Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość a jaki?
a jaki ten fim,napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzóssssss
tez go widzialam,jest pewnie na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorny stefan
tu wiele pustego gadania, nie ma co im tłumaczyć bo zaraz przeskoczą do ostatniej strony i wkleją tę samą serię pytań typu czemu nie ma karetek? a jak ktoś to czyta i go to pytanie nurtuje to chociaż odpowiem - bo kurwa nie ma jak wjechać a jakby już wjechała to by się zagrzebała w tym błocie na ćwierć metra jak nie więcej; co do mgły - w lesie zawsze jest rzadsza; strzały - pewnie palone mokre drewno. gorsze komentarze niż tu są tylko na onecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota Alika ma Jarek a nie Lech
Stefan wiem o który filmik Ci chodzi,wczoraj gdzieś go widziałam tylko teraz nie mogę go znaleźć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa co to był za facet który nagrał ten amatorski filmik, jak rowniez ten dziadek i dlaczego nie wzywali pomocy tylko nagrywali, a pod koniec czegoś sie przestraszyli i zaczeli uciekac , ciekawe z jakiego powodu! Przecież jak się widzi taka katastrofę to ludzie w panice zaczynaja krzyczec i wzywac pomoc a Ci 2 panowie szli sobie jakby nigdy nic, przeciez to jest chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorny stefan
@up ta osoba z samosi już się wypowiadała że wszystko zmyśliła, przepraszała i że nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze do podstawówki to ja chodzilam wiele lat temu.Nie pisałam nic o tym, że im zależy na naszej opinii kolejny raz napizsę Tobie czytaj uważnie teksty które napisali inni.Nie muszę się douczać wiedzy życiowej i ogólnej dziecinko bo już takową posiadam.Co do Kaczyńskiego to nie obrażaj kogos kogo nie znałeś najpierw wyucz się taj jak on a dopiero wypowiadaj się- mikrofonu nie musiał włączać bo miał od tego tych którzy powinni sie tym zająć nie wszyscy muszą sie na wszysykim znać ty nie masz zielonego pjęcia o rzeczach które on znał doskonale i jakos Ci to nie przeszkadza.Jeśli chodzi o Nato czy Amerykę to nie pisałam nic o tym, że jesteśmy liczącym sie krajem choc fakt jest taki, że mamy na kogo liczyć w trudnych sytuacjach-choć nie powiem też mogą się od nas odwrócić w chwili zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsesfddsffsdfds
podszyw sie wypowiadal, a nie ta osoba co to powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorny stefan
nie, nie o ten. tamten był komórką nagrywany i w o wiele gorszej jakości. może jutro na tvn24.pl będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzóssssss
no i czego sie plujesz, skoro sama czytac nie umiesz? pokaz mi gdzie ja napisalam ze 'znam prezydenta i go nie szanuej i w ogole beszczeszcze jego nazwisko'? pokaz mi to, bo ja pisalam jedynie o faktach ktore mu sie przydarzały w trakcie kadencji i ktore sa faktem, czy tobie to pasuje czy nie. z tego co wiem wspominanie wpadek nie jest w zadnym wypadku wyrazem braku szacunku do zmarłego wiec zamilcz albo pomysl zanim napiszesz. po drugie zaczynasz sie plątać, najpierw piszesz ze zaczynamy sie liczyc (jakiegokolwiek slowa uzylas znaczylo to samo), teraz nagle twierdzisz ze nic o tym nie pisalas. no to pisalas czy nie? twoja mama to madra kobieta ale powinna wg swoich nauk wziac sie za corke, bo ta niewiele ze szkoly, podobno skonczonej, wyniosla. koncze dyskusje, wy macie zamach, w glowach i mozgach, putin do was strzela przebrany w niebieski garnitur a postac zza drzewa bedzie was przesladowac do konca waszych dni, bo nie ma nic innego do roboty, pomijajac fakt, ze jest zwyklym badylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulec33 zastanów się nad tym co piszesz. uważasz że Kaczyński (któremu lada chwila kończy się 5 lat na stołku) był tak niewygodny że na oczach całego świata ruscy zabiliby setke osób w dodatku na swoim terenie?:D nikt w samolocie nie był zagrożeniem dla rosji uzasadniającym zamach a na pewno nie prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us airborne cadence
