Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

żal mi Was ludzie. Nasze państwo ma ważniejsze zmartwienia na głowie, a wy zajmujecie się tym, gdzie pochowają p.Kaczyńskiego. Nie Wasz interes to jest, martwcie sie gdzie wy będziecie leżeć.Marudzicie ciągle ze mu się nie należy, ze nic nie zrobił ale sami nie wiecie co pierdolicie. NIE ZROBIŁ DUŻO BO I ZROBIĆ NIE MÓGŁ. kiedy wy to wreszcie załapiecie?? Ale i tak nie siedział z założonymi rękami, robił co mógł. Teraz Wam wcisną każdą ciemnotę, on to blokował. Dla mnie może i leżeć na Wawelu. a ty autorze stwarzasz sztuczne problemy. lepiej jak tam tuska kiedyś pochowają, nie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
I znowu to samo stwierdzenie- to p. Kaczyńskiego chcą pochować na Wawelu, więc mowa tu wyłącznie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co, moze to wyjdzie na
dobre wiem, że protesty nic nie dadzą :O alo może przynajmniej część polaków zauważy że to wszystko już PRZESADA!!! te całe pośmiertne wybielanie! nazwy ulic! ordery kurde uśmiechu! :O i oczywiście żadnej winy polski w tym co sie stało! ja rozumiem że żal, ale oceniajmy obiektywnie i myslmy racjonalnie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
a byliście na Wawelu? wiecie jakie miejsce im przeznaczono? krypta Piłsudskiego - wiele lat nie wolno było o niej mówić, dopiero od 1989 r. i to boczne miejsce, gdzie dawniej nie wchodzono!!! Piłsudski też był niechciany w KRK jak kaczka!!! i co? wiele lat podreczniki o nim nie pisały mnie powalił dziwisz, tyle lat z papieżem i dał krechę!!1 historia mu tego nie wybaczy i uczelnie krakowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
gdyby nie pochówek na Wawelu za 50 lat o prezydencie Kaczyńskim wiedzieliby tylko bardzo nieliczni tak nieliczni jak ci co dzisiaj o prezydencie Narutowiczu wiedzą. Niestety przez pochówek na Wawelu będzie wiedzieć nieco więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
I znowu... Tak jak ktoś już powiedział, każda osoba pochowana na Wawelu ma wkład w historię Polski, jest wybitna! Skoro tak się oburzacie to odpowiedzcie mi w końcu na moje pytanie. Bo z takim bełkotem to proszę przed lustro. Skoro jesteście tacy przekonani, to powiedzcie w końcu czym się wyróżnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
przeznaczyli kryptę Piłsudskiego bo Jarosław tak sobie pewnie zażyczył. Prezydent Kaczyński był zafascynowany Piłsudskim tylko gdzież mu do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech........
ty sobie w kiblu zaprotestuj,oooo protestuje ,protestuje i do czego cie to doprowadz, czcze gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to się nie podoba... gdyby nie pochówek na Wawelu za 50 lat o prezydencie Kaczyńskim wiedzieliby tylko bardzo nieliczni tak nieliczni jak ci co dzisiaj o prezydencie Narutowiczu wiedzą. Niestety przez pochówek na Wawelu będzie wiedzieć nieco więcej osób. a tutaj to się mylisz i to bardzo dla pewnych środowisk Prezydent będzie znany przez pokolenia a jego tragiczna śmierć tylko to ugruntuje i to wcale nie są 'nieliczni'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem pewna, że to co tu piszemy wpłynie na ich decyzję. Proszę was! Uważam, że wawel to przesada ale niech robią co chcą, co mnie to obchodzi. Jak im ma to pomóc to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królikm
Może przestanę protestować jak ta tragedia przyczyni się do poprawy relacji polsko-rosyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Oczywiście, że siła przebicia jest mała. Ale zwróćcie proszę uwagę, że nadal NIKT nie odpowiedział na pytanie. Więc zobaczcie sami o czym to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Powiem wam czym sie wyroznil! Paradoklsanie dzieki niemu i dzieki jego uporowni zakonczonemu tragiczna smiercia caly swiat dowiedzial sie czym byl Katyn 70 lat temu....Sam bylem wiele razy pytany i NIKT nie wiedzial o tej zbrodni. Uszanujmy to ze jest to Wawel,niech chociaz to nas nei dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem soba a nie toba
Widocznie ojciec Rydzyk nie podał jeszcze odpowiedzi na to pytanie w swojej audycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
