Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Dołącz do Klubu Mariza ! Darmowa Rejestracja Będąc Konsultantem Mariza: zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu o czyste i jasne zasady. Zapraszam na moją stronę ,gdzie możesz zapisać się do Klubu Mariza : www.tiptop.klubmariza.pl lub www.tiptopmarizaklub.manifo.com lub zadzwoń 798 512 586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOREVER LIVING PRODUCTS Ta firma daje naprawdę duże możliwości. Plan marketingowy, którego nie pobiła jeszcze inna firma MLM. Szanowana, znana marka w branży. Wspominana w Networkmagazynie. Pracujesz- masz. Nigdy nie tracisz utraconej pozycji a jest ona dziedziczna. Tym co wypracujesz, będą mogły się cieszyć jeszczez Twoje Dzieci. Czytasz etykiety? Zacznij. Zobacz ile szkodliwych, toksycznych, rakotwórczych! substancji jest w Twoich kosmetykach. Przejdź do FOREVER. Zapraszam, Jeżeli jesteś zainteresowany/a, daj znak na maila. Bądź świadomy! Pracuj i zarabiaj uczciwie! Zapraszam do współpracy. Joanna Yenn.Coo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro37
Witam serdecznie i zapraszam do współpracy , Zapraszam do polskiej platformy /Klub Polskiego Konsumenta/ której celem jest spopularyzowanie transakcji internetowych oraz umożliwienie jak największej liczbie osób dokonywania codziennych zakupów przez internet w konkurencyjnych cenach i zarabiać podejmując współpracę . Platforma oferuje znane produkty, obecne już na rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów. Są to towary zweryfikowane w realiach rynkowych, a wiec nie wymagające już nakładów związanych z reklamą. Ponadto przedsiębiorczym osobom umożliwiamy uzyskanie dochodu w branży e-commerce w prosty i bezinwestycyjny sposób. Mozesz skorzystać z naszej oferty jako konsument lub partner biznesowy . Darmowa rejestracja http://www.familo.com/r/dariusz-kaczmarek , przyłącz sie do nas ,kupuj taniej i zarabiaj współpracując z nami ! Po dokonaniu bezpłatnej rejestracji zaproszę Cie na szkolenie-prezentację na której dowiesz sie jak pracować aby odnieść jak największe korzyści finansowe i zarabiać . Zapraszam do ponownego kontaktu i pozdrawiam Dariusz Kaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia87
Zostań konsultantką Mariza Kupuj dla siebie taniej, zarabiaj, twórz własny dochodowy biznes. Dołącz do grona konsultantów w polskiej firmie kosmetycznej. TWÓRZ WŁASNY BIZNES Przedstaw możliwości zarabiania innym, zaproś ich do klubu Mariza, będziesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty od obrotu twojej grupy konsultantów 5-17%, nagrody pieniężne. Niczym nie ryzykujesz więc dołącz do nas już dziś ! Rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia pakietu startowego Kontakt: Teresa gg: 4819962 email: tenia 11@wp.pl http://marizakosmetyki.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaMachnio
Informacja dla wszystkich osób chcących rozbudować własną grupę i osiągnąć sukces w MLM. 27 października do Gdańska przyjeżdża osoba, która pracuje 20 lat w MLM-ie i zbudowała ponad 20tysięczne struktury w pięciu różnych firmach. Ostatnio osiągnęła to zaledwie w Ciągu 14 miesięcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobiła przyjdź na jej wykład i dowiedz się jak zastosować ten system w swojej grupie. 27 października Gdańsk Zgłoszenia osób chętnych przyjmuję pod adresem email mariola.machnio@wp.pl Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia1970
Jeżeli chcesz uzyskać info dot jak zostac konsultanta Mary Kay lub. w kwestii kosmetyków pisz na maila ;) pomogę w rozwiązaniu wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuca
Od niedawna zaczęłą działalność firma oferująca szwajcarskie kosmetyki tlenowe a naturalnym efektem botoksu. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila: spokolisek@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro37
Pewny, stały dochód. 100% satysfakcji !!! Praca w domu jest teraz łatwiejsza niż myślisz! Interesuje Ciebie praca jaką możesz wykonywać w domu, używając komputera i internetu? Nie potrzebne żadne specjalne umiejętności, wszystkiego możesz się nauczyć. Jedyne co potrzebujesz to szczere chęci zrobić coś dla lepszej przyszłości, a działając z nami dostaniesz dostęp do zamkniętego forum, szkolenia, pomoc i wskazówki krok po kroku co robić aby efekty pojawiły się szybko! Więc jeżeli chcesz poznać sposób na rozpoczęcie biznesu, który możesz wykonywać pracując w domu, w godzinach dogodnych dla Ciebie i bez poganiającego Ciebie szefa to zobacz tą prezentację. http://dariuszkaczmarek.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia817
