Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość Tian-de.pl
Drogie konsultantki, zapraszam was do współpracy z nową firmą z branży kosmetycznej TianDe. Więcej informacji na stronie: www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharekM
Obecnie jestem konsultantką A i FM, swego czasu bawiłam się też w O, ale zajmuję się tym raczej nie dla zarobków, a po prostu sama lubię kosmetyki i lubię mieć ich dużo, eksperymentować i porównywać, więc nie będę się wypowiadać o kwestiach finansowych :) Chciałabym jednak spróbować Faberlic, bo chociaż czytałam wiele niepochlebnych komentarzy, to były one wystawione głównie ze względu na 'radzieckie korzenie'. Byłam na stronie firmy, ale większość informacji jest po rosyjsku, a ja niestety nie gawarit nic w ząb... Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi pomóc zostać konsultantką? Jeżeli to ma znaczenie to jestem z woj. lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.maja
Witam serdecznie. Jestem dystrybutorką produktów marki FM GROUP. Oferuję perfumy damskie i męskie,żele pod prysznic, balsamy, pachnące produkty chemii gospodarczj, kosmetyka kolorowa oraz telefonia komórkowa. Cena perfum w zależności od wybranego produktu 15ml - 16,90 zł 30ml - 33,80 zł 50ml - 55,20 zł ...i wiele,wiele innych znanych i lubianych perfum ekskluzywnych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Istnieje możliwość dojechania do zainteresowanych (Wodzisław Śl.) w celu wypróbowania próbek perfum. Katalogi na stronie www.perfumy.fm na dole strony w formacie pdf. Przy zamówieniach powyżej 200 zł upusty!!!! Jeżeli chcesz zostać dystrybutorem lub szukasz dodatkowej pracy- chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie! - Wyglądaj pięknie! - Zarabiaj pieniądze! - Baw się! - Poznaj nowych ludzi! To wszystko dzięki firmie Mariza. Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie! Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie! Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie! Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza. Więcej informacji pod nr tel. 502-098-318 lub mariza-pszczyna@o2.pl Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień. Zarejestruj się: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=002943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.maja1@wp.pl
Witam serdecznie. Jestem dystrybutorką produktów marki FM GROUP. Oferuję perfumy damskie i męskie,żele pod prysznic, balsamy, pachnące produkty chemii gospodarczj, kosmetyka kolorowa oraz telefonia komórkowa. Cena perfum w zależności od wybranego produktu 15ml - 16,90 zł 30ml - 33,80 zł 50ml - 55,20 zł ...i wiele,wiele innych znanych i lubianych perfum ekskluzywnych GIVENCHY,HUGO BOSS,CHANEL ..ITP. -podobna nuta zapachowa Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Istnieje możliwość dojechania do zainteresowanych (Wodzisław Śl.) w celu wypróbowania próbek perfum. Katalogi na stroniewww.perfumy.fm na dole strony w formacie pdf. Przy zamówieniach powyżej 200 zł upusty!!!! Jeżeli chcesz zostać dystrybutorem lub szukasz dodatkowej pracy- chętnie pomogę - DUŻE ZAROBKI!!! tel. 793010177 kasia.maja1@wp.pl GG 6359218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, a ja proponuje Avon, znana marka, znane kosmetyki dzięki czemu nie problemu ze znalezieniem klientów. Polecam Jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty do końca katalogu 3: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie! - Wyglądaj pięknie! - Zarabiaj pieniądze! - Baw się! - Poznaj nowych ludzi! To wszystko dzięki firmie Mariza. Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie! Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie! Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie! Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza. Więcej informacji pod nr tel. 502-098-318 lub mariza-pszczyna@o2.pl Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień. Rabat 30% już od zamówienia za 1 zł. Zarejestruj się: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=reg ister&Sponsor=002943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem liderem Firmy Faberlic. Chętne osoby zapraszam chętnie pomogę piszcie : sq5alt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam wam nową Firmę działającą na rynku Polskim JEUNESSE GLOBAL? Oferujemy unikalne opatentowane na cały świat produkty oparte na przełomowych odkryciach naukowych: 1. Serum - pierwszy na