"koncze dyskusje, wy macie zamach, w glowach i mozgach, putin do was strzela przebrany w niebieski garnitur a postac zza drzewa bedzie was przesladowac do konca waszych dni, bo nie ma nic innego do roboty, pomijajac fakt, ze jest zwyklym badylem." brawa dla ciebie, się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam nic o tym, że znasz prezydenta!!! Nie pisałam też nic o tym, że baszcześcisz jego nazwisko!!! Nie wkładaj więc w czyjeś "usta"swoich myśli.A brakiem szacunku nie jest to co piszesz tylko w jaki sposób to piszesz.Wiele osób z całą pewności mądrzejszych i bardziej wykształconych żałuje teraz bardzo tego co kiedyś powiedziało tylko dzieciak i głupol może nabijać się z tak błahych spraw.A co do mojej szkoły to nie martw się jeszce pewnie wiele lat upłynie zanim skończysz to co ja :) Napisałam, że umocniła się nasza pozycja- mamy na kogo liczyć a nie, że zaczynamy się liczyć to wielka różnica- bo kiedyś byliśmy zdani na siebie a tetaz mamy sojuszników CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat na stołku może i dobiegało końca ale zawsze mogło być następne 5 lat a to już byłby dla niektórych wielki kłopot.Nie można byłoby rozdać kraju tak jak sie chce...a ruski zabili na swoim terenie kilkadziesiąt tysićy ludzi i jakos z tym żyli.Chyba zapominasz w jakim temacie to wszystko piszemy i gdzie dokładnie miała miejsce katastrofa.No więc tam gdzie zostało zamordowanych wwwwwwwwwwwiiiiiiieeeeelllluuuu najbardziej inteligentnych ludzi tamtych lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat na stołku może i dobiegało końca ale zawsze mogło być następne 5 lat a to już byłby dla niektórych wielki kłopot " to nie mogli poczekac do wyborów? mało to byłoby jeszcze okazji?:D by zrobić zamach na starego tupolewa naprawianego w rosji? ;) gdzie tu widzisz logikę? robić zamach na oczach całego świata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że jakby prezydent w święta śmiertelnie zakrztusił się sernikiem to też być widziała w tym sprawkę rosjan. nie ma motywu, uzasadnienia, powodu ani interesu Rosja by zabijać polaków w tym samolocie. tylko mają z tym problem i kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sobie
poprzeniku, odpowiedziałeś niedowiarstwem właśnie najlepsze alibii? - niedorzeczność tak głupie, że aż nierealne! ktoś kto to wymyślił to geniusz, perfidny geniusz - zakładając, że tak właśnie było oczywiści kolejna sprawa? dzisiejsza "sprzeczka" o miejsce pochówku - idelana zagrywka, aby odwrócić uwagę Polaków i podzielić i tak mocno podzielony naród brawo dla geniusza (y)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? kaczyńskiego ruscy mogli nie lubić ale jego śmierć nic im nie dała... wina za to wszystko być może jest po ich stronie bo kontroler w wieży zawalił..ale bardziej prawdopodobne że pilot dostał rozkaz lądować mimo złej pogody by nie spóźnić się na uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pokazywali ten filmik na tvn24... oczywiście wycieli te przekleństwa. Za tym drzewem rzeczywiście coś widać ,ale ja raczej stawiam na gałąź. Film nie jest zbyt dobrze nagrany ,żeby określać co to mogło być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój punkt widzenia
