Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość nieeeeeee bzdury
w tv mowili wicepremier Rosji potwierdzil ze wybuchu ani pozaru nie bylo zrodlo onet skrzynki maja byc do konca tyg otwarte . feteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Dyskusja ogólna Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat poczytajcie sobie o samolocie jak latwo mozna nim manipulowac... 14:37 xxxxxxxxxxtuzuzu Tu-154M przeszedł w 2009 roku kapitalny remont połączony z ograniczoną modernizacją mi. wyposażony był w nowoczesne systemy nawigacji pozwalające na lądowanie bez wzrokowej widoczności pasa jak ILS (Instrument Landing System). Ponadto, jak twierdzą eksperci, ten typ samolotu ma dużą wysokość lądowania, co oznacza, że na sporej wysokości podchodzi do pasa, gdzie ma dotknąć ziemi. Zastanawiające jest więc, dlaczego będąc jeszcze dość daleko od miejsca przyziemienia, Tu-154 znalazł się ledwie kilkadziesiąt metrów nad ziemią Tu-154 należy do tych samolotów, które trudno się prowadzi w sytuacjach awaryjnych. Bardzo ciężko jest nim wtedy sterować. Prawie niemożliwe jest wykonanie choćby manewru, który polega na nagłym poderwaniu maszyny w górę, gdy już samolot dotknął pasa startowego i rozpoczął hamowanie, aby uniknąć np. kolizji z inną maszyną, która przez pomyłkę znalazła się na tym samym pasie, lub z inną przeszkodą. I gdy prezydencki pilot zauważył niebezpieczeństwo, nie mógł już nic zrobić, aby uchronić samolot przed zderzeniem z ziemią, a pasażerów przed śmiercią. Moja hipotez na temat katastrofy brzmi następująco nie trzeba było do samolotu ani strzelać a nawet podkładać bombę na podkładzie gdyż jest to bardzo łatwe do wykrycia podczas badania wraku musimy pamiętać ,że była zła pogoda mgła która była wręcz idealna do tej sytuacji , ograniczała widoczność do kilku set metrów wystarczyło aby celowo ktoś z wierzy podał nie poprawne parametry lotu oraz lądowania podkreślam słowo CELOWO musimy też pamiętać że lotnisko nie było wyposażone w/w system ILS i o tym co powiedziałem powyżej Pilot nie miał już żadnej szansy na poderwanie maszyny .. KTOS KTO ZNAŁ TE MASZYNY I ICH SPECYFIKE MOGŁ ŁATWO W TEN SPOSUB DOPROWDZIC DO KATASTROFY.. Jeżeli nawigacja pokładowa pokazywała pilotowi, że jest wyżej niż rzeczywiście było to wysokościomierz był niesprawny, albo celowo fałszował wysokość. Oficjalnie, kontroler lotu w Smoleńsku zeznał przed komisją rosyjską, że podawał ostrzeżenia pilotowi , że samolot leci za nisko. Pilot nie reagował, bo ponoć nie znał rosyjskich komend. Ale pilot doskonale znał rosyjski, więc......? * o + A mnie od 3 dni nurtuje jedna sprawa. Otóz zaraz po katastrofie, jeden z zołnierzy rosyjskiego szapaleru, ustawionego niemal w mgnieniu oka na terenie katastrofy, na pytanie dziennikarza czy ktos żyje? odpowiedzial, w naturalnynm szczerym, jak przypuszczam, odruchu, ze 3 osoby jeszcze zyją ale są w ciezkim stanie, dlaczego wiec nie wezwano nawet jednej karetki, by te trzy osoby ratować, dlaczego pol godziny po katastrofie żyly trzy osoby a godzine po katastrofie Dostalismy wersje od Rosja ze zginelo 87 osob, ktore byly na pokładzie, a skad Rosjanie tak doskonale wiedzieli ze na pokladzie jest 87 pasażerów (nie liczac załogi)..podczas gdy nawet strona polska nie znala dokladnej listy osob ktore wsiadly do samolotu i spekulowano ze ofiar jest 132? Wydaje mi sie ze chodzilo o uciszenie 3 ocalałych i 87 tych którzy mieli cos do powiedzenia. Teraz zamilkli, a my sie juz nie dowiemy. Przeciez przyjaciel P. przyjaciela T. nie wkopie. O to chodzilo ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie juzzzz
nie ma nic o czym piszesz na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklkkkk
[zgłoś do usunięcia]Botkek Drodzy Polacy ci przeciw i za Zamachem w Temacie Nostradamus przepowiednie i cos tam na stronie "7" nick "w tv mowili" ta osoba napisala otym nicku o Tej Tragedi w Rosji ,MNIE ZAMROZILO PO PRZECZYTANIU TEGO WPISU TEJ OSOBY!" gosc Ma informacje i jest Prawdopodobnie DZIENNIKARZEM ZOBACZCIE CO NAPISAL Dopoki jego wpis istnieje! gdzie tam pisze ze on jest dziennikarzem niby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12211133waw
