Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość gość
Arbonne wszedzie wciśnie swój spam, tacy juz są. Trza to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim szukającym dodatkowej pracy. Jestem Konsultantem w Oriflame od dłuższego czasu, jednak od jakiegoś roku bardziej się przykładam do tego, co robię, więc z całą odpowiedzialnością mogę zaoferować pracę konsultantki oraz pracę w budowie marketingu sieciowego. Są promocje i cenne nagrody dla nowych konsultantów w programie witamy, zaraz po zapisaniu jest zniżka 20%, Chętnie wytłumaczę Wam jak można zarobić nie tylko sprzedając kosmetyki. Zapraszam każdą chętną osobę po więcej informacji i do owocnej współpracy : ori1980@onet.eu gg 63170696 tel 782800617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to strata czasu. Dużo czasu pochlania szukanie klientek, zamowieniami itd, a zysk jakis minimalny, to juz lepiej zajac sie jakimś handlem interenetowym np. kosmetykow- juz troche wiecej moze sie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też być konsultantką w firmie sprzedającej kosmetyki, suplementy i różne odżywki dla kobiet i mężczyzn http://www.naturalnesuplementy.com.pl/ zapraszają do współpracy firmy sklepy i salony kosmetyczne. Aby zostać konsultantką trzeba napisać na maila: kontakt@naturalnesuplementy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia OL
Widzę, że nikt tutaj jeszcze nie słyszał o mojej firmie. Dziś ona przeżywa swój rozkwit. Jest to polskie labolatorium dermokosmetyków do pielęgnacji, z wyciągów roślinnych, współpracujemy z gabinetami kosmetycznymi i sklepami zielarskimi, więc widać już jak dobrej są jakości. Działamy zgodnie z zasadami multi level marketingu, na jasnym i klarownym planie marketingowym, w oparciu o częste szkolenia on line i stałą opiekę i pomoc osób z grupy. Jest nas jeszcze stosunkowo niewiele w porównaniu do Avon lub Oriflame, więc praktycznie każdy ma równe szanse. Szczerze zachęcam. Chętnie zainteresowanym udzielę szczegółowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1979
Witajcie ja jestem konsultantka orifle i zde ydowanie polecam dolaczenie.do grona.knsultsntek zapraszam do siebie poradze pomoge ,moj nr tel.573091427 naprawde warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez posiadam laboratorium olejów pszenicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zachęcam do zastania konsultantką Avon i otrzymania rabatu gwarantowanego -40% w tym katalogu... Drogie Panie - ostatnie dni promocji! W prezencie woda EVE Confidence - za 1 zł! Żal nie skorzystać!!! Klikamy i się rejestrujemy: https://start.avonpolska.pl/avon-promocja Dla pierwszych 5 osób - upominek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań klientem FABERLIC,złóż zamówienie za min 76zł a otrzymasz 20 % rabatu :) W razie pytań zapraszam priv ➡ rejestrując się z poniższego linka masz dostęp do sklepu Faberlic (tak samo jak rejestrujesz się na Allegro czy Olx) ➡ przy zamówieniu na kwotę powyżej 76 zł masz 20% zniżki od cen z katalogu (rabat może się zwiększyć do 26% przy większych zamówieniach) ➡ nie musisz zamawiać systematycznie - to Ty decydujesz kiedy robić zakupy ➡ bierzesz udział w programie na start dla nowych konsultantów ➡ za każde zamówienie firma oddaje Ci tzw.punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na produkty z katalogu. https://faberlic.com/register?sponsor=1000599908928〈=pl Dla osób chcących się rozwijać mamy świetny plan marketingowy ;) zapraszam do kontaktu faberlic_polska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes 1989
Faberlic to dobra propozycja, zwłaszcza dla kogoś kto nie chce zamykać się na wąską grupę klientów. Nie w każdym domu używa się dużej ilości kosmetyków, czy perfum. Niejednokrotnie są to produkty które ludzie kupują tylko wtedy gdy mają na to dodatkowe środki ponad domowy budżet. Jednak produkty do codziennego dbania o czystość w domu już każdy posiada. Jedni decydują się na najtańsze marketowe marki - wtedy jakość pozostawia wiele do życzenia, inni kupują droższe pod wpływem reklamy w TV. W Faberlic każdy znajdzie coś dla siebie A produkty są naprawdę najwyższej jakości. Także nie ma sytuacji w której przedstawiając komuś katalog nie będzie tam żadnej pozycji która by się komuś nie przydała. Zachęcam do rejestracji - http://rejestracja-faberlic.pl Nawet jeśli ktoś nie chce się bawić w bycie konsultantką, to może traktować rejestrację jak zwyczajne założenie konta użytkownika sklepu internetowego. Po zarejestrowaniu chętnie się służę wsparciem dla tych, którzy chcieliby jednak dobrze zarobić jako konsultanci. Http://rejestracja-faberlic.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
To ja napisze ze swojego doświadczenia 1. Oriflame - jestem w Ori od 4-5 lat. Nigdy nei rekrutowałam bo konsultantów jest jak psów i jak ktos chce kupić komsetyki to zawsze znajdzie konsultanta. Kupuje i sprzedaję , osięganełam poziom max 8%. Jezeli chodiz o jakąś kaskę to żeby zarobic trzeba rekrutować bo samemu nie wyciągnie się zakupy po 5000 co 3 tygodnie itp. Ja jestem zadowolona bo zbieram punkty i mam fajne nagrody AGD, naczynia itp. Kosmetyki są dobrej jakości, dużo osób zna i chwali. 2. Avon obserwuję koleżanke która jest konsultantem, łatwo nie jest rynek jest nasycony a kosmetyki coraz gorszej jakosci. Zdecydowanym plusem jest cena , jest tanio więc ludzie kupują. 3. Od września jestem w Faberlic. Fajna sprawa bo duzo chemi wszelakiej do domu do auta, są ubrania, zioła, dobre serie kosmetyków. Ceny dla konsultantów ok porównywalne do Ori z wyjatkiem ubrań, które są drogie. Niektórych ludzi odstrasza od tych produktów to, ze napisy na opakowaniach są po rosyjsku, szczególnie u nas na krańcach wschodnich jest to źle postrzegane. AA i duzo jest braków w magazynach i trzeba czekać na niektóe produkty. Ale to chyba znaczy, że sa dobre i schodzą szybko. 4. Mariza, nie zajmowałąm się tym, ja i znajome kupiłyśmy kilka razy kometyki ale sząłu nie ma 5. Farmasi. Firmę znałam i czasami cos kupiłam przy okazji bycia na Słowacji. Firma dopiero wchodzi na nasz rynek a chemie i kosmetyki maja genialne wszystko naturalne bez parabenów, bez fosfornaów, bez GMO, aluminium……….. Zaskoczona byłam bo nie wiedziałam nawet, ze szykują się na nasz rynek. Zarejestrowałam sie zeby mieć dostęp do dobrych produktów. Przeanalizowałam co firma oferuje i postanowiłam wejśc w to głębiej i rekrutować nowe osoby. Firma wchodiz na rynek, jest nieznzna u nas więc płaci za rekrutację nowych osób. To jest cos nowego więc ludzie interesuja się dopytuja i wchodza w to. Wiadomo nowa struktura, dopiero tworzy się więc jak juz zostanie wielka firma to ci co są od poczatku moze czegoś się dorobią :) A tak odpowiadajac na pytanie : czego konsultantka najlepiej zostać to zależy od oczekiwan Jeżeli chodzi o dobre komsetyki i chemie to 1. Farmasi 2. Ori 3. Faberlic Jeżeli chcesz zarobić kaskę 1. Farmasi 2. Faberlic 3.Avon Jeżeli chcesz miec fajne nagrody gadżety to 1. Oriflame 2.Avon nr konsultanta Farmasi: 40000501 Oriflame: 1815542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmil faberlicavon
Cześć również mam na imię Kamil i Jestem konsultantem firmy Avon oraz Faberlic jeżeli ktoś chciałby więcej info zapraszam do kontaktu 669826341 proszę najpierw o sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośś

polecam kosmetyki Faberlic  ,duże zniżki dla konsultantów,dobre ceny katalogowe na każdą kieszen.,jeżeli jesteś zainteresowany pisz malgorzata zawadzka@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata kosmetyki faber

 

polecam kosmetyki Faberlic  ,duże zniżki dla konsultantów,dobre ceny katalogowe na każdą kieszen.,jeżeli jesteś zainteresowany pisz malgorzata zawadzka@o2.pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 14.04.2010 o 16:31, Gość kasija9 napisał:

Pewnie wiele z was jest konsultantkami roznych firm kosmetycznych. Ja tez chcialabym zostac. Studiuje na typowo humanistycznym kierunku - duzo dziewczyn na roku :) Mysle, ze moze to miec racje bytu. Przeprowadzilam odpowiedni internetowy research i znalazlam kilka firm: Oriflame, Avon, Faberlic, Mary Kay oraz FM Group. 1. FM Group - odrzucam, mam juz na roku jedna osobe zajmujaca sie tym. Poza tym srednio interesuje mnie rozprowadzanie zapachow "inspirowanych" tymi ze sklepow. Tak samo jak multi level marketing. Co do MLM - czy w ogole bedac konsultantka da sie to ominac? 2. Avon - rowniez mam juz na roku konsultanta. Poza tym, z tego co pamietam to w Avonie na zamowieniu zarabialo sie dopiero kiedy wynosilo ono min. 150 zl. Czy nadal tak jest? Prosze odpowiedzcie. 3. Faberlic - na ich stronie internetowej widnieje, ze trzeba podpisac umowe kredytowa. To oczywiscie nas zobowiazuje do czegos, tak? Np. do okreslonych zamowien co miesiac albo cos takiego? Rowniez prosze o odpowiedz. 4. Mary Kay - rowniez nalezy podpisac umowe i kupic zestaw startowy. Ile taki zestaw kosztuje? Czy umowa zobowiazuje nas do okreslonych regularnych zamowien? Jezeli wiecie, prosze, napiszcie. Poza tym ich kosmetyki ponoc sa nieco drozsze, prawda? 5. Oriflame - zostawilam na koniec, bo w chwili obecnej najbardziej do mnie przemawia. Z ich strony internetowej wynika, ze poza wpisowym w wysokosci 19 zl nie mamy zadnych innych zobowiazan. Czy to prawda? Nie trzeba osiagac minimalnej wartosci zamowienia aby zarabiac? Od kazdego produktu 23% jest dla nas? O co chodzi z osoba wprowadzajaca. Najbardziej prosze o odpowiedzi zwiazane z Oriflame :) Z gory Wam dziekuje :)

