Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość gość
Ze wszystkich firm chcąc dorobić do kieszonkowego najlepiej opłaca się avon tak moim zdaniem bo keidyś byłam konsultantką. Osobiście w tym momencie zajmuje się Oriflame gdyż widzę w tym biznesie potencjał i opłacalność.Mam na myśli MLM.Powiem tak, nie będę nikomu mówić zapisz się,ale jeżeli ktoś ma dużo wolnego czasu albo szuka pracy dorywczej i jest zainteresowany taką formą zarobku to polecam.Firma ma dobry sposób wynagradzania.Jeszcze jak ktoś jest ambitny i wie co chce osiągnąc to tymbardziej zachęcam do spróbowania .Ten biznes nic nie kosztuje ,jedyne co musisz poświęcić to czas,bo osobiście pracuję w domu,prowadzę spotkania online i bardzo na tym oszczędzam bo nie musze tracić kasy na paliwo i jestem cały dzień w domu. Jeżeli ktoś na serio się zastanawia albo ma jakieś pytania to podaję kontakt. kilanowska-marta@o2.pl scype; marta.kilanowska5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy pod adresem e-mail mjanik1996@wp.pl.mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasiulka
Ja też zastanawiam się nad dołączeniem do jakiejś firmy mlm i wybieram pomiędzy Mary Kay a Oriflame, ale nie wiem, co lepsze. Zaczęłam o nich trochę czytać, np. tu http://opinieomlm.pl/firma-mlm/mary-kay/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria555
Bardzo dobra praca jest praca hostessy http://www.individual.pl . dla studentek uważam najlepsze rozwiązanie. Trzeba tylko trafić do dobrej agencji i myślę, że na zlecenia nie będziecie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Oriflame Od kwiatnia 2016. Mam już właśną grupę, zdobyłam w trzecim katalogu pierwszy stopień do menadzera i tworze własną grupę. Zapraszam do rozmowy osoby które chcą się rozwijać i zarabiać dodatkowe pieniądze ;) mail : paulina40@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ARBONNE
A więc czas na mnie :) :) polecam bycie konsultantką w ARBONNE, to firma z 36 letnim stażem, od 2 lat w Polsce. Motto firmy i żelazna zasada brzmi PURE SAFE and BENEFICIAL czyli produkty są czyste, bezpieczne i korzystne. Dlaczego??? Arbonne to marka kosmetyków i produktów vege, posiadająca również certyfikaty z tej kategorii. Na swojej własnej skórze dowiedziałam się jak te kosmetyki działają, i właśnie to przekonało mnie aby postawić na Arbonne. Jako Konsultantka masz rabaty, prezenty, bizuterie, wycieczki - Fira bardzo dba o Swoich konsultantów i nagradza by zmotywować do dalszej pracy rozpieszczając upominkami:) Jako klient Preferencyjny otrzymujesz 20% rabatu na WSZYSTKO jak i dostęp do najnowszych promocji oraz PROMOCJI SPECJALNYCH TYLKO DLA KLIENTÓW PREFERENCYJNYCH (50%- na dane produkty) :) Chcesz wiedzieć więcej? zapraszam na maila---agnes662@vp.pl jak i na stronę - agniieszkafulara.arbonne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ARBONNE
www.agnieszkafulara.arbonne.com :) wyżej wkradła się literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaoriflamezarobek
Czesc, nie wiem czy ktos jeszcze tu zaglada. Jestem Liderem w Oriflame i moge.zaoferowac prace konsultanki oraz/lub prace w budowie marketingu sieciowego. Nasza grupa prowadzi szkolenia internetowe dla nowych osob, sa promocje, stale znizki 20%, programy dla nowych osob. Chetnie wytlumacze wam jak mozna zarobic nie tylko sprzedajac kosmetyki ale tez budujac internetowa drogerie. Zapraszam kazda chetna osobe po wiecej informacji i do owocnej wspolpracy : weronika36@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiande_karola
Kasija9 kochana dołącz do tiande . Naturalne kosmetyki . Kupujesz że zniżka 35% a sprzedajesz o 54÷ drożej dla przykładu. Jeśli kupisz kosmetyki za 100zl to sprzedaż je za 154 czystego zysku zostaje 54zl . Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespolu odezwij się. Możemy spotkać się w 4 oczy . Jestem dobrym sponsorem i jeśli mojemu partnerowi coś nie idzie próbuje mu dodać kopa i rozwiązać jego problem . kara19941@op.pl +447931810082 lub skype misiustz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