świecie produkt oparty na komórkach macierzystych, uznany jako przełom w kosmetologii, 2. Reserve, ktory w skladzie ma miedzy innymi Resveratrol, który uznano jedno z największych odkryć medycznych ostatnich 100 lat) Rewelacyjne i sprawdzone działanie produktów ( zobacz na stronie: http://www.magiasukcesu.com/foto-PL.htm ) Firma marketingowo przygotowana jest do sprzedaży produktów biznesu na całym świecie, obecnie jest juz w 59 krajach, możesz więc działać nie tylko w Polsce ale w dowolnym miejscu ( system e-comerce) Nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy własne internetowe biuro z własnym sklepem) Dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów ( system e-comerce) Jako wyróżniający się Sprzedawca i Lider zyskujesz możliwość zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych Zdobywając pozycje Lidera, otrzymujesz premie od obrotu firmy na całym świecie. Jeżeli jesteś osobą otwartą na wyzwania i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować do emerytury zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Przedstawiam wam nową Firmę na rynku Polskim JEUNESSE GLOBAL? Oferujemy unikalne opatentowane na cały świat produkty oparte na przełomowych odkryciach naukowych: 1. Serum - pierwszy na świecie produkt oparty na komórkach macierzystych, uznany jako przełom w kosmetologii, 2. Reserve, ktory w skladzie ma miedzy innymi Resveratrol, który uznano jedno z największych odkryć medycznych ostatnich 100 lat) Rewelacyjne i sprawdzone działanie produktów ( zobacz na stronie: http://www.magiasukcesu.com/foto-PL.htm ) Firma marketingowo przygotowana jest do sprzedaży produktów biznesu na całym świecie, obecnie jest juz w 59 krajach, możesz więc działać nie tylko w Polsce ale w dowolnym miejscu ( system e-comerce) Nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy własne internetowe biuro z własnym sklepem) Dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów ( system e-comerce) Jako wyróżniający się Sprzedawca i Lider zyskujesz możliwość zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych Zdobywając pozycje Lidera, otrzymujesz premie od obrotu firmy na całym świecie. Jeżeli jesteś osobą otwartą na wyzwania i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować do emerytury zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie! - Wyglądaj pięknie! - Zarabiaj pieniądze! - Baw się! - Poznaj nowych ludzi! To wszystko dzięki firmie Mariza. Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie! Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie! Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie! Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza. Więcej informacji pod nr tel. 502-098-318 lub mariza-pszczyna@o2.pl Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień. Rabat 30% przy zamówieniach już od 1 zł. ZAREJESTRUJ SIĘ: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=002943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, a ja proponuje Avon, znana marka, znane kosmetyki dzięki czemu nie problemu ze znalezieniem klientów. Polecam Jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty do końca katalogu 3: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalogowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty 0 zł - 149,99 zł -15% 150 zł - 249,99 zł - 20% 250 zł - 549,99 zł - 25% 550 zł - 999,99 zł - 30% 1000 zł - 2999,99 zł - 35% 3000 zł i więcej - 40% Złóż zamówienie na kwotę minimum 150,00 zł w trzech kolejnym katalogach. W trzecim katalogu aktywności Twój opust wyniesie 25%. Jeśli chcesz stale otrzymywać opust 25% składaj zamówienia na min. 150 zł w każdym z katalogów. Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Powiem Wam szczerze, że czekałem na to od bardzo długiego czasu... Naprawdę, jest to dla mnie wielki DZIEŃ i wielki CZAS. Już mówię dlaczego. Ponad rok czasu razem z Marcinem Gurtowskim "walczymy" w Internecie i zaufało nam już bardzo dużo osób. Jest to dla mnie naprawdę ważne. Nieważne jaki robisz biznes,czy cokolwiek robisz człowiek jest, a przynajmniej powinien być na pierwszym miejscu. Teraz nadszedł ten czas, w którym to o czym ciągle mówię się sprawdzi... "W biznesie MLM najważniejszy jest człowiek, produkt jest na ostatnim miejscu" Wiadomo, że musi być dobry, najlepszy, bo inaczej nie ma prawa istnieć w sieci ale bez drugiego człowieka, nie wyjdzie nic. Jakiś miesiąc temu razem z Marcinem Gurtowskim i oczywiście