Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość kkass
byłam konsultantką oriflame, ale skonczyłam z tym bo nie zarabiałam, po prostu się do tego nie nadaję :) nie lubię wciskać ludziom czegokolwiek :) ale ogólnie było spoko, wszystko zależy od tego czy chcesz sprzedawac i czy masz gdzie :) bo to w sumie wazne, ja na uczelni miałam kolezankę co była konsultantką avonu i szczerze mówiąc miała więcej zamówien. oriflame ma wyzsze ceny a kosmetyki nie są takie znane.. ale ogólnie co do współpracy to nie było zle, rzeczywiscie nie musiałam robic zamówien co miesiąc, dostawałam jakies tam bonusiki. Luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Czarny
Polecam kosmetyki firmy Oriflame. Zarabiam na ich sprzedaży odpowiednie pieniądze i zachęcam do tego każdego. Faktycznie nie mam minimalnego zamówienia, aczkolwiek za większe zamówienia są dodatkowe prezenty i nagrody to czy z nich skorzystasz jest Twoją decyzją. Zapraszam do współpracy Katarzyna Czarny 604197166 katarzyna.czarny@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
jestem konsultantka faberlic jesli chcesz wstapic do mojego zespolu to zapraszam na poczatek wysle ci karte podarunkowa za ktora mozesz zamowic sobie jakis darmowy kosmetyk 501 660 259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon? Oriflame? Tego jest pełno kogo się nie zapytać to jest albo tu albo tu i jak tu się przebić i coś zarobić? Działam w avonie rok czasu i z katalogu na katalog coraz gorzej ale znalazłam coś naprawdę fajnego i ciekawego ;) i naprawdę można zarobić. gg1309786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka2905
ORIFLAME!!! Lepsze jakościowo i nikt już teraz nie powie że są droższe od Avonu. Poza tym ORIFLAME daje możliwość zarobienia dużych pieniędzy, jesli ktoś chce to naprawde może zarobić dużo kasy, a przy okazji pieknie wyglądać i dobrze sie bawić. Polecam zostanie a bynajmniej sprobowanie bycia konsultantem Oriflame! Chętnie udziele info na ten temat i pomogę zapisać się do klubu ORIFLAME. Proszę pisać : dorotkahaa@intreia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Gdybyś miał/a informację z pierwszej ręki o czymś co może na zawsze zmienić Twoje możliwości zarabiania pieniędzy. Co byś z tym zrobił? Czy przeszedłbyś obok tego obojętnie? Coś WIELKIEGO zbliża się szybkimi krokami. Zobacz zanim karty zostaną rozdane. Nowy Sposób Zarabiania Więcej informacji znadziesz tu: http://mgroupkaczmarekdariusz.blogspot.com P.S. Zapraszam też na prezentację biznesu Klubu Konsumenta w poniedziałeki,wtorki,czwartki i piątki o godz.19.30 oraz w soboty o 10.30.Kliknij w poniższy link i wchodz na prezentację.Jeśli link nie wyświetla się skopiuj go i wklej w pasek wyszukiwarki i naciśnij enter. http://k.cb7.pl/#Dariusz.Kaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Kosmetyczna zatrudni osobę na stanowisko: konsultant kosmetyczny-handlowiec Opis stanowiska: nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, analiza potrzeb klienta i dobór najlepszych rozwiązań, telefoniczna i osobista obsługa klienta, aktywne doradztwo i sprzedaż produktów, dbałość o wizerunek firmy. Oczekiwania: mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność, zdolność organizacyjne i negocjacyjne, sporządzanie wymaganej dokumentacji i raportów, znajomość obsługi komputera, miła aparycja, oferta dla osób z całej Polski. Oferujemy: pracę w terenie i w domu, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenia w zakresie kosmetyki profesjonalnej i sprzedażowe, możliwość rozwoju w zawodzie, stabilne zatrudnienie, pracę w młodym i dynamicznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na ewelina@mariza.