Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość Chris Oriflame
Dołącz do Oriflame już dziś ! * oszczędzaj na własnych zakupach *sprzedawaj kosmetyki z katalogu swoim znajomym ( 30 % dla Ciebie ) * buduj własny biznes i zarabiaj dzięki niemu duże pieniądze tak jak robię to ja SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A WPROWADZĘ CIĘ DO ŚWIATA ORIFLAME Super nagrody w programie Witamy dla początkujących konsultantów, które możesz mieć już za 1zł !! 1 etap - tusz WONDER i uniwersalny krem waniliowy 2 etap - krem Aqua Rhythm na dzień i pod oczy 3- etap - kuferek paprocki & brzozowski Zapisująć się u mnie i składając swoje pierwsze zamówienie na 100pkt otrzymasz atrakcyjny prezent oraz zestaw kilku próbek na dobry początek. Zapisując się u mnie , pomogę Ci również budować twój zespół konsultantów, ddzięki któremu możesz zarobić naprawde duże pieniądze. Dzięki mojej pomocy możesz zarobić dodatkowe 300, 400, 500 a nawet więcej złoty gg : 33839251 e-mail : oriflame2011@interia.pl strona internetowa : my.oriflame.pl/zarabiajzoriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Chcesz dorobić lub zarobić??? Pracuj w domu w swoim własnym tempie. Sam sobie wyznaczaj cele ja pomogę je Tobie osiągnąć:) Nie trać czasu i pieniędzy. Teraz wpisowe tylko 1zł czyli to cała Twoja inwestycja. Zyskaj kontakt z ludźmi i zarabiaj pieniadze. Korzystaj z wielu możliwosci ORIFLAME. Wszystko zależy od Ciebie to Ty decydujesz a nikt inny. Bardzo łatwo mozna sie zapisac ale też i łatwo i bezproblemowo sie wypisać. Zainteresowany nic prostszego kliknij do mnie a powiem CI co dalej. Odpowiem na Twoje pytania. Osoby, które sie zapisują u mnie otrzymają zestaw dla nowego konsultanta + katalog aktualny do pracy:) Pamietaj teraz wpisowe 1zł!!! do rejestracji jest potrzebne jest dla osób powyzej 18 lat ksero dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej + zgoda opiekuna dla osób powyzej 16 lat. P omogę uzyskać 14 dniowy odroczony termin na zapłate faktury. Otrzymasz wszelkie namiary na mnie żebyś mógł korzystać z nich w razie problemów. Oriflame ma na prawde wieeele plusów poznaj je!! Czekam na Ciebie. kod promocyjny 1224993 meil julia.antkowiak@onet.eu gg1054762 SMS 888967734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeUpYourself
Cześć. Jeśli szukasz kogoś kto ma normalne i zdrowe podejście do firm działających w systemie MLM i doświadczenie w doradztwie personalnym, stylizacji i wizażu. Zachęcam do kontaktu. Mam ponad 300 osób w swojej grupie, utrzymuje kontakt z swoim zespołem, pracujemy WSPÓLNIE, tworzymy fajne projekty w ramach firmy FM Group ale nie tylko. Współpracuje z jedną z ciekawszych charakteryzatorek z Warszawy organizując warsztaty Make Up Yourself- stylizacja, analiza kolorystyczna, z stylistką z firmy . Działam na terenie całej Polski, gł. W-wa, Ełk, Kraków, Przasnysz, Ostrołęka. Zapraszam do kontaktu Kasia Zientarska 507 350 587 katarzynazientarska@makeupyourself.pl gg 5990220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: Wiem ,że nie zarobicie na tym wielkich kokosów ,ale zawsze kilka stówek wpadnie do portfela. Tylko teraz masz możliwość zdobycia; -zestawu pędzli -perfum Rare Gold -zestawu biżuterii eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Oriflame! Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wstąpieniem do Klubu Oriflame, korzystaniu z 23% zniżki na kosmetyki oraz założeniem własnego biznesu proszę o kontakt. Pomogę złożyć pierwsze zamówienie, opowiem o firmie, odpowiem na Wasze wszystkie pytania, a także wyjaśnię jak budować własną grupę i na niej zarabiać :) Okolice Katowic i Zawiercia - grzegann@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) 26 MAJA JEST SZKOLENIE KOSMETYCZNE W KIELCACH :) PIĘKNO SUKCESU POZIOM 1. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI JAK I PRZYSZŁE KONSULTANTKI. ZAINTERESOWANI NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ DO MNIE. Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT, to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC (kolor do wyboru) Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz jakiekolwiek kosmetyki ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki (katalogi, ulotki, programy motywacyjne) przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA LIDER AVON