Witam serdecznie jestem konsultantka firmy Faberlic zamówienie min to 70 zł ale warto powyżej 105 zł ponieważ otrzymasz prezent startowy co katalog to inny kosmetyk lub chemia.Od 5 miesięcy jest wprowadzony cashback super sprawa. Jeśli jesteś chętna na kupno produktów lub zarejestrowania się to zpraszam 

https://faberlic.com/register?sponsor=1000769720833&lang=pl

W miejsce czy znasz konsultanta wpisz 710584542

Wtedy trafisz do mnie i z kontaktuję się 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jestem liderem firmy Avon.

Zapraszam do kontaktu:

665203206

Ewa_ewelka@interia.eu

Fb Avon Turek-Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Działam w Faberlic od 8m żadnych zobowiązań i umow. Nie wiem gdzie to wyczytałas. W każdej chwili można zrezygnować. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergirl13

Ja zostałam konsultantką Avon, rejestrując się tutaj https://start.avonpolska.pl/pierwsza-rejestracja i teraz mogę korzystać np z ofert, które nie są dostępne dla klientów  a oprócz tego mam również fajne benefity i promocje, mega sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika z Seyes

Cześć!

Biżuteria modowa Seyes otwiera się na świat konsultantek! Chcemy być bliżej Ciebie - dołącz do świata Seyes!

Co zyskujesz?
NIEZALEŻNOŚĆ - czas i miejsce pracy zależy tylko od Ciebie.
BEZPIECZEŃSTWO - Jesteśmy renomowaną marką biżuterii modowej, dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty.
DOŚWIADCZENIE - Zyskasz doświadczenie i wiele przydatnych rad, jak zarabiać na sprzedaży. To bezcenna wiedza, którą będziesz mogła wykorzystać w wielu innych branżach.
ATRAKCYJNE CENY BIŻUTERII - Będąc konsultantką - możesz kupować biżuterię dla siebie po cenie bardzo promocyjnej.

Warunki współpracy są na prawdę bardzo proste:

Twój zarobek to połowa ceny sprzedaży!

Poleć nas swojej przyjaciółce, mamie, babci, siostrze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i umów się na spotkanie

+48 575 144 777

lub wyślij swoje zgłoszenie na: dominika.majcher@polishfashionbrands.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Mary Kay. Możliwości zarobku są większe niż w pozostałych firmach kosmetycznych, takich jak Avon czy Oriflame. Wiem, bo kiedyś byłam tam konsultantką. W Mary Kay możesz kupować kosmetyki tylko dla siebie i rodziny/koleżanek lub zaangażować się bardziej, i zarabiać na tym większe pieniądze. Wszystko zależy od Ciebie! Dla mnie kosmetyki są strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o działanie, np. po zestawie Satynowe dłonie, efekt jest natychmiastowy! O to, w tym chodzi, by kosmetyki, których używamy dawały rezultaty i żebyś mogła z czystym sercem polecać kosmetyki klientkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i tak musisz założyć własna działalność gospodarcza i płacić zus i podatki  by sprzedawac kosmetyki z avon i ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karfir

Betterware -Zostań konsultantką

Zacznij zarabiać z Betterware już dziś. 

Wystarczy że uzupełnisz formularz rejestracyjny na stronie www.betterwaremalopolska.pl i możesz się cieszyć rabatami jakie otrzymuje przedstawiciel! 

Chcesz obejrzeć katalog zapraszam na stronę. 

 Więcej informacji 

667218805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou

Ja z całego serca polecam Oriflame, według mnie mają najlepsze jakościowe kosmetyki, a jak zostać konsultantką to tylko w zespole Iwony Gierzkiewicz, diamentowego dyrektora, zawsze możesz liczyć na jej bardzo przydatne porady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Z wszystkich wymienionych firm polecam Oriflame, najlepsza współpraca, kontakt z mentorami takimi jak Pani Iwona niezawodny, a zarobki naprawdę satysfakcjonujące. Pracuje tam juz od paru lat i naprawdę sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×