Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość upssss
komuś zależało,żeby skłócić naród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie skurka to kupa
trupy jeszcze nie ostygły a wy już kurwa swoje zaczynacie... mi tam w sumie bez różnicy gdzie go pochowają, nie widzę szczególnych powodów żeby pochówek odbył się na Wawelu ale nie widzę też ku temu przeciwwskazań jakichś prezydent Kaczyński zginął lecąc oddać hołd Polakom pomordowanym w Katyniu, zginął pełniąc urząd prezydenta RP więc dajcie se kurwa na wstrzymanie chociaż ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
First minuteeee- a co mieli powiedzieć w takiej chwili? że był przeciętny? przecież to oczywiste, że tak nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja protesuje przeciwko temu
myslalam, ze Jarek sie dobrze trzyman. ale patrzac na niego dzic na posiedzeniu sejmu, wygladal jak wrak czlowieka:( on naprawde nie ma juz nikogo, no oprocz kota. matak schorowana, lada dziec tez opusci ten swiat. jak Wy mozecie byc tacy okrutni? nic ta tragedia nie zmienila, Was nie zmienila:( tak jak ktos tutaj wspomnial, przydalaby sie chyba nam wieloletnie wojna:( choc i to nie wiem, czy by cokolwiek zmienilo. wstyd mi za Was:o dajcie juz spokoj z osdadzaniem kogokolwiek. dajcie spokoj z protestami. przyjda wybory zaglosujecie, na kogo chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
luuupa, dlaczego mowisz za wszystkich? Ja sie zgadzam, nie mam nic przeciwko. Bardzo mi zal Pana Jaroslawa i Pani Marty:( Jestem z nimi calym sercem. Widac jak bardzo to przezywaja, jak trudne sa to chwile dla nich. I takie gadanie o wzroku Pana Jarka jest zenujace. Wyobraz sobie ze widzial szczatki brata. To musialo byc traumatyczne doswiadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
first minuteee- a co innego mają powiedzieć?... :O cieszycie sie że swiat się łaczy w bolu a on ma to w dupie, spelniają swoje obowiązki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
za to ze ciagle byl na NIE?! wszystkie zmiany, uchwaly hamowal!! A nie przyszło ci do głowy że wg Niego te zmiany były na gorsze a nie na lepsze? Masz coś wspólnego z polskim prawem? Wiesz jakie ono jest pokręcone? Ile jest sprzecznych ze sobą przepisów? Ale nie! Nie wązne CO Kaczyński wetował, ważne że wetował i był na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
twarz Jarka dzisiaj:( wspolczuje jemu i wszytskim ktorych bliscy zgineli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o to chodzi
W tym kraju nigdy nie będzie dobrze sądząc po niektórych wpisach. Idźcie może na spacer to umysł Wam się przewietrzy bo wstydzilibyście się wypisywać takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Przyda nam się wojna, bo nie chcemy by prezydent Kaczyński spoczął na Wawelu? Dobry powód... Wiele osób z mojej rodziny przeżyło wojne i jest tego zdania co i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmaaa
Nawet gdyby go pochowali w Watykanie, dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) pozostanie gnidą!!! Żal tych, których pociągnął za sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta decyzja jest równie nieprawdopodobna, jak nieprawdopodobna była informacja o katastrofie rządowego samolotu. Mam wrażenie, że ludzie, którzy podjęli decyzję o pochówku prezydenta na Wawelu działają ciągle pod wpływem emocji. Ciężko to pojąć. No bo przecież jak wszyscy wiemy na Wawelu spoczywają tacy wybitni Polacy jak Józef Piłsudski, Jan III Sobieski, Tadeusz Kościuszko, Władysław Sikorski. Zasługi tych ludzi dla Ojczyzny można wymienić jednym tchem. Z wymieniem zasług prezydenta Kaczyńskiego jest niestety problem. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Strasznie mi szkoda pary prezydenckiej, łączyłem się w bólu z ofiarami tej katastrofy i przeżyłem to pewnie jak każdy. Ale teraz mam wrażenie, że ktoś robi sobie z Polaków kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Rachael prosze juz sie uspokoj....uczcij pamiec ktorzy zgineli.Niech bedzie Wawel,przyjmij to do wiadomosci,,,niech tak jzu bedzie Niech to nas laczy a nei dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o to chodzi
emmmaaa Nawet gdyby go pochowali w Watykanie, dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) pozostanie gnidą!!! Żal tych, których pociągnął za sobą!!! Żal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