nie chodzi o gałazke po lewej stronie drezwa tylko człoweika w baiłej koszuli po prawej stronie pod drzewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Temat "Nostradamus przepowiedzial ta katastrofe" jest tam 201wpisow ,niemoge z telefonu wstawic linka Szukajcie zaraz to podniose ten temat str7 gosc ma pseudo "w tv mowili" JESTEM W SZOKU JESZCZE TERAZ ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tv mowili
nie jestem gosciem lecz kobieta ten caly post skopiowalam pisal to ktos kto znal sie dobrze na lotnictwie i wielka wiedze na temat samolotow ta wypowiedz znajdowala sie rowniez na wp , ale ja skopiowalam i zamiescilam na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Kto i gdzie powiedział, że nie wezwano jednej nawet karetki? Skąd to wiecie? A może wezwano, ale nie zdążyli ich uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
klklklklklkkkk ppodaj link tego z Nostradamusem bo wiele osób wraz ze mna nie moze znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Wstaw linka prosze niech to wszyscy przeczytaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tv mowili
strona 24 ktos skopiowal juz ten post dlugi moj z wczorajszego dnia mowie ze nie jestem dzienikarzem :D tylko pisala to osoba znajaca sie na lotnictwie oraz dobrze znajaca samoloty uznalam to ze ciekawy artykul i wkleilam ten post mozna bylo przezcytac na wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
do botek - czytałam ten wpis Mnie tez sie wydaje ,ze cos tu smierdzi Wydaje mi sie ,ze kłamia mówiąc ,ze piloci nie znali rosyjskiego , poza tym puscili rozmowe pilota z TU z wieza , ale to było nagranie innego pilota , który przyleciał z Jarosławem Kaczyńskim kilka godzin po katastrofie Wydaje mi sie ,ze jesli była jaks manipulacja , to ze strony naziemnej w Smolensku Ale nie podoba mi sie ostatni wpis " przyjaciel P nie wkopie przyjaciela T" , to sa pomówienia , za które pewne osoby powinny zostac tez pociagniete do odpowiedzialności :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
własnie! link prosze ! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklkkkk
macie tu skopiowanego posta w tv mowili wicepremier Rosji potwierdzil ze wybuchu ani pozaru nie bylo zrodlo onet skrzynki maja byc do konca tyg otwarte . feteria jest częścią Portalu o2.pl Wykup reklamę na Kafeterii Forum - strona główna Dyskusja ogólna Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto Odpowiedz na ten temat poczytajcie sobie o samolocie jak latwo mozna nim manipulowac... 14:37 xxxxxxxxxxtuzuzu Tu-154M przeszedł w 2009 roku kapitalny remont połączony z ograniczoną modernizacją mi. wyposażony był w nowoczesne systemy nawigacji pozwalające na lądowanie bez wzrokowej widoczności pasa jak ILS (Instrument Landing System). Ponadto, jak twierdzą eksperci, ten typ samolotu ma dużą wysokość lądowania, co oznacza, że na sporej wysokości podchodzi do pasa, gdzie ma dotknąć ziemi. Zastanawiające jest więc, dlaczego będąc jeszcze dość daleko od miejsca przyziemienia, Tu-154 znalazł się ledwie kilkadziesiąt metrów nad ziemią Tu-154 należy do tych samolotów, które trudno się prowadzi w sytuacjach awaryjnych. Bardzo ciężko jest nim wtedy sterować. Prawie niemożliwe jest wykonanie choćby manewru, który polega na nagłym poderwaniu maszyny w górę, gdy już samolot dotknął pasa startowego i rozpoczął hamowanie, aby uniknąć np. kolizji z inną maszyną, która przez pomyłkę znalazła się na tym samym pasie, lub z inną przeszkodą. I gdy prezydencki pilot zauważył niebezpieczeństwo, nie mógł już nic zrobić, aby uchronić samolot przed zderzeniem z ziemią, a pasażerów przed śmiercią. Moja hipotez na temat katastrofy brzmi następująco nie trzeba było do samolotu ani strzelać a nawet podkładać bombę na podkładzie gdyż jest to bardzo łatwe do wykrycia podczas badania wraku musimy pamiętać ,że była zła pogoda mgła która była wręcz idealna do tej sytuacji , ograniczała widoczność do kilku set metrów wystarczyło aby celowo ktoś z wierzy podał nie poprawne parametry lotu oraz lądowania podkreślam słowo CELOWO musimy też pamiętać że lotnisko nie było wyposażone w/w system ILS i o tym co powiedziałem powyżej Pilot nie miał już żadnej szansy na poderwanie maszyny .. KTOS KTO ZNAŁ TE MASZYNY I ICH SPECYFIKE MOGŁ ŁATWO W TEN SPOSUB DOPROWDZIC DO KATASTROFY.. Jeżeli nawigacja pokładowa pokazywała pilotowi, że jest wyżej niż rzeczywiście