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rusza nowy projekt Klub Konsumentów (nazwa robocza - tymczasowa) Cel projektu - błyskawiczne stworzenie grupy liderów i pomoc im w zrobieniu tego samego. Jest to polski pomysł na program lojalnościowy dla konsumentów. Masz okazję już dzisiaj przemyśleć swoją strategię pracy i zaprosić do programu znajomych. Kupując inteligentnie zyskujesz, gdyż produkty możesz nabyć 2-10% taniej niż w markecie tradycyjnym, zyskując satysfakcję, czas i pieniądze. Robisz wygodnie zakupy artykułów spożywczych i przemysłowych: - we własnym domu przed monitorem, - nie stoisz w kolejce do kasy, - nie zużywasz paliwa na dojazd do sklepu, - nie musisz ich dźwigać do domu. *Czy chcesz we własnym domu i bez kosztów przesyłki odbierać artykuły spożywcze? *Czy chcesz mieć te produkty taniej niż w sklepach? *Czy chcesz mieć je za jakiś czas zupełnie za darmo? *Czy chcesz zarabiać prowizję za zakupy Twoich znajomych i twojej grupy? W tym systemie kupujesz mądrze, bo taniej. Dzieląc się informacją ze znajomymi - zarabiasz na własne zakupy. 1. Rejestracja - bez opłat. Do programu mogą przystąpić: a) osoby fizyczne (od 18 lat), b) osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, c) osoby prawne, d) oraz wszystkie podmioty i instytucje, które posiadają NIP. 2. Rekomendacja - bez ograniczeń, nieobowiązkowa. 3. Matryca trójkowa zrzutowa (czwarta osoba polecona przez Ciebie zajmuje pozycję w poziomie niżej w pierwszym wolnym miejscu licząc od lewej strony). 4. Jednorazowe minimalne zamówienie - 50 zł (jest wówczas opłata za przesyłkę). 5. Wymagana aktywność miesięczna 150 zł (przesyłka kurierska gratis). Brak aktywności przez 3 kolejne miesiące skutkuje wykreśleniem ze struktury. 6. Towary tańsze niż w sklepie, są to artykuły pierwszej potrzeby, które codziennie kupujesz. 7. Prowizja do 9-go poziomu z całej grupy 1% od obrotu 8. Prowizje rozliczane są w cyklach miesięcznych. 9. Otrzymywanie prowizji do 6-go poziomu nie wymaga poleceń własnych. 10. Prowizje od 7 do 9 poziomu naliczane są osobom, które mają osoby polecone (aby otrzymać prowizję z 9 poziomu musisz mieć zaproszonych 6 osób). 11. Wypracowane prowizje możemy wypłacać w dowolnym czasie na swoje konto bankowe. 12. W każdym cyklu rozliczeniowym dodatkowo przyznawane będą premie miesięczne. 13. Opłata systemowa miesięczna pobierana jest tylko i wyłącznie z wygenerowanej prowizji raz w miesiącu w wysokości nie większej niż 14 zł - na promowanie i rozwój projektu. 14. Za wypełnianie poszczególnych poziomów w matrycy system wypłaca premie jednorazowe, polecenia osobowe nie są wymagane: a) poziom drugi - 10 zł b) poziom trzeci - 20 zł c) poziom czwarty - 50 zł d) poziom piąty - 150 zł e) poziom szósty - 450 zł f) poziom siódmy - 1000 zł g) poziom ósmy - 1000 zł + pobyt dla 4 osób w SPA h) poziom dziewiąty - 5000 zł + wczasy zagraniczne dla 4 osób (all inclusive) Zauważ, że wystarczą 4 kroki, aby stworzyć grupę 22620 osób (każdy rejestruje 12 aktywnych osób) 1 krok 12 osób 18 zł 2 krok 144 osoby 234 zł 3 krok 1728 osób 2943 zł 4 krok 20736 osób 33930 zł Razem 22620 osób Klub Konsumenta zapłaci Tobie za to, że będziesz robił zakupy, które i tak MUSISZ ROBIĆ i za Zakupy Twoich Znajomych poleconych do Klubu. DZIŚ, przed ocjalnym startem, MASZ NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ zadeklarować się do Klubu Konsumenta. DZIŚ MASZ OKAZJĘ by już w pierwszym miesiącu działania zarabiać duże pieniądze. Do Ciebie należy następny krok. Skontaktuj się z nami i bądź w czołówce. Więcej informacji znajdziesz : http://mgroupkaczmarekdariusz.blogspot.com Pozdrawiam Dariusz