Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porównanie zróbmy sobie

Ile placicie za przedszkole/ żłobek/ klub malucha

Polecane posty

Kielce, przedszkole państwowe. 8:30 - 15:30 koszt z wyżywieniem 170zł. Śniadanie, obiad, podwieczorek. Komitet rodzicielski 70zł/rok Ubezpieczenie ok 40zł/rok Wyjścia do teatru, wycieczki itp. płatne dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa żłobek państwowy czynny 6.30-17.30, cena 9 zł dziennie, około 200 zł miesięcznie + rada rodziców 25 miesięcznie -śniadanie -drugie śniadanie -obiad (dwa dania) -podwieczorek 2x w tygodniu rytmika raz w miesiącu teatrzyk (w grudniu dwie imprezy) różne zajęcia plastyczne ang dodatkowo płatny 580 zł za rok szkolny, zajęcia raz w tygodniu co miesiąc trzeba przynieść: rolke ręcznika papierowego pudeło chusteczek paczke mokrych chustek pieluszki i krem do pupy wg potrzeb pościel, piżamke i ręczniczek dają rodzicom do prania co dwa tygodnie jak jest potrzeba to spotkania z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klubik malucha czynny 6-19 500zł miesiecznie. W tym jest wyzywienie. Miala byc kamera i angielski, ale nadal brak , dziecko wychodzi glodne i w domu nadrabia..... ehhhh nic tanszego u nas nie ma :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearlinee
warszawa, przedszkole językowe montessori, koszt 1200 zł plus 11 zł za każdy dzień pobytu za wyżywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedszkole z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci --koszt 130zł z obiadami , od 7 - 16 , opłaty dodatkowe ---rytmika-10zł/m-ac, angielski-24zł/m-ac, 6zł/komitet, bezpłatnie logopeda i psycholog, napoje i owoce+od czasu do czasu słodycze. nie trzeba nosić kredek, kartek, papieru i innych rzeczy---wszystko jest. jak na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeykrk
witam , mój Maciuś chodzi do lenkowa ( www.lenkowo.pl ) jak już wcześniej gdzieś tu pisałem jest dość drogie ale wiem za co płacę - komfort, edukacja, angielski x7 basen, kuchnia itd coś takiego tylko u nich w tej części Krakowa. Kraków jest drogi ale uważam że za tyle zajęć i kompleksowe zajęcie się moim synem 1200 miesięcznie to nie wygórowana kwota a od września 2011 roku do szkoły http://vcps.pl kontynuującej program z lenkowo.pl Pozdrawiam serdecznie, i polecam - co tanie co drogie a co na pierwszy rzut oka drogie, w praniu okazuje się świetną inwestycją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona :)
Koszty żłobka uzależnione są od miasta oraz godzin jakie dziecko przebywa w placówce. Wszystkim mamom maluszków z Warszawy i okolic szczerze polecam żłobek Dolina Elfów ( http://dolinaelfow.pl/) Bogata oferta edukacyjna, zjaęcia plastyczne, język angielski, elementy ćwiczenia ruchu według Weroniki Sherborne to tylko niektóre z atutów żłobka. Wszystkim mamom, które obawiają się zostawiać maluszki pod opieką ( bądź co bądź obcych) polecam ofertę doliny elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuśka
Z tego co zapoznałam się z oferta Doliny Elfów nie są drodzy jak na prywatną placówkę. myślę że poślę tam córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, żłobek prywatny. 390 zł/ miesiąc (do 10 godzin) + catering (10 zł/ dzień). Resztę dopłaca urząd miasta :D I żeby nie było: super opieka, dziecko kocha tam chodzić, jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa prywatny 800 zl plus jedzenie 8 zl za dzien ale od wrzesnia zmiana na lepsza placowke (juz 'przedszkole' ) i bedzie 1300 zl juz z wyzywieniem, zajecia dodatkowe jakos 150 zl na miesiac masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z krakowa
Krakow Przedszkole prywatne. wpisowe 300pln czesne 440 plus wyzywienie dzienne 10,50pln. czyli miesiecznie okolo 650pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubesława
Mój synek chodzi do żłobka państwowego (Poznań). Płacimy średnio 350 złotych za za miesiąc. Oczywiście dostanie się tam graniczyło z cudem... W tę sumę wliczony jest już koszt wyżywienia. Bardzo sobie chwalę ten żłobek. Opiekunki są sympatyczne i bardzo lubiane przez dzieci, zajęcia (w sensie: zabawy :) ) też mają bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bail
za żłobek płace co miesiąc 215zl+4zlwyżywienie na dzień jesli dziecko jest chore 14 dni czesne zmniejsza się o 50% złobek państwowy najdrożej zapłąciłam 300zł cały miesiąc plus wyżywienie więc malutko:) jestem bardzo zadowolona moje dziecko również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botswan
Warszawa, przedszkole prywatne Mały Podróżnik, 1300 miesięcznie. Angielski i włoski (native speakers). Bardzo dużo zajęć dodatkowych (dopłata): http://www.malypodroznik.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botswan
Warszawa, przedszkole prywatne Mały Podróżnik, 1300 miesięcznie. Angielski i włoski (native speakers). Bardzo dużo zajęć dodatkowych (dopłata): http://www.malypodroznik.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klub Malucha Bambii, do którego uczęszcza i moje dziecko. Co proponują? Miesięczny koszt to 1200zł opieki stałej (jak na Warszawę to MAŁO!) plus 100zł wyżywienie- 6 posiłków (jedzonko można również przynosić we własnym zakresie - do wyboru dla rodziców). W ramach miesięcznych opłat dzieci mają zapewnioną całodzienną opiekę w godzinach 7.00-19.00, w piątek do 18.00 oraz codzienne zajęcia edukacyjne, oraz 2 x w tyg. język angielski, 2 x w tyg. rytmikę, teatrzyki, zajęcia z gliny i inne atrakcje, wymyślane na bieżąco :P Co ważne, mogłam na początku przejść z dzieckiem adaptację - siedziałam w Klubie z małą i patrzyłam, jak się bawią dzieciaki, jak wyglądają zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 150 "abonament":p znaczy się stała opłata plus 5,50 za dzień wyżywienia (dwa śniadania plus dwudaniowy obiad). DOdatkowo (nieobowiązkowo) po 25 zł za naukę tańca towarzyskiego i język angielski. No i od września będzie to średnio razy 2 (syn dołącza do siory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkiem rozsadne ceny sa tez w klubie malucha http://gwiazdolandia.pl/ , polecam, czesto tam zostawiam córę jak musze cos załatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę ok 30 zł za obiady.. Mały chodzi do 3-latków na 4-5 godz.dziennie. Mają angielski,zajęcia taneczne, gimnastykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenkowo pod krakowem, za drogie jak jak oferte, kiepski angielski, czesne drogie a i tak malo placa nayczycielom przez co najlepsi nauczyciele odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty zyjesz dzieckiem uczysz je by nue byc soba nie miec hobby jak ty 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potwierdzam co do http://gwiazdolandia.pl/ - ceny naprawde przystępne bardzo jak na przedskzole niepubliczne. A ze mamy do niego od domu żabi skok to czesto korzystamy z męzem, kiedy dziadkowie nie mogą zostać z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula0912
Witam wszystkie Mamy Czy może któraś z Was polecić przedszkole w Sosnowcu? Najbliżej mojego miejsca zamieszkania znajduje się ta placówka http://wesole-przedszkole.edu.pl/ , jakieś opinie na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę za przedszkole Pod Dębusiem Olbrzymkie. 120 zł. czesne za 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żłobek państwowy Białystok Opłata stała 200zl Dzienna stawka zywieniowa 6zl (czyli na mc wychodzi 132zl, w tym 4 posilki: śniadanie, II śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek) Dodatkowo opłaty(za caly rok): Pzu 40zl Higieniczne 70zl Plastyczne 70zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
750 za Akademię Słoneczny Kąt w Krakowie, ale niestety w Krakowie takie ceny. Mogę wręcz powiedzieć, że to niewysoka cena jak na to co żłobek oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×