Uważajcie na ARBONNE Miałam okazje przetestować kosmetyki Arbonee i w trakcie kuracji dostałam uczulenia. Skończyło się wizytą w szpitalu, bo spuchłam jak balon. Od tamtego czasu mam jeszcze podskórne bąble, które nie chcą się zmniejszyć. Dodam, że ta sytuacja miała miejsce latem ubiegłego roku. Po całym zajściu poszłam do dermatologa i jak pani usłyszała, że stosowałam Arbone to załamała ręce i powiedziała, ze nie jestem pierwsza, jaka się do nich zgłosiła i dodała, ze uczula wszystkich swoich znajomych i pacjentow, zeby nie stosowali tego szkodliwnego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie sa naturalne. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja chociaz raz użyłam słowa "naturalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie użyła pani słowa "naturalne", ale zmanipulowała klienta słowami: "czyste, bezpieczne i korzystne". Proszę wybaczyć, ale wasze kosmetyki wcale takie nie są. Manipulujecie nie tylko słowami ale i ludźmi, wciskając im szkodliwe buble za kosmiczne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem nie znam osoby dla ktorej każdy kosmetyk z każdej firmy bylby idealny. ŻADNA firma na świecie nie ma 100% dobrych opini, tylko datego, że co dla kogos jest idealnym kosmetykiem w walce na (prosze sobie tutaj wpisac jaki kolwiek problem skorny) dla drugiej osoby moze taki nie być. Proszę miec to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Poszkodowana, proszę podać imię i nazwisko tego dermatologa i zmienić lekarza. Jeśli jest Pani uczulona NA PRZYKŁAD na czekoladę to proszę nie fundować sobie kremu zawierającego ziarna kakaowca. Kosmetyki właśnie SĄ naturalne. Zawierają naturalne składniki w dużych stężeniach. Nie mają w sobie olejów mineralnych, ani sztucznych zapachów. Jestem klientką preferencyjną firmy, o której pani pisze i mogę porównać te kosmetyki do L'Occitane, których używałam wcześniej. Wolę jednak te nowe. Uwiodły mnie. Podoba mi się również to, że firma nie boi się uczuleń, a konsultanci informują o wszystkim. To kosmetyki bardzo dobrej jakości, z wyższej półki, więc nie będą najtańsze i nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultanci informują o wszystkim? To czemu się ode mnie odwrócili jak spotkało mnie nieszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi89
Witam serdecznie , Łódź i Pabianice , osoby zainteresowane zamówieniami lub przystąpieniem do Avon( rejestruje też osoby z innych miast ) proszę o kontakt : amazi89@gmail.com służę wszelką pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne rozwiązanie znajduje się tutaj http://www.rekowska.com . Duży zarobek, program motywacyjny, w którym są rewelacyjne nagrody i przyjemność. Poza tym fajne jest to, że można mieć również tańsze kosmetyki dla siebie. Koniecznie sobie poczytajcie o tej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch m-cy jestem konsultantka polskiej firmy ktora nkie jest jeszcze znana a kosmetyki ma super i nie drogie ,zarabiasz 30 procent od kosmetyku a jeszcze mozesz lapac okazje i kilka kosmetykow kupowac za grosze ,zamawiasz na stronce przez koszyk i widzisz promocje ,klijenci widza katalog ktory im pokazesz :)sa konkursy a jeszcze za duze zamowienia mozna zarobic pieniazki chetnie kogos wprowadze to moj email antonina_krol@o2.pl napiszcie a odpowiem na wszystkie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
➡ Czy chciałbyś otrzymać zniżkę na produkty 30 - 40%? ➡ Czy chciałbyś mieć naturalne, pozbawione chemii produkty (kosmetyki, suplementy, olejki eteryczne) po cenach sklepowych? ➡ Czy chciałbyś pracować online? ➡ Czy chciałbyś współpracować z zespołem, który się wzajemnie wspiera? Jeżeli tak napisz na mail ----- pracainfo1@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karfir
Ja zapraszam do betterware ☺ udzielę wszelkich informacji jak to wygląda. karfir@wp.pl 667218805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego, hebe, rossman, douglas, sephora, sklepy online, bo cię wepną w mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość: 2017.03.30 Jaka jest przyjemnosć z pakowania na siebie rakotwórczego g****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultanci Arbonne, musicie się reklamowac na takich forach? Biznes kiepsko wam się kreci? Co, klienci juz się poznali, że sprzedajecie szmirę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w większych miastach krucho będzie, najpopularniejszy Avon chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda. Jestem Konsultantem w Oriflame i mogę zaoferować pracę konsultantki oraz pracę w budowie marketingu sieciowego. Są promocje i cenne nagrody dla nowych konsultantów w programie witamy, zaraz po zapisaniu jest zniżka 20%, Chętnie wytłumaczę Wam jak można zarobić nie tylko sprzedając kosmetyki. Zapraszam każdą chętną osobę po więcej informacji i do owocnej współpracy : jackownia36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda. Jestem Konsultantem w Oriflame i mogę zaoferować pracę konsultantki oraz pracę w budowie marketingu sieciowego. Są promocje i cenne nagrody dla nowych konsultantów w programie witamy, zaraz po zapisaniu jest zniżka 20%, Chętnie wytłumaczę Wam jak można zarobić nie tylko sprzedając kosmetyki. Zapraszam każdą chętną osobę po więcej informacji i do owocnej współpracy : jackownia36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×