Kaczmarek P.S. Pamiętaj, im szybciej dołaczysz do mojego zespołu w Klubie tym więcej skorzystasz! PS.2 Zapraszam na prezentację biznesu Klubu Konsumenta w poniedziałeki,wtorki,czwartki i piątki o godz.19.30 oraz w soboty o 10.30. Kliknij w poniższy link i wchodz na prezentację.Jeśli link nie wyświetla się skopiuj go i wklej w pasek wyszukiwarki i naciśnij enter. http://k.cb7.pl/#dariusz.kaczmarek53 Twoja sytuacja nie poprawi się od jutra, ale jeśli nie podejmiesz TERAZ decyzji to nie poprawi się nigdy. Co wybierasz? Działaj TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z TianDe kosmetyki super, najpierw sama wypróbowałam a potem zostałam konsultantką, naprawdę rewelacyjne, oparte na naturalnych składnikach, nanotechnologii i tradycyjnych recepturach tybetańskich firma daje konsultantom 35% upustu a więc całkiem sporo, poza tym można oczywiści budować swoją grupę konsultantów proszę pisać na meila jakowuk@wp.pl lub sms 609 330 120 na pewno oddzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z TianDe kosmetyki super, najpierw sama wypróbowałam a potem zostałam konsultantką, naprawdę rewelacyjne, oparte na naturalnych składnikach, nanotechnologii i tradycyjnych recepturach tybetańskich firma daje konsultantom 35% upustu a więc całkiem sporo, poza tym można oczywiści budować swoją grupę konsultantów proszę pisać na meila jakowuk@wp.pl lub sms 609 330 120 na pewno oddzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki mówią, że każdy zna minimum 100 osób Można więc przyjąć ,że masz około 100 znajomych. Twoi znajomi też mają po 100 znajomych. Daje nam to grupę około10000 osób. Czy chciałbyś o każdej z tych osób codziennie dostawać po10 , 20 lub po50 groszy. Policz ile by to wyszło miesięcznie, czy chciałbyś taką kwotę dostawać miesięcznie ? Mogę Cię zapewnić że jest to możliwe. Wprawdzie wymaga to trochę Twojej pracy, ale chyba manny z nieba& ode mnie nie oczekujesz ? Wszystko zależy tylko od Ciebie możesz zarobić 10 zł miesięcznie albo 10000zł Co takiego musisz zrobić aby wypracować taki dodatkowy dochód. Po prostu tak jak do tej pory robić codzienne zakupy, tylko nie byle gdzie a u handlowców którzy zapłacą Ci za to że robisz u nich zakupy. Potem powiedz swoim znajomym o takiej możliwości a oni niech powiedzą swoim znajomym i wszyscy wybierzcie się na codzienne zakupy aby zarobić parę groszy. Pamiętasz wołanie nędznego grosza leżącego na Twojej drodze. Policz sobie jeszcze raz ilu masz znajomych i do ilu możesz dotrzeć z taką informacją policz ile nędznych groszy możesz zarobić , czy kwota jaka Ci wyjdzie będzie nędzna czy pokaźna? Jeszcze jeden mały szczegół Raz zarekomendowany klient będzie Ci generował dochód dopóki będzie robił zakupy czyli do końca swojego życia Więcej szczegółów http://benefiter.pl/landing/system-dochodu/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat1987
Lubisz kupować taniej kosmetyki? I zarabiać na tym dodatkowo 100-300 zł i więcej! Dołącz do klubu Oriflame i korzystaj! Co możesz dzięki Oriflame? - zamawiasz o 30 % taniej kosmetyki dla siebie - wpisowe to tylko 1 zł - dostajesz nagrody za 1 zł! - korzystasz z darmowych szkoleń - bardzo łatwo zarobić dodatkowo, a sama masz taniej kosmetyki Dodatkowo budując swoją grupę zarabiasz pasywnie! Chcesz więcej informacji pisz na chat-noir1@wp.pl a odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z TianDe kosmetyki super, najpierw sama wypróbowałam a potem zostałam konsultantką, naprawdę rewelacyjne, oparte na naturalnych składnikach, nanotechnologii i tradycyjnych recepturach tybetańskich firma daje konsultantom 35% upustu a więc całkiem sporo, poza tym można