Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość bbbbbba
MATKO skoro miał złe informacje nt "nierówności terenu" 10 kwietnia, to nie znaczy, że pagórek się zmienił przez 3 dni! TAWS nie miał prawa działać na tym samym terenie raz dobrze, raz źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
a co do dyskusji o Sikorskim brytjskie sledztwo zamrozilo powazna czesc akt nawet na 100 lat pomimo prob ze strony Polskiej odtajnienia ich prawda ciagle nie ujrzala swiatla dziennego, dokumenty ciagle sa zamrozone dlaczego, niech kazdy sobie dopowie podobnie jest z aktami ze sledztwa zabojstwa Kennedy'ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbba
to też utajnione dokumenty mają chronić szpiegów ale analiza organów wewnętrznych była niemożliwa, nie po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
to ty wypierdalaj , bo gówno wiesz a myślisz ze wszystkie rozumy pozjadałaś !!! Inni ludzi tez myślą i wcale nie chodzi o to ,zeby udowodnić spisek! A twój jedyny argument ,ze wszyscy jestesmy chorzy psychicznie jest naprawde infantylny i tylko pokazuje jaka jestes pusta ! No , jest jeszcze jeden , ze nikt tu nie jest fachowcem , fakt to jest prawda , ale ty nim tez nie jestes , zachowujesz sie jakbyś tylko ty jedna znała prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
bbbbbbn, Milady 4758 , nie wysilajcie się , musztarda i tak wie swoje , ona wszystko wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbba
dobra koniec chrzanienia już nigdy nie dyskutuj z głupim, bo cię sprowadzi do swojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
nigdy nie dyskutuj z głupim ,bo cię sprowadzi do swojego poziomu , a potem przewyższy doswiadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśśśnia
Musztarda, chyba dokształcałaś się na tym samym forum co ja... Chociaż jedna mądra, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
musztarda nie bluznij :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
nie mam zamiaru dyskutowac, ale uscislijmy, zeby nie wporowadzac ludzi w blad, ze TAWS zdecydowanie ostrzega pilotów przed nadmiernym zbliżeniem się do ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
musztarda doceniłabym Cię gdybyś miała jakikolwiek cień niejasnosci , ale ty jesteś przekonana o swojej nieomylności !Ty wszystko wiesz i na wszystko masz odpowiedz ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
musztarda napisala, ze system ostrzega pilotów o zbliżaniu się do przeszkód, takich jak wieża radiowa, komin czy nierówności terenu. to prawda ale zaprzeczyla wprowadzajac ludzi w blad, ze system ostrzega przed osiagnieciem zbyt niskiego pulapu lotu a przed tym system tez ostrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
i co z tego wynika ? Ze powinniśmy poczekać na ekspertyze z czarnej skrzynki , czy alarm się włączył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
czyli dzieki TAWS pilot dostaje syygnal także w przypadku zbyt małej odległości do ziemi. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, sami znawcy. Oni sie tu na wszystkim znaja. Ostatnio na lotnictwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
Musztarda masz racje, ze tak naprawde wszyscy malo wiemy ale mozemy probowac sie dowiadywac, po to jest dyskusja zostal poruszony watek TAWS ktos wspomnial, ze byc moze mapa miala braki moze to mozna sprawdzic, a czemu by nie? dlaczego mielibysmy wierzyc slepo informacjom z mediow? wiele rzeczy mozna zweryfikowac, byc moze jezeli to byl faktycznie wypadek da sie to sensownie wytlumaczyc ale ja nie mam zamiaru opierac sie jedynie na wiadomosciach z TVP czy TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, na chlopski rozum..... Cale szcescie ze chlopi nie lataja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka1755
widze ze tamt robi kariere jak ten o jaszczombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majac super sprzet i tak nie przeskoczy sie praw fizyki. Pamietajcie o tym. Tupolew to ciezksamolot, on dosc bezwladnie opada przy ladowaniu i wyminac cos czy dodac ciagu nie jest tak latwo. To nie mysliwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka1755
*temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
ja się nie znam ,ale oglądałam w wiadomościach i czytałam na portalach internetowych ,ze ten system alarmuje kiedy samolot jest za nisko i zbliza sie do ziemi Nie wiem skąd te rozbieznosci, ja sobie tego nie wymyśliłam , takie informacje podawali , zreszta sama napisałas ,że powinien się włączyć jakby był za nisko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
*portalach informacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jest nieomylna
ja nie wierze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRACH SIE BAĆ...
Pewnie już widzieliście, ale analiza jest dosyć prawdopodobna: http://www.youtube.com/watch?v=xiqOoFpDAvI Tam naprawdę widać ludzi, poza tym czymś co się wyłania zza drzewa, bo to chyba naprawdę gałąź jest. A w oryginalnym nagraniu ja polskich słów nie słyszę, ale rosyjskie owszem: DAWAJ RIEBIATA(nie żadnego gnata czyli "chodźcie"), DAWAJ TUDA PASKUDA("chodźcie tutaj", nie wiem co to paskuda), UBIJAJ TUDA(zabijaj tutaj) coś na podobe "ATWIET PALISZU"(1.17min, znaczy "odpowiedź Polaku") :( No i to "NI CH*JA SIEBIER"(zapewne przekleństwo na widok czegoś nadzwyczajnego)... Wnioski wyciągnijcie sami. Jeśli to naprawdę mord na naszych(słychać 4 strzały) to i tak nic nie zrobimy :( no bo niby co? Być może przez ruskich nasi zgięli, bo tamci źle nawigowali nasz samolot z wieży, być może resztę dobili a my co? z otwartymi rękami powitamy ich na pogrzebie w niedziele :o krew się gotuje... Szczerze powiem że boję się że wybuchnie wojna, może to was śmieszyć ale tak czuję, że jak pochowamy prezydenta to się dopiero zacznie... Czuję że to dopiero początek końca i jest mi z tym bardzo źle :( Boję się jak cholera, że coś się złego stanie, że dotknie to nas wszyskich, boję się k*rwa mać że przyjdzie koniec świata... Katastrofy, trzęsiania ziemi, wybuchy wulkanów i co jeszcze? może jakaś tykająca niespodzianka od wschodnich przyjaciół? Boże ty widzisz co się dzieje i nie grzmisz! :( a może nie widzisz przez tę chmurę pyłu wulkanicznego... miałam iść spać ale boją się zasnąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy też widzicie to co napi
-sał ten koleś na YT : "Palnick1989 Widziałem ten film już z 1000 razy i jednego jestem pewien-w 40 sekundzie spod skrzydła, gdy operator stoi w miejscu, kilka metrów przed nim wyczołguje się żywy człowiek. Wychodzi z takiej jakby wnęki, w 4-krotnym zwolnieniu to widać. To dlatego operator idzie w tym kierunku i się zatrzymuje. Szok. Jak można przeżyć takie walnięcie? I dlaczego od razu powiedzieli, że wszyscy zginęli? 6 sek. temu" ?????? http://www.youtube.com/watch?v=-DbLgBifsTU&feature=related Bo mi też coś lub ktoś tam się porusza:o też film coraz bardziej przeraża,coś tu ewidentnie "śmierdzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
a ja tam nic nie widze w 40 sec nawet przy zwolnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×