Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość rosannes tears

Pochówek na Wawelu to skandal. Niech ten temat będzie sygnałem, że nie wszyscy się zgadzają. I Wy miejcie wpływ na losy kraju! Wy miejcie udział w tym wydarzeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
protestuję zbojkotuję wybory zbojkotuję żałobę narodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki skandal
Nikt tego nie przeczyta, ale się wpisuję bo chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimli
Wawel dla prezydenta!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_ja
Nie protestuję! Zgadzam się w pełni na pochówek na Wawelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Protestuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrywam z kontekstu
a czemu protestujesz, bo co? ja uwazam ,ze nalezy mu sie. cos jednak dla kraju zrobil, umarl tragicznie bedac na sluzbie panstwa a nie na emeryturze w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Nie można pochować prezydenta tylko dlatego, że zginął w katastrofie. Wawel to miejsce historyczne dla wybitnych ludzi. Powiedzcie mi czym niby się wyróżnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
pochowajmy tam wszystkich z tego samolotu ponieważ to bohaterowie , taka wypowiedz to zero szacunku do Polskiej Historii , równanie zwykłych ludzi z królami , ale żeby ktoś to powiedział oficjalnie przed kamerami lub do rozgłośni radiowej musi mieć (jaja) , a nie czysty populizm . Jak można równać człowieka któremu prawie oficjalnie rozkazywał brat :)) , który oficjalnie obrażał gorszych od siebie "spie.. dziadu " , ośmieszał Polskę na arenie międzynarodowej wizyta w USA , nie mówiąc już o słynnym Hymnie "z ziemi Włoskiej " przykro się robi jak jest informacja o WAWELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestuj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Polske
Jestem za tym, aby Para Prezydencka byla pochowana na Wawelu. W pelni na to zasluzyli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Popieram!!! Przez to Wawel straci swoje znaczenie, bo ot okaże się, że nagle każdy może być tam pochowany, biedni królowie chyba się w grobach z wrażenia poprzewracaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alee bekka
zróbmy referendum panstwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
nie wiem czym sie trzeba przysluzyc Polsce, zeby pochowanym byc obok kroli dla mnie to jest nonsens i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory bejbe ale
18:45 [zgłoś do usunięcia] kocham Polske Jestem za tym, aby Para Prezydencka byla pochowana na Wawelu. W pelni na to zasluzyli!!! Czym sobie zasłużyli? Oni nic takiego nie zrobili! Wawel jest dla osób wybitnych jak Piłsudski czy Poniatowski albo Słowacki tudzież Kościuszko. A Kaczyński to zwykły prezydent był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Wg mnie nie należy. Więc dlaczego Narutowicz nie został tam pochowany? Czy katastrofa upoważnia do pochowania na Wawelu? Śmierć zawsze jest śmiercią. Tzn., że wybitna jednostka która umrze np. śmiercią naturalną nie ma prawa być pochowana na Wawelu? Powiedz czym się wyróżnił na tle innych? Jakie miał wybitne osiągnięcia? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrywam z kontekstu
widac ze nie wiesz o wszystkich zaslugach :P dzialaniach poza kamerami... chociazby w fundacji a kogo i wielu innych. poza tym zginal bedac na sluzbie. mysle ,ze zaden z krolow sie nie obrazi :P najlepiej niech zrobia nowe powazki dla ofiar tej katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
poziomka- Ważne, bo Wawel to miejsce historyczne! I co, nie umiecie powiedzieć czym się takim wyróżnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Zresztą, nie wiadomo jeszcze kto postanowił podjąć ryzyka lądowania w tej mgle, a jeśli to właśnie prezydent? Kiedyś już pewnien pilot został przez niego zbesztany, wyzwany od tchórzy, gdy odmówił lądowania, więc kto wie jak było teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal nie skandal
zaślepieni na pewno są - po 1 rodzinę powinno się mieć blisko - grób rodziców - brata tragicznie zmarłych chce się czesto odwiedzac - wiem po sobie a córka jest nad morzem a brat w Wawie - więc? ....po drugie chyba każdy chciałby byc pochowany tam gdzie żył a nie na drugim końcu kraju! ...po 3 dlaczego akurat Wawel - bo królowie? tam rządzili i mieszkali przez wieki więc to naturalne - a zasłużeni zawsze byli chowani na Powąskach na których w dodatku Kaczyńscy mają grobowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
działanie w fundacji? No ludzie, nie rozśmieszajcie mnie! To może pochowacie na Wawelu Jurka Owsiaka?! Wielu innych działaniach powiadasz... Jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
szkoda,że Dziwisz nie widzi głodnych dzieci, ludzi bez pracy!!!! a na duperele, fety pogrzeby kasa idzie w miliony!!! i kto tu pier...o miłości bliżniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Rachael- też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowujecie się jakbyście co najmniej byli z rodziny i co weekend chcieli latać na cmentarz-nie macie nic w tej kwestii do gadania,wedle mnie niech pochowają ich tam gdzie uważają-państwu Kaczyńskim i tak już jest obojętne gdzie spoczną-najważniejsze że razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość despotka
ja bym ich pochowala na Powazkach... ale wasz protest nic nie da. macie najmniej do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Powiedz czym się wyróżnił na tle innych? Jakie miał wybitne osiągnięcia? Hm? A to że był prezydentem III RP, że działał w Solidarności, że założył wraz z bratem PiS, że miał w odróżnieniu od innych prezydentów tytuł profesora i odpowiednie ku rządzeniu kompetencje nic nie znaczy? Czy ty zrobiłas/łeś więcej? Moim zdaniem rodzina w obliczu takiej tragedii ma prawo zadecydować o pochowaniu swojego bliskiego na Wawelu, tym bardziej że nie był on zwykłym obywatelem, jego prezydentura zapiszę się na kartach historii Polski, nasze wnbuki będą się o nim uczyć z podręczników. Miejmy odrobinę godności i przestańmy jątrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×