Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość luuupa
Dla mnie cała kadencja Kaczynskiego była jakąś dyktaturą, ciagle sie tak czułam, że nie mam prawa głosu wobec głupot, jakie nasz prezydent wyczyniał. Jakaś wielka niemoc. Wawel nie dla niego - to jakiś żart chyba? Nie da sie wybielić jego osoby. Śmierć - jakakolwiek - nie może sprawić, że byliśmy lepsi, mądrzejsi czy godniejsi niż było w rzeczywistości. To absurd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Co do Waelu to ja wlasnie tez osobiscie uwazam ze Warszawa bylaby lepsza(byl tam prezydentem miasta) ale szanuje deyzje i nie planuje pisac listow do Dziwisza jak co niektorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
czy to takie wazne gdzie zostanie pochowany, jak mozna sie klocic o to?? Uwazam, ze jego postawa wobec naszego kraju, ogromny patriotyzm jest wystarczajacym powodem, aby tak zostal pochowany, ale tak naprawde dla mnie moze byc pochowany na Wawelu lub w Warszawie. To bez znaczenia. Co to znaczy ze spoleczenstwo sie nie zgadza? zdania sa podzielone jak w kazdej innej sprawie. Skad wiecie ze ten pomysl wyszedl od pana Jaroslawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
...oj... trochę POKORY i mniej PYCHY Jarosławowi by się przydało,,, chce zbić kapitał polityczny na śmierci brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
"Dla mnie cała kadencja Kaczynskiego była jakąś dyktaturą, ciagle sie tak czułam, że nie mam prawa głosu wobec głupot" tak jasne dyktatura byla,hahah,,,i ty sie tak czulas? ile masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
sam dziwisz mówił,że to jarka wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja protesuje przeciwko temu
prostestowi:o uwazam, ze para prezydencka powinna zostac pochowana na Wawelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem na prawdę potrzebna jest wojna w tym kraju-nigdy nic nikomu nie pasowało i nie pasuje-może jakby wybuchła nauczyłoby to faktycznie ludzi jedności a nie tylko żerowaniu na nieszczęściu drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
kwiat śniegu- doskonała wypowiedź. poziomka- Ty kobieto jesteś tak zaślepiona, że nie czytasz już ze zrozumieniem. świat śmiał się nie tylko z aparycji pana prezydenta, ale z całego sposobu rządzenia i osobowości, postępowania. oczywiście, że media mają władzę. i to ogromną! ale słuchajcie, to sam człowiek ma na to ogromny wpływ. Jego postępowanie to nie przekłamania, ale fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
".oj... trochę POKORY i mniej PYCHY Jarosławowi by się przydało,,, chce zbić kapitał polityczny na śmierci brata." facet stracil brata blizniak(cale zycie obok) i ma ciezko chora matke w szpitalu ktora o tym nie wie,,,,poza tymi ludzmi nie ma nikogo bliskiego Zastanawiasz sie czasem nad tym co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
ja wiem,że jarek przysiągł bratu w Smoleńsku..że będzie kontynuował jego zamysły..ten wzrok!! i doprowadzi w swym uporze do zniszczenia kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
kurde, tak postawilam sie na miejscu Jarka i jakos wolałabym aby moja rodzina zostala pochowana w rodzinnym grobie, blisko reszty :O ale wiadomo na wawelu wiekszy prestiż nie :D jezu, jak mozna byc takimi ludzmi myslacymi tlyko politycznie i o korzysciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
trochę POKORY i mniej PYCHY Jarosławowi by się przydało,,, chce zbić kapitał polityczny na śmierci brata. Skąd wiesz co kieruje Jarkiem? Czy ty po śmierci brata który był najważniejsza dla ciebie osobą na świecie i najważniejszą osobą w państwie nie chciałabyś aby został pochowany z należytymi honorami? Nawet w złotej karafce na księżycu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
"świat śmiał się nie tylko z aparycji pana prezydenta, ale z całego sposobu rządzenia i osobowości, postępowania" Ty mi pokaz gdzie ten caly swiat sie smial? Najllepiej daj linka do jakiejs strony? gazety? Chyba ze masz na mysli to obrazanie niemieckiej gazety ktore bytlo ponizej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny temat
popieram bunt przeciwko pochowkowi na wawelu ale obawiam sie ze za wiele do gadania to nie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy sobie protestować, ale co to da? Oczywistym jest, że prezydent Kaczyński nie powinien zostać pochowany na Wawelu, ale to jest polityka i tutaj wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z nowu kłótnia. A wy sie dziwicie polityką... Czy to takie ważne gdzie będą pochowani? Weźdzcie sie ludzie wstrzymajcie z kłotniami przynajmniej w takim czasie jakim jest żałoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
