Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcellka29

TEST CIĄŻOWY w 26 dniu cyklu???

Polecane posty

Gość Marcellka29

Czy któraś robiła test w 26 dniu cyklu i wyszedł pozytywny lub negatywny a po paru dniach okazło się ze był to wynik zbyt wczesny negatywny i następny test np w 30 dniu był pozytywny??? Jak jutro od stosunku mija 13-14 dni to moge zrobić test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
witam jestem w podobnej sytuacji, u mnie mija 9 dzień w poniedziałek nie wytrzymałam i zrobiłam test- była jedna kreska:( korci mnie żeby zrobić kolejny ale wiem, że jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
Moja koleżanka dwa tygodnie temu zrobiła w 13-dniu i był pozytywny lekaż też potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellka29
dzięki :-) Niby "korci" by zrobić wcześniej ale z drugiej strony nie ma sensu wydawac kasy a tym bardziej i tak jak wyjdzie negatywny to nie bede wiedziała czy taki jest naprawde wynik czy np 30 dnia nie wyjdzie pozytywny, wiec lepoiej zaczekac do chociaz 27 dnia, jak mam okres co 27-30 dni, roznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuulenka
Mnie też korci ale wiem, że w moim przypadku to jeszcze o wiele za wcześnie. Bazuje tylko na tym , że po owu mi temperatura nie spadła czyli jakaś nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellka29
Ja nie mierzę temperatury to nie wiem, zmierzyłam tylko w minionych 3 dniach 23 dc 37,0 24 dc 36,9 25 dc 36,8 czyli spada to może nie ciąża.... ale jak nie mierzyłam wcześniej to wyniki chyba nie są prawdziwe, miarodajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuulenka
ja tempke mierzę od paru miesięcy więc już mam jakiś zarys tego. Tobie radze się nią nie sugerować ;) ;) MOja koleżanka kiedyś się nią zdołowała bo była niska i myślała , ze nie jest w ciąży a była a temperature sama z siebie miała niską i przy owu miała chyba zaledwie z 36.6 w porywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
ona zrobiła w 13 dniu po zapłodnieniu wiedziała dokładnie kiedy bo po insyminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
u mnie 22 dc 9 od ewentualnego zapłodnienia, korci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam test
14 dni po stosunku i 11 dni po owulacji i wyszedł pozytywny to było w 24dc czyli na 4-5 dni przed spodziewaną @ z tym, że ja robiłam bardzo czuły test o czułości 10mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
Jakiej firmy był? szukałam w kilku aptekach ale były tylko powyżej 25 albo poniżej 50mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam test
o czułości 10mlU/ml w aptekach najbardziej chyba dostępny jest ACON, innych testów o tej czułości w aptekach nigdy nie widziałam, ale ja polecam testy z allegro o tej czułości ja kupowałam takie: http://www.allegro.pl/item984544593_test_ciazowy_testy_ciazowe_w_24_godz_faktura.html i z 10 kupionych zostało mi jeszcze 6 czy 7, bo z niedowierzania powtarzałam co kilka dni test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 527
to zależy ile trwa twój cykl ja zrobiłam 23 dnia cyklu, a cykle mam własnie takie krótkie 23-dniowe i to był dzień spodziewanej miesiączki. wyszła taka słabiusieńka ledwo widoczna kreseczka, chciałam test wywalic bo myslałam ze wyszedł negatywny. dopiero 5 dni pozniej wyszła wyraźna mocna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE POMOZCIE KOCHALAM SIE Z CHLOPAKIEM W 13DC DZIS POWINNAM DOSTAC OKRES NIE DOSTALAM MAM BIALY SLUZ GESTY BOL GLOWY I BOLACE PIESI BRZUCH KILKA DNI TEMU MNIE BOLAM CZY MOGE BYC W CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
na 50% jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaaaaa
ja zrobiłam test właśnie 26 dnia rano z pierwszego moczy niesikanego od wieczora i wyszła blada kreska - test był za niecale 4 zł kupiony a auchan - w 27 dniu beta ponad 200 - a 2 dni później kreska ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CANDESSIA..
Mam pytanie bo nie ogarniam tego ostatni okres zaczoł mi się 16 października skończył 23 października kochałam się ze swoim męzem 28 października czy jest jakieś prawdopodobieństwo że mogłabym zajść w ciążę?i kiedy mogę zrobić ewentualny test proszę odp bo sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolinka??
Candessia, dzisiaj jest dopiero twoj 22 dc ... mysle ze to za wczesnie.. ja zrobilam w 23 dc i nie wyszlo... ale skad moge wiedziec czy jestem czy nie.... Mam zamiar powtorzyc test w poniedzialek - to bedzie 26 dzien ... Daj znac co u ciebie i jaki wynik testu- jesli go zrobisz ;-) ... Jesli wspolzyliscie w 13 dc to mysle ze masz duze szanse... - pod warunkiem ze owulacja byla w tych dniach i ze twoj cykl jest 28-dniowy i regularny.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candessia
dzięki za podpowiedz ogólnie to ta data ostatniego okresu była inna zazwyczaj mam od 13 i trwa ok tygodnia.nie wiem może mam już schizy ale cały dzień mi sie beka od rana do wieczora ale żadnym jedzeniem tylko tak na pusto tym bardziej że nie pije gazowanych napoi i spać wcześnie chodzę i biegunka.może powodem jest co innego zobaczymy.czyli najlepiej zrobić test tego dnia kiedy powinnam dostać okres czyli gdzieś 13 tak wtedy powinno byc widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ciężarna
Kobietki nie nakręcać sie tak, to nie pomaga. Doczekajcie do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. Wiem, ze to trudne z autopsji. Fasolinko - śluz płodny jest tylko w czasie owulacji i tyle samo czasu powinno trwać jego obecność, a nie więcej jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolinka??
tak... to sie zgadza ... nie mozna sie nakrecac bo mozna zwariowac.... ale z drugiej strony nie wiem co robic z tymi tabletkami na nerwy...bo jesli to ciaza to wolalabym didzi nie narazac na niebezpieczenstwa... powtorze ten test w poniedzialek rano... A co do sluzu plodnego- to przeciez mowia ze plemniki moga przezyc w ciele kobiety od 3 do nawet 7 dniu pod warunkiem ze jest tam odpowiednie srodowisko- czyli plodny sluz ... to musi on jednak wystepowac dluzej niz owulacja ???? Nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolinka??
a ty "taka sobie ciezarna" ;-) kiedy zrobilas pierwszy test? przed terminem spodziewanej miesiaczki czy po? Bardzo zaawansowana jest twoja ciaza? Dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruwa
ja dzis mam 26 dc i zdecydowałam się zrobic rano test, niestety wyszedł negatywny a od kilku dni bola mnie piersi i myslałam, że jednak będzie pozytywny. Czy jest jeszcze szansa, że moge byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasia
yy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z Was robiła jeszcze 26dc test i jak wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzieckaa
Dzisiaj zrobiłam test w 23 dc i negatywny od 12 do 17 dc współżyłam. Cykle mam 27-28. Od 9 listopada biorę dostinex pól tabletki bo prolaktune mialam 30 krotnie wieksza po obciążeniu. Sama nie wiem co o tym mylec czy jest szansa aby w tym cyklu byla w ciąży a test poprostu za szybko zrobiłam? Czy za krótko te tabletki brałam i szans nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ciąży po wysokiej prolaktynie, ale zaszłam i tak szybko bo 3 mies po pierwszym opakowaniu a prl spadło do 23. Jak dla mnie za krótko bierzesz, ale wszystko możliwe. Na test za szybko. Nie wiesz kiedy była owulacja nawet o ile była. Ja test robiłam w 25 dc i był pozytywny. Ale nie każdej tak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za szybko ten test. poczekaj do 28dnia i jak okresu nie bedzie to zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×