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić was do współpracy w moim zespolee U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką wkatalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu,w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *wpierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu- za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki wpromocyjnych cenach, które ukażą się wkolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu,spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -programlojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę,możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę,maxymalnie do10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czymTy także możeszuczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek,do któregodostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką napisz do mnie wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie.Jeśli maszjakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, wciągu 3dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie.Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Monika - LiderSprzedaży AVON gg: 12448503 tel.: 783-810-535 e-mail:monia1234-94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tylko teraz zostając konsultantką AVON uczestniczysz w specjalnym programie "TWÓJ PEWNY START",gdzie możesz zdobyć; *Superwydłużający tusz do rzęs *Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW *Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA *Wodę toaletową SPOTLIGHT *Zestaw na lato-japonki,zegarek,sukienka Chcesz się czegoś dowiedzieć lub zostać konsultantką AVON -NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl GG;34142854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) 26 MAJA JEST SZKOLENIE KOSMETYCZNE W KIELCACH :) PIĘKNO SUKCESU POZIOM 1. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI JAK I PRZYSZŁE KONSULTANTKI. ZAINTERESOWANI NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ DO MNIE. Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT, to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC (kolor do wyboru) Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz jakiekolwiek kosmetyki ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki (katalogi, ulotki, programy motywacyjne) przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Starszy Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ:)! Wiele osób chciałoby dorobić sobie do pensji.... Jeżeli TY też chcesz zarobić kilka stówek miesięcznie i kupowć dla siebie taniej kosmetyki napisz lub zadzwoń do mnie:)_:) Jestem liderem od kilku miesięcy a moja grupa liczy już sporą liczbę konsultatek i kilku liderów..... Każdej osobie pomagam i doradzam ,gdyż wiem jak jest ciężko zacząć-sam byłem kiedyś konsultantem.... Avon oferuje bardzo wiele nawet przy małym nakładzie pracy; *zarobek 15-40%(czasami 45i50% w programach motywacyjnych) *17katalogów -każdy z 3 terminami składania zamówień *w każdym katalogu 3 bezpłatne terminy dostawy kosmetyków do domu. *ofertę demo(gdzie konsultantka może kupić kosmetyki,które będą dopiero w następnym katalogu. *ofertę netto (gdzie konsultantka może kupić kosmetyki nawet o 80% taniej) *21dni na zapłatę rachunku *bardzo małe braki kosmetyków(mamy własną fabrykę w Polsce) *dla ambitnych AVON CLUB(najlepsie konsultanci) *różnego rodzaju wycieczki ,wyjazdy,konferencje,bankiety *funkcja lidera i możliwość budowania własnego zespołu Statrując w jednym z 3 najbliższych katalogach i składjąc zamówienia na co najmniej 250zł otrzymasz; -superwydłużający tusz do rzęs -program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -perfumy SPOTLIGHT -krem z serii PLANET SPA -zestaw na lato-japonki,sukienke i zegarek Dla każdej konsultantki wysyła pod jej adres zamieszkania ZA DARMO; *zestaw dla konsultantki(umowę i zestaw startowy) *ulotki prospetingowe *zestaw katalogów *ZESTAW PRÓBEK Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapytać?? Napisz lub zadzwoń do niczego to Cię nie zobowiązuje.... ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ W ZESPOLE KTÓRY STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BARDZIEJ ROZWINIĘTY:) Na maile odpisuję kilka razy na dziennie; KONTAKT; tel.;505293722 mail.;kamilmaliszow@onet.pl gg;34142854 Pozdrawiamll Kamil -Lider Sprzedaży i Zespołu AVON. -- Zostań konsultantką AVON:) Tel;505293722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinodzem
Jeśli ktoś jest zainteresowany Mary Kay ( kosmetykami lub zostaniem doradca kosmetycznym), polecam moją skromną osobę ( Kraków, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Bochnia, Wadowice, Nowy Sącz, Koninki). Rozwieję Wasze pytania, doradzę, dobiorę kosmetyki, załatwię próbki i na pewno nie będę do niczego namawiać, naciągać itp. To jakość kosmetyków może Was zachęcić lub nie; ja w rolę wychwalającej jedną markę konsultantki nie wchodzę. A MK polecam, bo lubię, używam i przy okazji na tym czasem zarabiam. Ale jestem obiektywna i potrafię polecić inne kosmetyki profesjonalne, niekoniecznie z MK. Kosmetyki MK są naprawdę dobre, byłam bardzo zaskoczona ich skutecznością; zrezygnowałam m.in. z pudru w kamieniu Chanel na rzecz MK. W kosmetykach pielęgnacyjnych nie przeważa forma nad działaniem, wiele z nich jest bezzapachowych, z wysokimi filtrami, a przy tym nie obciążają cery, nie zawierają składników komedogennych, czyli nie zatykają porów.To jakość i zadowolenie, za które się płaci, ale możecie być pewne, że tych pieniędzy nie będzie Wam żal. Kosmetyki spełniają swoje obietnice, a nie stanowią tylko ozdoby półki w łazience. W MK nie ma piramidy finansowej, każdy z doradców kosmetycznych ma taki sam upust. Zestawy startowe są różne i nie kosztują 1 zł, najtańszy ok 400. A szkolenia kosmetyczne w większości są profesjonalne. Otrzymuje się też dyplomy. Mnie przekonały w pierwszej kolejności pudry, bardzo lekkie i wyrównujące koloryt cery podkłady oraz serum Time Wise z filtrem UVA / UVB 25 - niezwykle lekkie, bezzapachowe, nie obciąża mojej mieszanej cery. skype: pinodzem gmail: pinodzem Pozdrawiam ... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań konsultantką Alkemika i korzystaj z przywilejów: stały rabat na kosmetyki kolorowe - 35%, stały rabat na perfumy - 25%, przy zamówieniu powyżej 160 złotych - darmowa przesyłka, brak wpisowego, zamówienie składasz kiedy chcesz (telefonicznie lub e-mailowo), wielkość zamówienie zalęzy od Ciebie, realizacja 48 godzin, 3 linie telefoniczne do kontaktu, kosmetyki bardzo dobrej jakości, ceny produktów od 8 do 60 złotych (od tych kwot otrzmasz rabat) nieobowiązkowy starter za 48 złotych )(6 pełnowartościowych produktów - fliud, cień, pomadka, lakier, tusz, błyszczyk o wartości 120 złotych) - przywilej dla nowych osób, Poszukuje również Liderów, możliwość uzyskania 20% dodatkowego rabatu z grup już przy obrovie 10 000 tysięcy złotych. Duże możliwości zarabkowe, dodatkowe bonusy pieniężne 250, 500, 750 za wyniki. Dyrektor Marki Alkemika Paulina Ponikowska Staniec tel. 698 161 373 paese.kosmetyki@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartob76
A ja zaproponuję coś innego - FABERLIC. Oferujemy kosmetyki tlenowe, rewelacyjna jakość. Ceny podobne jak w AVON czy Oriflame. Dużo promocji. Firma jeszcze mało znana co daje olbrzymie pole do rozwoju. Jeśli Panie byłyby ciekawe to podaję swój mail. kontakt@faberlicos metics.pl (moja prywatna strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlarcija
A ja zaproponuje jeszcze coś innego - AROMAGROUP www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do avonu