było to wysokościomierz był niesprawny, albo celowo fałszował wysokość. Oficjalnie, kontroler lotu w Smoleńsku zeznał przed komisją rosyjską, że podawał ostrzeżenia pilotowi , że samolot leci za nisko. Pilot nie reagował, bo ponoć nie znał rosyjskich komend. Ale pilot doskonale znał rosyjski, więc......? * o + A mnie od 3 dni nurtuje jedna sprawa. Otóz zaraz po katastrofie, jeden z zołnierzy rosyjskiego szapaleru, ustawionego niemal w mgnieniu oka na terenie katastrofy, na pytanie dziennikarza czy ktos żyje? odpowiedzial, w naturalnynm szczerym, jak przypuszczam, odruchu, ze 3 osoby jeszcze zyją ale są w ciezkim stanie, dlaczego wiec nie wezwano nawet jednej karetki, by te trzy osoby ratować, dlaczego pol godziny po katastrofie żyly trzy osoby a godzine po katastrofie Dostalismy wersje od Rosja ze zginelo 87 osob, ktore byly na pokładzie, a skad Rosjanie tak doskonale wiedzieli ze na pokladzie jest 87 pasażerów (nie liczac załogi)..podczas gdy nawet strona polska nie znala dokladnej listy osob ktore wsiadly do samolotu i spekulowano ze ofiar jest 132? Wydaje mi sie ze chodzilo o uciszenie 3 ocalałych i 87 tych którzy mieli cos do powiedzenia. Teraz zamilkli, a my sie juz nie dowiemy. Przeciez przyjaciel P. przyjaciela T. nie wkopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
ten temat łatwo znalezc , jest na pierwszej stronie z tematami , a str 7 jest stroną ostatnią! Wejdzie na spis tresci i poszukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklkkkk
no pzreciez wkleilam luidzie to to dluuuugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiradelllaKerr
Nie otwiera siuęten plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfgdgdsgsfsga
na samym poczatku w sobote rano wypowiadal sie w telewizji facet z MONu czy cos takiego ze jest pogloska ze 3 osoby mogly przezyc. i tak jka pisze ta osoba ze skads ten zolnierz musial wziac takie info ze niby ktos pzrezyl a potem nagle cisza i zero wyjasnien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Otym mowilem Przeczytajcie go od klkkk to jest "w tv mowili" ten dlugi Dzieki zego wstawilas tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Patka wlasnie Zaduzo jest znakow zapytania zeby to byl wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych, co nie moga otworzyc linku - na youtube wystarczy wpisac "pierwsze smoleńsk" i jest cala lista filmow - i to ten o czasie 1:24 - jest kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
faktycznie wieniec jest nienaruszony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
nie potargany nic, a nic. gdzie on sie uchował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellou
gdzie mozna ten wieniec zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU TUBE
Film nieodpowiedni dla nieletnich !! KLINKNIJ "Wiecej" !!!ANALIZA "Tu-154".Slychac strzaly,,"Przejrzałem ten materiał wielokrotnie. (od rana 14.04.obejrzało go do godz. 11.30 już ponad 120 tys.x). Przypadkowy operator kamery z telefonem wbiegł na teren katastrofy i popędził w kierunku najbardziej widocznego obiektu - podwozia samolotu. Po chwili usłyszał głosy męskie z kierunku rozbitej kabiny, skierował tam obiektyw. A tam - jatka. Wcześniej przeraźliwy głos syreny przykrywa mająca nastąpić egzekucję. Jest tam kilku facetów, mówią po rosyjsku z prowincjonalnym akcentem..... cd. trwa szamotanie z kimś z wnętrza kabiny. wyrzucają go na zewnątrz, być może duszą lub inaczej pozbawiają reakcji, ktoś inny ucieka z kabiny pod drzewo po l. str. W tym czasie trwa walka wręcz po pr. str. kabiny, rozlega się 1 strzał, operator leeko się przestrasza i usuwa z pola widzenia tamtych, jednak po chwili powraca obiektywem. Facet po l. str jest zlikwidowany , ci po pr. jeszcze walczą, padają dwa strzały w tym jeden wytłumiony...operator prerażony klnie siarczyście i pospiesznie... usuwa sie za drzewa, pada kolejny strzał. Mężczyźni się ewakują, kierujący nimi pospiesza ich!, Operator klnie po raz drugi uświadamiając sobie co zobaczył.... Katyń nr 2. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfgdgdsgsfsga
slychac dawaj gnata faktycznie i zmiana planu cos wtym stylu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
Jezu poważnie, mowi dawaj gnata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×