Jarosław K. przeżywając tragedie nie zapomniał jakoś o tym żeby demostracyjnie nie spotkać się z premierem Tuskiem i premierem Putinem pod Smoleńskiem którzy chcieli zapewne 'po ludzku' złożyć mu kondolecję i po prostu mu współczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Ale nie róbmy z polskich zabytków i tradycji żartów, Wawel był dla wybitnych i chciałabym żeby taki pozostał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first minuteee
ale oni to dobrze wiedzą ... co mają mówić powiadasz? Coś mi sie wydaje, że przywódcy innych państw wiedzą o zasługach Kaczyńskiego więcej, niż jego rodacy. Wy potraficie tylko rzucać argumentami zkosmosu. Szkoda, że większość tak słabo zna naszą historię współczesną, a całą wiedzę czerpie tylko z mediów wrogich prawicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
Facet_ - do tej pory ludzie znosili bardzo dzielnie tą przesade. ale to co dziś sie stało - to o tą ociupine za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja protesuje przeciwko temu
nie dlatego,że nie chcecie zeby prezydent byl pochowany na Wawelu, tylko dlatego, ze robicie z igly widly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Nawet gdyby go pochowali w Watykanie, dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) pozostanie gnidą!!! Żal tych, których pociągnął za sobą!!! udzielaem sie troszke zasu na tym forum,po tym wpisie je opuszczam,,,,niestety z takimi ludzmi nei warto dyskutowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zaślepiona-ale poniżej pasa jest obgadywanie ludzi którzy umarli-wiesz pisz sobie petycję gdzie chcesz mnie to wali,protestuj leć z tym do sejmu,senatu może cię nie wyśmieją,napisz do telewizji no nie wiem zrób coś z sobą,z tym-nie masz za grosz dobrego wychowania,taktu a nawet współczucia-dajcie tym ludziom odejść w spokoju-co was to obchodzi gdzie będą pochowani?i tak na grób nie pójdziecie,za kilka miesięcy nawet o nim nie wspomnicie a teraz robicie nagonkę-pytam jeszcze raz co was to obchodzi gdzie będą leżeli?dla nich najważniejsze że razem!!!od kiedy tak wszyscy z was interesują się polityką?jakoś przed wypadkiem nie zakładane były takie tematy,olśniło was czy co?jest mi wstyd że mieszkam w kraju w którym w obliczu tragedii narodowej nikt tak na prawdę nie potrafi się zachować-tych wszystkich którzy zginęli jest mi żal jako ludzi takich jak my,nie jako polityków i to przez co przechodzą te wszystkie rodziny jest pewnie nie do opisania-zostawcie wszystkich którzy zginęli w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry ale najpier zgadza sie na traktat z lizbony czy jakis tam a pozniej przez miesiace zwleka z jego podpisaniem, sam sie osmieszal. piszecie ze byl bohaterem ze inni przywodcy mowia ze byl bohaterem. a ja sie pytam co takiego zrobil?? gdyby nie ta tragiczna smierc bylby nadal beznadziejnym prezydentem, a teraz nagle bohater...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
Teraz sam bedzie musial znoscic upokorzenia ze strony ludzi prymitywnych... Zostal jeszcze jako jednen ''niewygodny'' ktorego beda chcieli wykonczyc:( Pamietajmy zgoda buduje, niezgdoda rujnuje. Kłótnie o miejsce pochowania sa zbedne. Decyzje jaka by nie byla nalezy uszanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first minuteee
mnie też sie to nie poodoba ... skoro za życia Lecha nie darzyli się sympatią to nie widzę powodów, dla których po jego śmierci miałoby się to zmienić. Na miejscu Jarosława też miałabym gdzieś fałszywe kondolencje od Donka i Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka 33 - z tymi słowami powinnaś się zwrócić do ludzi, którzy pojęli taką decyzję, bo to oni podzielili teraz Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo dla Ciebie
O taaak prymitywni ludzie będą gnębić Jarka. Jakoś większość "wykształciuchów" popiera PO, więc jednak to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można tak pisać
emmmaaa Nawet gdyby go pochowali w Watykanie, dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) pozostanie gnidą!!! Żal tych, których pociągnął za sobą!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
co was obchodzi gdzie będą pochowani... ano obchodzi mnie żeby z historycznego miejsca jakim jest Wawel kpin nie robić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuupa
Ja mówie tylko za siebie, ale niestety wielu ma podobne zdanie. Ja chciałabym mieć inne, ale kadencja L.Kaczyńskiego nie przyniosła nam nic dobrego. Nie umiem znaleźć zasłóg, dla których prezydent miałby spocząć na Wawelu. Lekseważył głosy społeczeństwa i nie był większym patriotą ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×