Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

...jakby Ci tu odpowidzieć ... Ни хуя себе, я здесь ничего не вижу :( po pierwsze film jest marny bo nagrywany przez przypadkowego leszcza kamerką z aparatu komórkowego - pewnie to była jakość VGA albo max 2 megapixele - nagraj se cokolwiek taką kamerką - im wiecej szczegółów na nagraniu, im wiecej ruchu tym bardziej wszystko się tam deformuje i chuśta - masz potem wrażenie pozornego ruchu każdego z nagranych elementów - kontrast i światło są automatyczne - takie gówienko ... film w dodatku wielokrotnie obrabiany tułał sie juz po róznych stacjach i serwisach - im dalej tym gorzej dla jego jakosci - faktycznie ruscy w końcówce krzyczą: назад ! все уходить albo уходят - czyli: do tyłu! wszyscy wychodzić albo idą mozna tłumaczyć jako wychodzic stąd czyli komenda - no i jedynie te odgłosy przypominające strzały - to jest dziwne - ja polskich słów tam nie słyszę sorry! - rosyjski znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
nic dla mnie w tym filmie dziwnego nie ma, gapie sie poschodzily, doskonale ich rozpoznaje, pozniej syrena i krzyki do gapiow ze maja uciekac bo beda strzelac a gapie ze uciekamy (dawaj, nazad, cos takiego) ludzi sie naschodzilo z ciekawosci i pazernosci, zapewne bieda tam straszna to biale cos co pisza ze reka porusza, jak dla mnie nastepne zludzenie, nie wydaje mi sie aby ktos byl tam na bialo ubrany (nawet piloci), no chyba ze ubranie zdarte, ale skoro byl pozar wiec zapewne wiekoszosc byla poparzona aha na filmiku tego dziennikarza widac cialo w czarnym garnitrze i nawet glowe... wiec niestety ciala byly... dla mnie za to dziwne jest (i prosze o wyjasnienia jezeli wiecie) - czemu doswiadczony pilot, lecacy samolotem z konaca XX wieku lecial parenascie metrow nad ziemia!!! i co ma mgla do wszystkiego skoro oni maja wszystkie systemy w samolocie, do wysokosci i ludzi na lotnisku do kontaktu - nawet jak sie nie wiem jaki wypadek zdarzy, pozar, wypadek samochodu czy samolotu to nikt nie podejmuje decyzji ze nikt nie przezyl zakladajac to po widoku z miejsca zdarzenia i odpuszcza wyslanie karetek, dziwne ze nie bylo karetek, przeciez nie sprawdza sie w 10 minut cial 96 osob ze nie zyja - niejasnosc co do ilosci podejsc ladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
widzialam juz ten film ze 100 razy, nawet mam sciagniety galazka to to cos zza drzewa, przyptrz sie jej dalszej czesci na 1-wszym planie Ci co tam chodza na poczatku to gapie nic innego nie wiedze, z kazdego konara bdz innej rzeczy mozna zrobic czlowieka a jak jeszcze wiatr zaweje to nawet bedzie sie ruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdf
"aha na filmiku tego dziennikarza widac cialo w czarnym garnitrze i nawet glowe... wiec niestety ciala byly..." podasz link i w ktorej to bylo sekundzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierzę w to że to był
wypadek a jeszcze bardziej nie wierzę w to,że wszyscy zginęli na miejscu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
mi tez to smierdzi ale nie mamy dowodow dla mnie dziwne ze pilot doswiadczony i nagle lecial pare metrow nad ziemia i to 1km od pasa do ladowania ten filmik nie zawiera zadnych dowodow, lepiej skupic sie na szukaniu innych rzeczy mam nadzieje ze upubliczna zawartosc czarnych skrzynek, ale zapene znajac zycie puszcza nam krotka rozmowe z ruskimi i tyle a moze lepiej bedzie dla nas ze nie poznamy prawdy bo jak zaczniemy o nia walczyc to ruskie nas doslownie zniszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
zaraz poszukam linku i sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa.... jestem pełen podziwu dla gościa, który na YT walnął taką analizę wizualną tego materiału :) niestety gdy ja na to patrzę to bardziej muszę polegać na swojej fantazji (czy cudzej? :) ) ,żeby uautentycznić sobie wszystkie szczegóły, które staram się uparcie dostrzec a które niestety nie wyglądają mi na nic, z tego co oczekiwałbym tam ujrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
dziwne ze tak Kaczynskiego i jego zone tak od razu znalezli... a 21 cial nadal nie moga poskladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pseudonimu dzisiaj
Ja tez nie wierze calkowicie tej analizie ale widze dokladnie machajaca postac na bialo ubrana i w oddali jak ktos upada(niekoniecznie od strzalu). Nie wierze jednak ze nikt nie przezyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
a co nie widzisz jezyka? straszne te zdjecia, ale caly czas piszecie ze nie ma cial wiec je macie, modle sie za nich juz od tygodnia a wyrzutow nie mam bo nic zlego nie zrobilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