oczywiści budować swoją grupę konsultantów proszę pisać na meila jakowuk@wp.pl lub sms 609 330 120 na pewno oddzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze każda z firm ma coś do zaoferowania i każdy może wybrać coś dla siebie. Ja jestem w firmie Oriflame i nie żałuję tej decyzji. Mam kosmetyki 90 % taniej, zarabiam nie tylko na sprzedaży kosmetyków, ponieważ buduję swoją grupę. System jest bardzo sprawiedliwy, bo będąc na 12 % masz już ok 600 zł co 3 tygodnie albo i więcej:)Awansując masz pieniądze dużo wyższe niż średnia krajowa i to co 3 tygodnie. Poziom ten szybko można osiągnąć. Za awans dostaje się bonusy, są seminaria, wycieczki. Wystarczy się zaangażować. I nie chodzi też o polecanie kosmetyków, warto po prostu popatrzeć na firmę jak sposób na dobry biznes:) Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą i wykorzystaniem możliwości jakie daje Oriflame zapraszam na moją stronę www.ori-konsultantka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka94
Zapraszam do odebrania darmowych kosmetyków. Rejestracja jest całkiem darmowa!!!! To naprawdę nic nie kosztuje Tylko brać i używać http://shinybox.pl/?ref=af961dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam na imię Agnieszka zapraszam wszystkich chętnych do zakupu u mnie tych świetnych kosmetyków. Jestem z Białegostoku, ale sprzedaję również wysyłkowo. Jeśli chcesz zarejestrować się w Mariza i kupować kosmetyki taniej, kliknij w ten link: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=%20008769 lub pisz na GG: 38963064 odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć To chyba pomyłka, że aż tyle osób przystępuje do Klubu Konsumenta. Ja wiem, że rejestracja jest darmowa i że można zarobić w krótkim czasie dość spore pieniądze, a także zdobyć wartościowe premie. Ja wiem, że zakupy będą tańsze niż nawet w marketach o kilka % i zostaną dostarczone pod Twoje drzwi. Ale to jest tak niesamowite, że aż trudno w to uwierzyć. Boję się, że się zaraz obudzę i wszystko zniknie. Przez miesiąc przyłączyło się już ponad 7200 osób, które zauważyły szansę na lepsze jutro. Ty też możesz to zrobić i dołączyć już dzisiaj do Klubu jeszcze przed oficjalnym startem programu za klika dni. http://klubkonsumenta.blogspot.com/p/rejestracja_24.html Poświęć 30 minut na poznanie projektu, który uświadomi Ci jak możesz osiągnąć wymarzony cel i uniknąć niepotrzebnych kłopotów finansowych: Zapraszam codziennie od poniedziałku do piątku o 19:30 http://k.cb7.pl/#dariusz.kaczmarek53 PS. Pamiętaj, że możesz na mnie liczyć Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka SYIS:)
Ja polecam bycie konsultantką SYIS, ponieważ jeszcze żadna z firm o których piszecie nie daje możliwości kupowania kosmetyków profesjonalnych i sprzedawania ich profesjonalistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaf
Witam wszystkich zafascynowanych światem kosmetyków i chcących zarabiać dodatkowe pieniądze!!! http://floryn.syis.pl/partner.html Prowadzisz własny biznes, ale ciężko Ci rozwinąć go dokładnie tak, jakbyś chciała? Nie możesz planować większych wydatków, bo Twoje przychody nadal są nierównomierne? Myślisz, że zarabianie dużych pieniędzy nie jest dla wszystkich? Nic bardziej mylnego. Pomogę Ci zwiększyć Twoje miesięczne obroty! Zarejestruj się jako kosmetyczka SYIS! Ja w ten właśnie sposób zarabiam dodatkowe pieniądze w swoim gabinecie kosmetycznym, do którego serdecznie zapraszam Ambasada Urody Look - Sus Ziębice ul. Stolarska 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Jestem Wioleta ,jestem konsultantką polskiej firmy MARIZA i chciałambym zachęcić do dołączenia do nas do clubu