Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość wikmil
dzieki, czekam ciekawy kto Twoim zdaniem zrobil więcej dla Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam ciekawy...
niby tak, ale nikt nie pytał nas o zdanie i o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
ja tam- no właśnie o to chodzi, ze to jest ich prywatna sprawa, bo to bardzo ważny polski zabytek. :) agna- no tak, ale przecież mogli się wstrzymać. niektórzy z tego co wiem byli przenoszeni na Wawel dopiero po jakimś czasie, po uznaniu ich zasług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam ciekawy...
Chociażby Wałęsa, ale On także nie zasługuje na wawel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
nie jest prywatna sprawa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Ten PAJAC skaczący przy proteście w Krakowie powinien się PODDAĆ DOBROWOLNIE LECZENIU PSYCHIATRYCZNEMU .. LUDZIE WSTYD MI ZA WAS Zobaczcie na tvn jacy tam ludzie protestują nawet mój ojciec stwierdził że większość wygląda jak margines społeczny .. ŻAL ŻAL I WIELKI WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnaaaaaaaaa
Tak czy inaczej decyzja jest już podjęta, nic nie zmienicie. Dajcie sobie spokój chociaż w okresie żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powinni. Myślę, że sami p. Kaczyńscy nie chcieli by takiego zamieszania w okół ich osoby, no i raczej z Krakowem nie byli związani, a chyba każdy z nas chciałby spoczywać tam gdzie najwięcej czasu spędzał i to lubił. Kościół nie powinien się w to wtrącać ale, że zginęli tam biskupi to pewnie poczuli się pewniejsi, że też mają jakiś głos w tej sprawie. Od dawna wiadomo, że Kościół nie powinien wtrącać się w sprawy państwa. Nie wiadomo, też dlaczego rodzina pojęła taką decyzję. Pamiętacie jak p. Maria wypowiedziała się o aborcji..Rydzyk później wielce lamentował i ostrych słów nie żałował. Może rodzina nie chciała jakiegoś konfliktu, wiadomo, że Kościół mogłby poczuć się urażony gdyby dostali odmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojczyzna i Honor
Nie protestuje... Uważam natomiast, że trzeba być skończonym idiotą i prostakiem żeby w ogóle wpaść na pomysł urządzania tego typu protestów. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka 33 do innej szkoły zapewne chodziłam. Miałam bardzo fajnego profesora od Hisotrii, który nie szczędził nam ciekawostek. A mianowicie pamiętam, że pisało nawet o tym w książce dokładnie książka Historia z pegazem..może kiedyś będziesz mieć ją w rękach to możesz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice i
Kaczyński pewnie by powiedział "dajcie sobie spokój, nie potrzebny jest mi wawel, warszawe kochałem" nie kłućcie sie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
przed chwilą na tvn24 mówili, że było tam mniej więcej 1000 osób. i naprawdę, zauważcie, że protestujący zachowują się kulturalnie i mówią do rzeczy, a zwolennicy krzyczą i obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
o, i jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
petycję podpisało już prawie 13000 osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj bo jesteś kolejną debilką z wielu-za to że tak dobrze znasz historię i tak ładnie się chwalisz to też spoczniesz po śmierci na Wawelu-kolejna wybitna zasłużona-ten temat stał się już denny wczoraj a dzisiaj to już jest tragedia-dobrze że jesteście anonimowi w necie bo co nie którzy w realu by wam za takie wypowiedzi(nie które)pewnie wpierdoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
tak, widziałam. ale była dość krótka. chyba, że coś przeoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 000 osób na całą Polskę ----och to siła większoś z nich to pewnie studenci czyli krakowiacy od 2-3 lat ktorzy Wawel odwiedzili raz z wycieczka szkolna no i GW MIchnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
no i znowu widać potwierdzenie tej tezy. Pani poziomko czy nie można kulturalnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka33 Twoja wypowiedź świadczy o Tobie. A to, że Ty nie znasz pewnych szczegółów to Twój problem nie mój. Rozśmieszyłaś mnie i pokazałaś jak śmieszna jesteś. Margines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
skoro temat jest denny i jego poziom Cię nie satysfakcjonuje to dlaczego tutaj przebywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mind ja akurat oglądałam w nocy jakoś koło 2 chyba. To trafiłam na fragment, jak protestujący strasznie się przekrzykiwali. Ale jeden chłopaczek ładnie ujął, że jest żałoba, że przyszli protestować ale powinni protestować w milczeniu, a nie krzyczeć. z dzisiaj akurat nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
aha :) ja lecę teraz do łazienki. wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikmil
czekam ciekawy, głosowalam na Wałęsę, dzis się wstydzę, ten pan agituje na rzecz PO, pewnie mu się opłaca, a i przeszlość też niejasna, więc nie możemy porównywać. to że nas nie pytali to fakt, ale pomyśl - ilu polak ow tyle opinii. zmykam bo dzieciaki nie śpią, pozdrawiam i radzę, dajmy spokój ze wzgledu na pamięć o ofiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cguui
podobno Kaczyński i Piłsudski mają być oddzieleni czymś ze względu na wolę wnuczka Piłsudskiego! BRAWO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×