naszym sponsorem, wybraliśmy się do Lubina... Ogólnie to zimy w tym roku widać nie było ale w tym dniu cholernie wiało, padało, a potem jeszcze spadł śnieg, także masakra jednym słowem. Wstaliśmy skoro świt, aby pokonać prawie 400km.... Po co? Otóż dowiedzieliśmy się, że jedna z polskich firm zamierza rozpocząć dystrybucję swoich produktów w sieci. Zgodnie z zasadą : " Bogaci budują sieci, a reszta szuka pracy " postanowiliśmy, że lepiej znaleźć sieć niż pracę A w dodatku to nasza polska firma, z naszej ziemi...a nie z zachodu! Powiem Ci szczerze, że jeszcze nigdy nie byłem tym, który rozpoczyna budowę zupełnie nowej sieci, w zupełnie nowej, nieznanej firmie... Wszystko to znałem tylko i wyłącznie z opowiadań moich sponsorów z innych firm. Pewnie też je znasz. Coś w stylu : "Wiesz jak to się wszystko zaczęło? Spotkaliśmy się w gronie 3 osób, z których jedna była zainteresowana, a dwie weszły tak z głupoty i dla niepoznaki, bo nie chciały wypaść gorzej" W dobie tych wszystkich internetowych "świecidełek", pięknych stron zagranicznych, wielkich wejść na rynek itd, aż trudno w to uwierzyć, że TYCH TRZECH SKROMNYCH chłopaków zainicjowało coś, z czego pewnie jeszcze nie do końca zdają sobie sprawę... Po pierwsze polski produkt Po drugie rewelacyjny produkt Po trzecie produkt, którym jest WODA tak woda, czyli coś co pijemy każdego dnia. Po czwarte PROSTY I PRZEJRZYSTY PLAN MARKETINGOWY! Takie czegoś jeszcze nie widziałem! Uwierz mi! Z resztą sprawdź sam http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 System sam wypełnia brakujące miejsca wpisując nowe osoby bezpośrednio "pod Ciebie", nie zważając na to, czy są z Twojego polecenia, czy z polecenia Twojego sponsora! Strzał w dziesiątkę! Darmowa rejestracja http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 A co najważniejsze OD KAŻDEJ SPRZEDANEJ ZGRZEWKI w Twoim zespole otrzymujesz prowizję! Petarda co? Żadnych POZIOMÓW, ŻADNEJ WALKI O POZIOMY. Spokój i harmonia... Aż trudno w to uwierzyć co? I zrobili to skromni faceci " z naszego podwórka" Brawa im za to! http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 Drugim powodem mojego zadowolenia jest fakt, że staniemy PONAD PODZIAŁAMI. NIE MA ŻADNEJ BARIERY! http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 Wszyscy NETWORKOWCY łączmy się i rośnijmy razem z naszą polską firmą! http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 Każda osoba, która rozpocznie ze mną współpracę, dostanie gotowy plan KROK PO KROKU co trzeba robić, aby ZAROBIĆ Z doświadczenia wiem, że ważniejsza od pozyskiwania nowych ludzi jest umiejętność ich szkolenia i nauczenia DUPLIKACJI. A to już umiemy i bardzo się z tego cieszę! http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 Ważne jest również to, że jesteśmy na samiutkim POCZĄTKU, a jak wiesz PIERWSI zawsze zarabiają! O tym nie wiesz JESZCZE NIKT, Ty dostajesz to jako jeden z pierwszych, doceń to i nie zmarnuj tej szansy http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 Mój sponsor zawsze powtarza, że MLM to taki prosty biznes, że jak będzie coś prostszego to OWADY zaczną to robić. Jak myślisz, czy TYM razem zdążymy przed OWADAMI? http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 P.S Podany link http://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=8922751081 prowadzi bezpośrednio do rejestracji w systemie a co za tym idzie PESEL osoby polecającej ( w tym wypadku mój ) jest zapamiętany. Jednak strona jest w takcie modyfikacji i w przypadku przejścia w inną zakładkę np. "o firmie" bądź "produkt", PESEL zostaje "utracony" i trzeba go wpisać ręcznie, bo bez tego nie ma opcji rejestracji. Także pamiętaj, mój PESEL to: 75102015878 Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych trafnych decyzji. Dariusz Kaczmarek http://darekpraca.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie! - Wyglądaj pięknie! - Zarabiaj pieniądze! - Baw się! - Poznaj nowych ludzi! To wszystko dzięki firmie Mariza. Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie! Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie! Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie! Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza. Więcej informacji pod nr tel. 502-098-318 lub mariza-pszczyna@o2.pl Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień. Zarejestruj się: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=002943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy !!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalogowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty 0 zł - 149,99 zł -15% 150 zł - 249,99 zł - 20% 250 zł - 549,99 zł - 25% 550 zł - 999,99 zł - 30% 1000 zł - 2999,99 zł - 35% 3000 zł i więcej - 40% Złóż zamówienie na kwotę minimum 150,00 zł w trzech kolejnym katalogach. W trzecim katalogu aktywności Twój opust wyniesie 25%. Jeśli chcesz stale otrzymywać opust 25% składaj zamówienia na min. 150 zł w każdym z katalogów. Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1922