Witam:) Jestem liderem AVON i szukam osób ,które chciałyby dorobić sobie do domowego budżetu. Praca w AVONie jest bardzo łatwa i przyjemna-brak zaangażowania ,a pieniążki można zarobić w bardzo łatwy sposób. Każda konsultantka ma; -zarobek 25-40% -darmowe szkolenia -z każdym zamóieniem dostaje 1katalog ,ulotki i specjalne promocję dla konsultantek ZA DARMO! -katalog z 3 darmowymi dostawami do domu -super prezenty w programie TWÓJ PEWNY START Szukam osób z całej Polski i zawsze służę pomocą i radą. Wiem jak jest trudno zacząć coś nowego więc każdy może na mnie pomegać:) Teraz dla nowych konsultantek czekają prezenty; -Zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała NATURALS o zapachu truskawki -Woda perfumowana TTA TOMORROW -Woda toaletowa DEMPSEY2 -Serum naprawcze ANEW REVERSALIST -Torebka,portfel i torba z serii BRLIEVE -Woda toaletowa SPOTLING -Super wydłużający TUSZ DO RZĘS -Podwójny proram motywacyjny z serii ANEW -Woda toaletowa TRESSELLE MYSTIQUE -Zestaw kosmetyków SOULUTIONS -Zestaw kosmetyków PLANET SPA. WSZYSTKIE TE KOSMETYKI MOŻESZ ZDOBYĆ ZOSTAJĄC KONSULTANKTĄ AVON-na prawdę warto!! NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!:) Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapisać napisz; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawaim-życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki z betterware
Drogie Konsultantki i wszyscy inni:)) chciałabym zaproponować Wam pracę jako przedstawicielka/przedstawiciel firmy BETTERWARE podobnie jak w innych firmach z branzy MLM tutaj także mozna zarabiac na sprzedaży produktów ale głównie dla domu - produkty codziennego użytku, ułatwiajace domowe prace = kosmetyki i artykuły do pielęgnacji i preparaty zdrowotne= szeroki asortyment który warto włączyć do swojej oferty Zobaczcie co Betterware oferuje - zapraszam na moją stronę http://praca-betterware.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Mariza jest polskim producentem kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kosmetyków do makijażu z wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Wytwarzane są z surowców kosmetycznych wysokiej klasy pochodzących z renomowanych polskich i zagranicznych firm, przechodzą również szereg testów i badań zapewniających ich ścisłą kontrolę. Wszystko to gwarantuje wysoką jakość naszych produktów oraz atrakcyjną cenę. Koniecznie obejrzyj katalogi - zobacz nasze ceny - od nich otrzymasz zawsze rabat 30%, zobacz nasze produkty! Każdej osobie, która podejmie z nami współpracę w ramach Klubu Mariza proponujemy atrakcyjne warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Będąc Konsultantem Mariza: zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach; polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty; zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu o czyste i jasne zasady. Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza: rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, możliwość otrzymania dodatkowych bonusów do 17%, możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez naszą firmę, atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jaki i nagrody jednorazowe, bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. Rabat podstawowy. Rabat podstawowy 30% liczony od cen katalogowych (CK) otrzymujesz przy każdym zamówieniu niezależnie od jego wielkości. Do rejestracji potrzebuje: Imie i nazwisko, adres zameldowania i korespondencji, numer dowodu, pesel, numer telefonu, adres e-mail. Po dokonaniu rejestracji na Twój e-mail otrzymasz login i hasło a na adres korespondencyjny zostaną wysłane darmowe katalogi. Po rejestracji otrzymasz również nasz nowy katalog na święta. -- MARIZA - świat piękna i natury Paulina mariza@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
jedyna zwymienionych ktora ma dobre kosmetyki to Mary Kay jakosc bez porownania z reszta ceny wyzsze ale to pochodna jakosci i wydajnosci doskonaly system - darmowych lub bardzo tanich - szkolen! Od kosmetycznyh po sprzedazowe najepsza na rynki prowizja od sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam
Gdybym to samo napisał o kosmetykach AMWAY - że cena odpowiada jakości - zaraz przyplątałby się ktoś od gadania o "praniu mózgów". ;P Ciekawe, że na inne firmy kosmetyczne, które oferują drogie kosmetyki i są chwalone zarówno przez ich dystrybutorów jak i klientów nikt takiej nagonki nie urządza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egyptianess
Poprosze na maila informacje o Faberlic, Mariza, Alkemika Paese, FM egyptianess@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu79
