Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość rosannes tears
To jest Polska, a my jesteśmy obywatelami kraju. Dbamy o miejsca historyczne. Ta sytuacja jest po prostu skandalem! I jakoś nikt nie umie powiedzieć czym prezydent się wyróżnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Państwu Kaczyńskim i owszem jest obojętne, ale Polakom nie powinno takie być. Ludzie, to Wawel, symbol, kojarzy się z najwybitniejszymi jednostkami! A teraz spocznie tam nielubiany prezydent z którego się śmiała Polska i Świat! Czy my nie jesteśmy obłudnym narodem, czym on sobie zasłużył na to uwiebienie? Tym że umarł!? A nie wiekszą sprawą jest śmierć członków rodzin oficerów z Katynia, jechali oddać im cześć, na grób rodziny, a prezydent leciał tam bo chciał, zaprosili Tuska, a prezydent po prostu stwierdził, że jak tak to i on musi tam byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
zachowujecie się jak typowi hipokryci :) ludzie! tu nie chodzi o moje zasługi, bo to p. Kaczyński ma być pochowany na Wawelu! 'A to że był prezydentem III RP, że działał w Solidarności, że założył wraz z bratem PiS, że miał w odróżnieniu od innych prezydentów tytuł profesora i odpowiednie ku rządzeniu kompetencje nic nie znaczy? Czy ty zrobiłas/łeś więcej? ' A wiesz o ilu osobach mogę powiedzieć to samo? Wiesz ile osób było prezydentem, ile założyło swoje partie i działało w solidarności? Bo chyba nie wiesz. Pytam o to czym się WYRÓŻNIAŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia basia basia
Kto mówi że nie zasłużył??? Przez lata walczył o wolną Polskę, był internowany, był wyśmiewany, był pokazywany przez media w nieprawdziwy sposób, był ośmieszany!!! dużo by tego wymieniać. Dla mnie to dziwne że teraz dużo ludzi ma dobre zdanie o nim dopiero po śmierci...według mnie to straszna obłuda zwłaszcza przez media. Pamiętam jeszcze niedawno jak pokazywali w TV tylko jego wpadki , a te dobre rzeczy ukrywali. Był bardzo mądrym człowiekiem, był profesorem, a przede wszystkim był patriotą!!!!! Kochał nasz kraj i lecąc do Katynia chciał aby cały świat dowiedział się co wydażyło się 70 lat temu, bo to było niestety ukrywane przez te wszystkie lata. Wiem że teraz będziecie pluć na mój post, ale ja mam to w d...e!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ento
popieram Wawel dla wielkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to robi
tak to robi wychwalaja go ze tyle zrobil dla polski...gowno zrobil przez niego musialem wyjechac za granice zeby utrzymac rodzine ,jak i wiekszosc polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Basiu wierz mi, żę jakby robił na prawdę dobre rzeczy nikt by tego nie ukrywał... A teraz wszyscy mówią obrze, bo zmarłych się mówi dobrze albo wcale, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy będziecie pochowane
na śmietniku - rachael i rosannes. śmiecie do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok sprawa rodziny
ale ja jako obywatel kraju mam jakiś taki niesmak... jakby go na powazkach pochowano to miałabym na prawdę szacunek 0 bo fakt był nie doceniony trochę 0 no i zgina w słuzbie dla kraju- pomyslałbym też że Jarosław cos zrozumiał - spokorniał - a za pokorą się ceni.... ...a tak pojadę z dziecmi na Wawel kiedys - przejdę obok krypty Kaczyńskich i wiem ze taka mysl mi przejdzie przez głowe że to pycha brat prezydenta to sprawiła i jakos tak znów zmaleją zasługi Lecha - a chyba nie słusznie.... i w sumie szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
tak, przez niego musiałeś wyjechać za granice bo on rządził naszym krajem od kurna zarania dziejów. Nie miał żadnych poprzedników którzy podejmowali decyzje w sprawach naszego kraju. Ludzie!! potraficie logicznie muyśleć? No ilu jest/było takich jak L. Kaczyński? Ilu takich zgineło w katastrofie lotniczej w służbie naszego kraju? o tym ze para prezydencka zostanie pochowana na wawelu zadecydował Dziwisz, władze krakowa i rodzina Kaczyńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