do konsultantek z oriflame: szukam osoby z poznania która zostanie moim sponsorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderka Avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy !!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukcesmlm
Dowiesz się jak nie stracić kolejnego miesiąca... Zwróć uwagę na to, że już drugi miesiąc nowego roku za nami... Zmieniło się coś w Twoim życiu? Na lepsze? No właśnie... wiesz dlaczego? Prawdopodobnie robisz to samo, co w zeszłym roku i myślisz, że "jakoś to będzie". To ja Ci dzisiaj mówię : NIE BĘDZIE! Uwierz mi, że NIC NIE BĘDZIE LEPIEJ, JEŚLI TY DZISIAJ NIE ZDECYDUJESZ, ŻE MA BYĆ! Wszystko zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE od Twojej decyzji! "Człowiek, który raz postanowił, że WYGRA, NIGDY nie powie ; NIEMOŻLIWE!" W niedziele o godz 20stej pod tym adresem http://www.gvowebcast.com/conference,systembiznesu Powiem Ci jak ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU dzięki dwóm powiązanym ze sobą ściśle projektom ; Fm Group i EURYPTON. Oprócz tego zachęcam Cię do zapoznania się z harmonogramem naszych szkoleń, który jest pod tym adresem http://www.sukcesmlm.ugu.pl/szkolenia Może dzięki temu, co usłyszysz RUSZYSZ Z MIEJSCA, BO PRZECIEŻ KAŻDY POWÓD JEST DOBRY, ABY W KOŃCU ZACZĄĆ, PRAWDA? Mariusz Merza Tel: 609650921 GG:5034497 skyp:fmgroup-info.pl www.sukcesmlm.ugu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osia-Mariza
Nowość na rynku! To szansa dla Ciebie! - Wyglądaj pięknie! - Zarabiaj pieniądze! - Baw się! - Poznaj nowych ludzi! To wszystko dzięki firmie Mariza. Jesteś nastolatką i chcesz dorobić do kieszonkowego? To oferta dla Ciebie! Jesteś mamą wspaniałej gromadki dzieci i nie możesz pracować na normalnym etacie? To oferta dla Ciebie! Jesteś na rencie/emeryturze i nie chcesz bezczynnie siedzieć w domu? To również oferta dla Ciebie! Mariza daje możliwości osobistego rozwoju. Szkolenia i pokazy to tylko nieliczne zalety członkostwa w Klubie. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz zamawiać tylko dla siebie lub rodziny. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniążki zamawiaj dla znajomych. Jeśli potrzebne jest Ci stałe źródło dochodu twórz grupę i zacznij przygodę z firmą Mariza. Więcej informacji pod nr tel. 502-098-318 lub mariza-pszczyna@o2.pl Nie ma pakietów startowych ani limitów zamówień. Zarejestruj się: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=002943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Nadszedł czas na Mega Rewolucję w segmencie działalności MLM w Internecie. Morzesz dysponować narzędziem,które usprawni Twoje działania w prowadzeniu biznesu w Internecie. Nasza grupa została stworzona po to,abyś mógł w sposób miły i przyjemny reklamować się za pomocą internetu.Bierzemy na siebie ciężar interaktywnej reklamy,instrukcji w rejestracji oraz edukacji z zagadnienia i budowania struktury.Działając ściśle wg naszych zaleceń zobaczysz jak Twój biznes rośnie w siłę.Wykonujemy za Ciebie 80% roboty,otrzymujesz swój unikalny link do strony z prezentacją którą robimy za Ciebie.Zainteresowane osoby przeprowadzamy przez system rejestracji. Po przystąpieniu do naszej grupy każdego dnia otrzymasz e-mail w którym będzie krok po kroku jak masz postępować i budować swój biznes.Otrzymujesz dostęp do szkoleń,oraz własną stronę ze sklepem Internetowym. W tym biznesie nie kupujemy i nic nie sprzedajemy. Zobacz prezentację,i podejmnij szłuszną decyzję ! http://DariuszKaczmarek.prywatnafranczyza.pl/ Pozdrawiam i życzę dużych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia343
nigdy w zyciu...nie ma gorszej pracy i bardziej wkurwiającej, koleżanka z pracy mi wciska ten katalog...a ja po prostu na odczepnego cos zamówie zeby wkoncu sie odpierdoliła z tym szajsem, i tak jest co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×