Nie spekuluję ale według mnie najbardziej prawdopodobnymi przyczynami katastrofy są: 1. Błąd pilota. A raczej przekonanie, że wyląduje. Chciał dobrze, niestety nie wyszło. 2. Złe ustawienie przyrządów pomiarowych - na całym świecie istnieje ogólnoprzyjęty system ustalania parametrów do lądowania i równolegle gdzieniegdzie jeszcze funkcjonuje przestarzały system ustalania tych parametrów. Różnica polega na tym, że do obliczania jednego z nich brana pod uwagę jest topografia terenu w drugim zaś nie (nie zapamiętałam dokładnie, choć było to objaśniane) - dokładnie i szczegółowo tegoż zagadnienia wyjaśnić nie umiem, w każdym razie sednem spraw jest fakt, że kontroler wieży ponoć nie był w stanie wykazać różnic między jednym a drugim systemem..........więc hipoteza zakłada, że podał współrzędne wedle przestarzałego systemu, a pilot odebrał je jako wskazania zgodne z nowym systemem.........stąd też nagle grunt był zbyt blisko, a gdy pilot się zorientował w temacie, było już za późno na jakąkolwiek skuteczną reakcję. Druga wersja wydaje mi się być bardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę fakt, że do oblatywania samolotów prezydenckich są wybierani piloci po bardzo wnikliwej selekcji..........bo przecież chodzi o bezpieczeństwo głowy Państwa. Co do czegoś za drzewem, nie wiem co to jest..........wydaje mi się, że zdecydowanie nie jest to ciało ludzkie, bo by musiało być masakrycznie wychudzone. A teorie że to spalone ludzkie ciało się jeszcze rusza - no niemożliwe, ponieważ jeśli by nawet to były szczątki to musiał by być to zupełnie spalone - do kości resztki. A te ruszać się nie mogą, nawet w tzw. odruchu Łazaża, czyli ruchach bezwarunkowych-bo mięśni i ścięgien odpowiadających za nawet bezwiedne ruchy tam już nie było. Wyjaśnić tego czegoś nie jestem w stanie. Z prawej strony żadnego czołgającego się czarnego zarysu postaci nie dostrzegłam pomimo kilkudziesięciokrotnemu wpatrywaniu się w film......... A co do teorii spiskowych. Przecież Putin głupim nie jest...........to bardzo inteligentny facet. Czy na prawdę myślicie, że chciałby wykończyć Prezydenta wraz ze Świtą wiedząc (dla każdego chyba ten fakt nie ulega wątpliwości) że o tragedii dowie się błyskawicznie cały świat? a wobec tego będzie trzeba uznać fakty historyczne? Dodatkowo przecież logicznym jest że wobec takiej tragedii na tej ziemi cały świat zainteresuje się sprawą katyńską............ Czy uważacie, że Rosja dokonała zamachu kiedy skutki tegoż są tak oczywiste? nie sądzę..........także jak dla mnie wszelkie teorie spiskowe są nierealne............. A niejasności? będą...............aż do czasu wyjaśnienia wszelkich możliwych okoliczności tragedii. A może nigdy nie zostanie ona wyjaśniona do końca....... Tak czy siak. Żadna teoria nie przywróci życia Zmarłym. Jeśli się uda wyjaśnić wszystko od A do Z to super, jeśli nie.............trudno......... Ważne aby to wydarzenie wpłynęło na sytuację w naszym kraju. A chyba znamienne jest to, że ta katastrofa wpłynęła na świadomość Świata, a przede wszystkim Rosjan w kwestii Katynia, przecież o to walczył tak bardzo Lech Kaczyński, my wszyscy -pomimo, że niektórzy tak jak ja m.in. nie popierali stylu politycznego Prezydenta - w głębi duszy chcieliśmy uświadomić Świat w ww. kwestii.........a już wogóle szczytem marzeń był fakt uznania zbrodni katyńskiej przez Rosję............stało się........Rosjanie - Ci zwykli jak i Ci na piedestale - uznali w końcu mord dokonany w Katyniu za fakt historyczny. Wielu