod choinkę, rodzinne kombi. Do tej pory mieliśmy sedana i czasami ciasno było. Pies nie miał gdzie jeździć. Julcia powodzenie w walce z firmą kurierską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to walcze dzis ze sklepem rtv. Zamowilismy TV 30 listopada.Mial byc na dniach a juz prawie 2 tydzien bedzie.Ciagle nas wzodzili ze jest dostawa nastepnego dnia. Okazalo sie dzis ze to nie ten model byl na promocji tylko o wiele gorszy i teraz z telewizora nici-bo my nie chcemy za te pieniadze tego gorszego. A najgorsze jest to ze ja wogole nie mam tv w domu bo stary sprzedalismy..ja zwariuje. :( Do tego podsawa lozka nam skrzypi. Byl facet sprawdzic,bo lozko jeszcze na gwarancji i tez czekamy niewaiadomo jeszcze ile. A mnie wkurza te skrzypanie-bo w nocy mala budzi..i wez sie tu umawiaj z ludzmi-powiedza ze zadzwonia..yhy..niedoczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIENKO WIDZE ZE TY TEZ MASZ PRZEBOJE:( TERAZ TO NAJLEPSZE JEST TO ŻE STRACIŁAM TEZ KONTAKT ZE SPRZEDAWCA:( LUDZIE SĄ BEZCZELNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODZWONIŁAM SIE DO DZIAŁU REKLAMACJI I TAM OTRZYMAŁAM NUMNER TO MOJEGO KURIERA KTORY NIESTETY NIE ODBIERA ALE NAGRAŁAM MU SIE I ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem totalnie załamana :( Kuba wczoraj płakał nam cały wieczór i pół nocy, to było straszne bo to nie był płacz tylko właściwie jeden wielki wrzask, a momentami pisk...Tak mi go było żal.Wiedziałam,że coś musi go baardzo bolec :( Juz myslałąm,czy nie jechac na pogotowie :( Dzis z rana do lekarza i niestety,ale lekarz potwierdził moje obawy,ze to brzuszek- chyba skaza białkowa. Kilka dni temu dostał Nan HA kilka razy i to on uaktywnił alergię :( Lekarz zabronił mi podawania mleka modyfikowanego, kazał wyłącznie karmic piersią. Dopiero za tydz. dwa-podac jabłuszko. Na dodatek starsz córka była dziś u dermatologa i ten zdiagnozował lekką odmiane rybiej łuski :( Ale wszystko się chrzani......Mam doła :( Zabciu jestem w szoku kiedy czytam menu twojej agatki, ale skoro jej nie szkodzi, a sluzy to tylko się cieszyc. :) Małgosico nie jesteś jedyna, ja tez karmię narazie wyłącznie cycem i nie rozszerzyłąm diety, ale w przyszłym tyg. spróbuje podawac jabłka i marchewkę. Musze go przyzwyczajac do innego jedzenia bo trzeba myślec o powrocie do pracy.... Bu..... Aha, mnie też włosy wylatują tak,ze są dosłownie wszędzie!!! My od urodzenia nie mieliśmy wolnego wieczoru, bo nasz synus chodzi spac dopiero ok. 23 i później :( :( Niestety. Nawet jesli zasnie wczesniej, to po pol godz. sie budzi i tak zawsze, dopiero ok. pólnocy zasypia twardo na dłuzej. CZuję się mega zmęczona i zdołowana> mam wrazenie,z ewszystko jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu wspolczuje ci bardzo. my miesilismy jedna noc tylko tak ze mala wyla niebo glosy. i tez chcialam na pogotoie jechac . ale na szczęście tylko raz to sie zdażyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wspólczuje. wy macie takie problemy z dziecmi a ja was zanudzam kurierem. pokłóciłam się z mężem bo jego szefowa wymyśliła sobie że w drugi dzien swiąt robi dla pracowników kulig i ognisko, a ja kurwa to co w domu mam sama siedziedz? jestem wsciekła na cały śwwiat. pozatym bezczelny kurier kazał mi odebrac paczke we firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurwiłam!!!!Sorki za przeklenstwo ale musze! Kupilam mlodej na allegro mate,uzywana w swietnym stanie,zerknijcie sobie http://allegro.pl/item1337155937.html.Mata wczoraj przyszla i okazuje sie z nie ma jednego koleczka od zawiesznia zabawek,mysle oki,to pierdola,wzielam mlodej grzechotke i koleczko juz jest.Dzis wystawilam sprzedajacemu komentarz,neutralny za brak kolka,ze ogolnie towar super,szybko itd,jednak neutral za brak info na aukcji na temat niekompletnosci a na fotce nie bylo tego widac.Dzis mi zadzwonila kobieta i z pyskiem o co chodzi,ze mata niekompletna,ze mowie jej,a ta z ryjem ze brednie wypisuje itp,dlugo sie nie namyslalam,powiedzialam zeby mi przestala wydzwaniac o tej porze,bylo okolo 20,akurat mloda mialam na pralce do ubierania po kapaniu i zaczynala zniecierpliwiona poplakiwac i odlozylam sluchawke. Najgorsze jest to,ze nie moge3 cofnac tego komentarza i walnac negatywa,bo chamstwo az sie patrzy,dostaliby go za pysk!!! No i mi popsuli swoim komentarzem renome....ale coz wszedzie jakies trole sie znajda:))))hihihi Moja agata od kilku dni prawie w dzien nie spi,wszystko doslownie bierze do raczek,hitem jest lusterko i komorka!!!wscieku macicy z radosci dostaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze dzisiaj pustki a ja padam z nóg bo Emika caly dzien placze i trzeba z nia chodzic to jest spokuj. normalnie z mojego aniolka wychodzi diabelek.wspólczuje mama ktore maja tak caly czas bo dla mnie to nowa sytucja i cieżko mi sie w niej odnależć ale cóz popłkać teztroche musi. i na dodoatek tez nie chce spac w dzien od wczoraj. padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu... nawet jeśli nie możesz cofnąc komentarza, to chyba możesz odpisać na ich komentarz, widzialam, że niektorzy sprzedawcy odpowiadają na ich zdaniem krzywdzące komentarze, jak Cię ktoś oczernia to powinnas móc sie bronic, prawda??? A propos maty tez się wkurzylam, bo kupiłam za 89 euro, a później zauważyłam w gazetce innego sklepu identyczną za 69 euro, a ta sama w Polsce na allegro za 185 zl!!!!!!!!!!!!!! Cholera .... zlodziejstwo , że aż poczerwienialam ze zlości jak to zobaczylam. Kasienka... heh... sprawiedliwośc musi być ;-) żebyś wiedziała, że dzieciątko masz ;-) a tak serio to może to tylko chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka-dasz rade,moze na mala tez wplywa pogoda...tak jak na moja:)a moze jakis skok sie szykuje:) moni-moge sie bronic,moge,ale poczekam do jutra bo im maila poslalam,wiec zobacze,czy zjada z tonu itd. swoja droga,to jak idzie waszym maluszkom obracanie sie na brzucho?moja cos tam probuje,ale jak krew z nosa jej to idzie. A dzis nas zaskoczyla podczas kapieli!!!jak rybka zaczela sie pluskac,nogami kopac,jakby plywac chciala:))zmienia sie dziecko,zmienia:)musze fotki tez wrzucic z tela i aparatu,bo sa bezcenne:)) a,no i przyszedl czas buntu na zupki....od 3 dni nie potrafi ich jesc,pluje,zupka laduje w nosie,oku,na ubranku....jak to ladnie wyglada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×