Mariza. Masz tańsze zakupy i dobry zarobek.Jak chcesz to zarejestruj sie na strone: www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=008200 . i wypełnij formularz .pozdrawiam. Jak macie jakieś pytania to moja strona. e-mail wioletagosz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Jestem konsultantką polskiej firmy MARIZA i chciała bym zachęcić do dołączenia do nas do zespołu Mariza. Masz tańsze kosmetyki dla siebie o 30% lub więcej i dobry zarobek.Jak chcesz to zarejestruj się na stronę: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=008200 . i wypełnij formularz .pozdrawiam. Jak macie jakieś pytania to pisz na e-mail konsultantkamarizy@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wko
Jestem konsultantką polskiej firmy MARIZA i chciała bym zachęcić do dołączenia do nas do zespołu Mariza. Masz tańsze kosmetyki dla siebie o 30% lub więcej i dobry zarobek.Jak chcesz to zarejestruj się na stronę: http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=008200 . i wypełnij formularz .pozdrawiam. Jak macie jakieś pytania to pisz na e-mail konsultantkamarizy@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Wstąp w szeregi konsultantek Betterware. Sprzedawaj produkty z pomysłem dla domu, ułatwiające codzienne życie. Świetna oferta dla obecnych lub byłych konsultantek Avon, Oriflame, itp. Doskonałe uzupełnienie oferty kosmetycznej. Zobacz http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0712/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 9,90 zł Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz tylko numer: PL-81209 Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja jest darmowa. Masz pytania? Pisz! wioletagosz@interia.pl Praca dla osób od 18 lat! Dane kontaktowe: wioletagosz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jesteś osobą naprawde zainteresowaną Dochodem Pasywnym bez konieczności sprzedawania produktów czy robienia kwalifikacji co miesiąc? Mam Ci do zaoferowania sprawdzoną i dobrze funkcjonującą firme, z którą współpracujemy. Dzisiaj i Ty możesz zarabiać 2 tys co miesiąc i więcej ale to już zależy od Ciebie. Jeśli jesteś gotów dowiedzieć sie jak to działa, to zapraszam dzisiaj na prezentację o godz. 19.30. >> http://k.cb7.pl/#dariusz.kaczmarek53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Z Betterware możesz łatwo zarabiać dodatkowe pieniądze lub rozwijać swoją firmę i korzystać jeszcze bardziej. Jako Przedstawiciel Betterware masz możliwość działania na trzy sposoby: 1. Oszczędzasz - kupujesz produkty taniej bez 30% marży. 2. Polecasz produkty znajomym- w ten sam sposób, w który polecasz ostatnio obejrzany film czy dobrą książkę. Pokazujesz katalog i zwracasz uwagę znajomych na promocje i produkty, które sam uważasz za najciekawsze. Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupujesz je w Betterware taniej i sprzedajesz je z marżą 30%- to Twój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Oprócz zysku natychmiastowego zarabiasz dzięki specjalnym Rabatom. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów-od 3% do 15% 3. Budujesz zespół. Rabaty możesz uzyskiwać dzięki osobistym zakupom, ale dużo łatwiej będzie Ci osiągać wyższe poziomy rabatowe, gdy zaprosisz znajomych do swojego zespołu i podzielisz się z nimi możliwościami zarabiania z Betterware. Jako Lider rozwijającego się zespołu zdobywasz kolejne poziomy procentowe, tytuły menadżerskie i dyrektorskie, rabaty grupowe, bonusy i nagrody pieniężne. Nie ma górnej granicy zarobków - sam decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów.Wejdz na stronę http://wiola.betterware.edu.pl/ ,tam znajdziesz do mnie