'Kto mówi że nie zasłużył??? Przez lata walczył o wolną Polskę, był internowany, był wyśmiewany, był pokazywany przez media w nieprawdziwy sposób, był ośmieszany!!! dużo by tego wymieniać. Dla mnie to dziwne że teraz dużo ludzi ma dobre zdanie o nim dopiero po śmierci...według mnie to straszna obłuda zwłaszcza przez media. Pamiętam jeszcze niedawno jak pokazywali w TV tylko jego wpadki , a te dobre rzeczy ukrywali. Był bardzo mądrym człowiekiem, był profesorem, a przede wszystkim był patriotą!!!!! Kochał nasz kraj i lecąc do Katynia chciał aby cały świat dowiedział się co wydażyło się 70 lat temu, bo to było niestety ukrywane przez te wszystkie lata. Wiem że teraz będziecie pluć na mój post, ale ja mam to w d...e!!!!!!!!!' Nie będę pluła, bo nie ma na co. ;) Ty wiesz ilu ludzi walczyło o wolność kraju? Multum!!! Aha, czyli przez to, że był ośmieszany za to, że jako prezdyent kraju pomylił słowa hymnu, używał niecenzuralnych wyrażeń ma być pochowany na Wawelu... Hmm... no tak, to jest rzeczywiście prawdziwa zasługa. Dobre ukrywali? No tak, fantastycznie musieli ukrywać, że jeszcze NIKT z tutaj wypowiadających się nie powiedział czym ten człowiek się wyróżnił... Widocznie nawet przed nimi to ukryto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
Ostatnie pochówki na Wawelu to Piłsudski i gen. Sikorski a teraz prezydent Kaczyński. Skanadal. Skandal. Gdyby nie katastrofa przegrałby z krestesem wybory prezydenckie a jego prezydentura byłaby skwitowana za 50 lat może jednym zdaniem. A teraz jego brat szykuje się na zajęcie stołka po bracie i Wawel ma mu w tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
'na śmietniku - rachael i rosannes. śmiecie do śmieci. ' Widać teraz poziom umysłowy zwolenników pochowania p. Kaczyńskich na Wawelu. ;) Obelga. A gdzie odpowiedź na moje pytanie, skoro jesteś taki stanowczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
mnie to też się nie podoba- zgadzam się w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Zginął na służbie w katastrofie lotniczej, ok. Ale to nie jest żadna zasługa, miliony ludzi ginie tragicznie, chociażby górnicy, to jest niebezpieczna i ciężka praca i oni schodzą codziennie pod ziemie wiedząc że mogą już nie wyjść. A żołnierze? Giną na wojnie, w Iraku, jadą tam bo to ich praca, narażają życie, a jakoś ich zasług tak nie doceniacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
porażka dla Polaków!!!! koniec demokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ento
dwuznacznie mi wyszlo :P popieram post rosannes tears, Kaczka na Wawelu to skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Właśnie,żołnierze to świetny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakać się chce, jak się to czyta. Jak żył to większość narzekała, jak umarł to wielki bohater narodowy. Z całym szacunkiem, ale gdyby prezydent nie umarł tragicznie to nikt by go za 100 lat nie pamiętał, więc dlaczego ma teraz leżeć w tak ważnym historycznie miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
Piłsudski był kontrowersyjną postacią ale INNEGO FORMATU. WIELKIEGO. Prezydent Kaczyński był MAŁEGO wzrostu i MAŁEGO formatu człowiekiem. Piłsudski nie zasłuzył na takie "sąsiedztwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
A żołnierze? Giną na wojnie, w Iraku, jadą tam bo to ich praca, narażają życie, a jakoś ich zasług tak nie doceniacie! Żołnierze którzy giną na wojnie mają urządzane uroczyste pogrzeby, często są odznaczani pośmiertnie itd. Przpomnijcie sobie naszych którzy zgineli w Iraku? Pochowano ich po cichu pod płotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Całkowicie się z Wami zgadzam. Zauważcie też, że nasze argumenty są racjonalne, nasza postawa uzasadniona, a rzekomi przeciwnicy nie potrafią odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czym się tak gorączkujecie z tymi protestami ot za 100 lat w książkach do historii będzie napisane "na Wawelu są pochowani królowie wybitni Polacy a także jeden Prezydent który zginął w katastrofie lotniczej " tzn nie nie tak nikt tak nie napisze ale tak mniej więcej będzie to wyglądać przysługę zrobił bratu Jarek K. że ... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to robi
...oj...a ty pewnie glosowalas na kaczora i jestes moherowym beretem ze tak go bronisz.jako prezydent chyba powinien swoj kraj sprobowac odniesc z tej biedy od tego byl..nigdy go nielubilem.dlaczego niechcial sie pogodzic z putinem,moze i dobrze ze niedolecial bo jeszcze by glupote palnal i wywolal wojne z ruskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Ale czy są chowani na Wawelu? Przecież np. Świątynia Opatrzności Bożej to ważne miejsce, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Ciekawe co opowiecie dzieciom, jak zapytaja dlaczego tu spoczywa prezydent Kaczyński, jak będziecie na Wawelu... Każdy spoczywający tam miał wielki wkład w historię, a prezydent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×