moze jak dasz pauze to zobaczysz obsypana popiolem, bialawa, zarys twarzy, oczodolow i nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda zaczyna sie czystka
dlaczego 2 dni, zaledwie dwa dni po katasfrofie odwolali Slawomira Debskiego ze stanowiska dyrektora Instytutu Spraw Miedzynarodowych, w czasie zaloby narodowej? Przeciez mieli wazniejsze sprawy niz odwolywanie bez podania jakichkolwiek przyczyn takiego czlowieka o takim dorobku i zaslugach. Widocznie tez mial leciec i zginac, ale nie zginal, wiec odwolali go, zeby nie szkodzil w czystkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marysienka
lecz sie,bo masz cos z glowa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do słów to nie słysze tam nic po polsku... do tego co napisałem wcześniej moge dodać,że w końcowych sekundach osoby żądające odejscia z miejsca katastrofy (prawdopodobnie strażacy lub inni obcerwujący,którzy zwrócili uwagę na idiotę co sie za bardzo z telefonem zbliża do płonącego samolotu :) ) krzyczą jeszcze: Oтец уйди! lub уходи, вce ...уходят! co oznacza -Ojcze :) odejdź lub idź, wszyscy ...odejść - Ojcze dlatego,że ruscy mają w zwyczaju do starszych tak sie zwracać :) matko albo ojcze nawet jak ich nie znają- i to zapewne było do tego dziadka w kaszkiecie z reklamówką - to tak jakbyscie do starszego człowieka na ulicy gadali -ojcze! idźcie no stąd sobie :D ...pierwsze słowa jakie rozpoznaje bo wyraźnie słychać są w 30 sek nagrania: все! назад! все! - czyli wszyscy do tyłu bszyscy! Słychać 2 męskie głosy -zapewne to strażacy zblizający sie od tyłu do filmującego -bo głosy są coraz wyraźniejsze - po prostu chcą,żeby sie odsunął i przypadkiem nie stał kolejną ofiarą jesli cos jeszcze exploduje - bo gosc jest bardzo napalony :) na nagrywanie ...potem od 43 sekundy i w momencie jak słychac syreny lecą teksty: уходят ! отсюда ! уходят ! czyli to samo odejść! lub odejdźcie! stąd! odejdźcie! potem znowu powtórka отсюда ! уйди! czyli odejdź lub idź stąd! potem Давай!!! сюда - вы оттуда ! czyli No dalej! tutaj! wy stamtąd! czyli poganiają ich bo tamci stoją i się gapią ...potem: иди отсюда ! czyli idx lub idźcie stąd! potem jest tak jak wczesniej napisałem Ни хуя себе!!! czyli >ni ch*ja siebe< to mniej wiecej tyle co Niech mnie chuj! albo cos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
przepraszam ze niby czemu mam cos z glowa???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://static.rmf.pl/rmf_fm/img/schemat.jpg widziałem już ten schemat na forum lotników - mnie tylko dziwi,że ruscy zaznaczyli czerwoną przerywaną kreską "idealny kierunek podejscia do lądowania" a na żółto "realny kurs" i z tej składanki zdjęć wynika,że pilot podchodził do londowania o kilka lub kilkanascie może wicej metrów na południe niz powienien czyli jakby miał lądowac na lewo od pasa - i jak tak leciał zaczął scinac drzewa bo wychodzi na to że już było za nisko - potem jest załamanie tej żółtej linii w miejscu gdzie na foto jest podpis,że to było to "pierwsze wieksze drzewo na którym uszkodził lewe skrzydło drzewo rozpiepszone na wysokosci 4 -5 m! no to nieźle nisko!!!!! - potem już zbacza z kursu- ale wczesniej przed tym najgrubszym na którym złamał skrzydło są drzewka ściete na 2,5 m - no to kurwa wyglada że on ladował przed pasem!!!!!!!! bo 2,5 m to wyciągnięte podwozie i praktycznie dotyka ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
dokladnie, byl na wysokosci 2,5 metra i 1km przed pasem i tyle wylatanych godzin a on laduje.... to jest to co mnie meczy najbardziej... jakos dziwne ze pierwsze odczyty czarnych skrzynek nie wykazaly awarii zadnych urzadzen na pokladzie a pilot w takich warunkach chcial ladowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
musztarda i jak juz bedziesz tam u swoich to do okulisty radze sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marysienka
naprawe jestes chora,bo widzisz rzeczy ktorych nie ma. to zludzenie a nie twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
jejku u Was to chyba nawet w rozwoju jestescie miliony lat za nami skoro dalej nie rozpoznajesz twarzy, jestescie chyba nawet przed Neandertalczykiem szkoda czasu na dyskusje z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marysienka
mozg ludzki jest tak zaprogramowany,ze nawet jak patrze na ksiezyc to widze tam twarz,ale jej tam nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka11
Musztarda nie wysilaj sie piszac: do marysienka naprawe jestes chora,bo widzisz rzeczy ktorych nie ma. to zludzenie a nie twarz nie jest wcale tak ciezko sprawdzic ze TY zmieniasz nicka .... no ale informatyka to u Was nauka nie znana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×