kontakt i możesz się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza: Rejestracja jest darmowa i nie ma obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego Rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł Możliwość otrzymania dodatkowych premii do 17% Możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez firmę, atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe Bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł) Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania Możliwość korzystania ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych Możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodami m.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny Więcej: http://wioleta-kurdzieko-mariza.webnode.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro37
Jesteś osobą naprawde zainteresowaną Dochodem Pasywnym bez konieczności sprzedawania produktów czy robienia wielkich kwalifikacji co miesiąc? Mam Ci do zaoferowania sprawdzoną i dobrze funkcjonującą firme, z którą współpracujemy. Dzisiaj i Ty możesz zarabiać co najmniej 2 tys co miesiąc. Jeśli jesteś gotów dowiedzieć sie jak to działa, to zapraszam na prezentację . Prezentacje odbywają się 6 razy w tygodniu: poniedziałek o 19:30 wtorek o 19:30 środa o 19:30 czwartek o 19:30 piątek o 19:30 sobota o 10:30 Link do konferencji: http://k.cb7.pl/#dariusz.kaczmarek53 Pozdrawiam Dariusz Kaczmarek i Grupa Marketingowa CB7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Z Betterware możesz łatwo zarabiać dodatkowe pieniądze lub rozwijać swoją firmę i korzystać jeszcze bardziej. Jako Przedstawiciel Betterware masz możliwość działania na trzy sposoby: 1. Oszczędzasz - kupujesz produkty taniej bez 30% marży. 2. Polecasz produkty znajomym- w ten sam sposób, w który polecasz ostatnio obejrzany film czy dobrą książkę. Pokazujesz katalog i zwracasz uwagę znajomych na promocje i produkty, które sam uważasz za najciekawsze. Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupujesz je w Betterware taniej i sprzedajesz je z marżą 30%- to Twój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Oprócz zysku natychmiastowego zarabiasz dzięki specjalnym Rabatom. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów-od 3% do 15% 3. Budujesz zespół. Rabaty możesz uzyskiwać dzięki osobistym zakupom, ale dużo łatwiej będzie Ci osiągać wyższe poziomy rabatowe, gdy zaprosisz znajomych do swojego zespołu i podzielisz się z nimi możliwościami zarabiania z Betterware. Jako Lider rozwijającego się zespołu zdobywasz kolejne poziomy procentowe, tytuły menadżerskie i dyrektorskie, rabaty grupowe, bonusy i nagrody pieniężne. Nie ma górnej granicy zarobków - sam decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów.Wejż na stronę http://wiola.betterware.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wko
Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza: Rejestracja jest darmowa i nie ma obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego Rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł Możliwość otrzymania dodatkowych premii do 17% Możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez firmę, atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe Bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł) Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania Możliwość korzystania ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych Możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodami m.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny Więcej: http://wioleta-kurdzieko-mariza.webnode.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×