Wlasnie widze, ze te 96 osob zginelo na prozno. Skad w Was tyle nienawisci?? Jeden z braci umarł, a wy opluwacie juz drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
nawet jesli chcialby go Jarek pochwoac na Wawelu to co z tego? Chce godnie uczcic brata Niby jakie korzysci polityczne mialby z pochowania brata akurat na Wawelu ? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
ten wzrok!! A jaki miałe mieć wzroki kiedy wiedział że za chwile zobaczy swojego najukochańszego brata w częsciach za przeproszeniem? Myślisz że zrobił to tak na trzeźwo? pewnie nafaszerowali go jakimiś prochami uspokajającymi żeby mógł to przeżyć. KURWA w jakim ja bezdusznym kraju żyję. Ludzie opamiętajcie się i módlcie żeby was nigdy taka tragedia nie spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuupa
Co tam Wawel - może jakieś wniebowstąpienie niech mu Kościół zafunduje. Nawet po śmierci, robi to z czym naród sie nie zgadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wawel
kojarzy ze smokiem wawelskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie smieszy traktowanie go jak bohatera!! bo co on takiego zrobil?? zginal w tragicznym wypadku! to wszystko!! zaraz beda mu dawac nazwy ulic i stawiac pomniki! za co?? za to ze ciagle byl na NIE?! wszystkie zmiany, uchwaly hamowal!! gdyby zmarl w domu za kilka, kilkanascie lat ludzie pamietali by go tylko jako kiepskiego prezydenta a teraz robia z niego bohatera!! bo tragicznie zginal... czemu odrazu innych z tego lotu nie pochowac na Wawelu?? bli tam rownie wybitni i moze bardziej zaluzeni niz on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
londyn1111 sytuacja rodzinna Jarosława K to jego prywatna sprawa a pochówek prezydenta Kaczyńskiego na Wawelu nie jest jego prywatną sprawą. Wawel to dziedzictwo narodowe a PiS chce zawłaszczyć ten symbol w imię dorażnych korzyści politycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first minuteee
Popieram, aż żal się robi, gdy człowiek czyta takie bezduszne wpisy:O Ludzie, opamiętajcie się! Zobaczcie, z jakim szacunkiem i podziwem wypowiadali się na temat Lecha przywódcy obcych państw. Jeden z nich powiedział, że to jeden z największych polskich bohaterów. Szkoda, że widzą to obcy, ale nie widzą tzw. polaczki. Wstyd i hańba:O Wstydzę się, że mieszkam w tym kraju, wśród takich ludzi i ograniczonych horyzontach. Jednakowoż widać, jakie żniwo swej działalności zbiera TVN i GAzeta Wyborcza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Tragedia jest bezsprzecznie tragedią. I o tym nawet nie trzeba dyskutować. Nikt kto czegoś takiego nie przeżył nie jest sobie w stanie tego wyobrazić. Jednak widać od razu, ze taka decyzja to po prostu jakiś przejaw megalomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
zero zrobił a teraz podano,że będą leżeć osobno! co za cyrk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
K***A w jakim ja kraju zyje żal mi jak cholera tych ludzi bo zgineli za głupote, bezmyślnośc i pyche Tusk był zaproszony na uczczenie tragedii katynskiej a Kaczynski nie wiec zabral ze sobą prawie 100os. delegacje :D ale pompa co. zabrał DOSŁOWNIE ze sobą. a teraz dostaje ordery EXTRA!! BEZSENSOWNA SMIERC ja bym nie wsiadła na pokład z człowiekiem, który pilotowi w Gruzji wymuszał lądowanie i nazywal go tchórzem, nie wiem dlaczego ludzie tak sie przepychali o te miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
tak PiS chce cos ugrac przez to oj ludzie,ludzie,zastanowcie sie co mowicie szacunku troche zakonczcie ten temat i przestancie sie pluc Pozegnajmy Pana Prezdyneta Godnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawel nie dla Kaczyńskiego
Umarł mój Prezydent, i wielka elita naszego Kraju, szanuje to i bardzo szanuję ale Nie był tak wybitny żeby spoczywać w grobowcu Królów, myslę że ta dezycja to wynik tego że Rodzina Pana Lecha często słyszała od Niego że chciałby byc tam pochowany, byc tak wielkim żeby zasłuzyć na pochówek na Wawelu... ta Tragedia jest wielka, zgineło tylu ludzi wybitnych..ale Wawel.....rodzina napeno wolałby mić bliżej grób, mysle że to była jego wybrzmiana myśl za życia której teraz rodzina Pana Prezydenta chce chce dac realizację, ale nie, nie powinien być chowany na Wawelu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×