Witam, ja napiszę krótko. Jestem na pozycji Przyszłej Dyrektor SPrzedaży Mary Kay, jeśli ktoś jest chętny udzielę więcej informacji. Prowizja jedna z wyższych i niezależnie od pozycji każdy ma taką samą, nikt nikomu nie zabiera procentów. Działam na terenie Wrocławia, Dolny Śląsk, mam również konsultantki na Śląsku, w Warszawie. Pozdrawiam Kamila k.komza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu79
Sorry kasija9 nie odpowiedziałam też na Twoje pytanie, jakoś mi umnkęło. Otóż w Mary Kay jest kilka zestawów do wyboru: 100 zł, 395 zł- wart około 1.200 zł, 1270 zł- wart około 3.000 zł ma się w tyych zestawach od razu produkty do używania dla siebie i pokazywania. Prowizja wynosi 40%. Zamówienia robimy 1 x na pół roku, po pół roku system nas terminuje i po roku jeśli się nie zrobi zamówienia, to umowa zostaje rozwiązana. Czyli nie ma przymusu robienia zamówień co miesiąc. Każdy z nas sam decyduje ile chce zamawiać. Mam nadzieję, że udzieliłam niezbędnych infromacji. W chwili obcecnej jest dużo reklam w gazetach i kosmetyki Mary Kay są porównywane z Channel, EsteeLauder, Lancome, lecz cena jest ich 3 x niższa. Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
Witam napisze krotko -jestem z Lodzi -jesli chcesz przystapic do Faberlica lub zamowic kosmetyki pisz lub dzwon 501660259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielamala
polecam inny program http://track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?pid=89&uid=550 duże zarobki sprzedaż w internecie i nie tylko ile zarobisz: Wystarczy umieścić naszą reklamę na swojej stronie, by otrzymać aż 30 % prowizji od zakupu za każde zrealizowane zamówienie, które zostało złożone dzięki Twojej reklamie. Sprzedaż dzienna Przychód dzienny Przychód miesięczny 1 27,25 PLN 817,5 PLN 2 54,5 PLN 1 635 PLN 3 81,75 PLN 2 452,5 PLN 4 109 PLN 3 270 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid
A ja probowalam faberlic - dobre produkty ale ciężko było sprzedać, Avon- zbyt małe jak dla mnie zarobki, betterware- produkty nie odpowiadały mi jakosciowo. W końcu oriflame . Najpierw probowalam tradycyjnymi sposobami , aż w końcu trafiłam tutaj www.dagna.mojeori.pl. Tu nikt nie kusi prezentami programu Witamy, bo każda osoba która przystąpi do tej metody otrzymuje wyjątkowe narzędzia, z którymi na pewno prezenty dostanie. Ta metoda jest stworzona na potrzeby dziewczyn, które chcą w krótkim czasie zostać managerami i dyrektorami pracując głownie przez internet. Wreszcie mam coś, co pozwala mi bardzo szybko awansować i zarabiać konkretne pieniadze w oriflame. Nie udało mi się to w żadnej innej firmie ani w oriflame gdy pracowałam tak jak większość innych konsultantek. Dlatego polecam każdemu kto chce nie tylko się napracowac ale jeszcze do tego ODPOWIEDNIO zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, a ja proponuje Avon, znana marka, znane kosmetyki dzięki czemu nie problemu ze znalezieniem klientów. Polecam Jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Umowe wraz z materiałami przesyłam pocztą na własny koszt. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Praca
Konsultantka Firmy Avon - Zarobek do 40% zebranego zamówienia oraz prezenty ! Prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Perełki brązujące Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu + Tusz do rzęs Supershock Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Infinite Moment Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł: 1)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu 2)Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł - Torebka Batycki w specjalnej cenie 99.90 ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : Wpisowe 0zł Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu Elastyczne godziny pracy Oferty specjalne oraz programy motywacyjne Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji Oferty nawet 80% taniej ! Bezpłatna dostawa Internetowe składanie zamówień 100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek Nic nie ryzykujesz A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×