Rosjan dopiero po tej tragedii inaczej spojrzało na film Wajdy, dostrzegło na czym rzecz polegała i wstydzi się za tę okrutną zbrodnię. Premier Putin przyznał, że zbrodnia katyńska miała miejsce. I że była zemstą Stalina za porażkę z 1920 r. Fakt - zabrakło najzwyczajniejszego przepraszamy, ale doceńmy gest przyznania się że to Rosjanie są sprawcą tego mordu............myślę , że na oficjalne "przepraszam" przyjdzie czas............to co się wydarzyło ze strony rosyjskich władz w ostatnim czasie jest przełomem, bo wiadomo, że Putin jest twardy jak skała, udowadniał to niejednokrotnie, a tu.................w końcu ustąpił............w końcu ogłosił Rosji kto odpowiada za tę czarną kartę naszej historii jaką stanowi Katyń.............to milowy krok na przód, mam nadzieję, że będący już prostą i klarowną drogą do pojednania......... Bardzo żal ...........że by osiągnąć ten cel..................trzeba było znów krwi naszych Rodaków...............tak wielu Rodaków. P.S. Choć nie byłam nigdy orendowniczką Braci Kaczyńskich, choć tak naprawdę w majestacie swoich prywatnych problemów politykę odsunęłam zdecydowanie na bardzo odległy boczny tor......... Żal mi......... Żal życia, tak nagle przerwanego.............życia ............które nie uznaje ani wieku, ani pochodzenia, ani też przekonań politycznych. To nie tak powinno być............nie tak..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sobie
"Tym razem to znowu ja/ (acccca.m@gmail.com) ? kaczyńskiego ruscy mogli nie lubić ale jego śmierć nic im nie dała... wina za to wszystko być może jest po ich stronie bo kontroler w wieży zawalił..ale bardziej prawdopodobne że pilot dostał rozkaz lądować mimo złej pogody by nie spóźnić się na uroczystości." posłuchaj, oczekujesz od kogoś - ode mnie i od innych ZDROWYCH na umyśle ludzi, że RACJONALNIE wytłumaczę Ci powody, jakimi kierował(li) się ewentualni zamachowcy! to absurd! nie mam psychiki psychopaty, bo chyba każdy zgodzi się, że normalny człowiek nie jest w stanie zabić kilkudziesięciu osób z premedytacją i zimną krwią, choćby nie wiem, jakie miał z tego korzyści! ale wątpić w wypadek mam prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrruu777776767676
Kpicie smiejecie sie z zamachu ale zamach taki jak wtc a ciche usuniecie niewygodnego prezydenta to dwie rozne sprawy. Jak wiemy Polska moze i sie nie liczy dla Rosji ale kontrolowac ja jak kiedys by chcieli ( ie od dzis wiadomo ze putin ma zapedy imperialistyczne) oslabiony kraj z rzadem-kuklami po moze stac sie lakomym kaskiem dla Rosjan i proba odzyskania wplywów na zachodzie..... przyklady czeczei, gruzji, ukrainy . Mamy mglę i tragiczny wypadek co zyska na tym Putin??? Przyjazn z Tuskiem rozkwita, w mediah szumi o ociepleniu stosunków Polsko-Rosyjskich. Zachodnie media, Polacy mają odraz dobrodusznej Rosji spieszącej z pomocą , bijącej się w pierś i przepraszającej za Katyń ( o któym oprócz Polski stało się cicho, a w świadomości przeciętnego zjadacza chleba ta data bedzie kojarzona z katastrofą - po co lecieli nieważne) . Niedowiarkom sugeruję przygladac sie uwaznie polityce jak juz emocje opadna moze pzrejzycie na oczy. nie takie rzeczy i spiski swiat widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrruu777776767676
a pomyslcie jaki zament byl w mediach po tragedi bomardowao nas setkami niesprawdzonych informacji, strona rosyjska najpierw mowila o mgle, pozniej o pilocie co nie mial zdania wlasnego, potem ze niby wieza ale szybko zaczeli mowic ze nie znali rosyjskiego piloci :o bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×