witam widzę ,że wiele osób poleca znane firmy typu avon czy oriflame. wynika to z tego ,że je znamy bo są popularne i w naszym gronie znajomych znajduje się już jakaś konsultantka , co za tym idzie jest duża konkurencja , kosmetyki są nie drogie więc i prowizja niska dlatego ja bym ich tak nie polecała dla mnie to strata czasu. osobiście jakiś czas temu stałam przed podobnym wyborem i wybrałam mary kay. jestem bardzo zadowolona:) kosmetyki nie należą do najtańszych ale są tego warte jakością można je porównać do drogich i znanych marek typu lancome. oczywiście co za tym idzie prowizja jest większa więc można się z tego utrzymać (nawet całkiem nie źle ). firma jest na naszym rynku od kilku lat więc wciąż się rozwija i nie ma konkurencji wśród konsultantek po za tym w firmie zachowujemy etykę i nie podbieramy sobie klientek na początku zakupujemy starter ale on się bardzo opłaca i szybko się zwraca. podpisujemy umowę ale ona nas do niczego nie zobowiązuje , w umowie zawarta jest informacja ,że jeżeli nic nie zamówimy przez pół roku to zostaje się wykluczonym z grona konsultantek. jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o firmie to piszcie na adres maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia817
witam widzę ,że wiele osób poleca znane firmy typu avon czy oriflame. wynika to z tego ,że je znamy bo są popularne i w naszym gronie znajomych znajduje się już jakaś konsultantka , co za tym idzie jest duża konkurencja , kosmetyki są nie drogie więc i prowizja niska dlatego ja bym ich tak nie polecała dla mnie to strata czasu. osobiście jakiś czas temu stałam przed podobnym wyborem i wybrałam mary kay. jestem bardzo zadowolona:) kosmetyki nie należą do najtańszych ale są tego warte jakością można je porównać do drogich i znanych marek typu lancome. oczywiście co za tym idzie prowizja jest większa więc można się z tego utrzymać (nawet całkiem nie źle ). firma jest na naszym rynku od kilku lat więc wciąż się rozwija i nie ma konkurencji wśród konsultantek po za tym w firmie zachowujemy etykę i nie podbieramy sobie klientek na początku zakupujemy starter ale on się bardzo opłaca i szybko się zwraca. podpisujemy umowę ale ona nas do niczego nie zobowiązuje , w umowie zawarta jest informacja ,że jeżeli nic nie zamówimy przez pół roku to zostaje się wykluczonym z grona konsultantek. jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o firmie to piszcie na adres maila beatamisztal@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Zapraszam do polskiej firmy mariza...bo tutaj jest szansa na rozwój..:) grazynka@klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary kay na nie
Kosmetyki mary kay to przerost formy nad treścią,ich cena do jakości jest nieadekwatnie wysoka.Jest mnóstwo kosmetyków dużo tańszych a o niebo lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) Jestem początkującą konsultantką Avon z Wrocławia i szukam swoich pierwszych klientek. Staram się do czwartku zebrać zamówienia za minimum 200 zł, aby otrzymać prezent dla nowych konsultantek. Gdybym uzbierała zamówienia na 300 zł, dostałabym jeszcze zestaw 30-stu próbek, co bardzo ułatwiłoby mi start... Dlatego zwracam się do Was o pomoc:) Może wybierzecie coś dla siebie i pomożecie mi? Byłabym Wam baaardzo wdzięczna:) Aktualny katalog znajdziecie tutaj (jest ważny jeszcze tylko dwa dni!): http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html Dostawa w wybrane miejsce na terenie Wrocławia jest bezpłatna:) Do każdego zamówienia dołączam bezpłatny katalog. Piszcie na mój e-mail: konsultantkaavon77@interia.pl Pozdrawiam i zapraszam do zakupów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazi89
Witam serdecznie, jestem konsultantka firm tj : AVON, FM GROUP, AROMA GROUP, ORIFLAME i Mariza. osoby zaiteresowane prosze o kontakt , jesli ktos z okolic Łodzi bylby zaiteresowany złożeniem zamówienia tez prosze pisac , chetnie udziele odpowiedzi na nurtujace pytania gg 18087700 email: amazi89@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon jest firmą znaną i lubianą. Kosmetyki tej Firmy są dobrej jakości. Jak masz jakieś pytania to zapraszam do współpracy : ireneusz198402@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalula
bylam konsultantką i Avon i Oriflame- ale pomijajac jakosc, nie udało mi sie na tym zarobic - fakt ze to byly czasy kiedy nie skupialam sie na ty za bardzo, ostatnio kolezanka próbowala mnie zwerbowac do Mary Kay ale ten caly system prowizji mnie dobija...jak dla mnie chyba za duzo tego... od łuższego czasu natomiast obserwuję młodą markę Stone Cosmetics (uzywam juz kilku produktów na swoich klientkach i ...szacunek) - do tej pory ciężko było dostac te kosmetyki ale ostatnio uruchomili sklep i mozliwość sprzedazy bezposredniej ale co jest super i dlaczego uwazam ze to szybki i dobry sposob (wlasciwie to sie dopiero okaze ;) kupuje sie zestaw startowy w ktorym kazdy kosmetyk jest o ponad polowe tanszy (o ile dobrze pamietam 56% rabatu) niz w sklepie i automatycnie zostaje sie "konsultantka" - firma zastrzega sobie ze nie podpisuje zadnych umow, nie narzuca warunków konsultantkom itp...nie ma zadnych piramid itp ; po prostu kupuje sie w sklepie kosmetyki z rabatem 35% (nie ma minimalnej ilosci mozna nawet 2 sztuki!) i sprzedaje sie je komu chce i gdzie chce, albo na swoj użytek (ja np jestem wizazystką wiec dla mnie to dwa w jednym :) wydaje mi sie ze prowizja jest bardzo wysoka - policzylam sobie ze gdybym kazdej swojej klientce (a mam ok 4 dziennie na makeup) sprzedala po jednym kosmetyku (a z tym problemu nie powinno byc, bo zazwyczaj klientki sie mnie pytaja o kosmetyki ktorymi je maluje i czesto chcą kupowac) to dziennie miala bym ok 65 zł czyli jakies 1700 miesiecznie, bez wysiłku... wlasnie czekam na zestaw startowy wiec dopiero zobaczę jak to bedzie wyglądało, ale kosmetyki znam, poniewaz maluję nimi od jakiegos czasu , poza tym to jedyny system sprzedazy który wydaje mi sie sensowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Nowacka LT
Witam Was. Szukam osób przedsiębiorczych, które chciały by w łatwy sposób rozkręcić swój własny biznes na konsultingu. Można się przy tym świetnie bawić, a co więcej dobrze zarobić. Uwierzcie, że na prawdę warto. Ze względu na to, że w swoim Team'e mam większość facetów chciałabym w końcu zaprosić do współpracy jakieś dziewczyny, które pokazały by, że biznes jest też dla kobiet. Proszę o kontakt mailowy: nowacka.ewa.lt@gmail.com Jednocześnie mogę spotkać się na terenie Warszawy i omówić wszystkie niejasne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct Forbidden!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając pierwsze zamówienie z katalogu nr 10 na min. 160zł otrzymasz na nie 30% UPUSTU!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoordynatorPU
Zapraszam do PrintUp. Program dopiero się rozkręca więc nie będzie zbyt dużo konkurencji jak w przypadku innych klubów. Ekspert PrintUp zajmuje się sprzedażą tuszy i tonerów renomowanych marek w bardzo konkurencyjnych cenach. Nie trzeba nic wpłacać na start. Umowa jest bardzo prosta. Zaraz po otrzymaniu skanu podpisanej umowy można zamówić pierwsze produkty. Zapraszam do kontaktu mailowego bok@printup24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekLP
Chcesz zostac konsultantka i zarabiac na sprzedazy nawet 26 zł na jednym produkcje ? Napisz do mnie na email: maciejwojciak2@gmail.com a przesle ci dalsze instrukcje. Gwarantuje szybki kontakt i pomoc kazdemu nie wazne czy dopiero zaczynasz czy juz masz doswiadczenie w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoasmaKonsultantka
Najlepiej bez dwóch zdań zostać konsultantką Coasma. Średnie miesięcznie zarobki to 580 zł. Firma bardzo przyjazna, rynek dziewiczy i nie zapchany. - bezpłatne katalogi - bez wpisowego - bez limitów zmówień - wysokie rabaty na produkty - darmowe wysyłki od 5 produktów Zapraszam do kontaktu kto chce pracować z tą firmą 720 83 82 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chciałabym nadmienić,iż możecie zamawiać Państwo kosmetyki faberlic u mnie, tlenowe i lubiane przez wielu,zapraszam do kontaktu mailowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager  Oriflame
Dzień dobry. Jestem managerem firmy Oriflame. Obecnie szukam kilku osób, które chciałyby podjąć się kwalifikacji Managerskiej i reprezentować firmę. Praca zajmuje kilka godzin w tygodniu, wykonuje się ją w wolnej chwili w domu, głownie przez Internet. Mile widziane są osoby, które mają dzieci, uczą się, lub pracują, a szukają źródła dodatkowego dochodu. Jeśli jest ktoś z Was wstępnie zainteresowana współpracą, proszę o wiadomość zwrotną na adres p.zielonka1991@tlen.pl. Umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, (może być internetowo) i tam wyjaśnię wszystkie szczegóły. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć temat jest stary to postanawiam odnowić. Jestem konsultantką, proponuję minimum 10% zniżki na zakupy i upominek w postaci darmowej próbki do zamówienia :) Szukam również nowych konsultantek, które chciałyby zarobić, gwarantuję darmowe katalogi, próbki i szkolenia wprowadzające jak zwiększać sprzedaż :) Szukam też obecnych konsultantek, którym chciałabym zaproponować zwiększenie zarobków ;) Zapraszam do kontaktu, Izabela :) mail: izabelaa.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz działa nasz nowy sklep https://oskarioliwia.shoppy.pl/ znajdziecie w nim Panstwo wszystkie kosmetyki jakich potrzebujecie w 1 miejscu Mariza A.T.W.Beauty Lab S.A. Efektima Hean Farmona Celia Dax Cosmetics - Perfecta Safira Bioline Avon Oriflame Faberlic TianDe Bottega Verde Blue Nature Betterware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×