że ludzie sie z tym nei zgadzają i nic sobie z tego nie robią i nie zrobią. sam dziwisz, czy jakis tam inny duchowny powiedział aby "zaniechac kłótnie"... zaniechac bo i tak mają to w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
No ale tak samo się do rozgłoszenia informacji o Katyniu przyczynili się inni pasazerowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty niby chcesz tutaj przeczytać?cokolwiek ktoś napisze tobie mało?protestuj sobie w domu-ludzie jak chcecie swoimi wypocinami robić wstyd to u siebie w domu-mam nadzieję że nikt z poza kręgu kafe tego nie czyta bo pomyśli o ogóle że wszyscy są debilami a nie tylko nieliczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7768399,Maria_i_Lech_Kaczynscy_spoczna_na_Wawelu.html Chcą ich pochować razem a nie osobno. Nie jestem moherem, nie głosowałam na PiS, ale uważam że Kaczyński nie był zwykłym szarakiem który kiedy tylko dorwał się do koryta nachapał się kasiory i miał wszystko w dupie. Naszę dzieci będą się uczyć m.in. tego że to własnie Kaczyński podpisał traktat lizboński po długich pertraktacjach. Rozumiem że fakt spoczywanie prezydenckiej pary obok największych Polaków może być kontrowersyjny ale skoro rodzina się na to godzi, godzą sie władze Krakowa to dlaczego nie? Nie wszyscy spoczywający na Wawelu byli kryształowymi postaciami, wielbionymi przez tłumy i na pewno pochowanie niektórych z nich było tak samo kontrowersyjne jak Kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Niedługo go jeszcze świetym ogłoszą... Skąd to powszechne uwielbienie po śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
oczywiscie ze zaniechac.....tylko ludzie neispelna rozumu nie uszanuja tej decyzji i beda "jatrzyc".... Sam uwazam ze Wawa bylaby bardziej odowiednia ale szanuje inne decyzje i nie w glowie mi klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
londyn, nie masz racji w Krakowie się mówiło o Katyniu od lat!!! oficjalnie ze 20... i kaczor ameryki nie odkrył i to jeden z powodów dlaczego go nie chcemy, to kłamstwo,że on światu powiedział o Katyniu!!! zresztą o tym uczą w polskich szkołach z 10 lat!!! 30 lat temu spalił sie w Krakowie człowiek za Katyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
"w Krakowie się mówiło o Katyniu od lat!!! oficjalnie ze 20..." Ja mieszkam za granica,,,,ostatnie dni pytali mnie o Katyn ...Anglicy,Amerykanie i...nawet Chinczyk! to ze w Polsce o tym wiadomo to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Rachael- to taki mechanizm wybielania. Normalne, że człowiek ze śmiercią staje się poruszony, przerażony. I automatycznie zapomina o jakichś zadrach, opiewa zalety. Tylko, że tutaj to już naprawdę przeinaczanie i przekłamywanie. poziomka- nie, nie cokolwiek ktoś napisze, to mi mało. Tutaj po prostu nikt nie podał rzeczowego argumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Gdyby swoim życiem się przyczynił do rozpowszechnienia informacji o Katyniu, a tu mówimy o śmierci i to tragicznej, przecież nie wysadził samolotu by świat poznał nasza historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
do jakich szkół chodzili piszące tutaj osoby które twierdzą że dopiero dzięku prezydentowi Kaczyńskiemu wszyscy usłyszeli o Katyniu ? w czasie stanu wojennego moja nauczycielka historii nie bała się mówić prawdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Ślijcie e-maile ze zdaniem odrębnym w sprawie miejsca pochówku do Parafii Archikatedralnej św. Stanisława BM i św. Wacława. parafia@katedra-wawelska.pl Nie pozwólmy wykorzystywać świątyni narodowej do doraźnych celów politycznych!!! http://forum.gazeta.pl/forum/w,1157,109979289,,Wawel_bardzo_zly_pomysl.html?v=2 Macie, ślijcie maile. Zobaczymy czy coś wskóracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowna
tak protest z Kafe napewno dotrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Najlepszy prezdent naszego kraju po wojnie-----Ten argument nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
wiadomo,że inne narody nie znają ale Galicja zawsze pamięta o Katyniu mówiło się o tym w domach tu zawsze były patriotyczne korzenie, autonomia Warszawa to nowe miasto, zbudowane na nowo po wojnie Kraków stary i nawet nie ma miejsca na te uroczystości a już tragedią i porażką jest pomysł chować warszawiaka w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×